היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהרמיוני גריינג'ר

    הרמיוני גריינג'ר
תיאור כללי
הרמיוני גריינג'ר היא אחת מהדמויות הראשיות בספרי הארי פוטר. היא ילדה מתולתלת עם שיניים בולטות.
הרמיוני היא בת מוגלגים, ובת יחידה להוריה - רופאי שיניים - שהתלהבו מאוד מכך שהיא קוסמת.
הרמיוני אוהבת לקרוא והיא חכמה מאוד. הקסם היחיד בו הרמיוני התקשתה אי פעם הוא הפטרונוס, שאצלה לובש צורת לוטרה.
הרמיוני אוהבת את רון לאורך כל הסדרה, אבל רבה איתו לא מעט פעמים. בסוף הסדרה היא ורון מתחתנים.
בסרטים משחקת את הרמיוני השחקנית אמה ווטסון.

בספר הראשון
הרמיוני גריינג'ר מוזכרת לראשונה בספר הראשון, ברכבת להוגוורטס, כשהיא עוזרת לנוויל לחפש את הקרפד שלו. היא מתמיינת לבית גריפינדור, יחד עם הארי ורון. היא נוזפת בהארי וברון מספר פעמים, ביניהן כשהם בדרך לדו קרב עם מאלפוי. רון פוגע בהרמיוני לאחר כמה ימים ואומר שאין לה חברים, והיא בורחת ומתחבאת בשירותי הבנות. טרול שמשוחרר בבית הספר הוגוורטס מגיע לשירותי הבנות בהם הרמיוני נמצאת והארי ורון הולכים להציל אותה. הם מעלפים את הטרול, ובעקבות זאת הידידות בין הארי, הרמיוני ורון מעמיקה, והם הופכים לחברים טובים. לאחר שהם מתחברים, הרמיוני עוזרת להארי ולרון בשיעורי הבית. היא עוזרת להם לעקוב אחרי קווירל, ולאחר שרון נלקח מהם במשחק השח-מט בדרכם לאבן החכמים, היא פותרת את החידה הלוגית של סנייפ.

בספר השני
בספר השני הרמיוני מתאהבת במורה שלהם להתגוננות מפני כוחות האופל- גילדרוי לוקהרט. הארי, רון והרמיוני חושדים שדארקו פתח את חדר הסודות ושיחרר את המפלצת, והרמיוני רוקחת את השיקוי הפולימיצי, שבעזרתו הארי, רון והיא הופכים לחבריו של מאלפוי. לשיקוי של עצמה הרמיוני הכניסה בטעות שערה של החתולה של פנסי פרקינסון, והיא תקועה במרפאה מספר ימים בצורה מעוותת שהיא שילוב של חתול ובן אדם. אחרי שהיא משתחררת מהמרפאה הבסיליסק תוקף אותה והיא מתאבנת, בדיוק כאשר מצאה מידע על המפלצת-הבסיליסק. המידע שהרמיוני מצאה עוזר להארי ורון להתמודד עם המפלצת ולהציל את ג'יני.

בספר השלישי
בתחילת הספר הרמיוני קונה חתול ולו קוראת קרוקשנקס. קרוקשנקס רודף הרבה אחרי העכברוש של רון, סקאברס.
בעקבות הרדיפות של קרוקשנקס הרמיוני ורון רבים, ולא מדברים במשך הרבה זמן. הרמיוני מפחדת שסיריוס בלק, שברח מאזקאבן, יבוא וינסה לתפוס את הארי. הארי מקבל מטאטא מאדם לא ידוע, והרמיוני מספרת על כך לפרופסור מקונגל בניגוד לרצונם של הארי ורון. הארי ורון כועסים על הרמיוני מאוד עקב מעשה זה. במהלך השנה היחסים משתפרים והם כבר לא כועסים עליה. הרמיוני מקבלת לפני תחילת הלימודים מחולל זמן כדי לעמוד במערכת השעות העמוסה שלה. היא עוזרת להאגריד במשפט של ההיפוגריף שלו, וכשההיפוגריף מפסיד במשפט, היא משתמשת במחולל יחד עם הארי כדי להציל את ההיפוגריף, ומצילה גם את סיריוס בלק. לבסוף מסתבר שהעכברוש של רון הוא בכלל פיטר פיטגרו, האיש שבגללו הוריו של הארי מתו- וקרוקשנקס שיתף פעולה עם סיריוס בלק, שניסה לרצוח את פיטר.

בספר הרביעי
הרמיוני מגלה את גמדוני הבית ואת היחס אליה, ומתחילה להתנגד. היא מקימה את האגודה 'אלרג"ה'- האגודה למען רווחת גמדוני הבית, ומכריחה את הארי, רון ועוד כמה אנשים מבית גריפינדור להצטרף. בגלל טורניר הקוסמים המשולש המתרחש בהוגוורטס, מגיע שחקן הקווידיץ' המפורסם ויקטור קרום לבית הספר, והרמיוני היא בת זוגו לנשף. עקב הנשף הרמיוני רבה עם רון שאמר שהיא מבלה עם האויב של הארי בתחרות, והיא ורון רבים. במשימה השנייה של הטורניר, היא בת הערובה של קרום, ואותה הוא צריך להציל. הרמיוני מנסה לתפוס את ריטה סקיטר, כתבת הנביא, שמפרסמת שקרים ושמועות על הארי ועליה. היא מגלה שריטה היא אנימגוסית לא רשומה, ומכריחה אותה להפסיק להשמיץ את הארי ואותה עצמה.

בספר החמישי
הרמיוני ממונה למדריכה, ולאחר שעוברת שיעור אחד עם דולורס אמברידג' היא מתרגזת ומחליטה למרוד. היא משכנעת את הארי להקים את צבא דמבלדור, שבו תלמידים יקבלו אימון אמיתי של התגוננות נגד כוחות האופל. היא יוזמת ראיון של הארי עם ריטה סקיטר, והראיון יוצא לאור בעיתון 'הפקפקן', ומוציא להארי שם טוב. כאשר הארי רואה חיזיון של וולדמורט מתעלל בסיריוס בלק, הוא רוצה ללכת למשרד הקסמים, ולטפל בעניין. הרמיוני אומרת לו שוולדמורט מנסה לתעתע בו, ומתברר כי צדקה.

בספר השישי
הרמיוני מקבלת את הציונים של בחינות הכשפומטרי, והיא מקבלת בכולן ציונים גבוהים. היא מוזמנת להצטרף למועדון ה"סלאג סלבז" של המורה החדש לשיקויים הוראס סלגהורן, שמקבץ סביבו תלמידים מצטיינים ומיוחסים. היא עוזרת לרון להישאר בקבוצת הקווידץ' של גריפינדור כשומר. לאחר מריבה שפורצת בין רון להרמיוני, היא מודה ברגשותיה אליו.
במשך השנה היא מבקשת מהארי לא להשתמש בספר של הנסיך חצוי הדם. בסוף השנה היא ולונה שומרות על משרדו של סנייפ, כי הארי ביקש מהן, ובגלל זה היא לא נמצאת בקרב שבו דמבלדור מת. בסוף ההלוויה היא מבטיחה להארי שהיא תבוא איתו לחפש את ההורקרקסים של וולדמורט.

בספר השביעי
הרמיוני מטילה כישוף על הוריה, שגורם להם לשכוח אותה ולעבור לגור באוסטרליה, למען בטיחונם האישי. במשך כל הספר הרמיוני נשארת עם הארי ועוזרת לו לחפש את ההורקרקסים של וולמדמורט. היא רבה עם רון, והוא עוזב את האוהל שלהם. היא בוכה הרבה בגלל עזיבתו, וכאשר הוא חוזר היאי מסרבת לדבר איתו במשך כמה ימים. היא והארי נתקלים בסיפור של אוצרות המוות בספר אותו הוריש להרמיוני דמבלדור, 'מעשיות בידל הפייטן', ושומעים עליו עוד אצל אביה של לונה לאבגוד. כשהם פורצים למשרד הקסמים הרמיוני מתחזה למכשפה בשם מפלדה. השרביט של הארי נשבר בגלל הרמיוני, ולאחר ששרביטה של הרמיוני נלקח ממנה בבית משפחת מאלפוי היא לוקחת את שרביטה של בלטריקס לסטרינג', שעינתה אותה. בקרב על הוגוורטס היא מתנשקת עם רון, לאחר שהוא אומר שאסור להשאיר את גמדוני הבית שגרים בהוגוורטס למות. במהלך הקרב הרמיוני, ג'יני ולונה נאבקות בבלטריקס, שלבסוף נהרגתת על ידי מולי.

באפילוג
הרמיוני מתחתנת עם רון, ויש להם שני ילדים- הוגו ורוז. היא ורון נשארים חברים טובים של ג'יני והארי, שגם הם מתחתנים.

בראיונות עם רולינג נמסר כי הרמיוני השלימה את שנת הלימודים שהפסידה, והיא עזרה לחוקק חוק למען זכויות יצורי הקסם שאינם קוסמים. בראיון סיפרה רולינג כי הרמיוני איתרה את ההורים של באוסטרליה, והתירה את הכישוף אותו הטילה עליהם.נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י זכיתי לאהוב
נערך ע"י הילדה הכי יפה בגן


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות