היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimלוציוס מאלפוי
לוציוס מאלפוי
לוציוס מאלפוי הוא קוסם טהור דם, בעלה של מכשפה טהורת דם, נרקיסה מאלפוי (לשעבר נרקיסה בלק) ואביו של דראקו מאלפוי. הוא עשיר ובעל אחוזה בווילשר. בעבר היה לו גמדון בית בשם דובי, אשר בו נהג להתעלל באופן קבוע, הארי פוטר נתן לו גרב (שאומר שכשנותנים לגמדון בית בגד הוא יכול להיות חופשי) ושחרר אותו.

לוציוס מאלפוי הוא מנהיג אוכלי המוות ומקורב מאוד ללורד וולדמורט. לוציוס הוא אחד מתומכיו הגדולים של וולדמורט ואידיאולוגיית טוהר הדם שלו. את בנו הוא מחנך בהתאם לכך. לוציוס מאלפוי אף היה בעבר תלמיד בבית סלית'רין. בנוסף לכך לוציוס מקורב לסוורוס סנייפ, המעדיף את בנו בשיעוריו. אוייבו הוא ארתור וויזלי, אותו הוא מתעב בשל חיבתו למוגלגים, ובשל קרבתו לאלבוס דמבלדור.

לוציוס מאלפוי הצליח להתחמק מכלא הקוסמים אזקבאן בטענה שהוא לא התכוון לכך שבאמת תמך בוולדמורט, אך ברור שרק בגלל תפקידו הבכיר והמקורב לשר הקסמים קורנליוס פאדג' במשרד הקסמים הוא לא הוכנס לכלא. הוא מציג לעולם פני אדם מכובד, אף על פי שמעולם לא גינה את הדרך הישנה של טוהר הדם. הוא סולד מבני המוגלגים, המכונים בפיו בוצדמים.

לוציוס מאלפוי הופיע לראשונה בספר השני בסדרה, שם נתן לג'יני וויזלי את היומן של טום רידל על מנת שתפתח את חדר הסודות, שיגרום לחיסול של בני המוגלגים. בספר זה שיחרר הארי פוטר את דובי לחופשי. לאחר מכן נצפה שוב בספרים הרביעי והחמישי כאוכל מוות. בספר החמישי הוא נלחם יחד עם שאר אוכלי המוות בקרב במחלקת המסתורין בו נרצח סיריוס בלק, ולבסוף נלכד בידי אלבוס דמבלדור. כעת - לאחר סיום הספר החמישי - הוא נמצא בכלא אזקבאן.
user posted image

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י אילה XD


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות