היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimלורד וולדמורט
שושלתו של וולדמורט:


7: הארי פוטר
וולדמורט או כמו שנקרא בעבר טום ואנדרולו רידל הוא חצוי דם.
האמא של וולדמורט שהיא מרופי גונט נולדה למשפחת קוסמים טהורת דם ובראש השושלת עומד סלאזאן שלית'רין שהוא אחד ממיסדי הוגוורטס.
האבא של וולדמורט שהוא טום רידל הוא מוגל שגם בכפר ליד בית משפחת גונט.

מרופי הולידה את וולדמורט ומתה שעה אחת לאחר הלידה.
אחרי לידתו של וולמורט הוא גר בבית יתומים ששם הוא הציק לילדים, גנב מהם דברים ואף הפחיד ילדים כמעט עד המוות בטיולים שונים שהיו להם.
וולדמורט לא ידע דבר עם יכולות הקסם שלו בבית היתומים אך גם לא הבין איך עשה דברים כה מוזרים.
כאשר וולדמורט הגיע לגיל 11 חיין השתנו:
דמבלדור הגיע לבית היתומים וביקש מהמנהלת לדבר עם טום רידל.
הוא נכנס לחדר של וולדמורט ואמר לו בהדרגה ובשלווה שהוא קוסם אך וולדמורט לא האמין.הוא רצה הוכחה ואז דמבלדור העלה באש את הארון שבתוכו החביא כמה חפצים גנובים.דמבלדור הוסיף שבבית הספר הוגוורטס גנבים לא מתקבלים וביקש מוולדמורט להחזיר את כל הדברים הגנובים לבעליהם.

וולדמורט למד בהוגוורטס בשנים 1938-1945.
בהגיעו להוגוורטס הוא השתבץ לבית סלית'רין-לבית אביו הקדום.הוא בילה את רוב השנים בהוגוורטס וחופשות הקיץ חזר לבית היתומים אף על פי שביקש רשות להשאר בהוגוורטס.
תדמיתו של וולדמורט בהוגוורטס היתה שהוא היה עני אבל מבריק,הוא היה תלמיד מצטיין. המורים פשוט אהבו אותו יותר מכל תלמיד במיוחד הוראס סלגהורן.
וולדמורט היה גם מנהיג בהווגורטס. חבורתו נקראה אוכלי המוות. גם אז הוא בחר בכינוי שלו כוולדמורט כי הוא שנא את שמו שהיה קרוי על שם אביו המוגל המטונף.
טום רידל במיוחד התחבר עם פרופסור סלגהורן לכן ידע כמעט הכל עליו וכל פעם נתן לו משהו כדי שיגלה לו על ההורוקרוסים אבל לא הצליח לו בכל פעם,אבל לבסוף סלגהורן נכנע וגילה לו.
טום גילה את שושלת מישפחתו וגילה שהוא צאצא לאחד המייסדים סלזאר סלית'רין,הוא התחיל לחקור הכל עליו ושמע על חדר הסודות וגילה את היכולת לדבר עם נחשים,הוא גם גילה מה שסלזאר סלית'רין רצה.
רידל באותה תקופה פתח לראשונה את חדר הסודות והזריע הרס ואף הסית את הבסיליסק להרוג את ילדה חסרת אונים שבדיוק באותו זמן ישבה בשירותי הבנות שלפיו לא הייתה ראוייה ללמוד קסמים,הוא ניסה להאשים את הרעגוג-העכביש המיפלצתי שהאגריד קיבל מידי תייר,ולכן הוגוורטס לא ניסגר ובכדי לא לקחת עוד סיכוניים הוא סגר את חדר הסודות אבל השאיר אחריו יומן שישמר אותו בדיוק כמו שהיה בגיל ההוא כדי שיבוא מישהו הוא יוכל להמשיך דרכו את מה שהפסיק ולהגשים את חלומו של אביו הקדום סלזאר סלית'רין.
עם הזמן רידל סיים את לימודיו בהוגוורטס בהצטיינות יתרה וזכה לתואר אחד התלמידים המבריקים ביותר והחזקים ביותר והמנהיגים ביותר שהוגוורטס ידע מעולם.
שהיה בגיל שש עשרה וולדמורט הרג את כל משפחת אביו ושינה למורפין גונט את הזיכרון, גנב את הטבעת שעברה במשפחתו וכישף אותה.

וודלמורט עם סיום לימודיו עבד בחנות בבורגין ובורקס והרוויח שם כסף וזה עזר לו להתקיים,לאחר מיכן ביקש מארמנדו דיפט-המנהל של הוגוורטס באותו זמן,ללמד את המיקצוע התגוננות מפני כוחות האופל אך דמבלדור ודיפט דחו אותו כי ראו שהוא רע ויש בו חושך ובעצם הסיבה שהוא חזר להוגוורטס היא לאסוף את חפצי יוקרה שהיו שייכים כל אחד לארבעת המייסדים של הוגוורטס וגילה את המיקום שלהם שאבד לפני המון שנים על ידי הלנה רייבנקלו והפך אותם להורוקרוסים כמו העטרת האבודה שנותנת חוכמה של רוונה רייבנקלו והספל של הלגה בפאלפאף והשרשרת של סלית'רין,משהו של גריפינדור הוא לא הצליח לקחת כי הדבר היוקרתי של גריפינדור היה החרב והיא הייתה שמורה היטב על ידי דמבלדור.

וודלמורט עלה לשילטון והקים את החבורה שלו שניקראה "אוכלי המוות" והוא ניקרא מעתה "וולדמורט",והוא עשה דברים איומים ביותר ורצח המון אנשים ומוגלגים והיה ניראה שהוא בילתי ניתן לעצירה כי הצטרפו אליו מלא נתינים ומי שלא הסכים הוא רצח אותו,לכן דמבלדור הקים את "מסדר עוף החול" שילחם בוולדמורט.

וולדמורט איבד את כוחותיו שניסה לרצוח את הארי אבל נכשל בגלל הכישוף העתיק שאימו של הארי עשתה בזאת שהגנה עליו ומתה בעצמה,וולדמורט ניסה לחזור לחיים על ידי לקיחת אבן החכמים ועל ידי החייאת הורוקרוס אבל שניהם ניכשלו בגלל התערבותו הארי פוטר.

וולדמורט לא ישר התגלה לפני כל האומה,ולכן הארי ודמבלדור שהפיצו את השמועה שהוא חזר ניראו שקרנים וחלשים וזה ניסיון עלוב של דמבלדור לתפוס את מקומו של השר.
ביניתיים וולדמורט מגייס תומכים וביניהם הוא הצליח להשיג את הסוהרסנים ולשחרר כמה אסירים כמו בלסטריקס,ודרקו מאלפוי נהפך להיות מרגל בהוגוורטס בנוסף לסנייפ.
וולדמורט גילה את הקשר בין המוחות שלו ושל הארי והשתמש בזאת בכך שניסה להשיג את מה שלא היה לו פעם שעברה-את הנבואה עליו ועל הארי לכן הראה להארי חיזיון שהוא מתעלל בבלק לכן הארי נסע למשרד הקסמים והוביל את וולדמורט ואוכלי המוות לנבואה.
לאחר שהארי מסר את הנבואה ללוציוס כדי לשחרר את חבריו באו חברי ממסדר עוף החול והצילו אותם והנבואה נישברה,אבל למרות השמחה שהצליחו להדוף אותם בלסטריקס בשניה האחרונה הרגה את סיריוס בקללה הממיתה.

ההורקרוקסים של וולדמורט
היומן של טום רידל.
הטבעת של ואנדרולו גונט.
הקמיע של סלזאר סלית'רין.
הספל של הלגה הפאלפאף.
העטרת של ריינה רביינקלו.
הארי פוטר.
נגיני הנחשית של וולדמורט.

וולדמורט הגיע לגג הכוחות שלו,הוא השיג המון נאמנים ונתינים שהם לא רק קוסמים אלה גם יצורים אפלים.
הוא השטלת על משרד הקסמים ביום חתונתם של פלר וביל ומישם וולדמורט מאלץ את הארי לצאת למסע שלו בצייד ההורקרוסים.
וולדמורט ניראה מודאג מכך שהשרביט של הארי הוא אח לשלו ובכך הוא לא מצליח לפגוע בו לכן הוא חיפש שרביט אחר וכאשר ששרביט אחר גם לא עזר לו הוא החליט לחפש יצרן שרביטים מפורסמים שיעזרו לו לפתור את הבעיה,ראשית פנה לאוליבנדרס שאין לו תשובה,משם עבר לגרגורביץ' ואצלו חיפש את שרביט הבכור אבל ללא הצליח לכן הרג את גרגורביץ'.
בסוף חקר וגילה שדבמלדור מחזיק בשרביט לכן פתח את קיברו והוציא את השרביט,עם הזמן גילה שהשרביט לא מציית לו וחשב חשיבה מטעה שהשרביט שייך לסוורוס כי הוא הרג את דמבלדור ושרביט הבכור עובר רק כאשר מביסים את אדונו הקודם. וולדמורט הרג את סנייפ וחשב בכך שפתר את הבעיה אבל התגלה לו אחרת מאוחר יותר.

וולדמורט אילץ את הארי לבוא אליו כדי שהוא לא יפגע בהוגוורטס והארי עשה זאת במטרה למות ולכן הארי נישאר בחיים ורק הנשמה של וולדמורט שהייתה בתוכו מתה.
וולדמורט חשב שהארי מת ונשא את נגיני איתו לכל מקום כי היא הייתה ההורוקרוס האחרון עד שנוויל הרג גם את נגיני בהפתעה ווולדמורט נישאר חשוף למוות והקרב על הוגוורטס מתחיל,בהוגוורטס בזכות הארי כולם היו מוגנים חוץ מהארי לכן וולדמורט לא הצליח להרוג אף אחד מאז בהוגוורטס וזה גם למות הסגנית שלו בלסטריקס,לפתע הארי ניגלה לעיניו והתחיל ביניהם הקרב האחרון,שבו הארי הסביר לו ששרביט הבכור שייך לו כי הוא לקח מדארקו את השרביט שלו וולדמורט מחזיק בשרביט שהוא לא שלו,אבל וולדמורט לא נירתע כי הוא חשב שאם שניהם לא מחזיקים בשרביטים שלהם זה בסדר,אבל הוא טעה לאחר שהארי השתמש בלחש אקספליארמוס וולדמורט באבדה קדברה היה פיצוץ שהפנה את הכישופים לוולדמורט וזה היה סופו ושל אוכלי המוות שניתפסו ונהרגו.

וולדמורט נירשם בדפי ההיטוריה כקוסם הכי אפל והכי מסוכן שידע עולם הקוסמים הדמות שלו הייתה מעוררת השראה ואף דרך פעולתו וחשיבתו וההיסטוריה שלו.
וולדמורט ישאר בלב רבים כהצלחה גדולה יותר מאשר הפסד כי הוא השיג כמעט כל מטרה שלו חוץ מלהישאר בחיים,הטעות הגדולה שלו הייתה שהוא לא למד מטעויות וחזר על אותה טעות כמו שעשה עם אמא של הארי ושלא בדק דברים לעומק לפני שלחטף אותם כמו שרביט הבכור.

תמונת המחשה של וולדמורט, ע

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י Voldemort


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות