היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimהנביא היומי בניחוח אביב

גיליון מספר 8: הנביא היומי בניחוח אביב, יצא בתאריך: 03/06/10


בגיליון זה צפו 1793 פעמים.
דבר העורכים
שלום לכל המשתמשים.
הנה מוצג בפניכם הגיליון השמיני של הנביא היומי, חדש ומפתיע.
אנחנו מקווים שתהנו מקריאת הגיליון ובטוחים שתמצאו את הכתבות המופיעות בו מעניינות למדי.
לתגובות והצעות על הגיליון אתם מוזמנים להיכנס לאשכול התגובות לגיליון השמיני שייפתח מייד עם יציאת הגיליון לאור.
אנחנו רוצים לומר תודה לכל צוות הבטאים והכתבים שלנו - שאנחנו כמובן חלק מהם - שטורחים, משקיעים ועובדים על הכתבות והביטוא, למרות שלא תמיד זה מסתדר להם עם המטלות האחרות שלהם. תודה רבה לכם.
שירה וראובן, צוות העורכים.


---------------------


הקם לגנותך - השכם להרחיקו. חדשות
כותב: Red Pen and Lilac Blood .
בטאי: Justin Bieber.
נכדו בן השלוש-עשרה של ריצ'רד ג'. גולדסטון, הידוע לשמצה בתור מי שכתב את דו"ח גולדסטון, בו נטען כי ישראל ביצעה פשעי מלחמה בעזה, חוגג בקרוב בר-מצווה. לאחר משא ומתן בין הפדרציה הציונית של דרום אפריקה לבין משפחתו של הנכד, הוחלט כי גולדסטון לא יגיע לאירוע.
גולדסטון, כידוע, הוא יהודי דרום אפריקאי העובד כמשפטן. גולדסטון עמד בראש צוות הבדיקה של האו"ם בחקירת מבצע "עופרת יצוקה", שפרסם דו"ח הנקרא 'דו"ח גולדסטון'. בדו"ח קבע צוות הבדיקה כי ישראל תקפה אזרחים, דבר האסור על פי החוק הבינלאומי, אבל "שכח" כי אותם אזרחים בהם פגעה ישראל במבצע תקפו את אזרחיה של ישראל עצמה במשך שמונה שנים קודם לכן ללא הפסקה.
"רוב רובם של היהודים פה לא אוהבים אותו, כועסים עליו מאוד", הסביר הרב שלום בכר, רב בית-כנסת בעיר בה מתגורר נכדו של גולדסטון. "הרוב המכריע פה הם ציונים, אוהבים את ישראל ללא תנאים, והם מצויים בקשרים טובים עם ישראל מעל לפוליטיקה. מכעיס את הציבור כאן כשפועלים נגד ישראל. לאחר צאת הדו"ח, המוסדות היהודיים הרשמיים הוציאו הודעות נגד הדו"ח ועמדו בתוקף מול השופט גולדסטון".
כאמור, אף אחד לא אוהב את גולדסטון, מלבד אולי ברק חוסיין אובמה ויועציו הבכירים. גולדסטון עצמו אמר: "למען הנכד שלי, החלטתי שלא לקחת חלק בטקס בבית-הכנסת". זו החלטה נבונה בשביל גולדסטון, אך לא בטוח שזה משמח במיוחד; היינו יכולים לצפות במופע זריקת נעליים מרהיב ומרשים ביותר אם וכאשר היה גולדסטון מגיע לאירוע.


אלירז מת למען המדינה- והמדינה בתגובה תהרוס את ביתו.
לפני שתים-עשרה שנים שכלה משפחת פרץ את בנה, אוריאל, בקרב בלבנון. לפני שבועיים, בתקרית האש בעזה, שכלה המשפחה גם את בנה השני, רב-סרן אלירז פרץ, סגן מפקד גדוד 12 בחטיבת גולני ותושב ההתנחלות עלי. אלירז, בן 32 במותו, הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים, ביניהם תינוקת בת חודשיים.
בהלווייתו של אוריאל, לפני שתים-עשרה שנה, הספיד אותו אלירז במילים: "אתה, אוריאל, כל פעם אמרת להמשיך, לא לוותר, להיות טוב יותר, להשקיע תמיד, להיות הכי טוב... האמנת שהדרך הזו נכונה, קשה, ולפעמים משלמים עליה מחיר - את מחיר החיים. תמיד הקרבת הכל, תמיד השקעת ממש מגופך הכל, בכל דבר. גם לחיילים שלך דאגת שיהיו הכי מוכנים, הכי דרוכים, הכי טובים. השרית עליהם ביטחון... כואבים, עצובים ומבטיחים - ככה אותך נזכור, בצורת החיים הזו, לא זיכרונות של תמונות, אלא דרך חיים ויחס אוהב לכל פרטי החיים".

לפני שבועיים המשיך אלירז את דרכו של אחיו, ושילם גם הוא את מחיר החיים. אך נדמה שכל זה לא מפריע לדורית בייניש ועמיתיה בבית המשפט העליון להחליט על הריסת שכונת גבעת היובל, שכונה לא חוקית בה מתגוררת אלמנתו של אלירז, לצידה של אלמנתו של רועי קליין, שנהרג במלחמת לבנון השנייה מהתפוצצות רימון. על אף הפגנת האומץ של שני אנשים אלו, ולמרות שגם יתר האנשים בגבעת היובל משמשים בתפקידים בטחוניים בצבא, המדינה רוצה להרוס את בתיהם, כיוון שהשכונה נבנתה בבנייה לא חוקית. יש לציין שאת היישוב עלי הקימה ממשלת ישראל בראשות שמעון פרס בשנת 1984, והכוונה הייתה להפכו לעיר של 100 אלף תושבים.
אהוד ברק שלח מכתב לנשיאת בית-המשפט העליון, דורית בייניש, ובו בקשה לדחות את החלטת המדינה בנוגע להריסת בתים אלו בחצי שנה.
35 חברי כנסת שלחו מכתב לראש-הממשלה בנימין נתניהו, בדרישה למנוע את הריסת שכונות גבעת היובל וחרשה הצמודה אליה. חברי הכנסת כתבו כי "לאחרונה נחשף הציבור בישראל לדמויות המופת של שניים מתושבי אותן שכונות: רס"ן רועי קליין הי"ד ורס"ן אלירז פרץ הי"ד, והתפעם מעוצמת הגבורה והמנהיגות שלהם, כמו גם מהאצילות ותעצומות-הנפש הציונית של משפחותיהם. כמו שתי משפחות אלה, גם כלל תושבי השכונות הללו הינם חלוצים ציוניים התורמים רבות לביטחון מדינת–ישראל. אנו סבורים שמדינת ישראל צריכה לאמץ אל לבה חלוצים אלה, ולא לגדוע במו-ידיה את בתיהם ואת מפעל חייהם".
בנוסף, הוסיפו חברי הכנסת כי מבחינה משפטית ישנה אפשרות להכשיר את השכונות: "הליך הכשרה כגון זה הנדרש לשכונות אלה, שהוקמו על אדמות מדינה ואדמות סקר, מתבצע בהיקפים נרחבים ובאופן שגרתי באזורים אחרים בארץ, ולמעשה שתי השכונות מופלות לרעה אך ורק בשל מיקומן באזורי יהודה ושומרון, והליכי ההכשרה שלהן עוכבו מנימוקים בלתי ראויים".

ברור שיהיה הרבה יותר זול למדינה לחתום על טופס אישור מאשר להרוס בתים, אך נראה שכשמדובר במתנחלים, אף על פי שהם גיבורי הצבא, המדינה ממהרת להרוס את בתיהם. וזאת בעוד שכאשר מדובר במחבלים, המדינה מתקשה מאוד לעמוד בהחלטה לחסום את בתיהם.
---------------------


עדכונים. חדשות האתר
כותב: Captain Nemo.
בטאי: JustMe.
הקסמהדרין - הקסמהדרין נסגר באופן זמני ויפתח בקרוב עם חוקים חדשים, נהלים חדשים, שופטים חדשים ועוד דברים חדשים ומפתיעים. חכו ותראו.

מערכת הפאנפיקים - בקרוב ביער האסור, מערכת פאנפיקים בה תוכלו לפרסם פאנפיקים בצורה מסודרת ולקבל עליהם תגובות [כמו בפורום רולינגים קטנים].
הצצה קטנה למערכת הפאנפיקים:
http://www.hp-il.net/Fanf.PNG
צפו לעידכונים !

בית הספר לגראפיקה - בית ספר אשר יעזור לכם להתקדם עם גראפיקה, כל מה שרציתם לדעת על עיצוב, פוטושופ וכל הקשור בכך.
קישור לבית הספר לגראפיקה:
http://www.hp-il.net/index.php?showforum=179

משתמשי החודש - בכל חודש יבחרו שני משתמשים שהשקיעו הכי הרבה בקהילה.
ההשקעה נמדדת בפתיחת נושאים, סיקורים, העלאת התוכן והפעילות בפורום מסוים, הבאת משתמשים ועוד.
משתמשי החודש זוכים ב -
1. קבוצת משתמשים יחודית בעלת צבע יחודי והרשאות של שר קסמים.
2. מקום לאינסוף הודעות בתיבת ההודעות הפרטית.
3. אפשרות לשלוח הודעה ל-20 משתמשים בו זמנית.
4. 1000 אוניות.
5. 100 נקודות לבית.

כל זה למשך חודש שלם.
המשתמשים שנבחרו בחודש מרץ הם אופיר (O Beetle) ונעמי (נעמי.) .

תחרויות בפורומים -
בפורום משחקי תפקידים תחרות המשחק התפקידים הכי פעיל בעיצומה.
בפורום שירשורים תחרות הזוגות הגיעה לשלב הגמר ותחרות החוקים החדשים בשלב הבחירות.
בפורום רולינגים קטנים החלה התחרות "כותבים ספרים" ופרוייקט חמישים מילים.
בפורום ספרים ממשיכה תחרות הדיבייטים.

הנביא היומי אומר מזל טוב ל...
Avishay Elanuy על עלייתה למורה לגילוי עתידות.
Help על עלייתה למורה לתורת הצמחים.
Doron KafKa על עלייתו למורה ללחשים.
סירא סיירא על עלייתה לניהול פורום ספרים.
The Intersect על עלייתו לניהול פורום בדיחות וחידות.
מזל טוב לכולכם ובהצלחה בתפקיד החדש.

עד כאן חדשות האתר ליום העצמאות ה-62 של מדינת ישראל.---------------------


יום ירושלים, על מה ולמה ? טור חגים
כותב: Captain Nemo.
בטאי: JustMe.
יום ירושלים הוא יום חג לכל עם ישראל. הוא נקבע לכ"ח אייר, התאריך שבו אוחדה ירושלים לאחר 19 שנות פירוד.
במשך 19 שנים, מאז מלחמת העצמאות ועד מלחמת ששת הימים, הייתה ירושלים חצויה לשני חלקים; החלק המערבי היה בשליטת היהודים, מדינת ישראל הקטנה. והחלק המזרחי הכולל את כל העיר העתיקה הר הבית והכותל - היה בשליטת הירדנים.
ביום העצמאות ה- 19 של מדינת ישראל, בחודש אייר תשכ"ז , החלו להגיע ידיעות ראשונות על הכנות למלחמה מצד מצרים. צעדים מאיימים לא איחרו לבוא: נשיא מצרים הודיע על סגירת מיצרי טיראן ובכך מנע מעבר של אוניות לנמל אילת וממנו. במקביל הביא להוצאת כוח האו"ם מחצי האי סיני - והכניס לשם כוחות גדולים של הצבא המצרי. מצרים חתמה על הסכמי הגנה עם סוריה, ירדן ועיראק, וגם מדינות אלה החלו בצעדים צבאיים נגד ישראל.
מדינת ישראל פתחה את מלחמת ששת הימים ביום שני, כ"ו באייר, בהתקפת חיל האוויר. בתוך שלוש שעות חוסלו כמעט כל מטוסי הקרב של הצבאות האחרים.
ממשלת ישראל הציעה לירדן לשמור על השקט בגבול המזרחי המשותף והארוך, והבטיחה שלא לתקוף את ירדן – אם זו לא תפתח במלחמה. אך הירדנים לא קיבלו את ההצעה, ובבוקר יום שני, פתחו באש לאורך קו הגבול עם ישראל – כולל אש תותחים על תל אביב.
ממשלת ישראל החליטה להשיב מלחמה, וצה"ל קיבל הוראה לתקוף בחזית הירדנית. חטיבת הראל, בפיקודו של אלוף משנה אורי בן ארי, כבשה את המוצבים הירדנים שמצפון ליישובי פרוזדור ירושלים, ואחרי קרבות קשים כבשה גם את אזור נבי סמואל וכך מנעה אפשרות של הירדנים לתקוף את ירושלים מכיוון רמאללה. עוד באותו הלילה הצטרפה ללחימה בירושלים חטיבת הצנחנים, בפיקודו של אלוף משנה מוטה גור. החטיבה פרצה לירושלים המזרחית וניהלה קרבות מרים ועקובים מדם באזור שיח ג'ראח, בבית הספר לשוטרים ובגבעת התחמושת. וכל זאת במאמץ להגיע להר הצופים ולמנוע את כיבושו בידי הירדנים. וכך בבוקר יום שלישי, למחרת פרוץ המלחמה, היו הר הצופים והדרך אליו בידי צה"ל, והאזורים הסמוכים לו – בהם גם הגבעה הצרפתית – נכבשו אף הם. כוחות הצנחנים, שהשתלטו על הדרך להר הצופים, כיתרו בשלב זה את העיר העתיקה – אך עדיין לא נכנסו אליה.
ביום רביעי לפנות בוקר (שהיה היום השלישי למלחמה) נתן שר הביטחון, משה דיין, את ההוראה לכבוש את ירושלים העתיקה. בעקבות ההוראה יצאה חטיבת צנחנים לכבוש את העיר העתיקה ובשעה 10:00בבוקר הודיעו בקשר: "הר הבית בידינו!"
למרות יריות צלפים וחילופי אש, רצו הצנחנים בסמטאות העיר העתיקה לכיוון הכותל המערבי. על הכותל הונף דגל ישראל.
החג התקבל על כל המדינה.
בח' בטבת תשכ"ח החליטה מועצת הרבנות הראשית לציין את יום ירושלים באמירת הלל על הניסים שקרו באותו היום. ארבעה חודשים מאוחר יותר, ב-12 במאי 1968 קבעה הממשלה את כ"ח באייר כיום חגה של ירושלים. בי"ד אייר תשכ"ח, קבעה הכנסת את יום ירושלים כיום חג.
ולאחר שלושים שנה, בשנת 1998, העניקה לו הכנסת מעמד בחקיקה, באמצעות חוק יום ירושלים.
אז יום ירושלים שמח לכולכם !---------------------


המחשב, המשחקים ויום העצמאות. מחשבים
כותב: פלאפי הכלב.
בטאי: Justin Bieber.
במשך השנים, פותחו בארצנו משחקי מחשב לרגל יום העצמאות.
אז הנה כמה מהם:
פיפוש - http://www.piposh.co.il
סדרת המשחקים הישראלית היותר מוכרת, וכמו שכתוב באתר שלהם ( אפשר להוריד שם את המשחקים בחינם ) - "בעטה ופעלה בין השנים 1997-2003".

BattleDawn- http://www.battledawn.com
אני יכול להעיד על עצמי שהייתי מכור למשחק הרשת הזה במשך שנה. משחק-רשת המוני בסגנון אסטרטגיה בתורות.

Rising Eagle- http://www.invasioninteractive.com
רייזינג איגל, אחד מהפרויקטים היותר שאפתניים שנראו בארץ. נראה שהאתר של המשחק עצמו כבר לא באוויר. איני יודע אם אפשר עדיין לשחק בו, אבל מגיע לאנשים של אינבייז'ן אינטראקטיב כל הכבוד על העבודה שלהם.

Moondo http://www.moondo.com
מונדו של פאנטאקטיקס, חבילה של משחקי רשת מהנים.

Shidonni- <a href='http://www.shidonni.com' target='_blank' rel="nofollow">http://www.shidonni.com</a>
עולם וירטואלי לילדים, שבו הילדים יכולים לשחק עם החיות שציירו. המון משחקים ופעילויות.

פלאש פורטל- http://portal.wecreatestuff.com
גירסת פלאש למשחק פורטל. שלבים שונים ומאתגרים, משחקיות מהנה.
נראה גם שהמשחק הזה התחיל טרנד של משחקי פלאש שיוצאים כדי לקדם משחקים ( ע"ע מירור אדג' וגירסת הפלאש של מירור אדג' ).

בלריום- http://en.wikipedia.org/wiki/Ballerium
עוד משחק ישראלי שאפתני, שלצערנו לא הצליח, אבל פתח דלתות להרבה אנשים ולפרוייקטים נוספים.---------------------


מהפכות ? כבר לא. מוזיקה
כותב: omoneOverTheRainbow.
בטאי: Justin Bieber.
אבריל לאבין - המהפכה של עולם המוזיקה
אבריל לאבין. לפני מספר שנים כששמענו את השם הזה, ישר חשבנו על טומבוי מגניבה ששמה פס על העולם.
כיום, אבריל לאבין היא עוד אחת מהפריקאצות שחושבות את עצמן, ושרות על בנים ואהבה.
וכאן באה השאלה: מה קרה לך, אבריל?!
פעם, התפרסמה אבריל עם שירי רוק כמו "Skater Boy", או "Nobody's Home", שאני אישית בתור ילדה בת 7, חרשתי עליהם כל היום.
היום היא מפורסמת עם "Girlfried, שהוא, אגב, אחד השירים הכי פרחים בעולם המוזיקה.
לדעתי לאבריל קשה להחליט אם היא חוזרת לדרך הישנה והטובה, או נשארת פריקאצה שחושבת את עצמה.
אבריל, כמו זמרות טובות אחרות (כמו ריהאנה במקצת, למרות שריהאנה הצליחה לשמור על הטעם הטוב) הלכה עם הזרם של הפונץ' הורוד של הפריקאצות הוונאביז, שרואות את העולם במשקפיים ורודות.
ואני זועקת - NO MORE!
מה קרה לזמרות הטובות? לאבריל? מה קרה לעולם המוזיקה?!
למה כל שיר היום בעברית מבוטא עם ח' וע' ומלווה בסלסולים מחרישי אוזניים?!
עד שנמצא תרופה למחלה הזאת שקוראים לה פריקאציות ו/או וונאביזיות, סיימתי את דבריי בתקווה שאבריל תחזור לדרך הטובה.


ג'סטין ביבר - בדיחה או מהפכה?

לאלה מכם שלא יקיאו כשישמעו את השם ג'סטין ביבר, אלא יתעלפו ו/או יצווחו בכל הזדמנות "ג'סטין ביבר אתה החיים שלי!!", הכנו 10 עובדות מגניבות על הזמר והאגדה:

1. ג'סטין ביבר, נער בן - תתפלאו או לא - רק 16, התפרסם בעצם מפרסום סרטונים ב- "YouTube", שבו הוא מציג את עצמו שר. אולי גם אני אנסה?

2. ג'סטין ביבר הודה בריאיון עם מגזין הנוער המצליח "ראש1" שהוא פנוי... (כעת כל המעריצות הצורחות יפסיקו לקרוא ויטוסו לקנדה).

3. למי שלא הבין את ההערה של העובדה המגניבה מס' 2 - כן, ג'סטין ביבר יליד קנדה.

4.אם כבר קנדי, אז קנדי עד הסוף - הספורט האהוב עליו הוא הוקי קרח.

5. ג'סטין ביבר, מוכשר שכמותו, לא רק זמר - הוא יודע לנגן על חצוצרה, תופים, פסנתר וגיטרה.

6. ג'סטין ביבר מפורסם בעיקר עם השיר "Baby", אך יש לו שירים מצליחים אחרים כמו "One Time", "One Less Lonely Girl" ועוד רבים אחרים.

7. ג'סטין ביבר שיתף פעולה עם אשר, שעשה קולות רקע ל- One Time והשתתף בקליפ, עם הראפר לודקריס בשיר "Baby" כאשר עשה קטע ראפ קצר בסוף השיר, ועם שון קינגסטון עשה דואט בשם Eenie Meanie".

8. את אלבומו הראשון, My World, ששוחרר ב-17 לנובמבר 2009, החליט לחלק ל-2. באלבום השני, My World 0.2, יופיעו סינגלים מצליחים כמו Baby, Never Let You Go ואחרים.

9. אלבום הבכורה, My World, הגיע למעמד פלטינה בקנדה.

10. השם האמצעי שלו הוא... דרו?! טוב... נישאר עם ג'סטין.---------------------


ראיון הולדת. ראיונות
כותב: נעמי..
בטאי: O Beetle.
מראיינת - נעמי.
מרואויין - אופיר, בריסינגר.
קריאה נעימה !
שלום אופיר. מה שלומך?
*ב"ה, בסדר.
לאחרונה הועלית כמשתמש החודש. איך ההרגשה?
*כיף. כיף לערוך לעצמי הודעות בלי שיראו את זה, כיף שיש אפשרות למחוק לעצמי הודעות וכיף שאני יכול לערוך כותרות של עצמי.
(במיוחד אם ש' פורצת לי למשתמש ופותחת בפורום ספאם כל מיני אשכולות הזויים על חשבוני).
כמובן, אבל האם בא עם הכבוד הזה אחריות כלשהי?
*כן. לנסות לנצל את הזמן, ולהראות למנהלים שהם לא טעו בזה שבחרו בי.
יפה. תגיד בכנות, לא שאני מהססת, אבל אתה באמת מסכים עם ההחלטה שבחרו בך?
*כן. אני משקיע הרבה מזמני הפנוי (ואין לי הרבה), לא מספים, ובאמת משתדל להשקיע.
נהדר, האמן לי שכולם רואים זאת.
*תודה
לאחרונה נפתח פורום ספאם לכבוד פסח. מה אתה עושה בפסח בין הזמן שבפורום לבין הארוחות, שינה וכנ"ל?
*בעיקר קריאה, קצת טלוויזיה- וזהו, בערך.
אפרופו פסח, לא מזמן חגגת יום הולדת, נכון?
*כן, לפני כחודש.
מזל טוב. אתה בן 15, הלא כן?
*כן.
ובכן, מזל טוב. אתה מנהל את פורום ספרים, נכון?
*כן, ומאוד נהנה שם.
כולנו נהנים שם. יש פעילויות חדשות?
*כן. יש את תחרות הספרים, אבל ההרשמה שלה נגמרה לפני חצי שנה והיא כבר באמצע השלב השלישי, יש את תחרות הדיבייטים שאני מקווה שתמשיך בקרוב ויש את תחרות "כותבים ספרים" שמשותפת עם פורום רולינגים קטנים. ויש גם את אתגר גלגל המזל.
רואים שהפורום ממש פעיל! ומה הרעיון של תחרות הדיבטיים?
*ויכוח. אני נותן רעיון מסויים, וכל מי שמסכים/לא מסכים איתו כותב את דעתו. לאחר מכן, החולקים בדעת עמיתיהם יכולים ואף צריכים להתווכח ולעמוד על דעתם.
רעיון יפה. ובכן, אופיר, לאחרונה היית בגריפינדור ולפתע אתה ברייבנקלו. מה פירוש הדבר?
*במיון מחדש, כנראה נפלה טעות ויצאתי בהפלפאף (אני? הפלפאף ?!). ביקשתי שיעבירו אותי, והסכימו (לא זוכר מי, נראה לי שעדן) להעביר אותי, אבל רק לרייבנקלו.
כמובן. אבל מה רע בהפלפאף?
*אני לא מתאים לשם. זה לא האופי שלי.
מובן. אתה גם כן כתב בנביא?
*כן. כתב ספרים. כמובן.
כמה מפתיע. אתה מנהל כמה פורמים או רק אחד?
*אחד. הפורום הכי שווה בפורום. למרות שפעם הייתי מורה, אם זה נחשב.
זה לא נחשב, אבל גם זה תואר יפה. ובכן, האם יש לך ציפיות מיוחדות למפגש פסח, אם תבוא?
*כן, ובעזרת ה' אני באמת אבוא. מלא אנשים הבטיחו לי מתנת יום הולדת. אלירז אמרה שקנתה לי ארבעה ספרים. אז במפגש יישבר לי הגב, אבל אני עדיין מחכה לו בציפייה דרוכה.
וואלה? שמחה בשבילך. או שבעצם עצובה בשבילך.
*חח. תודה.
וכאן, אופיר, תמו שאלותיי. יש לך משהו למסור?
*הרבה הצלחה ואושר לכל הפורום, ושתמיד תהיו מאושרים.
ומזלטוב לך, לנעמי!
הלוואי וכל זה אכן יקרה! ותודה רבה, אופיר. להתראות!---------------------


כלבלבים ופצצות. ספרים
כותב: O Beetle.
בטאי: Red Pen and Lilac Blood.
הספרים הבאים לא קשורים לנושא הגליון באופן ישיר, אבל שניהם מתרחשים בתקופת השואה ובסופם רואים את הקמת הארץ. בנוסף, שני הספרים ישראליים- לסימן ארץ ישראל.

הכלב היהודי
דער יידישער הונט


שם הסופר: אשר קרביץ.
עטיפת הספר: היער האסור - פורום הארי פוטר
שנת הוצאה לאור: 2007
הוצאה לאור: ידיעות ספרים (ידיעות אחרונות-ספרי חמד).
מחיר: 88 ₪
שפת מקור: עברית.
מספר עמודים: 219.
סוגה: רומן [אני חושב].
דירוג: PG13 (הספר קצת קשה. הוא סובב סביב השואה).

לברוריה, כלבתם של בני משפחת גוטליב החיים בגרמניה, נולדו מספר גורים. אך קלמן ושושנה, ההורים, מחליטים למסור אותם נגד מחאותיהם של הילדים יהושע, הרשל ורוחל'ה. בסופו של דבר נשאר בביתם רק אחד מהגורים, "הלבן עם העיגול השחור סביב העין והכתם החום על החזה", והילדים מצליחים לשכנע את ההורים להשאיר אותו כמתנת אפיקומן ונותנים לו את השם "כורש".
כמה שנים לאחר מכן, משהו קורה. הגוטליבים כבר לא נשארים רגועים, כרזות נגד יהודים נתלות ברחובות וכל יהודי שמחזיק חיית מחמד חייב למסור אותה. בעקבות זאת נאלצים בני משפחת גוטליב למסור את שני כלביהם - כורש ואמו, הכלבים אותם הם גידלו ואהבו.
~
דעה אישית: ספר מדהים. קודם כל, אני לא חושב שזה קל לכתוב ספר בגוף ראשון מנקודת מבט של כלב, ועוד כלב יהודי. דבר שני, הסיפור בעצם מסמל את היהודים בשואה, הוא מלא בדיחות של פסוקים שלקוחים לכאורה מהתנ"ך, וכורש, שכל הזמן ניטל ממנו השם, מבהיר את זה טוב מאוד.
פשוט ספר גאוני. מומלץ בחום.

המירוץ הסודי אל הפצצה
שם הסופרת: אורה מורג.
עטיפת הספר: היער האסור - פורום הארי פוטר
שנת הוצאה לאור: 2007.
הוצאה לאור: ידיעות ספרים (ידיעות אחרונות-ספרי חמד).
מחיר: 78 ₪
שפת מקור: עברית.
מספר עמודים: 379.
סוגה: מתח, רומן.
דירוג: PG.

בזמן שמלחמת העולם השניה משתוללת בחוץ, בישראל מתרחשת המלחמה בבריטים.
חייהם של נירה וחבריה רגילים לגמרי. אביה של נירה מובטל, בגלל שפוטר מעבודתו לא מזמן מסיבות לא מוצדקות. יום אחד אביה ואימה של נירה אומרים לה שיש להם משהו חשוב לספר לה.
מתברר שאביה קיבל מכתב מניו מקסיקו- ארה"ב, ובו מבקשים מאביה, הפיזיקאי המוצלח, לבוא אל המעבדות להם בלוס-אלמוס בשביל הפרוייקט עליו הם עובדים. נירה לא יודעת מה הפרוייקט, אבל בסופו של דבר היא מסכימה וכל המשפחה נוסעת לניו מקסיקו.

במחנה הריכוז ברגן בלזן שבגרמניה ישב לו הפיזיקאי אוטו וייס עם משפחתו- אישה, ילד ותינוקת. מדען פיזיקאי שעובד ברשותו של היטלר מציע לו ללכת לגרמניה עם אחד מבניו כדי לרגל אחרי האמריקאים, כאשר אשתו והילד השני יישארו בגרמניה כבני ערובה, בתנאים נוחים. לאוטו וייס אין מטרה לתת להיטלר את יתרון הפצצה, אבל הוא רוצה לעקוב אחר התקדמות האמריקאים בעניין בניית פצצת האטום, ולכן הוא מסכים.

כעת מתחיל המירוץ הסודי אחר הנשק החזק בעולם- פצצת האטום. וזהו המירוץ הסודי אל הפצצה.
~
דעה אישית: זה ספר טוב מאוד, שנועד לכל הגילאים. יש בו הסטוריה, יש בו מתח ויש בו עניין. למדתי ממנו הרבה דברים חשובים, במיוחד מהבחינה ההסטורית שבו.---------------------


אתם לא רציניים. טלוויזיה וקולנוע
כותב: מריאנלה אבוט .
בטאי: O Beetle.
אתם לא רציניים
פרסי ג'קסון וגנב הברק (הסרט)

היער האסור - פורום הארי פוטר

מקום / שנה: ארה"ב / 2010
ז'אנר: אקשן/הרפתקאות
שחקנים: לוגן לרמן, אלכסנדרה דדריו, ברנטון טי. ג'קסון, אומה תורמן, רוסריו דוסון, קתרין קינר, פירס ברוסנן, שון בין, סטיב קוגן, קווין מקקיד.

תקציר:
פרסי ג'קסון, הנער הבעייתי, עומד להיזרק מבית ספרו. אבל זוהי הבעיה שהכי פחות צריכה להטריד אותו. האלים של הר האולימפוס והמפלצות המתלוות אליהם, יצאו איכשהו מהעמודים של ספר המיתולוגיה שלו, היישר אל תוך חייו; והם לא מאושרים. חגורת הברק של זאוס נגנבה, ופרסי הוא החשוד העיקרי. כעת, פרסי וחבריו נאלצים להמריא במסע הרפתקני כדי לתפוס את הגנב, להציל את משפחתו, ולחשוף משהו מסתורי וחזק מכל האלים ביחד.

וואו, מי לא מכיר את סדרת הספרים המצליחה של ריק ריירדן- פרסי ג'קסון והאולימפיים? הרבה מאוד ציפו לסרט הזה, הרבה מאוד חיכו לו- האם הצפייה השתלמה?
במילה אחת- לא!

בתור סרט אקשן רגיל, הוא דווקא די נחמד. אבל בתור מישהו שהולך לראות אותו כי הוא מעריץ מושבע של הספר- ממש לא.
אני בתור קוראת ספרי פרסי ג'קסון מאוד התאכזבתי מהסרט הזה. אני מודעת לכך שאי אפשר להכניס הכל לתוך סרט וצריך לשנות דברים מסוימים, אבל את הכל?!

לא מזמן סיימתי לקרוא את כל הסדרה. ראיתי שיצא הסרט וראיתי אותו במחשב ובמילה אחת- מזל, מזל שראיתי אותו על המחשב ולא בקולנוע והייתי מבזבזת כסף על דבר כזה.
בואו נתחיל מזה שבספר הראשון פרסי ואנבת' בני שתיים עשרה ובסרט הם לפחות בני שמונה עשרה.
ליהוק השחקנים גם כן גרוע- אנבת' אמורה להיות בלונדינית, והשחקנית שלקחו עם שיער חום.
העלילה עצמה שונתה לחלוטין. פרסי בורח מהמחנה בלי לשמוע שום נבואה, בלי שום מסע חיפושים, שום דבר לא מוזכר על שני הדברים האלו. כירון בספר הוא קנטאור לבן, בסרט הוא חום, אנבת' נלחמת בפרסי במשחק הדגלים כשבספר הוא נמצא איתה באותה קבוצה.
הם הורידו דמויות מאוד חשובות, כמו קלאריס, ועיוותו דברים רבים.
לוק היקר שלנו, שמופיע בכל סדרת הספרים, נהרג בסרט הראשון, שלא לדבר גם על המניע שלו בסרט לגניבת הברק. בספר מדובר על זה שהוא גנב אותו כדי לתת לקרונוס, בסרט הוא רצה בעצמו להשתלט על העולם.

בקיצור, לקרוא את סדרת הספרים- חייבים!
לראות את הסרט- ממש לא!
דירוג
היער האסור - פורום הארי פוטר  היער האסור - פורום הארי פוטר
שני כוכבים- כי בכל זאת כך או כך אין על פרסי ג'קסון .---------------------


מדור חדש בא לשכונה. מדור ותיקים
כותב: Red Pen and Lilac Blood .
בטאי: Help.
ברוכים הבאים למדור החדש- מדור ותיקי הפורום.
המדור, שנוצר כתוצאה מהצעה מוצלחת במיוחד של אחד הקוראים, יסקר בכל גיליון את אחד המשתמשים הוותיקים שנהגו לבלות בפורום לפני מספר שנים.
מטרת המדור היא לכבד ולהזכיר את האנשים שהיו כאן עד לא מזמן, ולהזכיר נשכחות לוותיקים שעוד נשארו בפורום. בכל גיליון חדש תהיה שאלה על המשתמש הוותיק ומי שידע את תשובה ישלח לי הודעה פרטית.

והפעם- עם יונת גפן.

יונת, בת ארבע-עשרה וקצת, נרשמה לפורום לפני כשנתיים. את התאריך המדויק היא לא זוכרת, ועקב מחיקות שנעשו בפורום גם אי אפשר לבדוק- המשתמש שלה נמחק יחד עם עוד מאות, ואולי אלפי משתמשים נוספים. כמו הרבה ותיקים שלא בטוחים בתאריך, יונת יודעת לציין שהיא נרשמה לאחר שמשתמשת אחרת נרשמה- שושה הגלובאלית. לשושה, אם אתם לא יודעים, קראו שירה. כן, לא אני ולא לאורנה (מלכת הבועות) המצאנו את הצירוף "שירה הגלובאלית"- שושה עשתה זאת הרבה לפנינו.

יונת הוכרה בעיקר עם הכינוי “Tinkerbell”. היא התמיינה לבית רייבנקלו, ולאחר זמן מועט נבחרה לראשות הבית. היא נבחרה ברוב מרשים של קולות לכהונה שנייה, ומהר מאוד עלתה לניהול ראשי. בין לבין, היא גם ניהלה את פורום טלוויזיה וקולנוע והייתה אחראית על פלוגת הפיקוח.
בשלב כלשהו היא שינתה את הכינוי ל"יונת3>ברברה", ולכן - אם שמתם לב - לבר, המנהלת הראשית, עדיין נשאר הכינוי "ברברה3>יונת"; שתיהן שינו את הכינויים לפני יותר משנה וחצי, ובר החליטה כנראה שלא לשנות את הכינוי מאז. ובאמת, אני בספק אם מישהו זוכר את הכינויים האחרים של בר, מלבד "בר הסתוווווווומהD:" בפורום חדר הסודות, לפני האיחוד החוזר.

יונת פרשה מהפורום בתחילת שנת הלימודים של השנה שעברה, בגלל עומס רציני של לימודים שהטילה עליה האולפנה החדשה בה התחילה ללמוד בכיתה ז'. כששואלים אותה מתי נכנסה לפורום בפעם האחרונה, היא אומרת בחיוך, "לפני המון זמן". יונת, כנראה, היא מסוג האנשים שאם הם פורשים, הם פורשים עד הסוף. אמנם יש כאן סוג של החלטיות נכונה, אבל בכל זאת קצת חבל שאנשים פורשים מהפורום ולעולם לא חוזרים אליו בשנית.
לאחר הפרישה, יונת המשיכה לשמור על קשר בעיקר עם בר, שימי ואביחי (שגם הוא פרש, אבל חזר לפורום ממש בזמן האחרון עם המשתמש החדש שלו). האנשים שהיא זוכרת לציין מתקופתה בפורום מלבד שלושתם, הם איתי, דומיניק ואני- שירה. כשהיא נשאלת מה היא זוכרת במיוחד מהפורום, היא עונה, "שהיו שם אנשים מדהימים", וכמובן מוסיפה לב בצד; אך בכל זאת, היא לא חושבת על חזרה לפורום מכיוון שכבר הרבה זמן היא לא נכנסה, והיא מניחה שאף אחד כבר לא זוכר אותה.

ליונת אין יותר מידי תחביבים; היא אוהבת לשחק טניס, וחוץ מכך "אני לא עושה הרבה בחיים." היא הייתה במפגש אחד, מפגש פסח 2008- בדיוק לפני שנתיים. החוויה העיקרית שהיא נהנתה לספר עליה בפורום לאחר המפגש הייתה מלחמת טופי מרגשת ביותר, אך היא לא המשיכה להגיע למפגשים נוספים.

ולשאלה- מה, לפני שנתיים, היה כינוי החיבה של יונת? אם אתם יודעים איך כולנו קראנו לה אז, אתם מוזמנים לשלוח אליי את התשובה.---------------------


השלבים הסופיים. ספורט
כותב: Doron KafKa.
בטאי: O Beetle.
הקיץ מתקרב, כבר חם בחוץ, והליגות בארץ ובאירופה מתקרבות לסיום. בכתבה הזאת אני אספר לכם על קרבות האליפות בליגות באירופה. נחיה ונראה מי מהן תזכה.
נתחיל ממדינתנו הקטנה: העונה הסדירה הסתיימה, ושיטת הקיזוז והפלייאוף - השנויה במחלוקת - מתחילה.
כעת הליגה בישראל מחולקת לשלושה פלייאופים: הפלייאוף העליון שממנו יש אלופה אחת, שגם תהיה בשנה הבאה בליגה האלופות, ועוד שתיים שניגשות להתמודד בליגה האירופית. הקבוצות שבפלייאוף העליון הן: מכבי חיפה, הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים, מכבי תל אביב, בני יהודה ומ.ס אשדוד. הקבוצות יתמודדו ביניהן בעוד חמישה משחקים שיכירעו את האליפות. כרגע פער הנקודות בין מכבי חיפה, שממוקמת במקום הראשון לבין הפועל תל אביב, שממוקמת במקום השני, הוא שלוש נקודות בלבד, כך שהכל יכול להשתנות.
הפלייאוף האמצעי בכלל לא חשוב, כי כל הקבוצות שבו בכל מקרה ישארו ליגה וגם לא ישחקו בשום מפעל אירופי, ולכן המשחקים הם על המיקום בלבד. הקבוצות שבפלייאוף האמצעי הן: מכבי נתניה, הפועל באר שבע, בני סכנין ומכבי פתח תקווה.
הפלייאוף התחתון: בפלייאוף התחתון משחקות שמונה הקבוצות עם מעט הנקודות בליגה והן מתמודדות על הירידה לליגה הלאומית. המקום ה-16 וה15 בטוח יורדים ליגה והמקום ה-14 מתמודד בזוג משחקים עם הקבוצה הממוקמת במקום השלישי בליגה הלאומית, והמנצחת בזוג המשחקים תהיה בליגת העל. כרגע הקבוצות היורדות לליגה השנייה הן מכבי אחי נצרת והפועל רעננה ומי שתבחן היא הפועל עכו, אך הכל יכול להשתנות בחמשת המשחקים הבאים.
אנגליה: באנגליה מתנהל מאבק ענק על האליפות בין שלוש קבוצות ענקיות; נשארו עוד ארבעה משחקים לליגה, וכרגע במקום הראשון צ'לסי עם 77 נקודות, אחריה מנצ'סטר יונייטד עם 73 נקודות ואחריהן ארסנל עם 71 נקודות. כפי שניתן לראות, כל אחת משלושת הקבוצות הללו יכולה לקחת את האליפות. יכול להיות ששמעתם שאברהם גרנט, שמאמן את הקבוצה פורסמות' בליגה האנגלית, ירד איתה ליגה, ועוד שתיים יצטרפו אליה.
ספרד: כמובן שהקרב הגדול על האליפות מתרחש בין ברצלונה לריאל מדריד. אחרי הסופר קלאסיקו (המשחק בין ברצלונה לריאל מדריד), שבו ברצלונה ניצחה 2-0, אפשר לומר שהאליפות כמעט הוכרעה לטובת ברצלונה, אך לא לגמרי. כרגע לברצלונה יש עוד שישה משחקים ולריאל עוד שבעה והפער בין הקבוצות עומד על 6 נקודות- 83 לברצלונה ו77 לריאל כך, שהעסק עדיין לא לגמרי גמור.
איטליה: באיטליה מתמודדות על האליפות שלוש קבוצות גדולות: רומא שכרגע במקום הראשון עם 68 נקודות, אחריה אינטר עם 67 נקודות ואחריה מילאן עם 64 נקודות. נשארו עוד חמישה משחקים, כך שהכל פתוח על האליפות הזאת. אינטר הובילה לאורך כל העונה, אך המפנה הגיע לפני כמה ימים, כשרומא ניצחה את אינטר 2-1 וכך עקפה אותה במספר הנקודות.
גרמניה: גם בגרמניה שלוש קבוצות מתחרות על האליפות- באיירן מינכן האגדית, שלא מזמן עקפה את מנצ'סטר יונייטד בליגת האלופות עם 60 נקודות, אחריה שאלקה עם 58 נקודות ואחריה לברקוזן עם 54 נקודות. שם נשארו עוד ארבעה משחקים לסוף העונה, לכן גם כאן הכל יכול להשתנות.
צרפת: בצרפת אפשר להגיד שהכל מבולבל. במקום הראשון נמצאת מארסיי עם 65 נקודות, אחריה אוקזר עם 60 נקודות ואחריהן ליון, מונפלייה, בורדו וליל שלהן 58-56 נקודות ונשארו עוד 6 משחקים עד סוף העונה, כך שאם מארסיי מפשלת שש קבוצות יכולות לקחת את האליפות הזאת.
אפשר לראות שיש לנו מתח כמעט בכל הליגות ואי אפשר לדעת מי יצאו האלופות לפגרת הקיץ. מה שחשוב שלא משנה מי תהיה האלופה בכל מדינה אלא שהשחקנים יהיו בכושר, ייצגו את מולדותיהם, ויספקו לנו מונדיאל נפלא.---------------------


טור העתידות של טרלוני
כותב: פרופסור טרלוני.
בטאי: Help.
שאלה:
שם:אבישי
תאריך לידה: 9.5.97
שאלה: מה יתנו לי חברות שלי ליומולדת שלי?

תשובה:
חברות שלך יקנו לך בובת ברבי שתמיד חלמת עליה אבל בחנות יתבלבלו באריזות ואלייך ישלח סקרוט פוץ תחת מפלצתי ומתפוצץ. המסיבה שלך תהרס בגלל סדרת רציחות שקשורות לאי האכלת הסקרוט.
אני מצטערת בשבילך.

שאלה:
שם:ענבל
תאריך לידה:19.2.96
בקשת החיזוי:האם אני אהיה שנה הבאה הקבצה א' במתמטיקה?

תשובה:
את תעלי להקבצה א' ביום שבו בית הספר שלך יקרוס בגלל רעידת אדמה, בבית הספר החדש לא יזכרו שעלית הקבצה ולכן ישלחו אותך להקבצה ד' שם יהיו ילדים נוראיים ואת תדרדרי לפשע עד שיזכרו ויעלו אותך להקבצה א'. אמנם נראה שאז יהיה לך טוב אבל אז המורה שלך תשנא אותך ותוריד חזרה להקבצה ד'. אבל אז אתם תתנקשו בה ואת תחזרי להקבצה א' ליומיים עד שהמשטרה תתפוס אתכם.
אני מצטערת בשבילך.

שאלה:
שם: נעמי
תאריך לידה: העשרים ושמונה לשלישי אלף תשע מאות תשעים ותשע. או בקיצור א' בניסן תשנ"ח.
בקשת החיזוי:
האם אצליח שנה הבאה בלי"דה? מה יחכה לי שם? האם אשרוד? ובכללי, האם אתאבד בשנות חטיבת הביניים שלי והתיכון ?

תשובה:
את תצליחי מאוד ותהפכי להכי חכמה בשכבה שלך, אבל כמו שידוע הגאונים תמיד משוגעים ואת תשגעי לגמרי. בסופו של דבר תנסי להתאבד אבל בגלל בעיות טכניות זה לא יצא לפועל וישלחו אותך למוסד לחולי נפש שם תבלי כמה שנים עד שתושחררי ואז סוף סוף תצליחי להתאבד.
אני מצטערת בשבילך.

שאלה:
שם: אהרונה לורבטה. זאת אומרת, אנבת'. זאת אומרת, אוריה.
תאריך לידה: השלושים ואחד לעשירים אלף תשע מאות תשעים ותשע. במילים אחרות, אני בת חמש כיום.
בקשת החיזוי: האם בגלל התחממות כדור הארץ ג'סטין ביבר יקפא, ופירי ונעמי שוב יהיו אצלנו ולא במחשבות עליו?

תשובה:
ג'סטין ביבר כבר קוף, לכן השאלה לא רלוונטית.
אבל לגבי החלק השני, אני מניחה שהן כבר לא חיות בעולמנו אלא בעולם הנסתר של הגרים וצללי המוות, אבל אני חוזה שהן יחזרו ויביאו איתן את הגרים בתור כלב מחמד. ולכן צפוי מוות אכזר לכל מי שחבר אליהן בחייהן.
אני מצטערת בשבילך.

שאלה:
שם: אורי
תאריך לידה: 32.13.9999
בקשת החיזוי: האם אני אכשל במתמטיקה השנה?

תשובה:
השנה אתה לא תכשל במתמטיקה, וזאת בגלל שתיסע במכונת זמן לשנה הבאה אבל בגלל תקלה בנסיעה אתה תתקע שם לנצח ותכשל במתמטיקה עוד פעם ועוד פעם עד לסוף הימים.
אני מצטערת בשבילך.

שאלה:
שם: יעל .
תאריך לידה: 15 לינואר 1999
בקשת החיזוי: האם יהיה לי עוד אח? מתי?

תשובה:יהיה לך עוד אח. וולדמורט יחזור לחיים ויגלה שהוא היה מאומץ והוא בכלל אחיך התאום האבוד.
אני שמחה בשבילך.---------------------


דרישות שלום
כותב: -.
בטאי: -.
ד"ש לטל.
ד"ש למתן.
ד"ש לבתאל.
ד"ש לאלי 33>
ד"ש שיר.
ד"ש לענבר.
ד"ש לאופירהבת.
ד"ש לנועה 3>
ד"ש לאופירהבן.
ד"ש ללוש.
ד"ש ללאורנה.
ד"ש לזשל"ב.
לכל מי שהיה במפגש.
לצ"ד.
למשפחת הכלבים.
לחופרי הנו"ד.
ואפילו אחד לראובן. שיתרכך. D: (Guitar Girl)

---
ד"ש לאוריה,
לאופיר הבת 3=
לפורום גראפיקה D:
ליובל [=
להנהלה,
אחד ענק לנעמי (:
ועוד אחד ל... כל מי ששכחתי/רוצה שאני אכתוב אותו S: (All Star)
---
ד"ש להושים (יהודה) (NNN)
---
ד"ש ענק שמרוכז כולו ברותם ~
אלו שלא קיבלו ד"ש, לא נורא. יש גיליון 9. (Help)
---
לענבל,
ענבר,
ענבר,
טל,
מתן,
ניצן,

שרון,
אוריה,
יערה,
מאי,

נעמי,
נועה,
אלומה,

אסיה,
עומר,

אופירהבת,
אופירהבן,

אבישי,
יובל,
פלג,

צ"ד,
הפלפאף,
וכל המשפחות=]
*הצבעים לפי הבתים.מי שאני לא יודעת מה הבית שלו,עשיתי לפי הצבע שלו^^
(Bella)
---
ליXD
יובל
טליה
נועה י'דוסית
פלג
עדן I
עדןII

אלירז
אילון
מתן
יובל
עדן

מרדכי
אלומה
יעל
נעמה
לצבא דמלבדור

לגריפינדור
לכל מי ששחכתי
לי
לאחי שזרק עליי חולצה עכשיו ופגעה לי פנים (Avishay Elanuy)

---
לבית רייבנקלו המלכים.
333>
גלי. (קופת ריבנקלו)

---
ד"ש לעינבל
ד"ש למתן
ד"ש לאבישי
ד"ש ללוש
ד"ש לפלג
ד"ש לשחר
ד"ש לבתאל
ד"ש ליובל
ד"ש לאוריה
ד"ש לעדן
ד"ש לתאיר
ד"ש לטליה
ד"ש למאי
ד"ש לגלי
ד"ש לאופיר הבת 1
ד"ש לאופיר הבת 2
ד"ש לאופיר הבן
ד"ש לגיל
ד"ש ליערה
ד"ש לנתאי
ד"ש לאלומה
ד"ש ליעל
ד"ש לשיר
ד"ש לסנה
ד"ש לשקד
ד"ש לראובן
ד"ש לנועה
ד"ש לנועה
ד"ש לענבר
ד"ש לנעמי
ד"ש לשירה1
ד"ש לשירה2
ד"ש לשירה3
ד"ש לשירה4 כן כן אני מכיר באתר 4 שירה יש לכם בעיות?
ד"ש לאלירז
ד"ש לאילון
ד"ש לאור
ד"ש למלאני
ד"ש להפלפאף המלכים
ד"ש לכל המורים איתי
ד"ש לכל צבא דמבלור המקסימים והמוכשרים
ד"ש לכל משתתפי טריווית רקסי
ד"ש לכל מי שעושה איתי שרשור
ד"ש למשפחת הכלבים
ד"ש למשפחת היער האסור
ד"ש למשפחת בני האלים
ד"ש למשפחת סוון (הערפדים)
ד"ש למשפחת הרוחות
ד"ש למשפחת כץ (טנצר המניאק)

---
ד"ש לראובן, יעל סקאיי אופיר וכל מי שיודע שאני באמת נותנת לו ד"ש.
כמו מירב, גיא, כל השירות למינהן, שרון ועוד [:
אלו שבאמת בקשר עימי אינם יהססו בבטחון הדבר שאליהם הנני מוסרת ד"ש חם ואוהב. (נעמי.)

---
דשש לgil
דש להרמינוי וויזלי
דשש להארי פוטר שחולה על הראי פוטר
ודש לחתיכה עים תעןדה (טרי פלטשר)

---
לפרילי, תמר, אלירז, נעמי, ש', פאקאצה, פירה ושאר ירקות <:
אוהבת, פסיפלורה . (JustMe)

---
היי ענבל.
אהאהאמ.
כדי שלא יהיה ספאם :
ד"ש לבעלי 3>.
ד"ש לאופירהבן 33>.
ד"ש לגיל
ד"ש לענבל.
ד"ש לאוריה~
ד"ש לטל.
ד"ש לאופירהבת,בלאקרית לנצח.
ד"ש לאור 33>
ד"ש לתמר.
ד"ש לנעמי
ד"ש ליעל !3>
ד"ש לכל השירות
ד"ש לשיר
ד"ש לראובן ולחברה שלו ^^
ד"ש ללוש.
ד"ש לאבישי.
ד"ש לגילי היפה (:
וד"ש לכל השאר שאין לי כח לכתוב להם 3> (ערסית קולה)

---
ד"ש רותח מהתנור הפעם רק לנועה!(פיצוי על הפעם הקודמת) (אמא של נועה)
---
ד"ש לאופייר הבת והבןן. XD ~~
ד"ש לאלי (: ~~
ד"ש לאוריה ^^ ~~
ד"ש לנעמי :$ ~~
ד"ש לסקאי *_* ~~
ד"ש לשירה כפול שלוש (; ~~
ד"ש לרותם :> ~~
ד"ש לאור -__- ~~
ד"ש לטל :P ~~
ד"ש לגלי P: ~~
ד"ש ליערה :@ ~~
ד"ש ליוליה <": ~~
ד"ש למתןן :] ~~
ד"ש לאיוקי. =] ~~
ד"ש לראובן. /: ~~
ד"ש לעדן בוגנים. 0: ~~
ד"ש ללווווווווש. [: ~~
ד"ש לחביתה. :O. ~~
ד"ש לאילון. \: ~~
ד"ש לניק 3: ~~
ד"ש לגיא (~: ~~
ד"ש למאיי :) ~~
ד"ש לנועה ^__^ ~~
ד"ש לתאירות :8 ~~  (Pink Guitar)

---
ד"ש לרקסי הכלב, טל=] (Lush)
---
"ולכאלה שהם לא רותם, אבל רוב הד"ש מרוכז בה, (מוהאהא!)- לפירי, ליער, ללושית שלא כתבה אותי, לראובן, לליזסיה, לנעמי, לנכד המעצבן שלי, לגאון הקטן שלי שרונה, ולעינבל, לאלי, ל2 הנועמיות- סקאיי ונועם של רולינגים, ול.. אני אחשוב על עוד." (Help)
---
ד"ש המחולק לשניים:
1) לשלוש בנות מדהימות: נעמה, שיר ועדן!
2) לבעלי לעתיד שאני עדיין מחפשת, אתה כלב קנדי בין הגילאים 22- 25? ד"ש זה מוקדש לך!  (michelle tanner)

---
ד"ש לפרח (עומר) המקסימה
ולעינת חברתי היקרה מאוד (טישו)

---
לסלית'רין המלכים ~ (קופת סליתרין)
---
ד"ש חם לכל מי שראוי לו=) (מי שראוי,יודעD:) (הבת של יובלXD)
---
ד"ש לשעמום (הביתריסט המשועמם)---------------------


החידה השבועית
כותב: Captain Nemo.
בטאי: -.
מתנה לאויבי נתבקשתי לתת,
משעה לשעה ומעת לעת,
אך בבוא היום לא עשיתי זאת,
ובכל זאת לא היה זה לאות,
מי אני ?---------------------


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות