היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהראי של ינפתא
הראי
ראי ינפתא הוא ראי מפואר המגיע עד לתקרה, עם מסגרת זהב מהודרת, שעמד על זוג רגלי אריה מגולפות.

הקסם של הראי
ראי ינפתא, הוא ראי שהארי ראה בשנתנו הראשונה בהוגוורטס, בלילה של חג המולד שבו הוא קיבל את גלימת ההיעלמות מדמבלדור.
הראי מראה את גופך רק אם אתה רחוק ממנו, אבל זה לא קסמו המיוחד. המיוחד בראי, זה שאם אתה מסתכל מקרוב, אתה לא רואה את גופך, אלה את משאלת ליבך. על הראי כתובה סיסמא, והיא:
"ךבל תלאשמ תא םא יכ הארא ךינפ תא אל"
הסיסמא כתובה הפוך, צריך לקרוא אותה משמאל לימין בשביל להבין, והנה הפירוש שלה: "לא את פניך אראה כי אם את משאלת לבך".

המשאלות
בספר מסופר רק על 3 אנשים שהביטו בראי, הארי, רון ודמבלדור.
הארי ראה שם את כל בני משפחתו, שאותם לא ראה אף פעם משום שכולם נפטרו או נרצחו, מלבד דודו ודודתו. רון לעומת זאת, שרואה את בני משפחתו יום יום, בין אם בהוגוורטס ובין אם בבית, רואה את עצמו הטוב שבכל אחיו, הוא רואה את עצמו מבוגר יותר, התלמיד המצטיין של הוגוורטס שמחזיק את גביע הקווידיץ'. ודמבלדור בהתחלה אמר להארי שהוא רואה שם את עצמו מחזיק זוג גרבי צמר עבות,לאומת זאת בספר השביעי הארי משער, כמעט בטוח, שהוא רואה את אחותו ואת הוריו. אבל אין לתת אמון בראי, דמבלדור אמר שהראי לא מעניק ידע או אמת לצופים בו, והוסיף שלא טוב לשקוע בחלומות ולשכוח לחיות, זמן קצר אחר כך הועבר הראי.

הקרב על-יד הראי
בסוף הספר הראשון הארי עובר דרך דלת סתרים עם רון והרמיוני וביחד הם עוברים סדרה של מכשולים. בסוף "המסלול" הארי מגיע לבדו לאולם שבו נמא הראי, יחד אם פרופסור קווירל, המורה להתגוננות מפני כוחות האופל, המידע הדהים את הארי, הוא ציפה לראות את סנייפ, או את וולדמורט, שלבסוף בהחלט ראה אותו. הארי שמע פתאום קול, שאמר לקווירל להשתמש בהארי על מנת להוציא מהראי את אבן החכמים. הארי הוציא את האבן, שיקר לקווירל, ואז קווירל הוריד את הטורבן, וחשף את הפרצוף השני שלו. על ראשו האחורי, הופיע הפרצוף של לא אחר מאשר הלורד וולדמורט. הצלקת של הארי צרבה, והם ניסו להרוג אותו, אבל שנגעו בו הם נכוו. הארי השתמש בכוח המיסתורי כדי להכאיב לקווירל, כאשר האבן תמונה בכיסו של הארי (כנראה מקור הכוח). אחרי מאמצים לא קלים אהרי ניצל, אך התעלף ודמבלדור בא כדי הציל אותו. אחרי כמה ימים שהארי היה מחוסר הכרה, דמבלדור הסביר לו הכל: שהוא נתן לו את הגלימה, ושרק מי שרוצה למצוא את האבן, לא למתרות שימוש, יכול "להוציא" אותה מהראי.
תמונת המחשה של הראי, ביחד עם הארי

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י T_K


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות