היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

בברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

מפגש.

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

08/10/2012, 21:10
female Revolt
צטט הודעה
אווטר ודרגה
Liberty! Equality! Fraternity!
מידע נוסף
מוגלגים, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
66 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#13,912 מנותק

אין פה כלכך הרבה סיפורים, והיו די הרבה אנשים! חבל.
לשם כך אני פה!

טוב, אממ, אני אנסה לעשות את זה קצר:
פגשתי שתי בנות מהשכבה שלי, ילדה אחרת מהשכבה אמרה לחברה שלי שאמרה לי שהיא ראתה אותי, ראיתי שתי י"אניקיות מהקיבוץ ואמא אחת ._., הבגדים בH&M נראים פתאום יקרים, די התגעגעתי לבר, פעם הבאה נכין עוגיות לא שרופות (אבל היה נחמד, לא? ^^), קניתי מילקי ומים, כאבה לי הבטן כאילו כל תכולת הגוף העליון נפלה עד לבטן כמו טיל והתחילה לבעוט בכל הכוח כדי לצאת משם (?!?!?), אחר כך הכאב עבר לגב התחתון ונהיה טיפה סביל יותר (אבל עדיין זה היה ממש כואב. אוף ><), אילון עזר לי בשיעורי בית ועשיתי פאדיחות עם כל הטעויות המבישות, שיפטי עזר לי למצוא נקודות פיתול, איה גאונת הדור, הגבות של איוקי לא מאוד קשות לסידור (לעומת שלי, לפחות), אני וטוליק שכבנו על מיטת קומותיים מברזלים ברכבת, זה שבר לי את הגב קצת, לרותם חברה של דניה יש עין אחת קטנה ואחת גדולה!! זה בגלל המשקפיים! זה מרושע מצדי אבל תודו שזה קצת מצחיק, דניה כלכך נושית ומתוקונות שזה כואב, היא צריכה לעשות שאיבת שומן מהלחיים, החולצה של אדנוש'כ ממש יפה והיא -לא- (!) מחוברת לשרוולון הסגול הקצר, בנות שאוהבות וואן דירקשן- מתות על טמפונים, אל תהססו לתת להן בשפע, או, והמחזור שלהן הוא בריח ברביקיו (לכו תדעו...), ממש ממש מכעיס לבוא למינוס 4 ולראות כל כך הרבה בלאגן וזבל (בחייכם, תהיו בני אדם), התגעגעתי להדרלינג!, דיתה מאוד אוהבת ספויילרים, שגיא הוא אחלה איש ואני אוהבת אותו המון, תודה על הכל!, ואל תדאג- הכל יסתדר לך בסוף, למשושית יש חותלות שהיא גזרה מקפוצ'ון ורוד וזה ממש מגניב, באלי גם!, אילון סחב לי את התיק- תודה רבה גבר!, הוא ודניה גנבו נשיקות תוססות מהפנינג והשתמשו בהם לעיניי העוברים ושבים, אני מכורה להמבורגר של (B), אדנוש'כ אוהבת לאכול פסטות מכל הארצות (גם סין וגם איטליה!), אבי לא יודע לקרוא XDD ואז הוא למד לקרוא תוך לילה אחד (קריפי אבל גאון), סתם לא באמת, אני יודעת שאתה יודע לקרוא, וזה מוזר שמתקשרים לשאול איפה אתה ואתה לא יודע, זיב אוכל המבורגר שעשוי מזבל בשעות אקראיות ביום, ואתה גם מוזר כי כל מפגש אתה קונה אוכל במקדונדלס- אבל אתה עובד שם!!!! למען השם, אתה יכול לקבל את אותו אוכל בחינם פעם במשמרת!! -,-, פגשתי את עדי והיא זכרה אותי, שירה הורודה פגשה אותי! יאיי! עוד חלום שהתגשם, אני אוהבת אותך, ואמממ... הפעם הייתה לי הסעה פרטית מהמפגש. היה כיף. D:

shote.gif

--------------------

אני מזכירה לך, שהרשית לי. ועכשיו סגרת לי מעגל,
את השיר המזורגג הזה רציתי לשים ביום ההולדת החמישה עשר שלי,
אבל טיילור סוויפט מכרה את נשמתה לשטן ועמה- את אהבתי לשיר.
אבל בכל זאת, ממש רציתי להשתמש בו ליומולדת של מישהי, אז נתת לי את ההזדמנות.
כבר הסתבכתי עם כתיבת ברכה בשביל יום ההולדת שלך, אז אני לא מתכוונת לנסות ולכתוב עוד אחת.
את בן אדם מהמם סרוליק!
remember it.
ולקינוח, שיר אחד נורמלי ביותר -
https://www.youtube.com/watch?v=_4lOYYianT4

תודה עדאנסית, את מדהימה! ♥♥
ממש הפתעת אותי! תודה רבה על הכל, אפילו שבכלל לא שמרתי את החתימה הקודמת!

אבל זה היופי! היא נמצאת בתחומי עניין שלך!

מה? איפה? אני לא רואה XD או לא הבנתי למה התכוונת XD
אהה! הבנתי! ומצאתי אותה, אבל למה דווקא שם? XD איזו מצחיקולית את, עדאנסית! 3>
היער האסור - פורום הארי פוטר

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות