היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimוינקי
וינקי היא גמדונת בית שבדיוק כמו דורותיה הקודמים שירתה את משפחת קראוץ', אך כיום היא עובדת במטבחים התת קרקעיים של הוגוורטס, בית הספר לכישוף ולקוסמות. יש לה דעה קדומה בנוגע לעבודתם של גמדוני הבית; מבחינתה קבלת חופש היא בזיון, על כן מעולם לא הצליחה להגבר לחלוטין על פיטוריה משירותי משפחת קראוץ'. לראשונה הופיעה וינקי בספר הרביעי: 'הארי פוטר וגביע האש'.
בספר, וינקי מתוארת כבעלת מראה טיפוסי של גמדונת בית: אף גדול, קומה נמוכה ועיניים חומות וגדולות. קולה של וינקי מתואר כקול אף יותר צורם וצייצני משל דובי.
בעבר, נהנתה וינקי משירות בבית משפחת קראוץ' ומונתה לשמור על הבן של מר קראוץ' לאחר ששוחרר מהאזקבן על ידי אביו. כמובן שעשתה זאת היטב, ושמרה על קראוץ' הבן, על אף שהיה שרוי תחת קללת אימפריוס. אולם כשהגיע טורניר הקווידיץ', ווינקי עמדה ושמרה על בנו של קראוץ' שהסתתר תחת גלימת ההעלמות, פולשו אוכלי המוות לאזור ואיפשרו לקראוץ' הבן לקבל שליטה מחודשת, לברוח ולהפעיל את האות האפל. את עקבותיו כיסא הבן בגמדונת הבית, שאת גופתה הטיל ביער מהמקום בו שודר האות כשבידיה השרביט שהשתמש בו, מוביל את כל תשומת הלב אליה.
וינקי פוטרה כשנמצאה אוחזת בשרביט שנגנב מהארי על ידי קראוץ' הבן, שממנו שוגר האות האפל והואשמה בביצוע הקסם. הסיבה הנוספת לפיטוריה הייתה בריחתו של קראוץ' ואי הרצון של אביו לקשר כל שהוא עם פרשת האות האפל. מיד לאחר ששוחררה ממחוייבותה עברה לעבוד בהוגוורטס בזכות דובי. שם, התמכרה וינקי לבירצפת ושקעה ברחמים עצמיים.
בהמשך, רולינג רק מוסיפה ומציינת שמצבה הנפשי של וינקי אכן השתפר והיא אף לקחה חלק במלחמת הוגוורטס לצידם של גמדוני הבית. אך בפרוש נאמר שמעולם לא הצליחה להתגבר על פיטוריה ועל עזיבתה את משפחת קראוץ'.

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י yaunaa


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות