היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimאלבוס דמבלדור

אלבוס דמבלדור הוא מנהל בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, והוא אחד מהקוסמים החזקים בעולם. כיוון שהוא נדיב, מעט מוזר ורב עוצמה, הוא דומה לאבטיפוס של קוסם טוב, בסגנון מרלין וגנדלף. הוא בדרך־כלל אוהד לקשייו של הארי פוטר, וכיוון שכך, הוא לעתים קרובות מעניק לקוסם הצעיר מרחב פעולה רב יותר משהיה מעניק לאחרים. הוא מתואר כקוסם היחיד שהלורד וולדמורט אי פעם פחד ממנו.

דמבלדור מתואר כגבוה ורזה, עם שיער ארוך וזקן לבן. משמעות שמו הפרטי, אלבוס, היא לבן בלטינית. יש לו עיניים כחולות, אף ארוך מאוד ומכופף ואצבעות מוארכות. הוא מרכיב משקפיים בצורת חרמש. הוא בדרך־כלל מתואר כלובש בגדים מרשימים. הוא טוען שיש לו צלקת על ברכו השמאלית, שמקורה אינה ידוע, ושהיא מפה מושלמת של הרכבת התחתית של לונדון.

לדמבלדור חיית מחמד בשם פוקס. פוקס הוא עוף חול גדול ואדום. לאחר מות דמבלדור פוקס נעלם מבית הספר ולא נראה יותר לעולם.

דמבלדור זכה לקלף מקלפי צפרדעי השוקולד (ואף החשיב זאת לכבוד גדול), שעליהם מתוארים קוסמים מפורסמים, ובקלף נכתב: "אלבוס דמבלדור, כיום מנהל בית־הספר הוגוורטס. רבים מחשיבים אותו לקוסם החשוב ביותר בתקופה המודרנית. דמבלדור מפורסם במיוחד בזכות הבסת הקוסם הרשע גרינדלוולד ב־1945, גילוי שנים־עשר השימושים של דם דרקון, ועבודתו בתחום האלכימיה עם בן־זוגו לעבודה, ניקולס פלאמל.

פרופסור דמבלדור אוהב להאזין למוזיקה קאמרית ולשחק כדורת." לדמבלדור יש חיבה לממתקים, קסומים ובלתי־קסומים, והוא בדרך־כלל קובע את הסיסמה לגרגויל השומר על דלת משרדו כשמות של ממתקים שונים.

שוחרר: סיפור חיו של אלבוס דמבלדור, בכתובת: http://www.hp-il.net/albus// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות