היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimסקרוטים פוצי תחת

סקרוטים פוצי תחת

הסקרוטים פוצי התחת הם הכלאה בין מנטיקורוס - יצור בעל ראש של בן אדם, גוף של אריה, זנב של עקרב ולפעמים גם כנפיים - לסרטן אש.
את ההכלאה יצר האגריד בתחילת הספר הרביעי, בשביל שיעוריו בטיפול בחיות פלא. בהמשך הספר מסביר האגריד איך לטפל בהם, מגלה מה הם אוכלים וגורם לתלמידיו לצאת איתם לטיולים ולהכין עליהם דו"חות. בספר גם מתואר כיצד הסקרוטים משתנים והופכים לאלימים יותר, גדולים יותר, קשים יותר להשתלטות והיפראקטיבים יותר, עד כדי כך שכאשר התלמידים יצאו איתם לטיולים הם היו צריכים להשתמש ברצועה, וגם אז בקושי שלטו בהם.

מראה הסקרוטים כצעירים
הסקרוטים בצעירותם מתוארים כסרטנים מעוותים חסרי שריון, חיוורים, ריריים, ורודים, בעלי קצוות מתפוצצות שצומחות מכל מיני מקומות, חסרי ראשים ועיניים, בעלי ריח של דגים רקובים ובאורך של חמישה עשר סנטימטרים.
הם מסוגלים לזנק למרחק של כמה מטרים אם הם מפוצצים את אחד הקצוות שלהם. לחלקם יש גם עוקצים או כרית נושכת.
" "יאכסה", סיכם בערך גם את דעתו של הארי על הסקרוטים פוצי התחת. הם נראו כמו לובסטרים מעוותים, מחוסרי שריון, חיוורים וריריים למראה, עם רגליים שהזדקרו מכל מיני מקומות בלתי צפויים, ובלי ראשים בכלל. "

הארי פוטר וגביע האש, עמ' 185.


ריטה סקיטר, כתבת "הנביא היומי", מכינה כתבה על האגריד החושפת שהוא ענק, ומכלילה בתוכה מידע על ההכלאה הבלתי חוקית שעשה האגריד על מנת ליצור את הסקרוטים.
התלמידים של האגריד לא אוהבים את הסקרוטים, מנסים להימנע ממגע איתם ואף שמחים כאשר הם מתחילים להתמעט ולמות. הם חושבים שבעקבות החשיפה של ריטה סקיטר ב"נביא היומי" יחרימו להאגריד את הסקרוטים, כיוון שההכלאה היא עבירה על החוק, ולכן הכתבה משמחת אותם מעט; אבל למרות זאת, בסופו של דבר לא מחרימים אותם.

בגרותם של הסקרוטים
כיוון שהסקרוטים הפכו להיות אלימים, עד סוף הספר הרביעי נותר רק אחד בחיים.
בספר הרביעי הארי נפגש עם סקרוט פוץ-תחת במשימה השלישית, במבוך. הוא מתאר אותו באורך של כשלושה מטרים, דומה לעקרב ענקי ובעל עוקץ מסולסל, עם שריון שמסוגל להדוף מספר קסמים ושנקודת התורפה שלו היא בשרו החשוף שמתחת לשריון. מתואר שהסקרוטים יכולים להתקדם קדימה כמה מטרים על ידי פיצוץ העוקץ שלהם.
" ואז פנה שוב ומצא את עצמו פנים-אל-פנים מול סקרוט פוץ-תחת. סדריק צדק - הוא באמת היה ענקי. "

הארי פוטר וגביע האש, עמ' 567.


נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י טולל
נערך ע"י בחורה לחוצת חתונה [שירה].


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות