היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimבלטריקס לסטריינג´
בלטריקס לסטריינג'
בלטריקס לסטריינג', לשעבר בלטריקס בלק, היא מכשפה טהורת דם. יש לה שתי אחיות, נרקיסה מאלפוי ואנדרומדה טונקס, והיא בת-דודתו של סיריוס בלק ורגולוס בלק. היא נשואה לרודולפוס לסטריינג', קוסם טהור דם בעצמו.

בלטריקס לסטריינג' היא אוכלת מוות בעלת כוחות אפלים חזקים מאוד, אחת מאוכלי המוות של הלורד וולדמורט, המגדירה את עצמה בתור שפחתו של אדון האופל. היא מאמינה מאוד בטוהר הדם, נאמנה לאדונה הלורד וולדמורט, והיא אכזרית מאוד. בעבר היא הייתה תלמידה בבית סלית'רין, והייתה חלק מכנופייה של סלית'רנים שכללה את בעלה, סוורוס סנייפ, אייברי, רוזייר ווילקס.

לאחר נפילתו של הלורד וולדמורט היא עינתה את פרנק לונגבטום ואליס לונגבטום, הוריו של נויל, בקללת קרושיאטוס עד שיצאו מדעתם, מתוך מחשבה שיש בידיהם מידע על המצאו של וולדמורט. בעקבות מעשה זה היא, בעלה, גיסה רבסטאן לסטריינג' וברטי קראוץ' הבן נשלחו לכלא הקוסמים אזקבאן בידי ברטי קראוץ' האב. במהלך המשפט שנערך להם היא הפגינה את תמיכתה הבלתי מסוייגת באדון האופל ואת אמונתה שהוא ישוב ויעלה לשילטון. באזקאבן ישבה בלטריקס כ - 14 וחצי שנים, עד ששוחררה בידי הסוהרסנים שחזרו לצידו של וולדמורט לאחר עלייתו בשנית לשלטון. מאוחר יותר היא רצחה את בן-דודה סיריוס בלק, שהיה חבר במסדר עוף החול.
תמונת המחשה של בלטריקס לסטריינג'

נלקח מפורום ספריית הקוסמים ונכתב ע"י אילה XD


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות