היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimמארג' דרסלי  מארג' דרסלי

  מארג' דרסלי

  מארג' דרסלי         מארג' דרסלי

מארג'ורי דרסלי היא אחותו של ורנון דרסלי והיא מתגוררת בכפר, בבית עם חצר קטנה, שם היא מגדלת כלבי בולדוג. היא לא מרבה לבקר בדרך פריווט, כי היא לא אוהבת להיפרד מכלביה האהובים. בנוסף הארי נאלץ לכנות אותה ה"דודה מארג'" למרות שהיא לא קרובת-דם שלו. היא מוזכרת לראשונה בספר הראשון, כאשר ורנון ופטוניה מתלבטים איפה הארי יכול להיות בזמן יום ההולדת של דאדלי. הם מעלים אפשרות אצל ה"דודה מארג'" (אבל היא לא יכלה).


מראה חיצוני
המראה של מארג' דרסלי דומה לשל ורנון דרסלי:"גדולת -מימדים,בשרנית ובעלת פנים סגולות.אפילו שפם היה לה,אם כי פחות בולט משל מזה של ורנון". (מתוך הספר השלישי "הארי פוטר והאסיר מאזקבן" עמ' 29. )


הפגישה
בספר השלישי מסופר בקיצור על כמה פגישות של הארי עם הדודה מארג':
"ביום ההולדת החמישי של דאדלי,הדודה מארג' הרביצה להארי ברגליים במקל ההליכה שלה,כדי למנוע ממנו להביס את דאדלי במשחק כיסאות מוזיקליים. כמה שנים מאוחר יותר היא באה לביקור בחג המולד,והביאה עמה במתנה רובוט ממוחשב בשביל דאדלי,וחבילה של מזון כלבים כלבים בשביל הארי." (מתוך הספר השלישי "הארי פוטר והאסיר מאזקבן" עמ' 25). בבכורה "שנה לפני שהארי התחיל את לימודיו בהוגוורטס ,הוא דרך בטעות על כף-רגלו של כלבה האהוב.ריפר רדף אחרי הארי והבריח אותו לגינה,ושם נאלץ הארי כדי להמלט ממנו.הדודה מארג' סירבה לקרוא לריפר להכנס הביתה עד חצות". (מתוך הספר השלישי "הארי פוטר והאסיר מאזקבן" עמ' 25). אך ביכורה הראשון שמסופר בפרוט בסדרה מופיע בספר השלישי "הארי פוטר והאסיר מאזקבן" בביכור הארי נאלץ להתנהג כמו "ילד מוגלגי אמיתי" ולהגיד שהוא לומד "במוסד הסגור על -שם הקדוש ברטוס לנערים חסרי תקנה". בארוחת סוף הביכור של הדודה מארג' הארי בטעות מפעיל לחש ניפוץ על כוסה של ה"דודה מארג", הוא בנוסף מפעיל עליה לחש ניפוח חזק מאוד


הסרט
בסרט מגלמת את דמותה של הדודה מארג' פאם פריס.נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"יאאלבוס דמבלדור.
נערך ע"י ש'.


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות