היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimמפת הקונדסאים
מפת הקונדסאים
מפת הקונדסאים היא מפת הוגוורטס, שבה מופיעים כל מיני מעברים סודיים בתוך הטירה, ומעברים סודיים המובילים מחוץ לטירה, וגם הדרכים הרגילים, אך מה שמיוחד בה באמת, היא שאפשר לראות בה אם איפה אנשים נמצאים, כאילו הם חיים בתוך המפה, וגם אם מישהו נמצא מתחת לגלימת ההיעלמות או משתמש בקסם האנימגוס (קוסמים שמסוגלים לשנות את צורתם לחיות) הוא מסומן במפה.

יוצרי במפה,הסיבות לכתיבה וקמסמיה המיוחדים
אדוני המפה הם ירחוני (רמוס לופין), זנב תולע (פיטר פטיגרו), רך כף (סריוס בלק) וקניים (ג'יימס פוטר). מפת הקונסאים נכתבה אחרי שפיטר, סריוס וג'יימס גילו שרמוס הוא אדם זאב, הקונסאים תמיד טיילו בהוגוורטס, גם בשעות הלילה ובשעות היום וגילו הרבה מעברים סודיים בטירה, עד שיום אחד הם החליטו לכתוב את המפה שלהם, וכך הם יכלו להפוך לקונסאים גדולים יותר, כי הם יכלו להתחמד מהשרת שכל הזמן חיפש אותם, ומהמורים, וידעו עם אנשים מתקרבים, כי הכל היה כתוב במפה! עוד קסם מיוחד של המפה, הוא שלא כל אחד יכול לקרוא בה, צריך לדעת איך להפעילה, ובכדי להפעילה צריך לגעת עם השרביט על המפה, ולהגיד: "הנני נשבע בזאת חגיגית שאני מחפש צרות!" אבל זה לא נגמר כאן, כי שהיא פתוחה כולם יכולים לעיין בה, צריך לסגור אותה אחרי שגומרים את הקונדס היומי, וכך עושים את זה, נוגעים במפה ואומרים: "תם ונישלם הקונדס!".

יורשי המפה
אחרי כמה שנים נהדרות עם שימוש במפה, הגיע המזל הרע של הקונדסאים, כניראה שהשרת פילץ', תפס את הקונדסאים ומצא אצלהם את המפה, אך רק שהיא הייתה סגורה, אך למרות זאת היה לו חשד, כי הוא החרים אותה. ואז אחרי כמה עשרות שנים, שפרד וג'ורג' וויזלי התחילו ללמוד בבית הספר, הם ניפצו כמה פצצות זבל בבית הספר, משום מה זה הפריע לפילץ', אז הוא לקח אותם אליו למשרד, ואז התאומים קלטו מגירה שעינייה אותם, שהיה כתוב עליה "חומרים מוחרמים מסוכנים ביותר" ואז ג'ורג' הפעיל עוד פצצת זבל לשם הסחה, ופרד שלף מין המגירה את המפה, לקח להם זמן לגלות איך משתמשים בה, אך בסוף הם גילו. ולבסוף כשהארי הגיע לשנתו השלישית בהוגוורטס, פרד וג'ורג' תפסו אותו באמצע המסדרון בקומה השלישית והסבירו איך להשתמש במפה, והורישו לו אותה, וכך הארי קיבל עוד חפץ שהיה שייך בעבר לאביו, והצליח להתגנב להוגסמיד, למרות שלא היה לו אישור יציאה.

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י T_K


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות