היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהדוויג
הדוויג היא תנשמת לבנה השייכת להארי פוטר. היא מופיעה לראשונה בספר הראשון כאשר הארי קנה אותה בסימטת דיאגון. הדוויג היא גם שולחת מכתבים לחבריו שלהארי, מסופר גם שבחופשת הקיף הדוויג נעלמה לאחר מכן חזרה עם מכתב מהרמיוני ובו כתבה שהדוויג באה עלייה כדי למסור להארי מכתב.
הדוויג בספר השני לא סלחה להארי על הנסיעה במכונית של הוויזלים ולכן לא דיברה איתה אבל בסופו של דבר היא סלחה לו. הדוויג אוהבת לנשוך את האוזן של הארי.
הדוויג מתה בספר השביעי במהלך הנסיעה לביתם של אנדרומה וטד טונקס כדי להגיע למחילה,בייתם של הוויזלים ע"י קללת "אבדה קדברה" שבכלל הייתה מכוונת להארי, ועל כן רולינג אמרה על כך כי "האובדן של הדוויג מייצג את אובדן התמימות והביטחון. לפעמים היא הייתה כמו צעצוע חמוד עבור הארי. אני יודעת שהמוות שלה העציב הרבה אנשים."
הדוויג היא תנשמת לבנה נקבה אך בספרים מצויין שהיא יודעת לדבר אך תנשמות לבנות נקבות אינן יודעות לדבר רולינג מסרה בתגובה שזה קסם.
בסרטים מגלם את הדוויג תנשמת לבנה (זכר) בשם אוק.

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י Avishay Elanuy


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות