היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimלחש הפידיליוס
הפידליוס
הפידליוס הוא כישוף מורכב ביותר, אשר מצפין בתוך אדם סוד, ואף אחד לא יכול לגלות אות, אלא אם שומר הסוד מחליט לספר אותו. אם שומר הסוד מסרב לדבר כולם יכולים לשבור את הראש בגילוי הסוד ולא לגלות אותו.

שימושים
אנו יודעים שהשתמשו בכישוף הפידליוס כמה פעמים בספרי הארי פוטר. הנה כמה דוגמאות:
1) לילי וג'יימס פוטר השתמשו בו, בשביל להתחבאות מהלורד וולדמורט, הם מינו את סריוס בלק לשמור הסוד, ואחרי כמה זמן החליפו אותו בפיטר פטיגרו, הרעיון היה של סיריוס: לבצע הטעיה, משום שהם שיערו שוולדמורט לא יחשוב שקוסם כמו פיטר פטיגרו, שהיה חלש וחסר כשרונות, יהיה שומר הסוד של הפוטרים. אך זה בדיוק מה שוולדמורט חיפש: קוסם כמו פיטר שיוכל להעביר לו מידע ולהיות מרגלו האישי, ואיש לא יחשוב שהוא עבר לצד האפל. ובסוף פיטר בגד בחבריו הטובים, והקריב אותם בשביל שוולדומרט לא יהרוג אותו.
2) דמבלדור הפך להיות שומר הסוד של מסדר עוף החול בשביל שוולדמורט לא יגלה מה הם מתכננים נגדו. היו כמה דברים שהודלפו בשביל שסנייפ יוכל לשקר לוולדמורט, בשביל שיוכל לשחק כאילו הוא בצד של וולדמורט, ולא חייל של דמבלדור.
3) ארתור וויזלי, אבא של רון הפך להיות שומר הסוד בבית של הדודה מיוריאל שלהם בשביל שמשפחתו תוכל להיות מוגנת, משום שמשרד הקסמים נפל בספר השביעי ולקראת סוף הספר רצו לתפוס את משפחת וויזלי.
4) ביל וויזלי הפך לשומר הסוד של "בקתת הצדפים" שזה הבית שלו ושל פלר דלאקור. גם הוא הפך לשומר הסוד בשביל להגן עליו ועל פלר.

אפשר להיות בטוחים שוולדמורט היה שומר הסוד של אוכלי המוות אבל זה לא כתוב בשום מקום, ולמרות זאת סנייפ הצליח להדליף את כל מה שהוא ידע על הצד של וולדמורט לאוזיני דמבלדור ומסדר עוף החול.

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י T_K


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות