היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimרון וויזלי
פרטים אישיים
רון ויזלי הוא חברו הטוב ביותר של הארי פוטר, והבן השישי למשפחת ויזלי, משפחת קוסמים טהורי דם עתיקה. הוא גר עם משפחתו בבית קטן, הנקרא "המחילה", ולומד בבית הספר לקוסמים "הוגוורטס", בבית גריפינדור, שם למדו גם הוריו וכל אחיו. רון מקבל רק דברי יד שנייה, כי הוריו, ארתור- עובד משרד הקסמים, ומולי- עקרת בית, לא מתפרנסים כראוי. רון מקנא לאורך כל הזמן בהארי, על צומת הלב המרובה, ועושרו, אך נשאר נאמן לו, עד הספר השביעי, בו הוא מתעצבן, ועוזב את הארי ואת הרמיוני. לבסוף הוא מבין כי עשה החלטה שגויה, וחוזר אליהם.

קווידיץ'
כאשר הארי מסולק מנבחרת הקווידיץ' בגלל המפקחת שבאה להוגוורטס, רון מצטרף, והופך להייות שומר בקבוצת הקווידיץ' של גריפינדור. רון לא מצטיין בתפקידו כשומר, ובית סלית'רין כותבב עליו את השיר "ויזלי הוא המלך", שיר הלועג לרון ולבני משפחתו. בסוף השנה, במשחק הקווידיץ' האחרון, רון מצליח בתפקידו כשומר, ומביא את הנצחון לבית גריפינדור.

לימודיו בהוגוורטס
בשנה הראשונה רון פוגש את הארי ברכבת להוגוורטס, ויושב איתו ברכבת, האותו קרון. בזמן הנסיעה דארקו מאלפוי וחבריו יורדים על משפחתו של רון, והארי בוחר להיות חבר של רון, ולא של מאלפוי וחבורתו. בסוף הספר רון מנהל את "משחק השחמט הטוב ביותר בהיסטוריה של הוגוורטס", ומרוויח 50 נק' לבית גריפינדור, ועוזר לבית לזכות בתחרות הבתים.
בשנה השנייה רון מסיע אותו ואת הארי להוגוורטס, במכונית המעופפת של אביו, כיוון שהמחסום ברציף לא מסכים להיפתח. כשהם מגיעים להוגוורטס, המכונית מתרסקת, והארי ורון ננזפים, ורון מקבל צרחן מאימו.
אחותו של רון נחטפת לחדר הסודות, ורון והארי יוצאים להצילה. מפולת סלעים שהייתה בחדר גרמה לרון להילכד מתחת לערמות סלעים.
בקיץ שלפני השנה השלישית של רון בהוגוורטס, אביו זוכה בהגרלה, ורון נוסע עם משפחתו לחופשה במצרים. רון פוגש בהארי לאחר שהארי בורח מבית דודיו. רון דואג לסקאברס, העכברוש שלו, כי הוא ישן יותר מידי, ובקושי אוכל או זז. רון רב עם הרמיוני, כי היא קנתה חתול, שמנסה לפגוע בסקאברס. במהלך השנה רון מבקר לראשונה בהוגסמיד, עם הארי והרמיוני. באחד הלילות סקאברס נעלם, ומאשים בכך את החתול של הרמיוני. כעבור כמה לילות, רון צועק בלילה, וטוען כי סיריוס בלק ביקר בחדר, וניסה להרוג אותו. ביום הבחינות האחרון, רון מוצא את סקאברס, אך תוקף אותו כלב שחור שגורר אותו לתוך עץ הערבה המפליקה. לבסוף רון מחלים, ומגלה שהעכברוש שלא היה לא אחר מאשר פיטר פיטגרו, שהסגיר את הוריו של הארי. באמצע הקיץ שבין השנה השלישית לרביעית של רון ללימודיו, הוא מזמין הארי להיות עם משפחתו באליפות העולם בקווידיץ'. הארי בא, ובאמצע הלילה, בסיום המשחקים, מופיע בשמיים הסימן של וולדמורט, ורון, הרמיוני והארי בורחים מהמקום. בתחילת השנה בהוגוורטס מסופר על תחורת גביע האש שתתקיים בהוגוורטס, ורון רוצה להשתתף בה בגלל הפרס הכספי הגדול המובטח לזוכה, אך לא משתתף בגלל מגבלות הגיל- 17 ומעלה.
הארי נבחר להשתתף, ורון לא מאמין לו שהוא לא להגניב את שמו לתחרות, והארי ורון רבים, ולא מדברים אחד עם השני. לבסוף הארי מציל את רון במשימה השנייה, והם חוזרים להיות חברים. הארי נותן את הפרס מהתחרות לאחיו של רון, פרד וג'ורג', לאחר שהם מבטיחים לו שייקנו לרון גלימת טקס חדשה.
בשנה החמישית רון הופך להיות מדריך, ומתקבל כשומר בקבוצת הקווידיץ', ומתגלה כשחקן רע מאוד. אחותו, ג'יני, מחליפה את הארי בתור מחפשת, והיא דווקא שחקנית טובה. הארי, רון והרמיוני מקימים את צבא דמבלדור, ומתאמנים בלחימה. רון, הארי, הרמיוני, נוויל, ג'יני ולונה הולכים למשרדים הקסמים, לחפש את הנבואה בה הארי מוזכר, ולחפש את סיריוס בלק, עליו הארי חלם. רון מותקף שם ע"י מוח, והארי ונוויל מטפלים בו.
בקיץ שלפני שנתו השישית בהוגוורטס, הארי בא להתארח אצל רון, בהמלצת דמבלדור. רון לומד שיקויים אצל סלגהורן, ביחד עם הארי והרמיוני. הוא אוכל ממתקים שהיו מיועדים להארי, ומשתגע בגלל שהיה בהם שיקוי אהבה. סלגהורן מטפל ברון, ונותן לו יין שיכר, אשר מתגלה כמורעל, ועומד בסכנת חיים, עד שהארי מוצא איך להצילו, בספר המשומש שלו לשיקויים, אשר היה שייך לאדם הקורא לעצמו "הנסיך חצוי הדם". כשהארי ודמבלדור עוזבים את הוגוורטס, מבקש הארי מרון להשגיח על מעשיו של מאלפוי. בסוף השנה, לאחר הלוויתו של דמבלדור, הארי חוזר אל ביתו של רון, לחתונת אחיו של רון.
בשנה שהייתה אמורה להיות שנתו האחרונה של רון בהוגוורטס, מחליטים רון, הארי והרמיוני לא לצאת להוגוורטס, ולחפש הורקרוסים. רון מלביש טרול בכותונת, שיחליף אותו, כך שיחשבו שרון חולה. בצוואתו של דמבלדור, הוא מוריש לרון את המעמעם שלו. הם הולכים למשרד הקסמים, והוא נפצע בזמן בריחתם משם, ונעשה עצבני יותר ויותר. רון מחליט ללכת ולחזור לבית הוריו, אך מתחרט, ולבסוף חוזר אליהם. רון והרמיוני הופכים לזוג, ולפני שהארי חושב שהוא עומד למות, ציווה על רון להרוג את נגיני, הנחשית של וולדמורט.
לבסוף רון, הארי והרמיוני מביסים את וולדמורט.

אחרית דבר
באחרית הדבר של הספר השביעי, מסופר כי רון והרמיוני התחתנו, ונולדו להם שני ילדים- רוז והוגו.


נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י Renesmee


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות