היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimסיריוס בלק


סיריוס בלקסיריוס בלק-המשפחה
סיריוס בלק בא ממשפחת סליתרינים מובהקת שלא ניסתה להסתיר את שנאתה לבני מוגלגים ומוגלגים ומצד שני את חיבתם הרבה ל"צד האפל" ולאדון האופל, וולדמורט. לסיריוס היה אח בשם רגולוס בלק(הידוע מהספר השישי בשם רא"ב),אשר אהד את וולדמורט בצורה אפילו יותר מובהקת משאר המשפחה ; לאחר שסיים את לימודיו הפך רגולוס לאוכל מוות בעצמו.
סיריוס היה היחיד ממשפחתו שהיה בגריפינדור ואהב בני-מוגלגים, והיחיד שלא אהב את וולדמורט. בנות דודותיו של סיריוס הן בלטריקס לסטריינג' ונרקיסה מאלפוי.

סיריוס בלק-תקופת הלימודים
סיריוס קיבל מכתב קבלה להוגוורטס כאמור בגיל 11,אך בשונה משאר משפחתו הוא הלך לגריפנדור,התחבר ל"בוגדי דם" ו"בוצדמים" ולא כל כך רצה לשמור על קשר עם משפחתו. סיריוס התחבר עם ג'יימס פוטר כבר מהרגע הראשון וכמו שאמרה מקונגל הם היו חברים כל כך טובים שאפשר היה לחשוב שהם אחים.
לאחר שסיריוס,ג'יימס ופיטר גילו שחברם רמוס לופין הוא איש זאב הם החליטו להפוך לאנימגוסים: ג'יימס לאייל,פיטר לחולדה,וסיריוס לכלב(מכאן בא כינויו רך כף).
האויב של ג'יימס וסיריוס בלימודיהם היה ילד ששמו סוורוס סנייפ, ועד יום מותו של סיריוס הוא וסוורוס תיעבו אחד את השני.

סיריוס בלק-ההפללה,הבגידה והכליאה
כשביקשו ג'יימס ולילי פוטר מסיריוס שיהיה שומר הסוד שלהם סירב סיריוס, בטענה שוולדמורט ילך ישר אליו ולכן כדאי לפנות לפיטר פטיגרו בעניין. באותו הזמן סיריוס לא ידע שפיטר כבר בקשר עם וולדמורט. פיטר הסגיר את מיקומם של משפחת פוטר, ובכך הוביל למותם של ג'יימס ולילי.
לאחר שפיטר עשה זאת, הפיל את האשמה על סיריוס בלק. הוא הפך את עצמו לעכבר (אנימאגוס) והעולם כולו היה משוכנע שסיריוס הוא האשם, שהוא הבוגד שגרם למוות חבריו הטובים: ג'יימס, פיטר ועוד 11 חפים מפשע.
לאחר דיון בבית המשפט הוחלט שסיריוס יכנס למאסר עולם באזקאבן, ולמרות כל הקשיים סיריוס הצליח לברוח בשביל לנקום בזנב תולע(פיטר).

סיריוס בלק-הבריחה מאזקאבן
סיריוס בלק היה הקוסם הראשון שהצליח לברוח מאזקאבן.
רוב אוכלוסיית הקוסמים הייתה בטוחה שהוא הצליח לברוח באמצעות קסמים אפלים וחזקים מאוד. חוץ מזה שהוא הצליח לברוח, דבר מעניין נוסף היה שהוא שמר על שפיות מלאה במהלך השהות שלו בכלא.
לבסוף מתגלה שסיריוס הצליח לברוח בעזרת כישוריו כאנימאגוס, הוא הבין שהסוהרסנים אינם מרגישים בע"ח כמו כלבים וכדו'. לכן הוא הפך את עצמו לכלב וחמק בין הסורגים. הסיבה האמיתית לשפיותו המוזרה בכלא הייתה שהוא ידע שהוא שם לא בצדק ולכן הייתה לו עוד תקווה...

סיריוס בלק-תרומתו במסדר
התרומה העיקרית של סיריוס הייתה שהוא תרם את ביתו למסדר(כיכר גרימולד מס'12).ובכל זאת אי אפשר להתעלם מתרומתו הטכנית במסדר.

סיריוס בלק-מותו הטרגי
סיריוס נהרג במהלך קרב במשרד הקסמים בספר החמישי,הוא נהרג תוך כדי חילוצם של הארי וחבריו מאוכלי המוות. מי שהרגה אותו הייתה לא אחרת מבלטריקס לאסטריינג' שהייתה בת דודתו.
מכיוון שנהרג בחדר שנקרא היכל המוות, הוא נשאב הישר לתוך שער שהיה באמצע ולא הייתה גופה בשביל לקבור.


נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י Sirius Black.
נערך ע"י DD =].


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות