היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimגרינגוטס
גרינגוטס
הבנק היחיד בעולם הקסמים אשר מופעל בראש ובראשונה בידי גובלינים.
המבנה הראשי של גרינדוטס צחור וצח כשלג , אל קירו חקוק השיר: "לנכנס ברוך הבא, אך דבר אחד תדע: מי שבגזילה אשם, כך או ככה ישלם -לא רק אוצרות תמצא, כאן בבטן-אדמה. אזהרה היא לבאים:סוף גנב אינו נעים."
גרינגוטס ממוקם קרוב להצטלבות בין סמטת נוקטורן לסמטת דיאגון. צריחיו של המבנה מתנשאים לגובה רב יותר מגובהן של החנויות השכנות. הלקוחות עוברים דרך מערך דלתות ברונזה ואז דרך מערך דלתות כסף לפני שהם נכנסים אל הלובי שמרוצף, יחד עם כל קומת הכניסה בשיש, ומקבלים יחס מהגובלינים שעובדים לאורך דלפק ארוך. בחדרי כספות מוגנים ומאובטחים בצורה חזקה ומורכבת ביותר מפקידים הלקוחות: מכשפות וקוסמים, את כספם ואת חפצי הערך ששיכים להם. חדרי הכספות משתרעים מיילים שלמים מתחת ללונדון והם נגישים באמצעות מעברים מאבן שבהם עוברים קרונות קסומים שנושאים במהירות את הלקוחות על מסילות ומסלולים מוכנים מראש. בספר הראשון בסדרה מוגדר גרינגוטס כמקום השמור ביותר בעולם
הקסמים, אחרי הוגוורטס,אבל גם בלי דרקונים, הגובלינים הינם אכזריים למרות גודלם הקטן, והיחיד שהצליח לפרוץ אי-פעם לגרינגוטס היה וולדמורט וזה בשביל השגת אבן החכמים שנלקחה משם כמה ימים קודם. השמירה בגרינגוטס מתבטאת בכספות התת קרקעיות והקסמים הטמונים בהם, אך גם בעשרות הקוסמים והגובלינים שנמצאים שם כל הזמן.
אחרי הכניסה בשער הכסף, ישנו אולם הכניסה העשוי שיש. מאה גובלינים יושבים מאחורי דלפק, כותבים במחברות, שוקלים מטבעות ובוחני אבני-חן. דלתות רבות יוצאות מאולם הכניסה אל הכספות הנמצאות מתחת לקרקע. גובלין מוביל לכספות. כדי להגיע לכספות צריך לעבור במעבר תלול מואר בלפידים בו יש פסי רכבת קטנים. הגובלין המלווה ורק הוא צריך לשרוק ועגלה מגיעה ומסיעה במהירות מהירה למנהרות המובילות לכספות. לכספות יש דלתות שרק גובלין יכול לפתוח. מי שאינו גובלין וייגע בדלתות יינעל שם עד שמישהו יבוא אל הכספת.
ויש הטוענים שהשומרים בו הם דרקונים.
שער האוניות החרמשים והגוזים:
אוניה אחת שווה 17 חרמשים. חרמש אחד שווה 29 גוזים.

תמונת המחשה של הכניסה לגרינגוטס

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י אספי פוטר


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות