היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהוגסמיד
הוגסמיד הינו הכפר היחיד בבריטניה המאוכלס אך ורק בקוסמים. רכבת האקספרס להוגוורטס עוצרת בתחנה שם כדי להוריד את התלמידים בתחילת השליש הראשון. ישנה דרך מהתחנה דרך האגם עד לטירה.לפי המסורת, הוגסמיד נוסדה באותו זמן של הוגוורטס על ידי הנגיסט איש וודקרופט, שנרדף בידי המוגלגים.
חנויות ומקומות חשובים בהוגסמיד:
הדובשניירה: חנות הממתקים של הוגסמיד.
שלושת המטאטאים: מקום נהדר לשתות בירצפת, למרות שהם גם מגישים מי גילי, יין דבש, רום אוכמניות אדומות ואפילו סירופ דובדבנים בסודה עם קרח ומטריה.
חנות התעלולים של זונקו: זונקו היא חנות מועדפת לקנייה בה בקרב רבים מתלמידי הוגוורטס. יש שם "שעשועים ותעלולים שהיה בהם די כדי להגשים אפילו את חלומותיהם הפרועים ביותר של פרד וג'ורג'", כולל פצצות זבל, סוכריות שיהוק, סבון ראשנים וספל נושך אפיים.
הצריף המצווח: נודע כבית הרדוף ביותר בבריטניה, הצריף המצווח קיבל את שמו מן הצרחות והרעשים הנוראיים שבקעו ממנו לפני כ-20 שנה. הצריף היה כבר שקט למשך כמה שנים, אבל הוא עדיין מעורר יראה. החלונות לגמרי חסומים. מחוץ לבית ישנו גן חנוק בעשבים מגודלים. כל הכניסות חסומות; אפילו פרד וג'ורג' לא הצליחו למצוא דרך להכנס לצריף. רוחות הוגוורטס נמנעים מלבוא למקום זה, אומרים שיש שם "טיפוסים מאוד לא נעימים."בכל אופן, ממידע שהתבאר לנו בסוף הספר"הארי פוטר והאסיר מאזקבן" גילינו שהצריף המצווח נבנה בעצם ביוזמתו של דמבלדור עבור לופין שנאלץ לעבור את השתנותו לזאב-אדם שם.
שמאטעגנטי: חנות בגדים, אשר סניפיה ממוקמים גם בלונדון ובפריז. אפשר לקנות שם, בין השאר, כל מיני זוגות גרביים מוזרים.
בית התה של מאדם פודיפוט: בית-תה צפוף ומהביל המקושט בסרטים ומלמלה, מלא בשולחנות עגולים וקטנים, ממוקם בסמטה צדדית לרחוב הראשי; תלמידי הוגוורטס היחידים שכנראה נכנסים לשם הם זוגות. בעלת המקום קיטשה את המקום בקישוטים בולטים בצורה מבחילה לכבוד חג האהבה (קופידנים זהובים עפים מעל השולחנות וממטירים קונפטי ורוד).
שרבוטיק: ממוקמת ברחוב הראשי. הרמיוני קנתה שם עט נוצה ארוך בצבעי שחור-זהב.
סניף הדואר: לפחות שלוש מאות ינשופים - מאוחים גדולים עד לכוֹסִים גמדיים (למשלוחים מקומיים בלבד) - מחכים לשלוח מסרים. כולם עומדים על מדפים, לפי המהירות המבוקשת.
ראש החזיר: פונדק קטן בהוגסמיד, ברחוב צדדי לרחוב הראשי, יותר מטונף (ומושך יותר לקוחות אממ... מעניינים) משלושת המטאטאים. הפונדק מכיל רק חדר עלוב אחד קטן ויש בו ריח מסריח מאוד של משהו כמו עזים; בעוד שתלמידים מורשים להכנס לשם, מיועץ להם בחום להביא כוסות משלהם. זה כמעט בגדר אופנה שם לכסות את עצמך ופניך בברדסים או רעלות; האגריד פעם זכה בביצת דרקון ממשחק קלפים עם זר מבורדס ומשך כתפיים ואמר "הרבה טיפוסים מפוקפקים הם מגיעים לראש החזיר." אתרים היסטוריים בתולדות הכישוף מציין כי "הפונדק" שימש כמפקדת המטה הכללי של מרד הגובלינים ב-1612 כך שעוד מעברים שירחוני, רך כף, קרניים וזנב תולע לא מצאו יכולים להיות קשורים אל הפונדק.

בית התה של מאדם פודיפוט
בית התה של מאדם פודיפוט

דוגמא להמחשה של הרחוב הראשי
דוגמא להמחשה של הרחוב הראשי

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י עליזה


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות