היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

דיון / קשר הדירוגים לקריאת הפאנפיק.

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

13/03/2010, 13:10
female Lordi
צטט הודעה
אווטר ודרגה
לטס דו דה טיים וורפ אגיין.
מידע נוסף
מוגלגים, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
89,191 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#7,051 מנותק

אני חושבת שיש אנשים שמעדיפים דירוגים מסויימים, לא קוראים סיפורים עם דירוגים כלשהם. אולי זה כי הם לא אוהבים סיפורים בדירוג מסויים?
הרוב כנראה לא יאהבו את הדירוגים הגבוהים. למרות, שלרוב מגבילים את הדירוגים הגבוהים לפי גילאים למען אזהרה לקוראים, הקוראים עדיין יכולים לבחור מה הם רוצים לקרוא.
אם ילד קטן בוחר לקרוא את אחד מהדירוגים הגבוהים, זו זכותו. הוא כנראה אוהב את זה, ויכול להיות שגדולים יותר ממנו לא יאהבו.

ציטוט
אבל האם הדירוג בכלל משפיע על הקריאה?
האם בדירוג מסויים יש אנשים שלא יאהבו לקרוא?
האם אתם חושבים שיש קשר בין הדירוג לפאנפיק?
אם כן, פרטו.
אולי זה לא קשור בדיוק לתיאורים והנושא שיש בכול דירוג, אלא אולי סגנון כתיבה שמופיע בכול דירוג. מה דעתכם?
נמקו.

--------------------
טמבלר

ביי ביי

23/04/2010, 22:10
female זה הזמן
צטט הודעה
אווטר ודרגה
קוסם מצטיין
מידע נוסף
גריפינדור, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
1,126 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#5,764 מנותק

אבל האם הדירוג בכלל משפיע על הקריאה? תלוי באדם. לי בכלל לא. אם לאדם יש בעיה עם אלימות קשה או תאור של כל מיני דברים שלא נפרט עליהם, הוא לא יקרא R ומעלה, ויש שאפילו לא PG13. אבל אני עוד לא בת 13, ולא רק שאני קוראת יותר מPG13, אני גם כותבת יותר מזה...
האם בדירוג מסויים יש אנשים שלא יאהבו לקרוא? כמובן. עוד פעם, אם יש למישה ובעיהעם זה, אם הוא לא מרגיש בוגר מספיק [ואני מתכוונת בזה לא לגיל. יכול להיות ילד בן 14-15 שלא מוכן לקרוא PG13... כל אחד והזמן שלו... אני מתכוונת לבוגר בנשמה, עד כמה שזה נשמע קיטשי...], הוא לא צריך לקרוא את זה... זה לא יעשה למישהו יותר טוב בנשמה אם הוא יקרא משהו רק בגלל שהוא חושב שזה מתאים לגילו...

--------------------

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות