היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimאלאסטור מודי
אלאסטור מודי
אלאסטור מודי, המכונה גם עין הזעם מודי הוא הילאי וגם חבר אישי קרוב של דמבלדור. למעשה, הוא ההילאי הטוב ביותר שהועסק אי פעם על ידי משרד הקסמים והוא גם זה שתפס הכי הרבה אוכלי מוות. מודי לא צריך להוכיח את מיומנותו ונסיונו בקרבות קוסמים, מראהו החיצוני אומר הכל: חלק ניכר מאפו חסר, יש לו רגל מעץ ופניו מכוסות לגמרי צלקות שלא לדבר על המחסור שלו בעין אמיתית. למודי יש עין קסמים במקום עינו האמיתית, עין זו יכולה להתבונן ב-360 מעלות וגם לראות דרך חפצים מוצקים (כולל גלימות היעלמות).

מה שהוביל לסוף הקריירה של אלאסטור מודי הייתה פרנויה לאוכלי מוות שפיתח. במהלך חייו הוא צבר לעצמו כל-כך הרבה אויבים שהוא הפך להיות אובססיבי לגמרי לגבי כל מה שקשור באוכלי מוות וקוסמים אפלים, וכמעט תמיד היה בטוח שישנם קוסמי אופל בסביבתו ומישהו תמיד מנסה לתפוס או להרוג אותו, דבר שבסופו של דבר הוביל לפיטוריו. למרות שמשרד הקסמים כבר לא כל-כך מעריך את מודי, הוא עדיין חבר של כבוד במסדר עוף החול ונכון לכל משימה או מטלה שתקדם את המלחמה בכוחות האופל.
תמונת המחשה של אלאסטור מודי, לפי הסרט

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י אילה XD


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות