היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimאולימפה מקסים
  


         מדאם אולימפה מקסיםהערך בשלבי עריכה! המתינו בסבלנות

מדאם מקסים, או בשמה המלא אולימפה מקסים, היא מנהלת האקדמיה הצרפתית לקוסמים בובאטון.
מדאם מקסים מתוארת כבעלת פנים נעימים ושחומים, עיניים גדולות, שחורות ועמוקות, ואף מעוקל יחסית. היא מתוארת כאישה אדירת ממדים היכולה להשתוות בגובהה להאגריד חצי-הענק, אם כי לטענתה היא לא חצי-ענקית אלא גובהה נובע מ"העצמות הגדולות" שלה.

מאדם מקסים מוזכרת לראשונה בשנתו הרביעית של הארי בהוגוורטס, בטורניר הקוסמים המשולש שנערך בין שלושה בתי ספר לקוסמים - הוגוורטס מאנגליה, דורמשטרנג מבולגריה ובובאטון מצרפת. מנהלי שלושת המוסדות מכירים זה את זה טוב ויש ביניהם ידידות מסוימת - אם כי קרקרוף ומקסים להוטים להוכיח שניתן להביס את דמבלדור. ובטורניר נבחרים סדריק דיגורי מבית הפלפאף לייצג את הוגוורטס, ויקטור קרום - מחפש הקווידיץ' הטוב בעולם - לייצג את דורמשטרנג, ופלר דלאקור - בעתיד אשתו של ביל וויזלי וחברה במסדר עוף החול - לייצג את בובאטון. לאור טעות של גביע האש שתפקידו לבחור את המתמודדים, לאחר שאוכל-המוות ברטי קראוץ' הבן המחופש לאלסטור "עין הזעם" מודי ההילאי, גם הארי פוטר הגריפינדורי מהוגוורטס נאלץ להשתתף באותו טורניר, המחולק לשלוש משימות: חטיפת ביצה מדרקון, הצלת בן ערובה מלב האגם השחור ומציאת גביע הניצחון במבוך מכושף.

אולימפה מקסים
מדאם מקסים עם האגריד.

מדאם מקסים, יחד עם נציגי בית ספרה, מגיעה להוגוורטס בעזרת מרכבה מעופפת ענקית שגודלה משתווה לגודל בית, צבעה כחול בהיר והיא רתומה לשישה סוסים מכונפים. גודלם של הסוסים כגודל פיל, צבעם קרמל, עיניהם אדומות כאש והם שותים אך ורק וויסקי משובח. סמל בית הספר בובאטון הוא שני שרביטים מוצלבים הפולטים שישה כוכבים, שלושה מכל שרביט.

אולימפה מקסים
המרכבה של משלחת בובאטון.

" אז ראה הארי -עקב שחורה ומבריקה בוקעת מתוך הכרכרה - נעל שגודלה כגודל עגלה של תינוק - וכמעט מייד בעקבותייה הגיחה האשה הגדולה ביותר שראה בחייו."

בטורניר, מדאם מקסים משמשת כשופטת בתור מנהלת בית ספר מתחרה וידוע לנו שהציון שהיא נותנת להארי משימתו הראשונה הוא 8 מתוך 10. האגריד, שומר הקרקעות והמורה לטיפול בחיות הפלא של הוגוורטס הוא המטפל של סוסיה של אולימפה. הוא מאוהב בה מאוד: הוא מראה לה את הדרקונים שהובאו למען המשימה הראשונה - טעות מצידו, כי מובן שהיא מספרת על כך מיד לפלר; הוא מורח על שיערו שמן כלשהו, מתלבש ומתקשט בניסיון להיראות טוב לידה; והוא אף יוצא איתה בנשף חג המולד החגיגי. בנשף הוא עושה טעות נוספת ופותח את נושא מוצא הענקים המשותף להם, מה שגורם לה להגיב בכעס רב.

" "עוד מישהו שהוא חצי-ענק, כמובן!" אמר האגריד.
"איך אתה מעז?!" צרחה מדאם מקסים. קולה הפגיז את אוויר הערב השלו כמו אזעקת ערפל; הארי שמע מאחוריו את פלר ורוג'ר נופלים מתוך שיח הוורדים שלהם. "בחיים לא אעליבו אותי ככה! חצי-ענקית? מואה? אני יש לי - יש לי עצמות גדולות!"
"

בשנתו החמישית של הארי בהוגוורטס, חברו ומורו האגריד לא מופיע בבית הספר כמעט חצי מהשנה מכיוון שיצא יחד עם מדאם מקסים למשימה סודית בשליחות דמבלדור, בה היו צריכים השניים לשכנע את הענקים להיות בעלי-ברית של הקוסמים במלחמה נגד לורד וולדמורט. לאחר שנתנו לגרוג הענקים, שהוא המנהיג ושמו קרקוס, שתי מתנות - אש נצחית וקסדה ענקית תוצרת גובלינים - הוא נהרג ומוחלף בגרוג חדש ששמו גולגמת, אולם איתו הניסיון לכרות ברית כבר לא מצליח. בסופה המאכזב של המשימה, לצערם של מדאם מקסים והאגריד, הענקים הופכים להיות בעלי-בריתו של הלורד וולדמורט ושלאוכלי המוות שלו.
את דמותה של מדאם מקסים מגלמת פרנסס דה לה טור.


נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י Let the Skyfall
נערך ע"י נוקם מצוברח.


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות