היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimספלה של הפלפאף
ספלה של הפלפאף הוא ספל אשר היה שייך להלגה הפלאפאף, אחת מארבעת מייסדי הוגוורטס. על הפסל חרותה הגירית- סמלה של הפלפאף, ולו שתי ידיות עדינות. הספל עבר בין צאציה של הפלפאף דורות רבים, עד שהגיע לחפציבה סמית', גם היא צאצאיתה של הפלפאף. הספל נגנב מסמית' על ידי וולדמורט, אשר חמד בחפץ קסום זה אשר היה שייך לאחד ממייסדי הוגוורטס. לכן, יומיים לאחר שהראתה לו סמית' את הספל, רצח אותה וולדמורט וגנב את הספל יחד עם הקמיע של סלית'רין שהיה נתון ברשותה.
וולדמורט השתמש ברצח חפציבה סמית' על מנת להפוך את הספל להורקרוקס- ההורקרוקס הרביעי שלו אז. את ההורקרוקס החביא וולדמורט בכספתם של הלסטריינג'ים, בנחשב בעיניו מקום קסום, מכיוון שלוולדמורט עצמו מעולם לא היתה כספת בגרינגוטס אך הוא חש כי גרינגוטס בעצם מבטא את השייכות לעולם הקוסמים.
את היות הספל הורקרוקס גילה אלבוס דמבלדור, ואת מידע זה הוא העביר להארי, רון והרמיוני. הארי הוא שהסיק כי ישנו הורקרוקס הטמון בכספת הלסטריינג'ים, ובעזרת גריפהוק פרצו הוא, רון והרמיוני לכספתם בהוגוורטס, וגנבו את ספלה של הפלפאף.
את הספל השמידה הרמיוני בחדר הסודות בעזרת שן בסליסק, אחת מהחומרים היחידים אשר יכולים להשמיד הורקרוקס. הספל נשבר עם חיסול ההורקרוקס הטמון בו.

ספלה של הפלפאף, דגם שבו מעריצים.
סיפלה של הפלפאף, דגם שבו מעריצים.

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י look at me


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות