היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimדובי
דובי הוא גמדון בית שהארי מכיר בספר השני, כאשר דובי מנסה להציל את הארי מהסכנות הצפויות לו בשנה החדשה בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות. דובי מגלה להארי שהוא גנב לו את המכתבים שקיבל מרון והרמיוני, חבריו הטובים של הארי,אך הארי לא מסכים להקשיב לדובי ודובי מרחיף עוגה בבית של הדרסלים וגורם להארי להסתבך עם החוק לבקרת הקסם בקטינים.
אבל זה לא עוצר את הארי מלנסות לחזור להוגוורטס, אבל כשהארי ורון מנסים לעבור את המחסום לרציף תשע ושלושה רבעים הם לא מצליחים, ונאלצים לקחת את המכונית של אדון וויזלי כדי להגיע להוגוורטס.
בהמשך דובי גורם למרביצן לרדוף אחרי הארי וכך הארי מאבד את כל העצמות ביד ימין שלו. בסוף הספר הארי מגלה שדובי עובד בשביל משפחת מאלפוי ועוזר לו להשתחרר.
דובי חוזר בספר הרביעי בתור אחד מגמדוני-הבית שעובדים בהוגוורטס ועוזר לגמדונת הבית ווינקי שעבדה אצל אדון קראוץ' להסתגל לחופש. דובי מביא להארי אצות זימיזים כדי שיצליח לעבור את המשימה השניה בטורניר הקוסמים המשולש. בספר החמישי דובי מגלה להארי על חדר הנחיצות כדי שהארי יוכל להשתמש בו בשביל צ"ד (צבא דמבלדור).
דובי מת בספר השביעי כדי להציל את הארי מפני בלטריקס לסטריינג' באחוזת מאלפוי אך הסכין שבלטריקס כיוונה אל הארי פוגע בדובי והוא מת. דובי קבור בבית של ביל ופלר על חוף הים מתחת לאבן שעליה חצוב: "כאן טמון דובי גמדון חופשי".
תמונות:
דובי, על פי סדרת הסרטים

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י Belgarion


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות