היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהארי פוטר


הארי פוטרהארי פוטר הוא ילד יתום, שחי בבית דודתו ובעלה, פטוניה וורנון דארסלי, ובנם דאדלי שגילו זהה לשל הארי. ביום הולדתו ה-11 מגלה הארי פוטר שהוא קוסם אשר נולד להורים קוסמים, וכי לקוסמים יכולות מיוחדות אותן ניתן לפתח בבית הספר.

כמו כן, נודע לו כי הוריו לא נהרגו בתאונה כפי שסיפרו לו דודיו, אלא נרצחו בקללה הורגת על ידי קוסם האופל הגדול בכל הזמנים, הלורד וולדמורט או (לפי רוב המפחדים מפניו) "זה שאין לנקוב בשמו".
לורד וולדמורט ניסה להרוג גם את הארי פוטר, אך אימו הקריבה את עצמה למען בנה ובכך נתנה לו הגנה בלתי חדירה לחלוטין. הקללה שהטיל וולדמורט על הארי פוטר הותירה בו צלקת בצורת מכת ברק ואפילו חלק מכוחות של הלורד וולדמורט עצמו, אך לא פגעה בו.
אותה קללה חזרה נגד שולחה ופגעה בוולדמורט עצמו, שנעלם ואיבד את כל כוחותיו.
מאז הארי נחשב למפורסם בקרב כל קהילת הקוסמים, על כך ששרד את הקללה ההורגת וגרם למפלתו של וולדמורט.

במשך שש שנות לימודיו בבית הספר הוגוורטס, המתועדות בספרים, מתרחש מאבק בין כוחות הטוב, שאותם מייצגים הארי פוטר וידידיו ובראשם מנהל בית הספר אלבוס דמבלדור, לבין כוחות האופל שמייצג וולדמורט, אשר מנסה לחזור ולהשתלט על קהילת הקוסמים.

במשך הזמן מגלה הארי פוטר יותר ויותר על עולם הקוסמים, על הוריו המתים ועל המלחמה שהייתה בעבר אל מול וולדמורט ותומכיו, אוכלי המוות.

זהירות! מכיל ספויילרים!

בשנתו הראשונה בהוגוורטס, הארי פוטר מתיידד עם רון ויזלי והרמיוני גריינג'ר. שלושתם נלחמים בלורד וולדמורט, המנסה לחזור לעולם הקוסמים בעזרת אבן החכמים, שיכולה להקנות לו עושר וחיי נצח.

בשנה השנייה , מנסים הארי פוטר וחבריו למצוא את האחראי לתקיפות מסתוריות בבית הספר. בסופו של דבר הארי פוטר מתעמת עם האחראי לכך - זיכרון שמור של הלורד וולדמורט שהופיע בתור יומנו של טום רידל.

בשנתו השלישית נחשף הארי פוטר לסנדקו, סיריוס בלק, אשר ישב שתים עשרה שנה בכלא הקוסמים, אזקבאן, לאחר שהופלל על ידי אוכלי המוות (תומכיו של הלורד וולדמורט). במקביל מתעמת הארי פוטר עם אוכל המוות האמיתי שהסגיר לוולדמורט את הוריו.

בשנה הרביעית מייצג הארי פוטר את בית ספרו בטורניר הקוסמים המשולש. בזמן שהארי פוטר מתמודד בטורניר, מתחזק וולדמורט וזומם לשוב למלוא כוחותיו. בסוף הטורניר, חוטף משרתו של וולדמורט, פיטר פטיגרו, את הארי פוטר ומשתמש בדמו כדי להשיב לוולדמורט את כוחותיו.
הארי וולדמורט נאבקים, כשלבסוף מצליח הארי להימלט ממנו ברגע האחרון.
בין לבין, הארי פוטר חווה אהבה ראשונה.

בשנה החמישית מקים דמבלדור מחדש את מסדר עוף החול, שמטרתו להילחם בוולדמורט ובתומכיו. הארי פוטר וחברי המסדר מנסים לשכנע את קהילת הקוסמים שוולדמורט חזר לפעול, אך רוב הקוסמים אינם מאמינים להם. בינתיים, בהוגוורטס המפקחת דולורס אמברידג' מאמללת את חייו של הארי פוטר ושל כל תלמידי בית הספר בכלל.
לאחר שהארי פוטר וחברי מסדר עוף החול נלחמים בוולדמורט ובתומכיו, ואחרי קרב שבו נרצח סנדקו סריוס בלק, הוא מגלה כי טרם לידתו נובאה נבואה אשר אומרת כי וולדמורט והארי פוטר אינם יכולים לחיות יחד בעולם ואחד חייב מהם למות בידי האחר.

בשנה השישית נמצאת המלחמה בין וולדמורט ותומכיו לבין שאר קהילת הקוסמים בעיצומה. הארי ודמבלדור יוצאים לחקור את עברו של וולדמורט כדי לגלות את נקודות התורפה שלו. לקראת סוף השנה מתחולל מאבק נוסף אל מול אוכלי המוות ובסופו דמבלדור נרצח.

בשנתו השביעית המלחמה בין וולדמורט ואוכלי המוות לבין מסדר עוף החול מגיעה לשיא ; וולדמורט מנסה להרוג את הארי כבר ברגע שעזב את הדרסלים לצמיתות.
במשך שנה זו הארי, רון והרמיוני מחפשים את ההורקרוקסים של וולדמורט על מנת להשמידם. בנוסף, הארי מגלה פרטים חדשים על עברו של דמבלדור וכן הוא מגלה את האגדה על אוצרות המוות - שלושה חפצים קסומים שאמורים לעזור לבעלים שלהם להתחמק מהמוות.
הארי מאבד בשנה זו חברים קרובים כגון התנשמת הדוויג, רמוס לופין, נימפדורה טונקס, פרד וויזלי "עין הזעם" מודי ועוד. כמו כן, הוא מגלה פרטים נוספים על עברה של אימו ועל עברו של סוורוס סנייפ.
בסוף הפרק האחרון שבספר, וולדמורט מנסה להשתמש בשרביט שהיה שייך לדמבלדור כדי להרוג את הארי פוטר (בספר מסתבר שהשרביט הוא אחד מאוצרות המוות - שרביט הבכור). השרביט, שהיה בעצם שייך להארי, חוזר אליו, ווולדמורט מת על ידי הקללה של עצמו.
בסוף הספר, הארי מתחתן עם ג'יני ויזלי ונולדים להם שני בנים ובת.


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות