היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimאוכלי המוות
אוכלי המוות - מיהם?
אוכלי המוות הם המשרתים של אדון האופל וולדרמורט, ועוזרים לו מאוד - בפציעת אנשים, הריגתם. אחד התפקידים הקבועים שלהם הם לנסות להכשיל את הארי.
חלק מן הוותיקים שבאוכלי המוות עוד היו עם וולדרמורט בבית הספר, וגם היו אלו ששמעו שטום רידל, שמו אז, קורא לעצמו "הלורד וולדרמורט". אוכלי המוות מאמינים בטוהר דם, וחושבים שדם של בני מוגלגים לא נעלה מספיק, ובוגדי דם - טהורי דם שמתרועעים עם נחותים מהם בדם - הם נחשבים גם כמוהם . ולמרות זאת, חלק מאוכלי המוות החשובים ביותר הם לא טהורי דם בעצמם. הבולט ביניהם הוא סוורוס סנייפ, בן לאימא מכשפה ואבא מוגלג, ואפילו הלורד וולדרמורט עצמו. המשפחה טהורת הדם הבולטת במיוחד, היא משפחת מאלפוי.

הסימן
סימנם של אוכלי המוות, "האות האפל", הוא סימן שמשוגר לשמיים בעזרת הלחש "מורסמורדרה". הפעם הראשונה שהוזכר הסימן היה בספר הרביעי, בטורניר הקוסמים המשולש, כאשר אוכלי המוות הרימו את המוגלגים בעזרת הלחש "לויקרפוס".

דרכי תיקשור וסמלם
הסמל שלהם נראה כגולגולת ירוקה, שמפיה יוצא נחש. הסמל טבוע על זרועו השמאלית של כול אוכל מוות, וכאשר אוכלי המוות נוגעים בו, הם בעצם מזמנים את וולדרמורט, וסמל אוכלי המוות הוא גם דרך לתקשר ביניהם. הסמל של אוכלי המוות מצביע על עינוי כלשהו שהם עושים, כאשר הם מבצעים סוג של זוועה.

המתנגדים
הנלחמים באוכלי המוות הם הילאים, מטעם משרד הקסמים, אך מארגונו של דמבלדור - גם משרד עוף החול.

מעשים
אחד מהמעשים היותר מוכרים של אוכלי המוות מתבצע בספר החמישי. בספר החמישי, אוכלי המוות ודמבלדור עצמו, מגיעים למשרד הקסמים כדי לחטוף את הנבואה על הארי ו-וולדרמורט.
הם פיתו את הארי להגיע לשם בעזרת סיריוס. הארי וחבריו, רון, הרמיוני, נוויל ולונה באמת הגיעו לשם, מכיוון שהארי חשב שהם מענים את סיריוס. במשרד הקסמים הם נלחמו זה בזה, וניסו לחטוף את הנבואה. לבסוף, כשהארי, אוחז בנוויל - עלה במדרגות, הנבואה נשברה. לאחר מכן אלבוס דמבלדור עצמו מגיע לשם, נלחם נגד וולדרמורט ומציל את כולם. אז באים שר הקסמים וההילאים, ומבינים שאדון האופל ואוכלי המוות באמת עלו שנית.
אוכלי המוות הפסיקו לפעול מיד אחרי מותו של וולדרמורט, כפי שהיה נדמה, כאשר הארי הביס אותו באותו ליל, ב31 באוקטובר, כאשר היה תינוק בן שנה. בסוף הספר הרביעי, הארי וסדריק מגיעים לבית קברות בעזרת גביע הקווידיץ', שהיה מפתח מעבר. שם אוכלי המוות ו-וולדרמורט רוצחים את סדריק דיגורי, ובעזרת זנב תולע, וולדרמורט נכנס לגוף חדש.נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י Help


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות