היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimמשרד הקסמים
משרד הקסמים


משרד הקסמים מקביל לשלטון בעולם המוגלגים. מטרתו היא לארגן, לסדר, לחוקק, לשפוט, ובכלל: לארגן את קהילת הקוסמים. תפקידו החשוב ביותר הוא לשמור על סודיות בכל מה שקשור לעולם הקסמים. תפקידו הוא לבצע את כל הפעילויות הדרושות כדי לשמור על סוד עולם הקוסמים, כסוד.
בעמוד זה יסופר כיצד להגיע לשם, וקצת על מבנה המשרד, ועל תפקידיהם השונים של העובדים.
מיקומו של משרד הקסמים הוא מתחת לאדמה של לונדון תחתית. כדי להגיע למשרד הקסמים עליך ללכת לתא טלפון ישן שנמצא בסמטה רעועה, שכל קירותיה מלאים בציורי גרפיטי. כשתגיע לתא טלפון עליך לחייג: 2-4-4-2-6. לאחר שיענו לך, תיאלץ לענות על השאלות הבאות:
מאיפה אתה?
מהו שמך ושם משפחתך?
מה אתה צריך לעשות במשרד הקסמים?
לאחר שתענה על השאלות הבאות, תקבל תג כסוף שאומר את שמך ועיסוקך, ואם אתה אורח או עובד קבוע.
לאחר שעברת את הכללים הנ"ל, תא הטלפון (למרבה ההפתעה) יתפקד כמו מעלית, וייקח אותך אוטומטית לקומה 8, הנמצאת מתחת לאדמה, וכך תגיע לאוטריום.

קומה 1 - (לא ידוע):
אין לנו מידע על המחלקה הזאת, אך סביר להניח ששם גר שר הקסמים, קורניליוס פאדג' "המדופלם", וגם עוד כמה בכירים ממשרד הקסמים. ההשערות הללו הן עפ"י ההשערות בספר "הארי פוטר ומסדר עוף החול".
קומה 2 - המחלקה לתגבור החוק:
המסדרון מוביל להמון חדרים ומקומות, אך החלטנו לצמצם אותם: המחלקה לשימוש מוטעה בקסמים, המחלקה לטעויות קוסמים והמחלקה לשימוש לרעה בחפצי מוגלגים.
קומה 3 - המחלקה להתנקשות והשחטה של קוסמים:
מטרת המחלקה: לגרום לכך שלא יחשבו שישנם קוסמים מתנקשים. המסדרון בקומה מוביל לחדרים הבאים: היחידה לתפיסת קוסמים מתנקשים ומשחיטים, היחידה למשכיחי משרד הקוסמים. והיחידה להתרצת תירוצים לקהילת המוגלגים.
קומה 4 - המחלקה לרישוי ופיקוח על חיות פלא:
המסדרון בקומה מוביל לחדרים הבאים - חדרי אירוח חיות הפלא, משרד הגובלינים ויועצי משרד הקוסמים לחיות פלא. גם כאן חייבים העובדים להיות מתוחכמים. הדרקונים, הענקים, ושאר החיות המסוכנות (ואף הלא מסוכנות), עלולות לחשוף את עולם הקוסמים.
קומה 5 - מחלקת החוץ של משרד הקסמים:
המסדרון במחלקה זו משמש כמעין צומת אל החדרים הבאים: חדר המחלקה למסחר בין קוסמים, המחלקה לחוק והחדר לאיחוד מדינות העולם.
קומה 6 - המחלקה לתחבורת קסם:
מבלי להחשיב את: חדר רשת הפלו המוסמכת וחדר המטאטאים, המשרד עלוב מאוד. על הרצפה יש כמה מטוסי נייר, שחלק מהם מועפים לתוך המעלית. יש שם כמה חיות.
קומה 7 - המחלקה למשחקי קסם וספורט:
מחלקה זו אחראית לספורט בין קוסמים. תפקידה הוא לארגן טורנירים, תחרויות, ועוד. זה אמנם נשמע פשוט, אך העובדים במשרד זה חייבים להיות מתוחכמים. עליהם לשמור על דיסקרטיות בטורנירים, לא משנה כמה הוא גדול. עליהם לדאוג שאף מוגל לא יבחין בטורניר. זוהי עבודה קשה, מתוחכמת, ומעייפת מאוד. במסדרון הקומה ישנן דלתות המובילות לכמה חדרים והן: החדרים של הבריטים והבולגרים, חדר הגביעים, ומשרד ראש המחלקה.
קומה 8 - האוטריום:
האוטריום הוא מאוד ארוך ומפואר, ומלוטש בצורה קסומה. רצפתו עשויה מעץ שחור. תקרת הטווס הכחול משובצת בסמלים מכושפים שזזים כל הזמן, ואפילו על לוח ההודעות העצום הנמצא בשני צידיו של האוטריום ישנם לפידים שזזים לזימונים של עובדי המשרד שצריכים אותם. באוטריום ישנם פסלי זהב רבים בצורות של בני אדם, חיות, ועוד. הם מעוטרים בקישוטים יוצאי דופן, והם נוהגים לבהות בחלל הריק. באמצעו של החדר עומדת מזרקה, שעליה יש מכשף מעורר יראה, מכשפה יפהפייה, קנטאור, גובלין וגמדון בית. הקנטאור, הגובלין וגמדון הבית, מסתכלים בהערצה בשני הקוסמים, מה שבהחלט עלול לעורר סלידה באלו המוחים על היחס המחפיר של הקוסמים כלפי חיות. המים של המזרקה יוצאים משרביטי הקוסם והמכשפה, מחוד החץ של הקנטאור, מקודקוד הכובע של הגובלין, ומשני האוזניים של גמדון הבית. המזרקה מתפקדת כמעין דוכן תרומות: כל כסף שייזרק אליה, נתרם לביה"ח "הקדוש מנגו".
קומה 9 - מחלקת המסתורין:
בקומה הזאת אין חלונות, דלתות, תמונות, ולא קישוטים למיניהם. הכול ריק לגמרי חוץ מדלת אחת בסוף המסדרון, דלת שהיא על הרצפה. כשעוברים בדלת הזו, יורדים למטה למחלקת המסתורין. מה שמוזר במחלקת המסתורין הוא שאפילו הקוסמים הבכירים ביותר במשרד הקסמים לא יודעים בוודאות מה עושים השושואיסטים, עובדי מחלקת המסתורין. אפילו לכמה עובדים בכירים ומקורבים לפאדג', שר הקסמים, מחלקת המסתורין היא בגדר תעלומה.
קומה 10 - בתי המשפט:
קומת בתי המשפט היא קומה אפורה במקצת. קירי האבן שלה דהויים, והיא נראית מעט עגומה יותר מהקומות האחרות.


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות