היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

בברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

סיפור מפגש ראשון בשנה האחרונה

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

04/10/2012, 8:35
male בצד
צטט הודעה
אווטר ודרגה
Doctor Who - Geronimo
מידע נוסף
שר הקסמים, צוות הפאי
שנות לימוד: 0
9,968 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#6,055 מנותק

אז לא באתי הרבה זמן למפגשים אז היה לי מפגש אחרי מלא זמן
אז קמתי כרגיל ב8 בבוקר והתארגנתי, ב9 יצאתי לסבא שלי והורדתי את הכלב שלו כי הוא כבר לא יכול ללכת כמעט על הרגל. ב9 וחצי בערך אבא שלי לקח אותי ואת סבא שלי ואז הם נזכרו שהם שכחו משהו ועליתי ואחרי חיפושים התקשרו להגיד לי שיש להם את זה, אז חזרתי למטה. גיליתי שיש לי רק 7 דקות עד ליציאה של קו 380 שמגיע פעם ב45 דקות. אבא שלי נסע מהר (הוא לא עושה את זה) ורצתי במרכזית לקו והגעתי ברגע האחרון
נסעתי בשעמום לסבידור ומשם הלכתי ברגל

הגעתי בשעה טובה לעזריאלי וראיתי בקומה אפס 3 חברים מהגרעין שלי שעבדו. אמרתי להם שלום ועליתי לH&M. הגעתי ופגשתי שם את זיו ואת דנדי ואילון ואת פרח ואת גל וענבר ושגיא ואבי ועדן ואבישי ואת רותם שעומדת להצטרף ליער ואני לא זוכר מי עוד. ואז באו מאבטחים והעיפו אותנו (כשרק התחיל המפגש) לקומה 0 כדי ללכת אבל אנחנו היינו חכמים והם התמקדו ב1D האלה אז הלכנו לקומה מינוס 4 וישבנו שם מלא ואז הגיע איוקי גם והייתה סהר ודיתה ואיה הגיעה בשלב מסוים ועשינו שטויות
ואני צילמתי דברים במצלמת הוידאו שהבאתי (הדברים יועלו בקרוב ליוטוב ומשם לאתר אבל הדברים לא מצונזרים לכן זה אומר שיש גם קללות אז תהיה אזהרה מראש לפני צפייה בעניין)
ואז הלכתי עם גל וקניתי חצי קילו גלידה בדוקטור לק כי גלידה זאת ארוחת צהריים מעולה ועשיתי חצי קרמבו וחצי לימון (הייתי צריך לקחת משהו אחר במקום הקרמבו)
ואז חזרנו למטה ועשינו עוד דברים ואז הלכנו לסנטר באוטובוס. וכשהגיע האוטובוס חבורה מטומטמת של בנות (ובן) מ1D רצו לאוטובוס מאחורה, פשוט חוצפה ומגעיל. הנהג צעק עליהם והעיף אותם החוצה ונכנסנו מקדימה (לצערנו איתם) אבל אבישי הצליחה להיכנס מהר ותפסה מקום והיה לידה עוד מקום אחד ואני התפתלתי ונכנסתי למקום הזה. אז אנחנו לא עמדנו כמו סרדינים אבל הרעש היה מטורף ולעומת מה שכולם חשבו, אבישי הייתה צריכה להרגיע אותי ולא הפוך. אני מהאנשים שלא מתעצבנים אף פעם ויש להם סבלנות מטורפת אבל היא עמדה להתפוצץ מהרעש שהם עשו. בסוף ירדנו בסנטר והסתובבנו מלא ואיבדנו את כולם כל הזמן. וגל לקחה אותי ואת אבי לחנות גיימרים וסבלה שם לטענתה מכאבי רגליים ומהחנות. ואז הלכנו ליד הכניסה ובדרך פגשנו את כולם חוץ מענבר זיו ואבישי ואז ראינו אותם ליד הכניסה והם צעקו לאבישי וזיו שלא שמעו ואז צעקתי פעם אחת לאבישי והיא שמעה (כמה כיף שאני יודע לצרוח בצורה חזקה מאוד), ואז אבישי עשתה לנו שלום ונישקה את זיו בהפתעה שניסה לברוח ללא הצלחה. ואז הגענו אליהם וישבנו שם מלא וקניתי מים. ואז החלטנו לחזור אחרי הרבה זמן ברגל לפגוש את פרח שנשארה בעזריאלי ולא באה איתנו (הלכנו: זיו, שגיא, אבי, איילון, ענבר, דנדי, גל, אבישי, ואני ורותם) ואז החלטנו אני ואבי לצלם את הכל, הוא בתמונות ואני בוידאו ואת כל הדרך עשינו ככה ואני צילמתי את כולם ששרו שירים מפגרים אז שמצאנו סניף של טיב טעם ונכנסנו וקניתי במבה קטנה מאוד של רק 200 גרם (הכי גדולה שיש) ובגלל שלא הצלחתי לאכול ולצלם הסכמתי אחרי זמן לתת לגל לצלם. והיא צילמה בזמן שאכלתי ואז אני הפסקתי לאכול והכנסתי לתיק את הבמבה ולקחתי את המצלמה והגענו לעזריאלי וירדנו ל-4 ופגשנו את פרח ולצערי עמדה להיגמר לי הסוללה אז עשינו צילום של מילים אחרונות למפגש שהמשיך אחר כך גם. וצילמנו את אבישי מזהירה מהגסויות שיהיו שזה אירוני כי היא אמרה הכי הרבה (ואני וכולם) ואז ברבע ל6 הייתי צריך ללכת אז אמרתי ביי לכולם ובעשרה ל6 כבר יצאתי ובדיוק כשהתחלתי לעלות במדרגות הנעות הגיע שוטר *אפשר לדבר יותר יפה* ואמר לי שהם צריכים ללכת ואני אמרתי בסדר והוא אמר שאם הם לא ילכו אז יביאו משטרה (לא הגזים קצת?) ואני אמרתי שלא אכפת לי כבר כי אני הולך. והלכתי לסבידור עוד פעם ופגשתי את אימא שלי שם והלכנו לגני התערוכה לתערוכת הרהיטים והיה מגניב ואז לקחנו אוטובוס למרכזית החדשה ומשם קו 17 לדירה שלי של הש"ש כי מסוכן ללכת ברגל בשעות האלה (היה כבר 9) למרות שזה רק 10 דקות הליכה. ואז הגענו לדירה וישבנו שם מלא זמן ולא שמנו לב לשעון וב10 יצאנו מהדירה לקו 17 שהגיע רק ב10 וחצי ונסענו למרכזית ושם חיכינו לקו 370 שיצא רק ב11 והגענו רק ב12 ורבע לבאר שבע ומשם תפסנו מונית לבית ורק ב12 וחצי הלכתי לישון.

הסרטונים יועלו בימים הקרובים

מסקנות מהמפגש:
גל נחמדה מאוד
עדן קטנה ושקטה מאוד
אבישי נשארה מטרידה גם אחרי שנה
דנדי מזכירה את נועה (הוותיקה מספר 85) באופי קצת
פרח לא נכנעת גם אחרי 3 שנים ומנסה לשים לי את המדבקות לבל האלה (שגיא אתה תחטוף מכות על זה שהיה לי)
שגיא לא אוהב כשבן אחר נוגע לו בתחת או בציצי
גל עצלנית ולא אוהבת ללכת ומכריחה את כולם לעשות לה שק קמח
100 שקל לא מספיק כשאתה רוצה קילו גלידה מדוקטור לק ואין לך מספיק
איוקי צועקת ממש חזק ומזל שמאבטחים לא באו לפני (היא לא הייתה כי היא הלכה לאייקון)
איה לא זוכרת אותי כי היא ראתה אותי רק במפגש אחד לפני
איה מגניבה מאוד מאוד אבל היא צריכה ללמוד לרדת על אלה שלומדים ולא ללמוד בעצמה
אבי הוא לא ילד חנון קטן ומסכן אלא מישהו יחסית יותר גדול ומגניב וגיימר (שזה +1545 לאבי)
זיו לא השתנה יותר מידי והוא עדיין מדהים
והמסקנה הכי חשובה: לא קמים ב8 והולכים לישון ב12 וחצי במיוחד כשאתה קם ב8 למחרת

--------------------
אני כלבלב בפמליה המלכותית של הנסיכה איוקי

04/10/2012, 10:13
male Dr House
צטט הודעה
אווטר ודרגה
וופל בלגי *~*
מידע נוסף
סלית'רין, לא חבר בצוות
52 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#6,044 מנותק

היה אחד המפגשים הטובים שהייתי!

לכולנו היו שם פאדיחות ביציאה מהחנות (כגון: HALO, Assassin's Creed). כל אחד חטף כאפה ממישהו אחר ^^

--------------------
אבי, תראה איזה תמונה מגניבה מצאתי באינטרנט!
הילד על הדינוזאור לגמריי נראה כמוך!
האפרו של המתחילים!!!! זה בדיוק מה שיש לך!! D:

אזמה אם הצבע של השיער לא מתאים. זה עדיין נראה כמוך!
הוא אפילו מתנהג כמוך! לא מחזיק ולא כלום, סטלן אמיתי!
הוא עוד שניה נופל מהדינוזאור!

אתה זקן, יש אפילו סיכוי קטן שזה אתה ! :O
זה אתה?
אל תתבייש להודות בזה. בטח יש לך רשיון על דינוזאור. או שזה כמו סוסים? שלא צריך? אתה נראה ממש מבסוט מהחיים.

וואי ה' ישמור, אני חופרת על תמונה. של דינוזאור. עם ילד.

אבי, אתה כזה הולך להצטער על זה שנתת לי את הסיסמה, החתימה שלך נראית ממש מטומטמת. חסרת תוכן ועלילה.

אבל!!! אני חייבת לציין שאבי הוא זה שעודד אותי למחוק את החתימה הקודמת בעזרת רמז דק [כקיר בטון]. אז בנות , [נראה לי..כן?] מצטערת, לפעמים צריך שינוי ^^ .

טוב. אבי יודע מי זה. אין צורך בפירוט. אני עוד אשוב. מבטיחה. ושאף אחד לא ינסה אותי, אין לסגנן להוסיף ולהוריד מילה אחת אפילו .
ועוד משו. אבי, להכניס את הדינוזאור למשחק? ^^

הי. חזרתי! התגעגעתם. באתי להחליף את התמונה המזוויעה שהייתה פה קודם. איכסה אבי! תהיה חינוכי. אז החלטתי להתוודות. זאת אני בתמונה! אני קושקוש.
ביי עד לפעם הבאה.

04/10/2012, 13:50
female Jack Harries
צטט הודעה
אווטר ודרגה
Bonds of People is The True Power
מידע נוסף
מוגלגים, לא חבר בצוות
199 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#14,377 מנותק

היה ממש כיפיD:
והטיב טעם הזה היה מסריח~

--------------------
היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר

ציטוט (Let me be myself @ 23/11/2012, 17:39)
ענברררר, אני יודעת שזה קשה לך, אבל אולי תסתמי קצת לפעמים? XD

עדן לא מתנהגת אליי יפה :<
חחחחחחחחחחחחחחחח את יודעת שאני אוהבת אותך! ♥
יאאאי, עדן אוהבת אותי! D:♥

05/10/2012, 20:50
male בצד
צטט הודעה
אווטר ודרגה
Doctor Who - Geronimo
מידע נוסף
שר הקסמים, צוות הפאי
9,968 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#6,055 מנותק

היה מצחיק בטיב טעם והבמבה 200 גרם

--------------------
אני כלבלב בפמליה המלכותית של הנסיכה איוקי

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות