היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimצבא דמבלדור


     צבא דמבלדורחברי צבא דמבלדור במשרד הקסמים
חברי צבא דמבלדור במחלקת המסתורין.

הקמה
הכל התחיל מכך שאמברידג' לא לימדה התגוננות מעשית מפני כוחות האופל, אלא רק את התיאוריה שמאחוריה. הארי, רון והרמיוני חשבו שצריך ללמוד התגוננות מעשית כדי להתכונן למלחמה בוולדמורט, ובעקבות זאת הרמיוני מעלה רעיון להקים קבוצת לימוד עבור הלימוד המעשי. היא משכנעת את הארי כי הוא המתאים ביותר לתפקיד המורה, בגלל הצלחותיו בהתגוננות נגד כוחותיו האפלים של וולדמורט בשנים הקודמות, והארי מסכים באי-רצון. קבוצה של מעוניינים שהרמיוני מארגנת נפגשת בפונדק ראש החזיר, ובסופה כולם חותמים על גיליון קלף, עליו הרמיוני מטילה קללה ללא ידיעתם. הקללה גורמת לכך שאם מישהו ילשין על הקבוצה, פניו יתמלאו בפצעונים בצורת המילה "מלשן".
הקבוצה מקבלת את השם צ"ד - ראשי תיבות של צוות דפנסיבי - אך מייד לאחר מכן שונה לראשי תיבות של "צבא דמבלדור". הרעיון הוצע על ידי ג'יני, כיוון שהוא מבטא את חששו של משרד הקסמים מדמבלדור.

חדר הנחיצות
אמבריד'ג מגלה את התכנסות הקבוצה, ומוסיפה תיקון חדש לחוק, על פיו אסור לפתוח קבוצות ומועדונים ללא אישור. כיוון שכך, חברי צבא דמבלדור לא היו יכולים לפעול בגלוי ונאלצו למצוא מקומות סודיים כדי להסתיר את הפעילות האסורה מפני פרופסור אמברידג'.
דובי, שמשותף בסוד העניין, מציע להשתמש בחדר הנחיצות בשביל הפעילות של צבא דמבלדור. הארי מאמין לו מכיוון ששמע פעם את דמבלדור מזכיר את החדר הזה, וצבא דמבלדור מתחילים להשתמש בחדר כמחבואם. הארי מגלה איך להפעיל את החדר, והוא הופך לחדר נוח לעבודה, עם החומרים והפריטים הדרושים.
לאחר התגלות צבא דמבלדור ובריחת דמבלדור מהוגוורטס, חברי הקבוצה הפסיקו להשתמש בחדר הנחיצות מחשש שייתפסו שוב והצבא התפרקו. בספר השביעי חוזר צבא דמבלדור להשתמש בחדר בעזרת נוויל, שהבין איך מתפעלים את החדר. בנוסף, לפני הקרב על הוגוורטסף כל חברי צבא דמבלדור ומסדר עוף החול מתכנסים בחדר ומחליטים על תוכנית פעולה. החדר נתן לג'יני וויזלי מקום מסתור במהלך הקרב והיה מקום מחבואה של עטרת רייבנקלו.אוניה מזוייפת  
האונייה המזויפת.

האוניות המזויפות
בכדי להודיע לחברי הקבוצה על מועד הפגישה הבאה, כל אחד מהם קיבל אוניה מזוייפת בעלת מספר סידורי ששימש לייצוג התאריך והשעה של המפגש. הרמיוני כישפה את האוניות המזויפות כך שכאשר היא תשנה את התאריך והשעה באוניה שלה, הם ישתנו גם בכל שאר האוניות, וכאשר זה יקרה האוניות יתחממו כדי להודיע על השינוי.
הרמיוני חשבה על הרעיון בהשראת האות האפל של אוכלי המוות.


הפעילות השוטפת
חברי צבא דמבלדור למדו במהלך השנה מגוון לחשים, קללות וכשפים, כולל הפשוטים ביותר - כמו אקספליארמוס, וכמה מהקשים ביותר - כמו לחש הפטרונוס. אפילו נוויל והאחים קריווי הצליחו די טוב, הודות ללימודו הדקדקני של הארי.

החברים הכלולים בקבוצה
הארי פוטר, הרמיוני גריינג'ר, רונלד וויזלי, נוויל לונגבוטם, דין תומאס, לבנדר בראון, פרוואטי ופדמה פאטיל, צ'ו צ'אנג, מריאטה אדג'קום, לונה לאבגוד, קייטי בל, אליסיה ספינט, אנג'לינה ג'ונסון, קולין ודניס קריווי, ארני מקמילן, ג'סטין פינץ' פלצ'לי, חנה אבוט, תלמידה מבית הפלפאף עם צמה ששמה לא ידוע, אנתוני גולדשטיין, מייקל קורנר, טרי בוט, ג'יני וויזלי, זכריה סמית', פרד וג'ורג' וויזלי ולי ג'ורדן. בהמשך הצטרף אליהם גם שיימוס פיניגן.

חשיפה
צבא דמבלדור נחשף על ידי מריאטה, חברה של צ'ו צ'אנג, שסיפרה לדולורס אמברידג' על הצבא ועל מקום המפגש שלו. אמברידג' לקחה איתה כמה תלמידים מסלית'רין במטרה לתפוס את כל חברי הצבא, אך דובי גילה זאת להארי וחברי צבא דמבלדור פתחו במנוסה. אמברידג' תפסה חלק מהתלמידים, וביניהם את הארי פוטר.
אמברידג' לקחה את הארי לחדרו של דמבלדור, ודרשה לסלק את הארי מהלימודים כי הוא פתח את הקבוצה. כיוון שדמבלדור לא רצה שלימודיו של הארי ייפגעו, הוא לקח על עצמו את האשמה - הוא טען שהוא אירגן את הקמת צבא דמבלדור, כדי להוריד את שר הקסמים מתפקידו ולהתמנות לתפקיד במקומו. דמבלדור מבסס את דבריו על כך שהצבא נקרא "צבא דמבלדור" ולא "צבא הארי" - מה שכביכול מעיד על כך שדמבלדור הוא המארגן.
לאחר ש"הודה" באשמתו, הימם דמבלדור בקסמיו את שר הקסמים ועוזריו, נתן כמה הוראות להארי ולפרופסור מקגונגל, שנכחה גם היא בחדר, וברח משם באמצעות פוקס, עוף החול שלו.

מאז חשיפתם לא השתמשו יותר חברי צבא דמבלדור בחדר הנחיצות מחשש שייתפסו שוב, והצבא התפרק.

חברי צבא דמבלדור
חברי צבא דמבלדור שבחרו לבוא עם הארי
למחלקת המסתורין (מתוך הפוסטר של
הסרט החמישי).

לאחר החשיפה - צבא דמבלדור בהמשך הספרים
בסיום הספר החמישי
חלק מחברי צבא דמבלדור - רון, הרמיוני, לונה, נוויל וג'יני - מתלוננים שהארי רק משחק איתם, ומשכנעים אותו לקחת אותם לקרב במשרד הקסמים. בעזרתם הארי נלחם באוכלי המוות במחלקת המסתורין.

בספר השישי
כאשר הארי יוצא עם דמבלדור למצוא את ההורקרוקס, הרמיוני מעדכנת את האונייה המזוייפת שלה וחלק מחברי צבא דמבלדור באים לעזור. הם משגיחים על הטירה בהיעדרם של הארי ודמבלדור ומנסים לעזור למורים ככל יכולתם.

בספר השביעי
חברי צבא דמבלדור מתאספים שוב בחדר הנחיצות, בעזרת נוויל - שהבין איך מתפעלים את החדר. הם הופכים את החדר למעין מחנה מורדים - הם ישנים בו, אוכלים בו ובעיקר מסתתרים בו מאוכלי המוות שנעשו המורים שלהם.
מנהרה סודית נפתחת בין חדר הנחיצות לביתו של אבפורת' דמבלדור, ומספקת לחברי הצבא מעבר. חברי צבא דמבלדור לקחו חלק חשוב במלחמה הגדולה נגד הלורד וולדמורט.

צבא דמבלדור בהרכב מלא

חברי צבא דמבלדור


נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י cristiano ronaldo
הוספו חלקים עפ"י ערך מאת רובין לונגסטרייד בעריכת נחליאלית.// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות