היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimגיליון אדר

גיליון מספר 7: גיליון אדר, יצא בתאריך: 26/03/10


בגיליון זה צפו 6111 פעמים.
דבר העורכים
שלום משתמשים יקרים,
מקווים שאתם נהנים מהנביא היומי כי לפניכם עומד הגיליון השביעי המדהים שמלא בכתבות חדשות בנושאים שונים. ברצוני להזכיר לכם שהנביא מתחדש ואתם עוזרים לו עם הצעות לשיפור, אז תודה על כל הרעיונות ותראו את התוצאות בגיליון הבא.
תהנו מהגיליון ונתראה בגיליון שמיני חדש ומפתיע.
ראובן ושירה, העורכים.


---------------------


אם תרצו, תשרפו את פתח-תקווה חדשות
כותב: מר דארסי.
בטאי: Alice.
אם שמעתם, וגם אם לא, בשבוע-שבועיים האחרונים פרצה סערה תקשורתית בעקבות פרסום מסקנות הדו"ח של תנועת 'אם תרצו', שהציג באור שלילי מאוד את 'הקרן לישראל חדשה' בנשיאות נעמי חזן.
למי שלא נוהג להאזין לחדשות, לקרוא באתרי אינטרנט או סתם לקלוט בטעות את מהדורת "מבט" בטלוויזיה, נספק הסבר קטן:
כידוע לכולנו - אני לפחות מקווה - לפני מספר חודשים, בעקבות מבצע 'עופרת יצוקה' בעזה, פורסם דו"ח גולדסטון. גולדסטון, יהודי אמריקאי, פרסם בדו"ח מסקנות שליליות מאוד לגבי מדינת ישראל. הוא כתב שמדינת ישראל ביצעה פשעי מלחמה חמורים במבצע, ושהיא נוהגת לירות על אזרחים תמימים בעזה ללא סיבה - תוך כדי שהוא מתעלם לחלוטין משמונה שנות הקסאמים שנורו על שדרות וסביבתה ללא תגובה. בכך השפיע גולדסטון על כל העולם, שהחל להאמין לכך שישראל היא מדינה אכזרית וכובשת. מובן שהדו"ח מזיק לישראל ולתדמית שלה, וממשלת ישראל הודיעה כי היא לא מסכימה עם הנאמר בו.

במחקר מקיף שערכה תנועת 'אם תרצו', גילתה התנועה כי 92% מהעדויות השקריות שהוצגו לדו"ח גולדסטון סופקו על ידי שישה - עשר ארגונים ישראליים. המחקר מעורר שאלות תמוהות: האם הדימוי הרע של מדינת ישראל בעולם נוצר בעיקר בגלל ארגונים ישראליים שבעצם מזיקים לעצמם?!
מדוע הארגונים עשו זאת?!
אך יש דבר משותף נוסף לכל הארגונים - מלבד זאת שהם כולם ארגונים ישראליים, כולם ממומנים על ידי 'הקרן החדשה לישראל', אשר - לפי הגדרתה - היא "הבית של היזמות החברתית בישראל, פועלת למען חיזוק הדמוקרטיה בישראל וקידום החופש, הצדק והשוויון לכל אזרחיה. הקרן משקיעה במאות ארגוני שטח המחוללים שינוי, מטפחת יוזמות חברתיות ומעצימה מנהיגים חברתיים." מהמחקר נובע שההגדרה הזו לא בדיוק נכונה. אולי אתם לא מסכימים איתי, אבל אני לא קוראת להתעלמות משמונה שנות קסאמים על אזרחים יהודים וזעקה נוראה רק בגלל כמה שבועות של ירי על מחבלים ערבים בעזה "חופש, צדק ושוויון לכל אזרחיה", ולסיוע לגורמים זרים להציג את ישראל באור מאוד שלילי "יוזמה חברתית".

בעקבות המחקר פרצה סערה כללית - שש מפלגות שונות בכנסת ביקרו בחריפות את ה'קרן החדשה', ועדת החוקה החליטה לבחון את מקורות המימון של הקרן, קהילות יהודיות באוסטרליה ביטלו הרצאות של נעמי חזן - פעילת שמאל וח"כית לשעבר ב'מרצ' (מפלגת שמאל קיצונית), החתומה על עצומה המגדירה את פעילות צה"ל בעזה כ"טרור נגד אזרחים" ומשמשת כנשיאת הקרן. ה'ג'רוסלם פוסט' ביטל את הטור הקבוע שלה, בית"ר ירושלים ניתקה כל קשר עם הקרן, התארגנה עצומה המוקיעה את שישה-עשר הארגונים על ידי אלופי מילואים וראשי ציבור, ואפילו מפלגת קדימה החליטה ליזום דיון בכנסת על ה'קרן החדשה לישראל'.

לדברי רונן שובל, יו"ר 'אם תרצו', "הקרן משקיעה מיליוני דולרים בהקמה, מימון והדרכה של ארגונים שכל מטרתם היא ציורה של ישראל בעולם כמדינה לא מוסרית. עיריית חולון פרסמה ברחבי העיר כרזות נגד מדינת ישראל וחיילי צה"ל בשיתוף ארגון המקבל מימון מהקרן. 'הקרן החדשה', שמממנת פעילויות שלכאורה הן חיוביות, זוכה ללגיטימיות ציבורית, מה שמאפשר לה לגייס כספים ולממן ארגונים הפועלים נגד מדינת ישראל. אנשים טובים התורמים לקרן לא יופתעו לגלות כי הכסף שלהם מבטא תמיכה בחמאס".

נחי אייל, מנכ"ל הפורום המשפטי ויו"ר ההנהלה של הקרן לעצמאות ישראל, כותב: "הקרן פועלת למען ה'פתרון' של שתי מדינות. אולם לא לשני עמים, אלא האחת לערבים והשנייה למדינת כל אזרחיה. אני מכיר רבים וטובים שתרומתם לקרן מתבססת על הפעילות החיובית שהיא מקיימת, ואינם מודעים לשימוש הציני בכספם."

לנחי אייל יש פתרון יצירתי: "לצורך כך הוקמה קרן אלטרנטיבית ציונית ויהודית. הקרן הציונית החדשה, ששמה הזמני הוא 'הקרן לעצמאות ישראל', תפעל בזמן הקרוב להציב אלטרנטיבה ראויה לפעילות הקרן החדשה לישראל. יש להציב אלטרנטיבות שייתנו מענה לצרכים של המאבק על דמותה היהודית של ישראל."

עו"ד בתיה כהנא דרור, מנכ"לית ארגון 'מבוי סתום' הממומן אף הוא על ידי 'הקרן החדשה לישראל' וחברת 'קולך', אומרת: "סערת גולדסטון היא הזדמנות מצויינת בעבור הקרן לבחון מחדש את גבולות התמיכה שלה בארגונים שבמסווה של שיח זכויות אדם יוצרים דה-לגיטימציה למדינת ישראל. מתוך הנחה כי זו לא כוונת הקרן, אלא תוצאה נלווית, אני חושבת שניתן ורצוי להשתמש בכספי הקרן למטרות ראויות למען חיזוקה של מדינת ישראל כמדינה יהודית."

תגובת הקרן, שכמובן הגדירה את 'אם תרצו' כ"תנועת ימין קיצוני"- ככל הנראה, לדעתה ישנם רק ימין קיצוני או שמאל מתון: "הקבוצות שפועלות בתמיכתנו, אשר לוקחות על עצמן את המשימה הקשה של בחינת סוגיות הנוגעות לכיבוש, למבצעים צבאיים ולזכויות אדם, הן גם האחראיות למרבית ההישגים הבולטים בבג"צ בתחום זכויות האדם. הארגונים הללו היו הראשונים לקרוא לממשלת ישראל לפתוח בחקירה עצמאית של האירועים במבצע. הם פעלו מתוך תחושה של פטריוטיזם ואהבה לישראל. אילו הייתה קמה וועדת בדיקה ישראלית עצמאית (כפי שהמליצו הארגונים), לא הייתה קמה ועדת גולדסטון.
"ההתקפות האחרונות על הקרן החדשה לישראל מלאות באי-דיוקים ומותחות את גבולות האמינות כדי לקדם מטרה אידיאולוגית. ההתקפות האישיות על יו"ר הקרן נבזיות במיוחד ואינן ראויות לתגובה. הן מדגימות כי הדו"ח המדובר נכתב רק על מנת לשרת גרסה גסה במיוחד של אג'נדה אידיאולוגית קיצונית."

אני לא יודעת מה דעתכם בעניין, אבל לדעתי יש כאן אמירה מאוד צינית ואירונית. אני אישית לא הייתי קוראת לפעולת הארגונים שגרמו לבעיה של דו"ח גולדסטון "פטריוטיזם ואהבה לישראל", ובהחלט לא חושבת שדו"ח 'אם תרצו' קיצוני יותר מדו"ח גולדסטון. אם אינכם מסכימים איתי - טוב, אם לקרן מותר להגדיר את כל מי שמתחשק לה כ"ימני קיצוני", גם לי מותר להגדיר את כל מי שאני רוצה כ"שמאלני קיצוני", לא?

השבוע נרצח בצומת תפוח רס"ל איהאב חטיב בידי קצין במשטרה הפלשתינית. ושוב, כמובן, צה"ל רק מפרק ומפרק - פורקו לאחרונה שתי מפקדות גדוד ושש פלוגות, כולן ביו"ש, ודולל היקף השתתפותם של חיילי צה"ל בשמירה על הישובים היהודיים באזור. אבל נראה לי שהלאיתי את הקוראים מספיק בפוליטיקה של קרנות ותנועות במדינה, כך שעדיף לעבור לנושא קצת יותר קליל.

ביום שלישי השבוע התעוררתי לקול סיפורים מוזרים - שמועות על בניינים שנשרפו בשכונה, אופנועים, ומכבי אש. אבא שלי נסע לראות, וחזר עם סיפורים על בניין מפוייח וקירות שחורים. רק בצהריים, אחרי בית הספר, הצלחנו להקשיב למהדורת חדשות. המהדורה, ששודרה ברדיו, סיפרה על שלוש שריפות שאירעו בהדר-גנים בפתח תקווה, שכונת מגוריי, שכנראה נגרמו על ידי נער פירומן שנעלם מעיני המשטרה. באתרי חדשות אחרים סופר על ארבע שריפות כאלה.
הסיפור המלא, ככל הנראה, התחיל ביום שני בלילה, בשעה 2 לפנות בוקר - חצי שעה לאחר שהלכתי לישון אחרי עבודה מאומצת לתרגיל המחצית בתיאטרון. קצת אחרי 2 לפנות בוקר, הגיעה הודעה על שריפת רכב ברחוב מנחם בגין אל צוות מכבי האש בתחנת פתח תקווה. הכבאים הגיעו לאזור, אך מייד לאחר מכן הגיעה הודעה נוספת על אופנוע העולה באש במרחק קצר משם.
הודעה שלישית סיפרה על בית אפוף עשן, גם כן ברחוב מנחם בגין. מכוניות משטרה, מכבי אש וכוחות הצלה מיהרו לבניין, והחלו לחלץ את הישנים מהדירות. בסך הכל כעשרים משפחות פונו, ובדיקה קצרה גילתה שני מקורות לאש - ארון הסעף של הבניין ואופנוע שהוצב ליד המעלית.
הנזק שנגרם לדיירים מוערך כיותר מ-150 אלף שקלים. ממלא מקום ראש העיר אמר כי העירייה תעשה הכל כדי לסייע לאזרחים שנפגעו מהפירומן, אך אני תוהה עד כמה הוא אמין. לפני שנה וחצי, אותו ממלא מקום בדיוק הבטיח קרוואן נוסף לסניף שלנו, שיוצב במקומו בתוך שנה. עברו שנה וחצי מאז - וכלום. נו באמת, למה כבר ציפיתם מפוליטיקאי?
לילה אחרי המקרה, הלכתי לישון בידיעה שאולי לא אקום מחר בבוקר כתוצאה משריפה פתאומית בבניין שלי - לא נורא, אמרתי לעצמי, לפחות לא אצטרך לעשות מחר את המבחן באנגלית. התחלתי אפילו לקוות שאולי מחר בבוקר יחלצו אותי מהבניין בעקבות שריפה ובגלל הטראומה יפטרו אותי מהמבחן.

ובינתיים, הפירומן ממשיך להסתובב באזור - וייתכן שגם שולף גפרורים ומצית דברים פה ושם. המלצה חמה שלי - אל תחשבו על הפירומן בלילה, בעיקר אם אתם נמצאים בפתח תקווה. אני אישית טעיתי טעות חמורה וכתבתי את הכתבה הזאת בבייביסיטר, באמצע הלילה, כשכולם ישנים ואני האחראית היחידה במקרה שמישהו יחליט לשרוף את בניין הדירות שבו הייתי. אחר כך התקשיתי להתרכז, ובמקום ללמוד למבחן בספרות יכולתי רק לשאול את עצמי שוב ושוב מתי כבר יגיעו ההורים של הילדים הקטנים שישנים בחדר לידי ויגאלו אותי סוף-סוף מהחרדה. אל תנסו את זה בבית...---------------------


הפורום מתכונן לפורים! חדשות האתר
כותב: מר דארסי.
בטאי: Brisingr.
פורים כבר ממש פה, והפורום מתחדש בדברים חדשים:

כרגיל בכל חג, פורום ספאם נפתח לכבוד פורים, ויישאר פתוח עד ה2/3/2010. כל המשתמשים מוזמנים להספים, לקשקש ולברבר בפורום, בכתובת http://www.hp-il.net/index.php?showforum=71 , כדברי המנהל הנערץ היותר של הווגורטס - אלבוס דמבלדור - "פטפוטים! בלאבוש! קוקו! שפיץ!"

בפורים השנה ייערך הנשף הגדול של פורים, בארגונו של מתן (אדון לאבגוד / מארגן פעילויות סדרתי). בנשף יהיו - כמובן - ריקודים (מומלץ לבוא עם בני זוג), טריוויות בנושאים שונים, תחרויות קווידיץ' ודו-קרב, תחרות תחפושות של משתמשי הקהילה, תחרות עיצובים ובנוסף- הגרלות שוות מידי שעה וחצי. כדאי מאוד לבוא! הנשף ייערך ביום ראשון של פורים, בשעה 20:30 בצ'אט האתר. להרשמה, לשאלות ולמענות: http://www.hp-il.net/index.php?showtopic=50284

וכמובן, ישנן תחרויות נוספות ומיוחדות בפורום. בפורום בדיחות וחידות, בניהולה של נועה, נמצאת בעיצומה תחרות המשתמש הכי מצחיק- מהרו להצביע! לכניסה לתחרות: http://www.hp-il.net/index.php?showtopic=50438


בנוסף, נבחרה מורה חדשה להתגוננות מפני כוחות האופל, והיא אופיר (Alice). כמו כן, נבחרה מורה חדשה לקורס אסטרונומיה, והיא אוריה (Help). בהצלחה לכן! כולם מוזמנים להיכנס ולהכין שיעורים אצלן או אצל כל מורה אחר בכתובת http://www.hp-il.net/index.php?showforum=46


מנהלות חדשות עלו לניהול! אופיר (Alice) עלתה לניהול פורום ג'יי קיי רולינג, ויובל (אלמונית) עלתה לניהול תת פורום צפייה ישירה והורדות. בהצלחה לשתיכן בניהול הפורומים שלכם, צוות הנביא היומי מקווה שתעשו את הטוב ביותר בשביל הפורום.

עד כאן חדשות האתר לפורים תש"ע, חג שמח לכל משתמשי הפורום!---------------------


גיליון שביעי - Windows שביעי מחשבים
כותב: Prince Dakar.
בטאי: Prince Dakar.
אולי בשבילכם זו כבר היסטוריה, אבל עוד לא יצא לנו לדבר על הווינדווס החדש של מיקרוסופט - windows 7.
קודם כל, למי שלא הבין, השם שלו בא בגלל שהוא הווינדוס השביעי שחברת מיקרוסופט הוציאה.

ההבדלים בינו לבין ויסטה
יש לציין לטובת מיקרוסופט שאחרי הכישלון של ויסטה, שהייתה מערכת כבדה וכמעט חסרת תועלת, הם עבדו מאוד קשה על ווינדוס מוצלח ביותר כמו 7. העיצוב דומה לשל ויסטה, אבל הוא לא כבד כל כך [רק 15 ג'יגה], האפליקציות המוצלחות של ה-XP עדיין שם ואף נוספו כמה שגעונות קטנים של תלת - מימד [לדוגמא start+TAB, שמראה את החלונות הפתוחים בתלת מימד], או קיצורים נחמדים [כמו האפשרות להגיע לשולחן עבודה ע"י נענוע החלון, או האפשרות לפצל את המסך לשני חלונות].

7 הסיבות לבחור ב -7 [לדעתי] :
1. יפה ומעוצב טוב.
2. נוח לשימוש וקל.
3. מגן על הקבצים.
4. פותר את הבעיות ולא נתקע.
5. יכול להפעיל את כל התוכנות המיוחדות לוויסטה בלי לפרוץ אותן.
6. מגיב מהר.
7. בעל תכונות חכמות ושימושיות.---------------------


סיכום חודש(נ)י מוזיקה
כותב: Valley.
בטאי: Pink Guitar.
פברואר נגמר לו, מה היה לנו?

החלטתי שלכבוד כל סוף חודש אני אעשה סקירה של "השבוע לפני". קבלו את הפינה החדשה, שמספרת לכם על דברים חשובים שקרו בכל יום בהיסטוריה של המוסיקה.
והפעם: נקודות ציון של השבועיים האחרונים בקריירות/חיים של נט קינג קול, ברוס ספרינגסטין, פרנץ פרדיננד, רגי'נה ספקטור, מיילס דיויס, ג'ימי הנדריקס, נינה סימון, בילי ג'ואל, פוליס, ג'ורג' הריסון, ג'וני קאש, פינק פלויד ואסתר ואבי עופרים.
חודש פברואר, חודש גדוש באירועים הקשורים במוזיקה. שנתחיל, הלא כן?

15 בפברואר:
1965, לאחר 22 שנה בפסגת המוסיקה האמריקאית, הלך לעולמו הזמר והפסנתרן נט קינג קול.

16 בפברואר:
1985, ברוס ספרינגסטין מגיע פעם ראשונה לפסגה הבריטית עם אלבום המופת 'Born In The USA'.

17 בפברואר:
2005, פרנץ פרדיננד הסקוטים עושים היסטוריה כאשר זוכים בפרסי ה-NME ובכך הופכים ללהקה הראשונה בעולם שזוכה בפרסי המרקורי , בריט ו-NME בשנה אחת.

18 בפברואר:
1980, יום הולדת לנסיכה הסובייטית, רג'ינה ספקטור.

19 בפברואר:
1997, מיילס דייויס זוכה לכוכב בשדרת הכוכבים בהוליווד.

20 בפברואר:
1960, הילד ג'ימי הנדריקס עולה בפעם הראשונה על במה, להופיע בביה"ס התיכון שלו. עשר שנים אח"כ הוא נהפך לגיטריסט הכי מוכר בעולם.

21 בפברואר:
1933, יום הולדת למלכת הג'אז, סול ו-R&B נינה סימון.

22 בפברואר:
1956, אלביס פרסלי דורך בפעם הראשונה במצעדי המכירות עם הלהיט 'Heartbreak Hotel'.

23 בפברואר:
1974, בילי ג'ואל מוציא לאור את האלבום השני בקריירה 'Piano Man', אשר שמביא לו את הפריצה הגדולה.

24 בפברואר:
1979, פוליס משחררים לגלי האתר את הלהיט 'רוקסן'. בתזמון מושלם בדיוק שלוש שנים אח"כ הם זוכים בתואר 'הלהקה הבריטית הטובה ביותר' בטקס פרסי ה'בריט' השנתיים.

25 בפברואר:
1947, יום הולדת לג'ורג' הריסון זצ"ל, גיטריסט הביטלס. במקרה זה גם בדיוק אותו תאריך שהם הוציאו את הסינגל הראשון שלהם בארה"ב 'Please Please Me' בשנת 1963, מה שגרם לפריצת הדרך.

26 בפברואר:
1932, יום הולדת לג'וני קאש, שהלך לעולמו בשנת 2003. קאש, אומן קאנטרי מעורך, זכה לעדנה מחודשת בשלהי הקריירה בזכות סדרת ה-'Americans' שהקליט, בהם ביצע קאברים לשירים ידועים בסגנונו שלו.

27 בפברואר:
1967, היסטוריה באולפני EMI בלונדון. פינק פלויד, להקה אלמונית באותה תקופה בדיוק סיימה להקליט את השיר הראשון שלה, 'Arnold Layne'.

28 בפברואר:
1968, קצת היסטוריה כחול-לבן. אסתר ואבי עופרים בהישג חסר תקדים כיכבו בראש מצעד הסינגלים הבריטי עם הלהיט 'סינדרלה-רוקפלרה'.---------------------


ווינרייט חוזר עם השראה משייקספיר מוזיקה
כותב: Valley.
בטאי: Pink Guitar.
3 שנים אחרי אלבום האולפן 'Release The Stars', רופוס ווינרייט מוציא את אלבומו השישי.
כפי שניתן לצפות מאמן מיוחד כמו ווינרייט, האלבום 'All Days Are Nights: Songs For Lulu', שימצא בחנויות ב-5 באפריל, הוא עוד אלבום יוצא דופן.
האלבום נכתב בהשראת הסונטות של שייקספיר: ההשראה לשם האלבום היא הסונטה ה-43 וב-3 שירים באלבום משולבים קטעים של המחזאי והמשורר האנגלי הדגול.
"לולו"- בשם האלבום לא מתייחס לזמרת הסקוטית הידועה, אלא לדמות מהסונטה של שייקספיר, אותה מתאר רופוס כ"אישה אפלה ומסוכנת שחיה בתוך כל אחד מאיתנו".
רופוס כתב והפיק את שירי האלבום, פרט ל-3 שהופקו יחד עם פייר מרצ'לנד (מפיק אלבומו 'Poses').
מדובר באלבום מאוד אישי ומאוד אמוציונלי עבור רופוס, שמודה שעשייתו היתה אחד הדברים הקשים שעשה בחייו, מכיוון שהפעם הוא לא מסתתר מאחורי תזמורת ונסמך רק על קולו והפסנתר.
ווינרייט סיפר לפני שנה שהרעיון לאלבום מינימליסטי שכזה הגיע בעקבות עבודתו על האופרה שלו 'Prima Donna', שעלתה בקיץ האחרון: "האלבום יהיה רק סולו פסנתר/ קולות, רק אני באולפן ההקלטות לבד ויוצר מוסיקה בשביל המוסיקה. אחרי כל זה (אותן הפקות גדולות אחרונות), זוהי הזדמנות לקבל רגע של אינטימיות עם עצמי, דבר שאני יודע שכולם רוצים", הוא סיפר ל"בילבורד".
האלבום החדש כולל לא מעט שיאים, ביניהם שיר המחווה לניו יורק 'Who Are You New York' (קרוב למדי שהוא השיר הכי חיובי שרופוס כתב על אמריקה), 'Les Feux D’artifice T’appellent' - האריה האחרונה באופרה "פרימה דונה", 'Martha' (אשר לא ידוע אם מתייחס לאחותו המוכשרת) והשיר החותם את האלבום - 'Zebulon' - שיר שרופוס ביצע לא מעט בהופעותיו, על נער שרופוס היה מאוהב בו בימי בית הספר.
רופוס, שהופיע בישראל בסוף נובמבר 2008, הוא אחד האמנים היותר עסוקים: פרט להופעותיו, העבודה על האופרה ואלבומו החדש, ויינרייט גם תרם לאחרונה את הלהיט 'Apartment' לאלבום הקאמבק של שירלי בייסי.
רופוס שיחרר את אלבום הבכורה שלו ב-1988 ומאז נחשב לאחד האומנים הבולטים ברוק/ אלטרנטיב האמריקאי. ב-2001 יצא אלבומו השני 'Poses' ואחריו הגיעו צמד האלבומים 'Want One' ו-'Want Two' (מ-2003 ו-2005).
את אלבום האולפן האחרון שלו 'Release The Stars' הפיק בפועל לא אחר מאשר ניל טאננט (פט שופ בויז) והתארחו בו לא מעט מוסיקאים: ריצ'רד תומפסון ובנו טדי תומפסון, ג'ואן ווסר (אנתוני והג'ונסונס), השחקנית שון פיליפס וגם אחותו מרתה וויינרייט ואימו, זמרת הפולק Kate McGarrigle. מאז, הוא הספיק לשחרר 2 אלבומי/ DVD הופעה: 'Rufus Does Judy at Carnegie Hall' ב-2007 ו'Milwaukee At Last' ב-2009.
עבור רופוס, 2010 היתה שנה קשה עד כה, לאחר שאימו נפטרה מסרטן בחודש ינואר.---------------------


ראיון בגנים ראיונות
כותב: זוליכה בת כתון.
בטאי: Brisingr.
מתי, בעצם, נרשמת לקהילה?
במסד הכי חדש נרשמתי בתאריך ה: 02/10/07, אבל אם נדבר על תחילת דרכי- אז ב1/9/2006 כשהקמתי את HP.

בעקבות מה ?
הקמתי את HP ושנה וקצת לאחר מכן התאחד HP עם היער האסור.

איך עלית לנהל ? או שבעצם, אתה אחד מהמייסדים, לא כן? אז מה גרם לך לפתוח את הקהילה הזו?
אני ייסדתי את HP ושנה לאחר מכן התאחדנו עם "היער האסור".
מה שגרם לי לפתוח את HP היה בן אדם אחד שכבר לא נמצא כאן. איתי (הבעלים לשעבר של HP) הציע לי להקים איתו פורום הארי פוטר והסכמתי.באילו תפקידים היית בהמשך השנים ?
התפקיד העיקרי שלי היה כמפרסם ומקדם הקהילה; בהתחלה הייתי עוזר עם המידע, התוכן, התחרויות וכו'.

על מה אתה אחראי, לאמיתו של דבר?
כרגע התפקיד שלי הוא קידום הקהילה. אני אחראי על פרסום תוכן ייחודי ומעניין שיכניס גולשים. כמובן שאני ממשיך לקדם ולשווק את הפורום כמה שאני יכול, יחד עם נדב.

מה אתה אוהב לעשות מחוץ לפורום?
כדורסל - חלק בלתי נפרד בחיי. חברים, לשמוע מוסיקה...

אתה רוצה ללכת לעבוד בהיי טק, בעקבות האתר הזה?
הלוואי והייתי יכול אבל אני לא- מהמון סיבות.

האם אתה משער את ההצלחה של האתר כהישג רצוי?
כן. המטרה שלי היא להביא את הקהילה לכמה שיותר גדולה ומצליחה. היו זמנים שממש הצלחנו והיו זמנים שלא.

האם היו לך ולחברי ההנהלה במשך השנים ריבים?
היו. זה התחיל מהחופש הגדול לפני שנתיים.

פורים קרב, אדר כבר נכנס (משנכנס אדר...) והאם יש פעילויות מיוחדות לפורים?
עם השאלה הזו תפני לAngel כי הוא אחראי על הנושא הזה. אני לא אגיד לך סתם דברים...

אם כבר, אתה לא חייב לענות, אבל המשתמשים יהנו לשמוע זאת. אתה מתחפש בפורים? ואם כן, אז למה?
לא מתחפש. עברתי את הגיל ממזמן. מכיתה ו' אני כבר לא מתחפש...

לאחרונה נוספו קטגוריות- מתכנת, ויקיפוטר... מה ההבדל בין המתכנתים וצוות ההנהלה?
יש להם תפקיד בדיוק כמו שלכל אחד מההנהלה יש תפקיד. בעיקרון לקבוצות החדשות יש אותם גישות שיש ל'מנהלים ראשיים'.

דיבורים שינה את שמו ל'דיבורים ואקטואליה'. לשם מה?
מדי יום פורסמו כתבות וחדשות בפורום 'דיבורים' אז החלטתי לשנות את השם ל"דיבורים ואקטואליה" ופשוט לא לפתוח תת פורום נוסף בפורום 'דיבורים'.

שמעת שג'יי קיי רולינג הוציאה לאור שני ספרים חדשים שלא קשורים בכלל להארי פוטר?
שמעתי על ספר אחד שיצא באיזה כתבה. אני לא ממש עוקב.

לאחרונה מוינו המשתמשים מחדש לבתים, והפעם במספר - בערך - שווה. האם אתה מעריך החלטה זו כהצלחה?
שווה מבחינת הפעילות בפורום ובמספר הנקודות - בערך. אך עדיין יש פערים.
כרגע מחפשים פתרון לבעיית המיונים כדי לאזן כמה שיותר את ארבעת קבוצות הבתים גם מבחינת הפעילות, הנקודות ומספר המשתמשים שנמצאים בכל קבוצה.


היער האסור עכשיו גם בטוויטר, פייסבוק ועוד... האם זה עוזר לפרסום האתר?
כן. אומנם כרגע כמעט ולא מגיעים אלינו משתמשים חדשים אבל פה ושם נכנסים. בעתיד, כשיהיו גם יותר משתמשים בקבוצה שבפייסבוק, יכנסו יותר.

האם יש לך משהו למסור למשתמשי האתר? זוהי ההזדמנות שלך!
כן. להודות לכל המשתמשים על ההשקעה שלכם בפורום. רק בזכותכם הפורום הזה ממשיך להתקיים.

תודה, ושגם לך יהיה שבוע שמח.
שבוע טוב.---------------------


פיות וקמיעות ספרים
כותב: Brisingr.
בטאי: Curious.
שני ספרים קטנים שמתחילים סדרות גדולות, בהן יש יצורים קסומים שנוהגים להתחפש על מנת שלא יזהו אותם בעולם האנושי; לכן אני ממליץ עליהם בגיליון לכבוד פורים.

ארטמיס פאול
שם הסופר: אואן קולפר.
עטיפת הספר: היער האסור - קהילת הארי פוטר הגדולה בארץ
שנת הוצאה לאור: 2001.
הוצאה לאור: כנרת.
מחיר: 69 ₪.
שפת מקור: אנגלית.
מתרגמת: דורית דליות-רובינוביץ'.
השם במקור: Artemis fowl
מספר עמודים: 219.
דמויות ראשיות: ארטמיס פאול, באטלר, ג'ולייט, הולי שורט, רוט.
במת הספר: אירלנד.
סוגה (ז'אנר): פנטזיה.
דירוג: PG

ארטמיס פאול השני, נער גאון באופן יוצא מהרגיל ובן 12. משרתו ושומר ראשו הצמוד באטלר מצליח לאתר פיה בהו-צ'י-מין סיטי (איני יודע היכן זה), להערים עליה ולהעתיק ממנה את ה'תנ"ך' שנושא כל בן פיות.
הולי שורט, סרן בצבא הלפרקונים ואלפית מן השורה, לא חידשה כבר זמן רב את כוחותיה. עליה ללכת אל מקום שיועד לפיות לשם כך, לטמון בלוט באדמה וכוחותיה יחזרו אליה לפני שמישהו יגלה שלא עברה טקס זה. מה שמאיץ בה הוא פעילות מבצעית בה הייתה אמורה לעצור טרול גדול וזועם, פעילות בה היא ועוד כמה בני אנוש כמעט נהרגים והכול בגלל שהיא לא עברה את הטקס. מיד לאחר שכוחות הלפרקונים מגיעים לאזור ההתרחשות היא עפה אל מקום מסוים באירלנד כדי לעבור את הטקס.
אך שניות ספורות לפני שהיא טומנת את הבלוט באדמה, היא שומעת רחש מאחוריה ומיד אחר כך נתפסת על ידי אדם מגודל ונער בן 12. היא נלקחת אל אחוזת פאול, אך צבא הלפרקונים לא מצליח לאתר אותה בגלל תחבולה שטמן להם ארטמיס.
ארטמיס פאול מבקש תמורת הסרן בצע גדול של זהב פיות, אך רות, מפקד המשטרה, מסרב ומנסה להציל את הולי ולהחזיר אותה אל בטן האדמה – משכנם של הפיות.
דעה אישית: זהו ספר גאוני לגמרי, כתוב טוב ומהנה. אמנם הפיות בו לא מתערבבות כל כך עם קהל אנושי, אבל הם יעשו זאת בספרים הבאים ולכן החלטתי להמליץ מההתחלה לכבוד פורים.
~~~

ברטימאוס- הקמיע מסמרקנד
שם הסופר: ג'ונתן סטראוד.
היער האסור - קהילת הארי פוטר הגדולה בארץ
שנת הוצאה לאור: 2004.
הוצאה לאור: כתר הוצאה לאור.
שפת מקור: אנגלית.
מתרגם: אורי בלסם.
שם במקור: The Amulet of Samarkand.
מספר עמודים: 284.
דמויות ראשיות: ברטימאוס, נתנאל.
במת הספר: אנגליה.
סוגה (ז'אנר): פנטזיה.
דירוג: PG

זהו עולם שבו רק אנשים נבחרים שולטים בקסם ע"י יצירת מחומשים וזימון שדים.
נתנאל, נער ושוליה של קוסם זוטר (המשמש גם בתור שר בממשלה) מזמן ג'ין אדיר בן 5,000 בשם ברטימאוס. הוא מצווה עליו לגנוב בשבילו מסיימון לאבלייס (כנקמה על כך שלאבלייס העליב אותו) חפץ שנקרא "הקמע מסמרקנד". ברטימאוס נתקל בלא מעט קשיים בדרך, אל בסופו של דבר מצליח לגנוב את הקמע.
לאחר מכן, מתברר שהקמע כלל אינו תמים כמו שהוא נראה.
נתנאל מחביא את זה בחדר העבודה של מעסיקו, אך סיימון לאבלייס מגלה די מהר את הגניבה. הוא פורץ לביתו של ארתור אנדרווד (מעסיקו של נתנאל), לוקח את הקמיע (ואיתו עוד כמה דברים), ומפוצץ את הבית ואיתו- את מר וגברת אנדרווד.
נתנאל המתוסכל בורח מהמקום ומתכנן לנקום בסיימון בעזרת ברטימאוס.
אך למרות שזה נראה לא הגיוני, העניינים מסתבכים עוד יותר, וברטימאוס ונתנאל נכנסים להרפתקה עוצרת נשימה ומרתקת מאוד.
דעה אישית: זה ספר מהמם. הוא כתוב משני גופים: ראשון (ברטימאוס) ושלישי (נתנאל) וזה מוסיף לו הרבה נופח. הסדרה כולה מרתקת, קשה לעזוב אותה מהיד.
בנוסף, השדים תמיד מתחפשים (הם לא יכולים להישאר בצורתם המקורית) והספר משעשע מאוד, עם ההערות הצדדיות של ברטימאוס.---------------------


קניות זה לא הכל בחיים טלוויזיה וקולנוע
כותב: מריאנלה אבוט.
בטאי: Brisingr.
וידויים של שופהוליק

ז'אנר: קומדיה, רומנטיקה.
אורך: 104 דקות.
שפה: אנגלית, פינית.
מדינה: ארה"ב.
במאי: פ. ג. הוגאן.
שחקנים: איילה פישר, ג'ואן קיוזאק.

תקציר הסרט-
סטודנטית צעירה מוצאת עבודה בניו יורק ככתבת לענייני כלכלה, בתקווה שתוכל להמשיך לטפח
את ההתמכרות שלה לקניות ובין היתר מתאהבת ביזם עשיר. מבוסס על הרומן "וידויים של מכורה
לקניות" ע"פ סופיה קינסלה.

היער האסור - קהילת הארי פוטר הגדולה בארץ

ווידוים של שופהוליק זהו סרט קצת ישן. עוד כשהוא יצא לקולנוע רציתי ללכת ולראות אותו אך לא הספקתי.
לפני כמה ימים היה בטלוויזיה את הסרט, ראיתי אותו ופשוט נהנתי.

חברות שלי ראו את הסרט ונורא אהבו אותו.
לאחרונה יצא לי לראות אותו ואני חייבת לציין שזהו סרט מדהים, קליל ונחמד ויש בו הכל .

הסיפור מספר על ילדה קטנה שקינאה בילדות אחרות על הבגדים שהן קונות וכאשר הילדה הזו גדלה ויש לה כסף משלה, היא מתחילה לקנות כל דבר עד שזה יוצא משליטה.
בעקבות חוסר כסף וסגירת מקום עבודתה היא מחפשת עבודה חדשה ומוצאת עבודה ככתבת לענייני כלכלה.

בכתבה הראשונה שהיא כותבת לעיתון הזה, היא לא חותמת בשמה אלא בתור "האישה בעלת הצעיף הירוק", כתבתה הופך את העיתון למפורסם וכך גם אותה.
בין מנהל העיתון ובינה מתפתחת אהבה, אך כתבת מעיתון אחר - עיתון מצליח מאוד - מצליחה לכבוש את מנהל העיתון.

לאחר שגובה הכספים חשף את סודה של "האישה בעלת הצעיף הירוק" לגבי מצב הבנק שלה, נשבר הקשר בינה לבין מנהל העיתון.
בעקבות סיבוכים שונים, שמלת השושבין שלה נמכרת למישהי אחרת וחברתה הטובה ביותר שמתחתנת מגלה זאת ומבואסת מאוד בגלל זה.

לאחר שהבינה שמחלת השופהוליק שלה חמורה מאוד, היא נעזרת בקבוצת התמיכה למכורים לקניות כדי למכור את כל חפציה ולהחזיר את החובות. לאחר מכן היא קונה את שמלת השושבין בחזרה ומשלימה עם חברתה הטובה ביותר.
כאשר מנהל העיתון מבין שהיא לא עוברת לעיתון אחר, הם חוזרים להיות ביחד .

הסרט הזה הוא סרט טוב מאוד,
יש הרבה קניות והתחפשות לאדם אחר (הצעיף הירוק), מזכיר קצת את חג פורים.
אהבתי מאוד את הסרט, יש בו כל מה שצריך-
קניות, רומנטיקה, מסיבות וסוף טוב.

השחקנים שיחקנו בצורה מדהימה, העלילה עצמה מאוד טובה.
אני ממליצה בחום לראות את הסרט הזה.

דירוג
היער האסור - קהילת הארי פוטר הגדולה בארץהיער האסור - קהילת הארי פוטר הגדולה בארץהיער האסור - קהילת הארי פוטר הגדולה בארץהיער האסור - קהילת הארי פוטר הגדולה בארץהיער האסור - קהילת הארי פוטר הגדולה בארץ
הסרט קיבל את מירב הכוכבים- חובה לראות!---------------------


יפן, אופנה ושחרור! אופנה
כותב: Valley.
בטאי: Curious.
סגנונות האופנה ביפן נוצרו מתופעה שהפריעה לבני הנוער, והיא התלבושת המסורתית: קימונו. הבגד היה צמוד ולא נוח, ולכן בני הנוער החליטו לשנות את סגנון הלבוש למשהו פשוט יותר, נוח יותר, צבעוני וססגוני.
הצעירים ביפן מכתיבים בשנים האחרונות טרנדים באופנת הרחוב ומשפיעים על מעצבים בכל העולם, פשוט כי גם התחיל להיות להם משעמם. האקססוריז, הצבעוניות, המקוריות והשוני, הם העיקר באופנה היפנית- כל יום פורים.
קימונו-
http://xkawaii.files.wordpress.com/2008/05/kimono.jpg

מכאן נוצרו ששת הסגנונות הבאים:

הסגנון הגותי: הסגנון הגותי הוא סגנון המכיל רק צבעים כהים. הגותי, כמו רוב האופנות היפניות, מתמקד בשמלות, חצאיות, שכבות, נעלי בובה וכובעים. פוני ישר על העיניים, ומחוכים.
האיפור הוא סגנון איפור גיישי, מייק אפ בהיר במיוחד ומבליטים את העיניים בעזרת אייליינר וצלליות שחורות, ריסים ארוכים. את השפתיים מחווירים לשילוב עם עור הפנים בכדי שהעיניים ייבלטו אפילו יותר. בדרך כלל הסגנון אינו מתבטא באקססוריז כלל.
http://fc03.deviantart.com/fs30/f/2008/064...b0d8d251270.jpg


סגנון הארוג'וקו: בסגנון זה אין כללים, כל הפריטים מכל הצבעים נלבשים בו זמנית וזה נחשב לאופנתי, פשוט סגנון צבעוני. מתמקד בעיקר בנעליים, בגרביונים וחותלות רגליים וידיים.
http://fc03.deviantart.com/fs27/i/2008/152...y_milkbelly.jpg

סגנון הדקורה: הושפע מההארוג'וקו.
הסגנון הזה בעצם עוסק בהגזמה בכל דרך אפשרית. תכשיטים, נעליים, אי סימטריות (וואבי סאבי).
הבגדים תמיד צבעוניים.
מדריך ללבוש סגנון הדקורה:
1. אקססוריז זה הדבר המאפיין DECORA CHAN כמה שיותר אקססוריס, להפריז בכמויות. יותר אקססוריז יותר טוב!
2. שיער כמה שיותר CRAZY ויותר צבעוני. כל צבע שיראה חריג הולך, זה עניין של טעם אישי אבל תסרוקות קיצוניות מתקבלות בשמחה!
3. כאשר אתה לובש חולצה בדרך כלל עם ציורים של סדרות ילדותיות שצפית כשהיית קטן... זה הולך יותר ביפן אבל אתה יכול פשוט ללבוש בגד עם הדפסים צבעוניים ומעניינים ודמויות חמודות.
4. לDECORA CHAN יותר קיצוני צריך לשים הרבה סיכות על הראש בחלק הקידמי (איפה שהפוני אם יש לך, ואם לא אז שים בצדדי הראש אבל שיהיו קרובים לפנים)! ממש הרבה... כן, אפשר שלא יראו לך את השיער מרוב הסיכות וקליפסים בכל מיני צבעים וצורות.
חובה גם לשים קשתות! לא, לא אחת... 2 ומעלה זה טוב.
5. לDECORA CHAN קיצוני עוד יותר (שזה מעולה) אפשר לתלות צעצועים על שרשראות, כגון דובים קטנים. צעצועים של דמויות אנימה חמודות וגם אפשר לתלות על ג'ינסים ושיער.
6. תיק, חובה לכל DECORA CHAN! תיק מיוחד ולא רגיל..לרוב בצורת דמויות חמודות או מוכרות, כמו תיקי פיקאצ'ו למשל, או אפילו ציור בולט וחמוד.
7. חצאיות ומכנסיים- כמה שיותר מיוחד ומגניב. יש כאלה שמכינים אפילו חצאיות ומקשטים מכנסיים בעצמם, צבעים בהירים ובולטים ככל האפשר. כמו כן, לחצאיות פשוט חייבים ללבוש גרבי ברךאחת על השנייה, וחייב שהקצה של האחרת יבצבץ (שני זוגות של גרבי ברך בצבעים שונים אם לא הבנתם). זה יתן אפקט יפה וDECORA מאוד.

סוגי הDECORA שקיימים:
1. DECORA צבעונית, כלומר להשתמש בהרבה צבעים ולהיזהר לא להגזים בצבע אחד יותר מדי. למרות שזה אמור להיות צבעוני, לא נהוג להתלבש בצבעי הקשת.
2. DECORA וורודה, כלומר רק וורוד כל הזמן. אפשר להשתמש בגוונים שונים, אבל רק בוורוד! וזה ניראה כל כך KAWAIIII (חמוד) אולי הצבע היחיד שתוכלו להשתשמש בו ביחד עם הוורוד הוא לבן, שזה לא בדיוק צבע. (אולי זאת הDECORA היחידה שיש בה הכי הרבה חוקים )
3. DECORA שחורה, לא בדיוק שחורה... אפשר ללבוש שחור אבל רק ביחד עם צבעים שלא יראה חשוך מידי.
http://i196.photobucket.com/albums/aa160/C...TAR/decorad.jpg


לבוש בובתי -
לבוש זה מתאפיין בשמלות, מטריות, נעלי בובה ולעתים גם צעצועי פרווה.
בדרך כלל ורוד ועדין.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm..._gothlolita.jpg

גיישה-
סגנון שמתקרב יותר לבגדי המסורת , אך בכל זאת שונה .
גיישה היא אישה שאומנה כל חייה להיות אישה שמוכרת את כשרונותייה. גיישה היא עבודת אומנות אמיתית.
מייק אפ לבן, תרתי משמע. עיפרון שחור, צללית בגווני אדום/ירוק, ריסים ארוכים, אודם אדום חזק.
קימונו בשכבות, ממשי עם הדפסי פרחים.
http://sites.google.com/site/japcell/geisha.bmp

קוספליי-
קוספליי זה שילוב של המילים
קוסטום [custom]= תחפושת
ופליי [play]= לשחק
קוספליי היא תחפושת שמושפעת מדמות אנימה/מנגה כלשהי.
הולכים עם התחפושת בעיקר לכנסים שונים.
הקוספליי מושפעת מסגנונות אופנה שונים מהסדרות היפניות, ומכינים אותה לרוב בבית או אצל תופרת.
התחפושת באה לרוב עם צביעת השיער ושינוי התספורת של המתחפש, כך שתדמה ככל האפשר לדמות המחופשת.
בנוסף לתחפושת הפיזית, קוספליירים משתמשים במגוון רחב של אביזרים.
לצערי, לא הצלחתי להעלות עוד תמונות.
http://img401.imageshack.us/img401/5329/20081015cosplay.jpg

דעה אישית:
אני מתה על יפן! הם כל כך משוחררים, לא חושבים מה יגידו עליהם שזה מדהים אותי! אני אוהבת את בני הנוער של יפן, הם פשוט משוחררים ועל איך שהם חושבים על לבוש חדש- זה מדהים.
הרעיונות שלהם לשלב דברים עם כל מיני דברים אחרים זה פשוט יוצא מן הכלל...
הסגנון שאני הכי אוהבת זהו הסגנון הגותי, לפי דעתי זה הופך את הנערה לחזקה יותר ומושכת יותר. הסגנון שאני הכי פחות מתלהבת ממנו זהו הסגנון הארוג'וקו, הוא יותר מדי צורח בעיני עם כל השילובים המוזרים, אבל בכללי הוא ממש חמוד ויפה, והוא הכי מבליט את החופשיות של הבגדים ושלאנשים לא אכפת מה יגידו עליהם. העיקר להיות משוחררים, וזה מדהים בעיניי.---------------------


החתונה היוונית שלי ספורט
כותב: בעלה של אלירז.
בטאי: מר דארסי.
חזרנו שוב למפעל גדול של נבחרת ישראל. למונדיאל לא עלינו מבית פשוט מאוד, אך עוד יש צל של סיכוי להגיע למפעל היורו, שבו מתחרות נבחרות מכל אירופה, ואנחנו- למרות שאנחנו לא מאירופה- נכללים בו. רבים אומרים שבגלל הכישלון הגדול, אלוקים החליט לתת לנו הזדמנות שנייה, ואולי נבחרת ישראל עוד תשתתף ביורו, שייערך בפולין בשנת 2012. להזכירכם, בגביע היורו זכתה בשנה שעברה נבחרת ספרד.
לפני כשבועיים נערכה ההגרלה לבתים לשלב המוקדמות של היורו. החלוקה היא כזו-
בבית 1: גרמניה, טורקיה, אוסטריה, בלגיה, קזחסטאן ואזרבייג'אן.
בבית 2: רוסיה, סלובקיה, אירלנד, מקדוניה, ארמניה ואנדורה.
בבית 3: איטליה, סרביה, צ. אירלנד, סלובניה, אסטוניה ואיי פארו.
בבית 4: צרפת, רומניה, בוסניה, בלארוס, אלבניה ולוקסמבורג.
בבית 5: הולנד, שבדיה, פינלנד, הונגריה, מולדובה וסאן מרינו.
בבית 6: קרואטיה, יוון, ישראל, לטביה, גאורגיה ומלטה.
בבית 7: אנגליה, שוייץ, בולגריה, וולס ומונטנגרו.
בבית 8: פורטוגל, דנמרק, נורבגיה, קפריסין ואיסלנד.
בבית 9: ספרד, צ'כיה, סקוטלנד, ליטא וליכטנשטיין.

ישראל בבית מספר שש- בית שנחשב קל יחסית. כדי שיהיה לה סיכוי לעלות לשלב הבא, היא צריכה להגיע למקום השני בבית, כלומר לעקוף את יוון -בהנחה שקרואטיה תהיה הראשונה, כי היא החזקה מכולן. זו לא תהיה משימה קלה במיוחד, לאחר השנה שעברה, בה ישראל הפסידה ועשתה תיקו במוקדמות למונדיאל עם יוון ולטביה, שנמצאות איתה באותו הבית גם עכשיו. בישראל מאוד מקווים שליורו הזה הנבחרת תגיע, ושנפסיק סוף כל סוף את הבצורת הנוראית הזאת, של שנים ללא ייצוג של נבחרת ישראל בכדורגל, לא במונדיאל ולא ביורו.

ולנושא הבא-
ליגת האלופות חוזרת לעוד עונה מרגשת ומסעירה. לאחרונה התקיימו משחקי שמינית הגמר של ליגת האלופות שבהן מתחרות (הנתונים שבסוגריים מתייחסים לסוף העונה שעברה):
באיירן מינכן (מקום שני בליגה הגרמנית), פיורנטינה (מקום חמישי בליגה האיטלקית), צסק"א מוסקבה (מקום ראשון בליגה הרוסית), סביליה (מקום שלישי בליגה הספרדית), מילאן (מקום שני בליגה האיטלקית), מנצ'סטר יונייטד (מקום ראשון בליגה האנגלית), פורטו (מקום שני בליגה הפורטוגלית), ארסנל (מקום רביעי בליגה האנגלית), ליון (מקום שלישי בליגה הצרפתית), ריאל מדריד (מקום שני בליגה הספרדית), אינטר (מקום ראשון בליגה האיטלקית), צ'לסי (מקום שני בליגה האנגלית), שטוטגרט ( מקום שלישי בליגה הגרמנית), ברצלונה (מקום ראשון בליגה הספרדית), אולימפיאקוס (מקום ראשון בליגה היוונית) ובורדו (מקום ראשון בליגה הצרפתית).
חלק מהמשחקים מאוד מותחים ובכלל לא ברור מי הולך לנצח, ובחלקם הניצחון כמעט מובטח מראש, אלא אם הקבוצה החלשה תצליח להפתיע- ובליגת האלופות הכול יכול לקרות.---------------------


בעעע, פורים ייעוץ
כותב: מריאנלה אבוט.
בטאי: מר דארסי.
"קיבלתי ציונים נמוכים בשני המבחנים האחרונים בהסטוריה.איך אפשר להשתפר ? אני לא מצליח."
קורה לפעמיםשלא מצליחים בשני מבחנים באותו המקצוע. לרוב זה קורה כי דרך הלמידה שלך לא טובה במיוחד. נסה לדבר עם החברים שלך לגבי הלמידה שלהם להיסטוריה, ונסה ללמוד איתם ביחד.
היסטוריה זה מקצוע רב מלל שלרוב צריך ללמוד כמעט את הכל בעל פה, ולכן אם דרך הלמידה שלך לא טובה, אתה לא תצליח. אם זה לא עובד, נסה לדבר עם ההורים, אולי מורה פרטי יכול לעזור.
דבר עם המורה שלך שתתן לך טיפים לגבי איך להתכונן, שאל אותה מה היא רוצה שייכתב בכל שאלה ואיך.
מקווה שתצליח.

"אין לי למי לתת משלוח מנות אבל אני ארגיש ממש מטופש אם אני לא אתן לאף אחד. כל החברים שלי גרים ממש רחוק ואין לי אפשרות להגיע אליהם. מה אפשר לעשות ?"
קודם כל, אתה לא צריך לתת לחברים שלך. יש את השכנים, את הקרובים.
אם אתה רוצה שמשלוח המנות שלך יעזור לאנשים אתה יכול לתת אותו לחיילים בודדים או למשפחות מצוקה, יש ארגונים בסופרים ששם אפשר לתת והם מעבירים אליהם.

"אין לי למה להתחפש, ומחר התחפושות! אני ממש רוצה להתחפש, וחוץ מזה כולם ירדו עליי אם אני לא אתחפש לכלום. אבל אין לי רעיון ! מה אני יכול לעשות ?!"
כל הרעיון בתחפושת זה להיות משהו שאתה לא. נסה לחשוב על משהו שהיית רוצה להיות, או משהו שאתה אוהב, כמו דמות מספר/סרט. אתה יכול לחשוב על מקצוע שאתה אוהב כמו מתמטיקה ולהתחפש למשהו ממתמטיקה, או לממתק מסויים שאתה אוהב. בהצלחה.

"קיבלתי במשלוח מנות רק וופל, במבה ושלוש סוכריות. אני הבאתי הרבה יותר במשלוח שלי. זה לא הוגן! מה לעשות ?"
נכון זה לא הוגן, אבל צריך להבין שכל אחד שם במשלוח מנות דברים כפי יכולתו.
העיקר שאתה שמת הרבה ונתת הרבה, תשמח במה שקיבלת.

"אנחנו משחקים הגמד והענק בכיתה ועוד לא קיבלתי כלום. מה לעשות?"
תנסה לברר אם כולם כבר קיבלו, או שיש כמה ילדים שלא היו באותו יום בכיתה ואולי אחד מהם הוא הגמד שלך.
אם אתה עדיין לא מקבל, פנה למורה- היא האחראית על המשחק, היא תגיד לכל הילדים להתחיל להזדרז עם המתנות.

"רבתי עם ההורים שלי והם ממש כועסים עליי, מה לעשות? איך לפייס אותם ?"
קודם כל כולם רבים עם ההורים, זה קורה.
בדרך כלל ההורים צודקים, נסה לחשוב במה אתה לא היית בסדר-
אחר כך לך להוריך ובקש סליחה. אני בטוחה שההורים שלך יסלחו לך, הם לא רוצים לריב איתך .
אם אתה לא רוצה לבקש סליחה פנים מול פנים, תמיד תוכל לכתוב להם מכתב ובו להסביר במה לא היית בסדר, שלשל אותו לתיבת הדואר והם כבר יקראו אותו .

"אני מרגיש לבד, שאין לי חברים. מה אפשר לעשות ?"
זה קורה, לא להילחץ.
אני בטוחה שיש לך כמה ילדים בכיתה שאתה אוהב להיות איתם, תפגין נוכחות, לך אליהם בזמן ההפסקה, תהיה איתם, תתקשר אליהם אחר הצהריים ותזמין אותם אליך הביתה, תתכתב איתם במסנג'ר או בפייסבוק, ותארגן יציאה לסרט או למסעדה.
בהצלחה.---------------------


טור העתידות של טרולוני
כותב: פרופסור טרלוני.
בטאי: Prince Dakar.
שם:אבישי
תאריך לידה:9.5
בקשר למה אני רוצה לדעת: האם ישתפר לי הציון בספרות ובכלל בהכל?
מתי יהיה לי חבר? מתי ואיך ימות?
תשובה:
הציון שלך בספרות ישתפר, כאשר תתחתני עם המורה שלך לספרות, הוא יהיה החבר שלך, אך הוא ימות כשתגלי שהוא ערפד מוצץ דם ושהוא אכל את הבת שלכם. את תנעצי לו יתד מזכוכית במקום יתד מעץ והוא יהפוך לפודינג, בגלל שהוא הפך גם אותך לערפדית את תאכלי את הפודינג הזה ותהפכי לפודל סגול.
אני מצטערת בשבילך.
שמי:ענבל
תאריך לידתי: 19.2.1996
שאלתי: מה אהיה כשאהיה גדולה?
תשובה:
את תאכלי יותר מדי במבה נוגט ותהפכי לענקית כל כך עד שיבקשו ממך לעזור בעבודות בנייה, בגלל שאת נחמדה את תסכימי אבל בוב הבנאי יכעס על זה שאת גונבת לו את העבודה ולכן הוא ינסה להתנקש בך. אך למזל בגלל הראיה הגרועה שלו הוא יפספס אותך [עד כמה שזה קשה] ואת תנצלי. את תזרקי אותו ממגדל אייפל והוא ימות, ואז כל קהילת המצוירים תרדוף אותך לנצח.
אני מצטערת בשבילך.
שם : מאי
תאריך לידה : 6.4.1999
השאלה : באיזה גיל יהיה לי חבר ראשון ?
תשובה:
בגיל 459. החדשות הטובות הן שהוא ימות מוקדם, החדשות הרעות הן שאת לא.
מזל טוב לך.
שם: אלומה
השאלה שלי:
האם אצליח במבחן בחשבון? אם לא אצליח, האם אמא שלי תמצא את המבחן ותנסה להרוג אותי?
תשובה:
את תצליחי במבחן, אבל את אימא שלך יאכל זאב שלא רואה טוב ולכן הוא יחשוב ש100 זה 10 והוא ירדוף אחרייך, למזלך הצייד יגיע בזמן והוא יציל את אימא שלך. אבל לרוע מזלך הגרזן שלו יפגע בעמודים של הבית והוא יקרוס עליכם. למזלך אתם תצאו משם חיים אבל לא תמצאי את המבחן.
אני שמחה / עצובה בשבילך.---------------------


דרישות שלום
כותב: -.
בטאי: -.
לנועה ויובל המדהימות! מהקבוצה המדהימה אסירי אזקאבן! ובכלל לכל הקבוצה. חולה עליכם3>
ניצן.
הפלפאפים ד"ש חם ובהצלחה לנו! (פוטרית)

לרותם המקסימה, שבלעדיה מאוד משעמם כאן, ושבלעדיה גם לא ידעתי מה זה ספאם, בכלל, עד היום. את תמיד עוזרת, זה מה שאני אוהבת בך, למרות שיש לך עוד מלא דברים לעשות. לאב יו3>
ליער מלא עצי הברוש שלי, בנימפות בתולות המשרתות את ארטמיס, שתי אלפיות, אחת גנבה כרגע שמונים ושתיים כסופים והשנייה הטילה עליהם לחש שעתוק. ועוד שתי ילדות, בנות תמותה וקטנות, שעורכות פיקניק ביער המכשפות.
מתתתתה עלייך33333>
לפירי, הילדה הכי חמודה בעולם, שגדולה ממני בשלוש שנים ויום.
ליעל שלא מתחברת, מאי, אנה ומלאני - החמודות גם, והגדולות ממני כולם [מה זה, אני הכי קטנה בפורום הזה שכולם גדולים ממני?].
לנעמי, לרפאל, לנועה וללוש, ולכול השאר שמוחי המעוות שוכח.
לסלית'רין, הסלג סלב, המנהלים והמורים. שבת שלום [אלא אם כן העיתון יצא ביום שלישי או משהו כזה].
ולאלי המאמי ששכחה אותי בדשים שלה.
וגם ל..
ארטמיס, אנבת' צ'ייס, אפולו, פרסי ג'קסון, תאליה גרייס, גרובר אנדוורד, אן שרלי, גילברט בליית, ד"ר ווטסון, שרלוק הולמס הסגיד הזה, ו.. לעצמי, אור/אוריה/אנבת'/גאונה מהלכת. (Help)

לאוריה החמוטה,תוכית קטנה וירוקה שלי 33>
ליערה,333> מושלמת.
למלאני-חולהעלייך!
לנומי-333333333333>
לאסירי אזקאבן,צבא דמבלדור,סלג סלב,גריפינ',סלית' ורייבנ'. (Blue Bird)

לאלי!!!(אלירז)הילדה הכי מאמי שאני מכיר!!!3>
לאורי בורי !!!! מזל טוב על ההקדשה
ממור XD (percy jackson)

לאופירקה, הסגידה המושלמת :)
לאוראו (אוריה), ההרפתקנית שלנו 3>
לסקאיי, המתוקה ביותר DD:
לנומי, חמוטה שכמותך. ^^
שירה, פאקאצית מהממת שכמותך. [:
טל, האו האו XD
גיל, בעלה של שירה הפקאצה. =O
למאיצוקה, זאת ששוכחת אותי. :(
רותם, ילדה מדהימה ומשקיענית. P: (Pink Guitar)

לאלירזושששש! 3333> אין עליך! (בעלה של שירה)
ד"ש לגילוש3>המותקק3>
למור3>,חברי לשעבר3>.
אילון,בעלי המושלם=]3>
שירה,פאקצה שלי3>
לוש,הילדה המדהימה^^
אופירהבן-דוס שלייייי3>
לאוריה המותק333> (אשתו של איילון)

אני רוצה לשלוח ד"ש ל:
אלומה המקסימה (לאקי) D;
ולסנה (אחותה התאומה של לאקי) 3>
ולניקול המאמי D:
וטל האבא הכי מקסים D-: (Lavgud)

לכל משפחת הכלבים,הפלפאף וצ"ד~~D: (הרמיוני גין וויזלי)
לשירה המדהימה- זוכרתאת החידון?חחחח...3>
ליובל- מה הביאה אותי לפה??3>
לנועה- סגידונת מזל שאת לא הולכת לחידון אחרת הייתי נחשלת ישר!333333>אנציקלופדיה מהלכת..
לאופיר'וש נשמתי-אני תמיד פה בשבילך!3333333333>
ואיך שכחתי לאבישי המדהימה!33>
ולכל מי ששכחתי...סורי!
לגריפינדורים ולאסירי אזקאבן..33333333> (הרמיוני וויזלי)

בראש ובראשונה:לכל הגריפינדורים-אין עליכם!!!!
לגלובאלים שתורמים מלא לפורום!!!
לבעלים שבלעדיהם הפורום המדהים הזה לא היה
למנהלים הראשיים שעושים המון!
ולכל השאר!
עכשיו נפרט:
ד"ש ללוש
לשירה(הגלובאלית(מר דארסי))
לעדן
לרותם
לעדן השנייה
לאבישי
לכל האופירים למינהם
כנ"ל לגבי השירות
ולעוד מלא אנשים ששכחתי... (אלמונית)

 

אחד גדול לאוריה !
לכול חברי הסלית'רינים (:
לכול המעצבים ביער XDD
לנעמי (:
לאופיר הבת [Alice אם אני כותבת נכון XD] .
למאי ...
לכול מי שאי פעם שלך לי הודעה פרטית !
לכול המורים XDD
ולכול מי ששחכתי בגלל שאני מטומטמת
(:


 

להנהלה של היער !
למשפחה שלי (cherry lady)
(:---------------------


החידה השבועית
כותב: Prince Dakar.
בטאי: -.
בין חיים למוות,
בין מוות לחיים,
אנשים מסביבי אינם יודעים,
כן סודי הוא דבר נסתר ומוזר,
הסיפור מצביע על פרט נעדר,
מי אני ?
בגיליון הקודם זכתה נועה- Thalia Grace- והתשובה כמובן הייתה ארני מקמילן.---------------------


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות