היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimחרבו של גריפינדור
חרבו של גריפינדור
חרבו של גודריק גריפינדור היא חרב שניצבה משובצת אבני אודם. החרב חושלה על ידי גובלין, רגנוק הראשון. שגריפהוק אמר את זה בספר השביעי רון חשב שהוא משקר, ובגלל שהם בבית גריפינדור החרב שייכת להם. אבל משום שלהבים מתוצרת גובלינים סופגים דברים שהם פוגעים בהם, והחרב ספגה את ארס הבסיליסק אנו ניצבים בפני הוכחה שהחרב אכן חושלה בידי גובלינים, אם כי זה לא מצויין בשום ספר הסטוריה של קוסמים, לפי דבריה של הרמיוני, והרמיוני גם הוסיפה ש"ספרי ההסטוריה של הקוסמים נוטים 'להחליק' על מה שקוסמים עשו לעמים אחרים...".

מציאתו של אוצר אבוד
בספר השני (הארי פוטר וחדר הסודות), בסופו של הספר בזמן שהארי היה בתוך חדר הסודות, הצהיר הארי על נאמנותו לדמבלדור בפני זיכרון של טום רידל (וולדמורט הצעיר). לאחר כמה דקות פוקס בא ואיתו מצנפת המיון, כשרידל שיחרר את הבסיליסק הארי חבש את המצנפת וביקש לעזרה, המצנפת שלפה את החרב, ופוקס ניקר את עיניו של הבסיליסק, ולאחר מאבק קטן הארי הרג את הבסיליסק אם החרב, והיא ספגה את הארס של הבסיליסק. לאחר 4 שנים הוריש דמבלדור להארי את חרבו של גודריק גריפינדור, אבל רופוס סקרימג'ר סירב למסור לו אותה.

הגניבה
באמצע הספר השביעי ג'יני, נוויל ולונה פרצו למשרד המנהל, שהיה סוורוס סנייפ שבאותה תקופה, וגנבו את החרב, סנייפ העניש אותם, והחליט שהמשרד שלו לא מקום בטוח, אחרי שיחה עם דמבלדור הוא יצר זיוף לחרב ונתן לגריפהוק לשים את הזיוף בכספת לסטריינג', ואת המקורית החביא ושמר בשביל למסור להארי אותה.

המציאה השנייה
באמצע הספר השביעי רון עזב את הארי והרמיוני, ואחרי כמה חודשים, שהארי עמד על המשמר מחוץ לאוהל הוא ראה איילה כסופה, הוא עקב אחריה והיא הובילה אותו לאגם קפוא, אחרי הצצה באגם הארי ראה את החרב. הוא חשב איך להוציא אותה, הוא ניסה "אציו" וכמובן שהיא לא זומנה. אז הוא שבר את הקרח בלחש "דיפינדו", קפץ והורקרוקס שעל החזה שלו התחיל לחנוק אותו, רון, שהיה באותו יער, ראה את הארי רץ אחרי האיילה ועקב אחריו, הוא ראה שהארי לא יצא מהמים, וקפץ אחריו, הוציא את הארי ואז קפץ שוב בשביל החרב, ושוב החרב הייתה ברשותם.

החלפה
אחרי שהארי ורון השמידו את ההורקרוקס הם היו צריכים עם הרמיוני למצוא את שאר ההורקרוקסים, ולכן אחרי שנתפסו והובלו לאחוזת מאלפוי, בלטריקס חשבה שהם שדדו את הכספת שלה והשתגעה כי חשבה שהם לקחו עוד משהו. הארי ביקש מגריפהוק לשקר ולהגיד שהחרב מזוייפת כאשר התחילו לענות את הרמיוני בקללות קרושיאטוס, בשביל שתספר את האמת. הארי הסיק מכך שמוחבא הורקרוקס בכספת שלה. אחרי שנימלטו משם בעור שיניהם, האיר דיבר עם גריפהוק, ואחרי כמה זמן חתמו על עסקה. הארי הבטיח לגריפהוק את החרב, בתמורה שיעזור להם לפרוץ לכספת לסטריינג'. אחרי שפרצו לכפת הם לקחו את הספל של הלגה האפלפאף וגריפהוק גנב את החרב, הארי לא התכוון לתת לגריפהוק את החרב בדיוק באותו זמן, אלה אחר כך, אחרי שהארי קרא את מחשבותיו של וולדמורט, הם גילו שהורקרוקס האחרון מוחבא בבית הספר הוגוורטס, הם הלכו לשם, וכמעט נתפסו. אחרי שהתגנבו להוגוורטס, הם חיפשו את ההורקרוקס, אבל רון והרמיוני ברחו לחדר הסודות להביא ניבי בסיליסק להשמיד את הספל. אחרי הקרב על הוגוורטס, נוויל נהג בפזיזות ורץ לכיוון וולדמורט, אחרי שנוויל סירב להצטרף לאוכלי המוות, למרות שוולדמורט אמר לו "בתור אוכל מוות תיהיה נכס..." וולדמורט זימן את המצנפת, הלביש אותה על ראשו בעזרת השרביט, והדיע שמיונים לא יהיו יותר בהוגוורטס, ושרף את המצנפת על ראשו של נוויל, נוויל יצא משם ושלף את החרב מהמצנפת והוריד את ראשה של נגיני, וכך השמיד את ההורקרוקס האחרון.

מצוד ההורקרוקסים
עם החרב השמידו 3 הורקרוקסים:
1) הטבעת של וואנדרלו גונט, השייכת למשפחת פברל-דמבלדור השמיד.
2) התליון של סאלאזר סלית'רין-רון השמיד.
3) נגיני, נחשית של וולדמורט-נוויל השמיד.

חרבו של גודריק גריפינדור

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י T_K


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות