היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimוינגארדיום לביוסה         וינגארדיום לביוסה

וינגארדיום לאביוסיה הוא אחד מהלחשים הבסיסים הראשונים שקוסם לומד בשנתו הראשונה בהווגוורטס - בית הספר לכישוף ולקוסמות. בעזרת הלחש אפשר להרים דברים באוויר מבלי לגעת בהם.


ביצוע הלחש
על מנת לבצע את הלחש יש לעשות תנועה סיבובית פעם אחת עם השרביט, להצליף באוויר, לכוון את השרביט אל החפץ אותו רוצים להרים ולומר, 'וינגארדיום לאביוסיה'.


הכישוף בסדרה
הכישוף נלמד במסגרת המקצוע 'לחשים' בשנתו הראשונה של הארי פוטר. הכישוף גורם לסכסוך בין הרמיוני לרון - הרמיוני מצליחה לבצע את הכישוף ורון לא, והרמיוני מסבירה לרון מה הטעות שלו. רון נעלב ומלגלג עליה מול הארי ושאר הכיתה. הרמיוני הולכת לבכות בשירותים של הבנות, ואז מגיע לשירותים טרול-הרים רחב עם נבוט בידו. הארי ורון הולכים לעזור להרמיוני ונלחמים בו. לבסוף רון משתמש בכישוף 'וינגארדיום לאביוסיה' ומצליח להרים את הנבוט של טרול ההרים ולחבוט בראשו, ובכך מציל את הרמיוני, את הארי ואותו עצמו וגורם לעילפון של טרול ההרים.
בהמשך, בשנתם השביעית בהוגוורטס, רון משתמש בלחש על מנת להרים ענף ולהקפיא באמצעותו את הערבה המפליקה, כדי שהוא, הארי והרמיוני יוכלו להיכנס למנהרה שתחתיה.נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י Banana.
נערך ע"י מועדון רוצחי פלג.


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות