היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimמחולל הזמן
מחולל הזמן
מחולל הזמן הוא מין שעון חול, שמאפשר לחזור בזמן. כל סיבוב אחורה על השעון מאפשר לחזור שעה אחת אחורה בזמן. ספר השלישי רמיוני קיבלה מחולל זמן מפרופסור מקגונגל, שהייתה צריכה לכתוב הרבה מכתבים למשרד הקסמים ולשכנע אותם שהיא תשתמש בו רק ללימודים בלבד, ולא לדברים אחרים. לבסוף משרד הקסמים אישר את שימושה של הרמיוני במחולל הזמן, ומקגונגל ציוותה עליה לא לספר לאיש על מחולל הזמן, גם לא להארי ורון.

מערכות מוזרות
במהלך השנה נראו להרמיוני מערכת שעות מוזרה ביותר, הנה דוגמא מהיום הראשון ללימודים,
ציטוט:
רון, הארי פוטר והאסיר מאזקאבן, פרק 6-טפרים ועלי תה, עמוד105:
"אבל תראי," אמר רון וצחק "הבוקר, לדוגמה. את רואה? בשעה תשע בבוקר - גילוי עתידות. ומתחת לזה, תשע בבוקר, לימודי מוגלגים. ו-" רון רכן קדימה, מתקשה להאמין, "תראי, מתחת לזה, כשפומטיקה, תשע בבוקר. זאת אומרת, אני יודע שאת תלמידה מצטיינת, הרמיוני, אבל אף אחד לא יכול להצטיין עד כדי-כך. איך את בדיוק אמורה להגיע לשלושה שיעורים בו זמנית?"

היה חלק בספר השלישי שרון מדבר עם הארי ושואל איך הרמיוני מגיעה לכל המקצועות שלה, כי הוא דיבר עם אנשים שאומרים שהיא אף פעם לא פספסה שיעור, והיא הייתה בכל הזמנים של שיעורים אחדים בשיעור איתם, שהם לא למדו. וגם שמע את הרמיוני מדבר על השיעור שהיה "אתמול" בכשפומטיקה, שהיא הייתה עם הארי ורון בטיפול בחיות הפלא. (לצערי לא מצאתי את העמוד, אז אין לי ציטוט, אבל אני זוכר את זה פחות או יותר...)
ובסוף השנה הרמיוני עשתה לעצמה לוח מבחנים מוזר ביותר:
ציטוט:
 הארי פוטר והאסיר מאזקאבן, פרק 16-נבואת הפרופסור טרלוני, עמוד 323:
יום שני
9 בבוקר, כשפומטיקה
9 בבוקר, שינוי צורה
ארוחת צהרים
1 בצהרים, לחשים
1 בצהרים, חקר לחשים עתיקים


שימוש חורג
בסוף הספר הרמיוני חרגה מהחוקים שהציבו לה בשביל המחולל, (בגלל הוראות מדמבלדור), והיא והארי חזרו אחורה בזמן, הצילו את בקביק ההיפוגריף שנידון למוות, ואז נתנו את ההיפוגריף לסריוס בלק כדי שיוכל לברוח. המשימה הייתה קשה והם נאלצו לעבור הכל ב-3 שעות. וגם כן חזרו רק בשנייה האחרונה, כי אם הם היו מאחרים, זה היה אסון, כי היו יודעים שהם אלה שעזרו לסריוס להמלט.

סופו של מחולל הזמן
בסוף השנה הרמיוני החזירה את מחולל הזמן בשביל לחזור למערכת שעות רגילה, בלי חקר מוגלגים ובלי גילויי עתידות, רון והארי נדהמו מההחלטה הזו, ורון עדיין לא הבין למה היא לא סיפרה להם עליו. בספר החמישי הארי והרמיוני (רון היה במקום אחר) ניפצו את שאר מחוללי הזמן בקרב נגד אוכלי המוות (תומכיו של וולדמורט) במשרד הקסמים-מחלקת המסתורין.
ציור המחשה של מחולל הזמן

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י T_K


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות