היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimג'יימס פוטר
____

ג'יימס פוטר
ג'יימס פוטר הוא אביו הביולוגי של הארי פוטר.
נולד למשפחת קוסמים עתיקה ומפוארת ; בסוף הספר השביעי מתגלה כי ג'יימס הוא צאצא ישיר של איגנוטוס פברל שהיה בעליה של גלימת ההיעלמות המופלאה- אחת מאוצרות המוות.
ג'יימס הרכיב משקפיים והיה לו שיער שחור ופרוע, ובכך הארי דומה לו דמיון גדול.

בהוגוורטס השתייך לבית גריפינדור, שם פגש את רמוס לופין, סיריוס בלק ופיטר פיטגרו. בעקבות העובדה שלופין היה אדם זאב, למדו פוטר וחבריו את קסם האנימאגיה באופן לא חוקי,ובכך נהפכו הקונדסאים לאנימאגוסים לא רשומים. (כידוע אנשים הופכים לאנשי זאב לאחר ששנשכים מאדם זאב, אך בעל-חיים שננשך על ידי אדם זאב לא ניזוק.)
בלילות ירח מלא, בזמן שהפך לופין לאדם זאב, התגנבו בעזרת מפת הקונדסים שיצרו; ג'יימס (אשר הפך לאייל וכונה קרניים), סיריוס (אשר הפך לכלב וכונה רך כף), ופיטר (אשר הפך לעכברוש ונקרא זנב תולע) לצריף המצווח שבעיירה הוגסמיד, ששם שכן לופין בלילות ירח מלא.

ג'יימס, בדומה להארי, נבחר כמחפש בנבחרת הקווידיץ' של בית גריפינדור והצטיין בכך מאוד - שמו אף מופיע על גביע שחקני הקווידיץ'.
את תקופת לימודיו העביר ג'יימס בין ביצוע מעשי קונדס עם חבריו, ביניהם התעללות בסוורוס סנייפ, וניסיונות להרשים את לילי אוונס, אשר בה היה מאוהב. הארי לא היה מודע להתנהגות אביו לסוורוס סנייפ ותמיד הכחיש שאביו היה שחצן עד שראה זאת בהגיגית שהייתה במשרד של סנייפ בשנה החמישית . הארי ראה בהגיגית כיצד התאכזר אביו לסוורוס סנייפ, והתאכזב מחבריו של אביו שלא פעלו למען שינוי התנהגות חברם. לילי אוואנס הייתה היחידה שניסתה לפעול למען שינוי היחס של ג'יימס לסוורוס ובסוף היא נישאה לג'יימס פוטר.// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות