היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimביל ויזלי
ביל ויזלי

ביל ויזלי הוא בן מבוגר של ארתור ומולי וויזלי אשר עובד בשביל גרינגוטס כמסיר-קללות במצרים.לביל יש שיער ארוך וג'ינג'י ועגיל אוזן עשוי מניב של חיית טרף. הוא "קול," לפי הארי, והוא הסב את תשומת ליבה של פלר דלאקור בהוגוורטס.
ביל רזה וגבוה. הוא מתלבש כמו המוגלגים בגילו. הארי חשב שלבושו של ביל היה משתלב בקלות במופע רוק - מלבד מגפיו אשר עשויות מעור דרקון.
לביל יש קסם אישי וגישה נעימה. הוא מתייחס לאמו בכבוד אך עומד על שלו כאשר היא רוצה להפטר מהעגיל או לקצץ קצת את שיערו עם שרביטה. הוא קוסם בעל יכולות, וכשקרתה המהומה בשדה האוהלים באליפות העולם בקווידיץ', ביל קיפל את שרווליו ונכנס לתוך זירת הפשע כדי לעזור לקוסמי המשרד.
לאחר חזרתו של וולדמורט ביוני 1995, ביל ביקש עבודת משרד במטה גרינגוטס בלונדון כך שהוא יוכל לעבוד עם מסדר עוף החול. פלר דלאקור לקחה גם היא משרה בגרינגוטס ושניהם יוצאים ביחד.
ביל נולד ב-29 בנובמבר, 1970. הוא היה מדריך ומדריך ראשי במהלך שנותיו בהוגוורטס


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות