היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimויקטור קרום
ויקטור קרום


ויקטור קרום הוא המחפש בקבוצת הקווידיץ' הלאומית של בולגריה. הוא נחשב כפלא על ידי רבים מכיוון שהצליח להיכנס לליגה הבינלאומית של הקווידיץ' בגיל כה צעיר. למרות הצלחתו ופרסומו, מסתבר שקרום היה עצוב ובודד. בנוסף הוא התאפיין בתור מישהו שקט מאוד ומאופק. למרות אלו אומרת הרמיוני כי הוא אדם אמיתי ונחמד מתחת לחיצוניותו הקודרת. באליפות העולם בקווידיץ', במשחק האליפות בין בולגריה ואירלנד, הוא סבל מדימום חמור באף, דימום שנמשך גם במהלך תפיסת הסניץ', שאותו היה צריך לתפוס במהירות המרבית על מנת שיוכל לסיים את המשחק. למרות שתפס את הסניץ', הניצחון היה של אירלנד מכיוון שבולגריה פיגרה בהפרש של 160 נקודות באותו הזמן.
קרום היה נציגה של דורמשטרנג בטורניר הקוסמים המשולש שהתקיים בשנת 1994. לעתים קרובות הוא נבחן בחשד על ידי עמיתיו בגלל המוניטין שיצא לדורמשטרנג בעקבות לימוד אומנויות האופל, בעוד שאחרים הביטו בו בהערצה בעקבות מעשי הגבורה שלו, בעיקר בנות מצחקקות מהוגוורטס. בזמן שהתמודד בטורניר, הוא ביקר בספריית הוגוורטס בכדי לנסות לדבר עם הרמיוני. במשימה השנייה בטורניר, נדרש קרום לחלץ אותה מבני הים באגם הגדול. בשיא הספר, קרום, תחת השפעתה של קללת אימפריוס שהוטלה על ידי ברטי קראוץ' הבן, השתמש בקללת קרושיאטוס על סדריק דיגורי בכדי לפסול כל אפשרות שתמנע מהארי לנצח בטורניר, אך הוא לא נעצר ואפילו לא נענש בעקבות זה משום שהיה תחת קללת האימפריוס.
קרום מופיע לקטע קצר גם בספר 'הארי פוטר ואוצרות המוות', בתור אורח בחתונתם של ביל וויזלי ופלר דלאקור.
במהלך החתונה, מפתח קרום הזועם ריב עם קסנופיליוס לאבגוד, לאחר שהוא זיהה את הסמל שקסנופיליוס ענד סביב צווארו כסמל של גרינדלוולד; מאוחר יותר התברר למעשה שהסמל היה סמלם של אוצרות המוות. בסופו של דבר, התאהב קרום באישה מבולגריה.
בסרט 'הארי פוטר וגביע האש' ויקטור קרום מגולם על ידי השחקן סטניסלב ינבסקי.

ויקטור קרום


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות