היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimארתור ויזלי
ארתור ויזלי

ארתור ויזלי הוא הבעל של מולי ואביהם של ביל, צ'ארלי, פרסי, פרד, ג'ורג', רון וג'יני וויזלי. ארתור הוא אבא ובעל חם ואוהב, למרות שהוא נוטה להיות ותרני עם ילדיו. גישתו הטבעית, הקלילה, ודרכיו החריגות יכולים לסבך אותו בצרות עם אשתו ולפעמים הוא די נשלט על ידיה. כעובדה, הוא באמת מקבל את מה שמגיע לו מפני שהוא עושה דברים מאחורי גבה של מולי כמו לכשף מכונית שתעוף וע"י עובר על החוק להגנת המוגלגים שהוא עצמו ניסח. ארתור גם לא כל כך אחראי כשזה נוגע לכסף; כשמולי דאגה איך הם יממנו את כל ספרי הלימוד שהם צריכים, ארתור התעקש להזמין את אדון וגברת גריינג'ר למשקה בקלחת הרותחת. זה היה חייב לשגע את מולי מתישהו. אבל הנישואים שלהם עומדים במבחן ומשפחתם, למרות העוני, נתמכת ע"י קשרי אהבה.
ארתור עובד במשרד הקסמים בלשכה לשימוש לרעה בחפצי מוגלגים, אשר כל כך קטנה עד שאפשר להניח שמכילה רק את ארתור, שטכנית האחראי, ועוד קוסם זקן בשם פרקינס . הם חולקים את אותו משרד, לא יותר גדול משני שולחנות עבודה וערימה בולטת של ארונות תיוק מלאים, שנמצא בקומה השישית של מטה משרד הקסמים בלונדון יחד עם שאר המחלקה לאכיפת חוקי קסם .
ארתור לא נמצא בעמדה ממש גבוה במשרד; חלק - מולי ופרסי - אמרו שרק חיבתו של ארתור למוגלגים מנעה ממנו לקבל קידום תחת חסותו של פאדג'. עבודתו של ארתור כוללת לפעמים עבודות בלילה, השתתפות בפשיטות שבמהלכן מוצאים חפצים מכושפים בלתי חוקיים. למשל, שטיחים מעופפים נאסרו בבריטניה, מאחר שהם הופיעו כפריט מוגלגי ברשימת החפצים המותרים לכישוף.
ארתור פשוט מוקסם מכל דבר שקשור למוגלגים, ומאוד מתעניין בחפצים של טכנולוגיה מוגלגית. הוא קונה דברי מוגלגים, אז לוקח אותם למחסנו, מנסה להבין כיצד הם פועלים, לפעמים מכשף אותם. לזמן מה הייתה ברשותה פורד אנגליה ישנה אשר כושפה כך שתוכל לטוס, אבל היא נעלמה. באופן מעניין ביותר, זה לא היה בלתי חוקי הודות לפרצה בחוק (שבמקרה, ארתור כתב). הוא אוסף שטקרים ובטריות , אבל לאחרונה פרסם מודעה בנביא היומי במטרה למכור את האוסף כי "זה תופס יותר מדי מקום" . הוא אוהב לשאול את הארי שאלות על איך כל דבר עובד החל מתחנת אוטובוס ועד מדרגות נעות. כשהוא נפגש במקרה עם הגריינג'רים בגרינגוטס, הוא התעקש על להזמין אותם למשקה בקלחת הרותחת כך שהוא יוכל לגלות הכל עליהם. בזמן המחנאות, הוא התעקש לבנות את האוהל ללא קסמים ובזבז חצי שעה בלנסות להבין איך מדליקים אש עם הגפרורים.


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות