היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimנרקיסה מאלפוי

נרקיסה מאלפוי


משפחה
נרקיסה מאלפוי (המכונה קיסי) היא אשתו של לוציוס מאלפוי, אחותה של בלטריקס לסטריינג' ואמו של דראקו מאלפוי- כולם אוכלי מוות. לנרקיסה עוד אחות, שאינה אוכלת מוות- אנדרומדה טונקס, אמה של נימפדורה טונקס- חברה במסדר עוף החול, שהתחתנה עם טד טונקס- בן מוגלגים, או בלקסיקון של נרקיסה, 'בוצדם', ולכן היא ניתקה כל קשר עם אחותה.
בספר השביעי (בפרק הראשון "אדון האופל בעליה") כאשר נימפדורה מתחתנת עם רמוס לופין- עוד חבר במסדר עוף החול, ואדם זאב- צוחק אדון האופל על נרקיסה ובלטריקס על עובדה זו.

האהבה לבנה
נרקיסה אוהבת את בנה דראקו אהבת נפש ולכן, למרות עצת אביו שישלחו אותו לדורמשטרנג - בית ספר המתמקד באומניות האופל - היא שולחת אותו לבית הספר הקרוב- הוגוורטס, שם פוגש דראקו את הארי פוטר והופך לאויבו ושונאו.
נרקיסה מוכנה ללכת כנגד מצוות אדון האופל כדי להציל את בנה.

נרקיסה בספרים
בספר השישי מופיעה נרקיסה כבר בפרק השני ("מבוא ספינר"), שם היא הולכת אל ביתו של סוורוס סנייפ, המקורב לאדון האופל, כדי לבקשו לשכנע את הלורד וולדמורט שיעביר את המשימה הקשה שהטיל על בנה - לרצוח את אלבוס דמבלדור - למישהו אחר. מעשה זה היא עושה כנגד מצוותו של אדון האופל. במעמד זה נודרים נרקיסה וסוורוס את "הנדר הכובל"- בו נשבע סנייפ להגן על דראקו כמה שיוכל, ושאם דראקו לא יוכל לעשות את המשימה- סנייפ יחליף אותו. המפר נדר כובל דינו מוות.
בספר השביעי הופכת אחוזת מאלפוי למפקדה של אוכלי המוות. משום כך וולדמורט מרבה לשהות בבניין, ונרקיסה בכלל לא מרוצה מהעניין הזה. בסוף הספר השביעי - בזמן המלחמה על הוגוורטס - נרקיסה לא נלחמת, אלא עומדת עם בנה ובעלה בצד כדי לא להפגע.
בפרק "תשע עשרה שנה לאחר מכן" מוזכר נכדה של נרקיסה, בנו של דראקו- סקורפיו.
בספרים גם מתוארת שנאתה הגדולה לבני המוגלגים. לדוגמה, בספר השישי היא ודראקו נמצאים בחנות הגלימות של מדאם מלקין. לאחר שהארי, רון והרמיוני - שהיא בת מוגלגים, או 'בוצדמית' - עוזבים דראקו ונרקיסה את החנות, לאחר שנרקיסה אומרת שאם אנשים כמו הרמיוני קונים אצל מדאם מלקין, היא לא מתכוונת לקנות שם.

תיאור חיצוני
נרקיסה מתוארת כאישה בעלת שיער בהיר, תווי פנים עדינים והבעה כאילו משהו מסריח מונח מתחת לאפה. בספרים מוזכרת פעמים רבות העובדה על השוני החיצוני בינה לבין אחותה בלטריקס- בעלת שיער שחור ותווי פנים גסים.


נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י michelle tanner
נערך ע"י הילדה הכי יפה בגן


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות