היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהנביא היומי
הנביא היומי הוא עיתון הקוסמים המפורסם ביותר. הנביא כפוף למשרד הקסמים,אפשר לראות את זה בבירור בגלל שחלק מהכתבות בנביא היומי הם בעצם פירסומים של משרד הקסמים (לדוגמא: כשסיריוס בלק ברח מאזקבאן) בנוסף ידוע על זה שמשרד הקסמים עובר על העיתון לפני שהוא יוצא, ולכן העיתונים האחרים טוענים שהם לא מדווחים על ארועים שמשרד הקסמים לא רוצה לפרסם.בשלושת הספרים הראשונים נחשב הנביא למדויק ואמין, אך החל מהספר הרביעי חלה ירידה במעמדו כשמפורסמות כתבות חסרות ערך על הארי ושאר המועמדים בטורניר הקוסמים המשולש,אבל בספר החמישי כאשר כתביו מנהלים מסע השמצות חסר תקדים כנגד הארי פוטר ואלבוס דמבלדור, על מנת לגרום לשאר קהילת הקוסמים בבריטניה לחשוב שהם משקרים בנוגע לשובו של וולדמורט, הנביא מגיע לשפל והרבה עוברים לעיתון ה"פקפקן" או לרשת הרדיו "מבט לפוטר". הכתבת המפורסמת ביותר בנביא היומי היא ריטה סקיטר, שהתגלתה כאנימגוסית לחיפושית, ולכן הפסיקה לפרסם כתבות. במשך הספר הרביעי והחמישי ריטה מפרסמת כתבות שיקריות נגד הארי והרמיוני, אבל כשהרמיוני מגלה שהיא אנימגוסית לא רשומה מפטרים אותה. בלי ריטה הנביא מגיע לכתבות הגיוניות ונכונות אבל מאבד חלק נכבד מהקוראים שלו.
תמונת המחשה של גיליון הנביא היומי.

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י reuven.lif


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות