היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimניק כמעט בלי ראש
ניק כמעט בלי ראש                 

סר ניקולס דה מימזי פורפינגטון, המכונה גם "ניק-כמעט-בלי-ראש", הוא רוח הרפאים המייצגת את ביתו של גודריק גריפינדור בהוגוורטס. ניק מתואר כידידותי ונחמד אבל רגיש מאוד לסיפור מותו.


חייו - ובעיקר מותו - לפני תקופתו של הארי

ניקולס היה צייד בימי חייו. הוא הוצא להורג בשנת 1492 באמצעות עריפת ראשו. הגזרן שבו נערף ראשו היה בלתי מושחז, מה שגרם לכך שחלק מצווארו לא נחתך עד הסוף וראשו נשאר מחובר בחתיכת בשר קטנה לגופו. ובגלל מצב ראשו, סר ניקולס נקרא גם ניק כמעט בלי ראש.
ניק ביקש להצטרף למצוד כרותי הראש, אך נדחה כיוון שראשו לא נכרת לגמרי - מה שלא מאפשר לו להשתתף בפעילויות שונות כמו משחקי כדור-ראש.
ניק חגג זה מכבר את יום המוות ה500 שלו.


סר ניקולס בתקופתו של הארי

   ניק כמעט בלי ראש
סר ניקולס בסרט הראשון, מגולם ע"י ג'ון קליז.

ניק מופיע בפעם הראשונה בסעודת פתיחת השנה, כרוח הרפאים של בית גריפינדור.

לאורך כל תקופתו של הארי בהוגוורטס, ניק משתתף בסעודות של הוגוורטס בעולם הגדול, מתבדח ומשוחח עם חברי בית גריפינדור.

בשנתו השנייה של הארי, לאחר פתיחת חדר הסודות ושחרור הבסיליסק על ידי ג'יני וויזלי, ניק רואה את הבסיליסק במבט ישיר, מה שאמור היה להרוג אותו. ניק הוא רוח רפאים - כלומר, הוא כבר מת, ולכן הוא לא היה יכול להיהרג שנית, אלא התאבן, והיה צורף לנפנף אותו ממקום הפגיעה בעזרת מניפה. בזמן התקיפה, ניק הציל את ג'סטין פינץ' פלצ'לי ממוות - הוא הפריד בין ג'סטין לבין הבסיליסק, וכך ג'סטין ראה את הבסיליסק מבעד לרוחו של ניק והתאבן במקום למות.

בשנתו החמישית של הארי, לאחר מותו של סיריוס במחלקת המסתורין, הארי פונה לניק ושואל אותו אם סיריוס יחזור בתור רוח. ניק עונה להארי שסיריוס לא יחזור, ומסביר לו שאנשים שבוחרים להפוך לרוחות רפאים הם אנשים שפחדו בחייהם מפני המוות, והעדיפו להישאר בעולם החיים. הארי מתאכזב מאוד מתשובתו של ניק, שמתחמק ממנו והולך לסעודה.

בשנתו השביעית של הארי, כשהארי מגיע להוגוורטס על מנת למצוא את ההורקרוקסים של וולדמורט ומגלה את קיומה של עטרת רייבנקלו, הוא מבין שהוא צריך לדבר עם רוח הרפאים של בית רייבנקלו - הגבירה באפור, ועל כן הוא מבקש מניק שיגיד לו היכן היא נמצאת. בקשתו של הארי מעליבה מעט את ניק, כיוון שהארי מבקש את עזרתה של הגבירה ולא את עזרתו שלו.נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י רך כף בלק.
נערך ע"י קפטן ג'ק ספארו.


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות