היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimפלר דלאקור

   פלר דלאקורפלר איזבלה דלאקור היא דמות משנה בסדרת הארי פוטר, אשר הופיע לראשונה בספר הרביעי.
פלר היא חצי ויליה, משום שסבתה הייתה כזו- ובשל כך היא יפה מאוד. ליבת שרביטה עצמה עשויה שערה מראשה של ויליה.

מראה חיצוני- מושך בנים
פלר מתאפיינת במראה טוב. היא בעלת עיניים כחולות ושיער בצבע בלונד-כסוף, ובמבטא צרפתי אשר מלא בשגיאות בשפה האנגלית. פלר לומדת באקדמיית בובאטון שבצרפת.
פלר היא חצי ויליה, כמו סבתה. היא בעלת מראה יפה מאוד, כמו כל הוויליות, וכך משכה את עניינותם של רוב הבנים. יש לה קסם אישי רב שמסוגל להשפיע מאוד על בנים, מה שגרם אפילו לרון להזמין אותה לנשף חג המולד, למרות שהיא גדולה ממנו בהרבה. בסופו של דבר היא הלכה לנשף עם קפטן קבוצת הקווידיץ' של רייבנקלו, דיוויד.

הופעה ראשונה ומשפחת וויזלי
פלר דלאקור מופיעה בפעם הראשונה בספר "הארי פוטר וגביע האש", כשנבחרה להיות הנציגה של בובאטון בטורניר הקוסמים המשולש. במשימה השנייה היא לא הצליחה להציל את אחותה גבריאלה, והארי משחרר אותה במקומה, ובמשימה האחרונה היא שותקה על ידי ויקטור קרום, שנשלט על ידי ברטי קראוץ'.
במהלך הטורניר, פלר פגשה את ביל וויזלי, עובד בכיר בגרינגוטס, שהעביר לה שיעורים באנגלית ולבסוף שניהם התחתנו.
בני משפחת וויזלי לא אהבו את פלר, ומולי אף פיתחה תקוות שווא שביל יפסיק לאהוב את פלר. ג'יני קראה לה - בסודיות, כמובן - בשם 'פלעכס'.
המצב השתנה לאחר שביל ננשך על ידי אדם זאב, ופלר עדיין המשיכה לאהוב אותו מאוד, למרות מה שהשתנה בו- למשל, האהבה שלו לבשר נוטף דם, ובספר השביעי תוארה כמכינה לו כזה.

תפקידים חשובים
פלר היא אחת משלושה עשר האנשים שבאו כדי להעביר את הארי למחילה. היא התחפשה להארי וטסה ביחד עם ביל למחילה על גבי פגעסוס. כשהגיעו למחילה, פלר וביל הודיעו לכל הנוכחים שהיו שם שהם ראו את הלורד וולדמורט אשר רצח את עין הזעם מודי.

חתונה
החתונה של ביל ופלר היתה במחילה - בית משפחת וויזלי - מכיוון שהם רצו שהארי פוטר יהיה בה - בתחפושת. לקראת סוף החתונה פרצו אוכלי מוות לחתונה והרסו אותה, אך לא ידוע על אף אדם שמת.
לאחר החתונה פלר עוברת לגור עם ביל בבקתת הצדפים, ומארחת את הארי, רון, הרמיוני, לונה, דין, גריפהוק ואוליבנדר לאחר שברחו מהצינוק שבאחוזת מאלפוי. לאורך הזמן אשר שהו בבקתת הצדפים, ניתן להבחין כי פלר היא סוג של אשת בית מסודרת, אשר דואגת מאוד לטיפוח וניקיון הבית. פלר מגיעה לקרב על הוגוורטס עם בעלה ביל, ושניהם שורדים את הקרב הזה.

אפילוג
לאחר כמה שנים נולדים לפלר וביל שלושה ילדים: ויקטואר, דומיניק ולואיס. על ויקטואר מסופר באפילוג כי היא בת זוגו של טדי לופין, וג'יימס פוטר- הבן הבכור של ג'יני והארי- ראה אותם מתנשקים, עד שטדי סילק אותו בטענה שהוא עזר לה עם המזוודות.

יחס הסביבה
רוב הבנים נשבים בקסמה של פלר ומתאהבים בה מהר. הארי השתחרר מזה די מהר, אך רון, לעומת זאת - נדלק עליה בגלל הקסם האישי שלה, יופייה והמשיכה הטבעית של בנים לוויליות. ג'יני אף אמרה לו, "תראה איך אתה עם הפלר הזאתי, כל פעם שהיא עוברת אתה מתפלל שהיא תנשק אותך."
בניגוד לרון, ג'יני וגברת וויזלי לא אהבו אותה כל-כך. ג'יני קראה לפלר "פלעכס" בכל פעם שהייתה צריכה לומר את שמה. גברת וויזלי אמנם לא אמרה זאת, אבל היא מתוארת כמזמינה הרבה פעמים את טונקס לארוחות, כאילו מקווה שביל יתאהב בטונקס במקום בפלר.
לשאר בני המשפחה - צ'רלי, ג'ורג', פרד ואדון וויזלי - אין יחס מיוחד לפלר, במיוחד לא לפרסי, שבאותה תקופה לא היה בבית אלא עבד במשרד הקסמים. לעומת זאת, כשהוריה של פלר באו למחילה לקראת ההכנות לחתונה, אדון וויזלי התלהב מאוד מאמה של הפלר, סיפר לה בדיחות וצחקק איתה.
בספר השישי, כאשר ביל ננשך על ידי גרייבק - למרות שהוא לא היה בצורתו הזאבית - גברת וויזלי רמזה שאולי בגלל הפצעים שלו, שהרסו את יופיו, פלר תפסיק לאהוב אותו. פלר מגיבה בכעס, ולאחר מכן מולי אומרת: "לדודה שלנו מיוריאל יש נזר יפה של גובלינים, אני חושבת שהיא תסכים לתת לך אותו לחתונה." ואז, לא ברור איך- השתיים נופלות בוכות זו על צווארה של זו. ג'יני, בלית ברירה, אומרת, "טוב, אם אימא תסתדר איתה כנראה שגם אני אוכל".

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י מלכת האריות
נערך ע"י הילדה הכי יפה בגן// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות