היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהיער האסורהיער האסור          

היער האסור נמצא ליד בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, ומשמש כאחד מגבולות בית הספר. חל איסור מוחלט על הכניסה אליו ובנוסף משרת היער את בית הספר במגוון דרכים כגון עונשים מפחידים במיוחד ושיעורי קורס טיפול בחיות הפלא.
היער נודע בכך שהוא מפחיד עד מוות בלילה ושורצים בו מגוון יצורי פלא.
בקרב על הוגוורטס היער האפל משמש כמקום הכינוס של אוכלי המוות לאחר שלורד וולדמורט חשב שהארי לא הגיע, ולאחר שהארי כן הגיע וולדמורט הרג את הארי אך לאחר מכן הארי חזר.
לפי מה שמסופר בסוף הספר השביעי, היער האפל הוא המקום בו הארי השאיר את אבן האוב, ולא ידוע אם היא עדיין שם.

יצורי הפלא הנמצאים ביער האסור:ביער האסור נמצאות חיות-פלא ומפלצות רבות, הנה כמה מהן:
1) אקרומנטולות: :אקרומנטולות הם עכבישי ענק ארסיים, היכולים לדבר ומגיעים עד לגובה של 5 מטרים. ביער האפל יש הרבה מאוד אקרומנטולות, המונהגות על ידי האקרומנטולה הרעגוג שהיא אחת מחיות המחמד של האגריד.
מנהיגם מת בסוף הספר השישי, ובסוף השביעי האקרומנטולות של היער האפל תוקפות את הוגוורטס, ואף מאלצות את אוכלי-המוות ואת מגיני הוגוורטס לסלקם יחדיו.

2) חדי-קרן: חדי-הקרן הם חיות-פלא עם סגולות קסם רבות מאוד, ושערותיהם משמשים להכנת שרביטים.
חדי-הקרן הם חיות-פלא קדושות כל-כך עד ששתית דמם יכולה לתת לך להמשיך לחיות לנצח, אבל קללה מוטלת על כל שותה מדמו של חד-קרן: חיו הופכים לחצי חיים, כלומר: חיו מקוללים לתמיד.

3) קנטאורים: קנטאורים הם בני-אדם בחלקם העליון וסוס בחלקם התחתון. הקנטאורים הם יצורים חכמים ומאוד גאים, אך אינם מעוניינים בחיי קרבה עם הקוסמים. הקנטאורים מצטיינים מאוד באסטרונומיה (חקר החלל), ריפוי, גילוי עתידות בעזרת כוכבים (אסטרולוגיה), וירי בחץ וקשת.

4) ת'סטראלים: הת'סטראלים הם סוסים מכונפים (פגעסוסים), ויכול לראותם רק מי שצפה במוות. לאור עובדה זו, הם בעיני חלק מהקוסמים הם נחשבים כ"מזל רע". הת'סטראלים יכולים לעוף במהירות רבה, והם בעלי יכולות ניווט מדהימות. הת'סטראלים נמשכים לדם, ומתוארים כיצורים בעלי כנפיים שחורות, עיינים לבנות וחסרות אישונים, וגוף בעל עצמות בולטות.

5) אדם-זאב: אדם-זאב הוא קוסם או מוגל, שבכל ליל ירח מלא הופך ליצור הנראה כמו זאב גדול שהולך על שתיים. העברת מחלה זו נעשת אך ורק מנשיכה בזמן שהנושך נמצא בצורתו הזאבית. בדרך כלל אלה ששומרים על דם טהור לא אוהבים אנשי-זאב. הנה כמה דוגמאות לאנשי-זאב המוזכרים בספרי הארי פוטר: 1) רמוס ג'ון לופין, ממסדר עוף החול, חברם של ג'יימס פוטר ושל סיריוס בלק, ו-2) פנריר גרייבק, הנחשב לאדם זאב מסוכן ביותר, העוזר לוולדמורט ובתמורה הוא אחד מאוכלי-המוות.

האגריד והיער האסור:האגריד הוא המורה לטיפול בחיות הפלא בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות ויש לו חיות מחמד רבות. הוא מגדל כמעט את כולן ביער האסור. הנה כמה מהן:

1) בקביק, הוא היפוגריף והוא אחת מחיות המחמד של האגריד. בקביק מוזכר לראשונה בספר השלישי והוא גדל ביער האפל עד שמקבל עונש מוות וכבר לא יכל לחיות ביער. הוא חי בביתו של סיריוס בלק, שהוא גם המפקדה של מסדר עוף החול, ובנוסף בקביק נלחם בסופו של הקרב על הוגוורטס.

2) גרעפ, הוא ענק ואחיו של האגריד, ובשנה החמישית הוא חי ביער האסור בעקבות זה שאין לו משפחה אחרת או מקום אחר לגדול בו חוץ מעם האגריד. בספר השביעי גרעפ מסתתר בהרים ביחד עם האגריד ופנג, ובסופו של הספר שלושתם מגיעים לעזור במלחמה על הוגוורטס.

3) הרעגוג, הוא מנהיג האקרומנטולות של היער האסור, והוא אחת מחיות המחמד של האגריד. הרעגוג מוזכר לראשונה בספר השני ואף עוזר להארי ולרון לפתור את תעלומת חדר הסודות .
הרעגוג מת בספר השישי.

הארי והיער האסור:


הארי נכנס ליער האסור בכל ספר בסדרה כשהוא מבצע עונשים,משימות וכו'. הנה הפעמים בהם הארי נכנס ליער בסדרה:

בספר הראשון: הארי נתפס משוטט בבית הספר אחרי כיבוי הארות יחד עם רון והרמיוני, דראקו מוצא אותם ואומר למקגונגל אבל גם הוא הולך איתם לעונש ביער שאותו מלווה האגריד.
בספר השני: הארי ורון נכנסים ליער והולכים אחרי העכבישים שבסוף מובילים אותם להרעגוג שעוזר להם לפתור את תעלומת חדר הסודות.
בספר השלישי: הארי הולך עם רון והרמיוני לצריף המצווח שם הם פוגשים את סיריוס שרוצה להרוג את זנב-תולע. זנב-תולע מצליח לברוח עקב זה שלופין הופך לאדם-זאב.
בספר הרביעי: הארי נכנס ליער עם האגריד שמראה לו את הדרקונים שהביאו מרומניה למשימה הראשונה בטורניר הקוסמים המשולש.
בספר החמישי: הארי נכנס ליער עם הרמיוני שם הם לוכדים את אמברידג' במלכודת עם הקנטאורים.
בספר השישי: הארי הולך עם סלגהורן שבאים לנחם את האגריד על מותו של הרעגוג.
בספר השביעי: היער נעשה למקום התכנסותם של אוכלי-המוות לשם הארי הולך כשהוא נותן לוולדמורט להרוג אותו.
נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י רך כף בלק.
נערך ע"י קפטן ג'ק ספארו .


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות