היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהיפוגריפים
היפוגריפים


ההיפוגריפים הם יצורים מעופפים, שיכולים לשמש באותה מידה טורף, טרף או חית רכיבה. ההיפוגריף הוא בן תערובת של נשר עם תכונות סוסיות. יש לו את האוזניים, הרעמה, פלג הגוף העליון והרגליים האחוריות של סוס. הכנפיים, הרגליים הקדמיות והראש הם אלו של הנשר. גודלו הממוצע הוא כשל סוס רכיבה קל. צבעו של ההיפוגריף יכול להיות אדמוני, זהוב שזוף או חום במבחר גוונים. הנוצות הן בדרך כלל בעלות גוון שונה מן העור. המקור בצבע שנהב או בצהוב זהוב.
ההיפוגריף נוטה להשתקע באזורים בלתי מיושבים. מחזור פעילותם של ההיפוגריפים הוא בשעות היום. הם ניזונים מהכל (אוכלי כל), ותבונתם קטנה ביחס ליצורים אחרים. ההיפוגריפים מתארגנים בעדר. בנוסף, היכולות הקרביות של ההיפוגריפים גבוהות. כל ההיפוגריפים מתקיפים בעזרת ציפורניהם ובעזרת המקור החזק שלהם. ניתן לביית היפוגריף בן פחות מ4- חודשים בלבד.
היפוגריפים מעדיפים לשכון בחלקים השוממים של אזורים טרופיים או ממוזגים, במיוחד בגבעות בעלות מדרונות תלולים, שמאפשרות להם להמריא במהירות. ההיפוגריפים מקפידים לסמן שטחי מחייה. הקן של ההיפוגריפים תמיד שמור. עדר היפוגריפים טיפוסי כולל 1-3 זכרים בוגרים ומספר שווה של נקבות. הריונה של היפוגריפית נמשך 5 חודשים. לאחר מכן היא מטילה ביצה שבוקעת אחרי 5 חודשים נוספים. ההיפוגריף הצעיר לומד לעוף אחרי 6 חודשים. היפוגריפים פראיים הם אוכלי כל. הם ניזונים מכול מה שיש. בין אם זה ירק, פרי או חיות בר. ההיפוגריף יכול לתקוף טרף גדול ממדים, אבל אינו צד טורפים אחרים. היוצאים מן הכלל הם דמויי אנוש. היפוגריפים עשויים (אם אין בשר אחר בסביבה) להתקיף קבוצות קטנות של אנשים.


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות