היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimבזואר
אבני בזאור הם אבנים ירוקות, שבתקופת ימי הביינים היו משתמשים אצילים ומלוכות באבנים אלו כדי לנטרל את רעל הארסן (רעל שהיה מאוד מבוקש באותה תקופה , ידוע בשמו השני זַרְניך, סימלו הכימי As.) שהיו שמיים במזון שלהם להרעילם. קיימים כ- 10 סוגים של בזואר שכמחציתם אכן יכולום לנטרל את רעל הארסן. האבנים האלה צומחות בקייבות ובמעיים של עיזים. כאשר הוכנסה האבן למשקה שמעורב בו ארסן, הארסן התרכב עם הגופרית שבאבן, וכך נוטרלה רעילותו.

בזואר בעקבות הארי פוטר:
הצטרפה דמות חדשה לעלילת הארי פוטר בספר השישי , לדמות קוראים הוראס סלגהורן. הוא מחליף את משרתו של סוורוס סנייפ שהפך להיות מורה להתגוננת מפני כוחות האופל. הארי מפגין הצטיינות מוחלטת במקצוע לאחר שמצא ספר שהיה שייך לנסיך חצוי-הדם, שאת שמו האמיתי הארי וחבריו הינו גילו, שם היו תיקונים והערות רבות שעזרו להארי להשיג ציונים טובים ולהפוך לחביב מורה. באחד השיעורים ביקש הוראס סלגהורן למצוא שייקוים שיעזור נגד הרעלה, הארי שהסתכל בספר מצוא הערה שמספר לו על הבזואר, וזה מה שהיא הגיש להוראס, הוראס לקח ושמר על הבזואר.

ההערלה של רון:
לאחר מאמץ רב של בנות לשים להארי שיקויי אהבה מוסווים, רומלידה ווין שהחביאה שיקוי אהבה בתור שוקולד נתנה אותם להארי, הארי לא השתמש בהם בכלל ושכח מהם. ב-1 במרץ, יום הולדתו של רון, רון בולע בטעות את שיקויי האהבה שהיו מיועדים להארי. לאחר שהוא מקבל שיקוי נגד מפרופסור סלגהורן הוא שותה בטעות יין שיכר שהיה מיועד לדמבלדור. הארי שזכר שסלהגורן לקח לו את הבזואר מוציא מתוך ערכתו את האבן וגורם לרון לבלוע אותה ברגע האחרון והוא מציל את חייו.

הארי נותן לרון את הבזואר לאחר הרעלתו -// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות