היער האסור - פורום הארי פוטר

22/03/2020 - היי חברים! לצערי כרגע לא ניתן להתחבר, להירשם או לבצע פעולה כזו או אחרת בארכיון היער האסור. הבעיה תטופל בהקדם. בריאות איתנה לכולנו!

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganimיולי 2010

גיליון מספר 11: יולי 2010, יצא בתאריך: 29/07/10


בגיליון זה צפו 1871 פעמים.
דבר העורכים
שלום לכל הקוראים המקסימים שלנו.
אנחנו גאים ושמחים להציג בפניכם כל כך מהר את הגיליון האחד-עשר של הנביא היומי. אנחנו מתקדמים במהירות, כפי ששמתם לב, ומי יודע- אולי יום אחד באמת נוציא גיליון מדי יום ?
צוות הכתבים שלנו משתדל, כתמיד, לכתוב על נושאים שיעניינו ויסקרנו אתכם, והבטאים עוזרים להפוך את הכתבות האלה לטובות יותר וקריאות יותר.
אנחנו מקווים שהגיליון הזה לא נופל מהגליונות הקודמים, ואפילו טוב יותר מהם.
בנוסף, בימים אלה ממש רצים בפורום שני פרויקטים מרכזיים. הראשון- תחרות "מה אתם הייתם עושים אם היו מעיפים אתכם מהנביא היומי", בה עליכם לצלם סרטון בו אתם מפוטרים מהנביא היומי ומה אתה עושים בעקבות זאת, והשני- ספיישל עשור לנביא, בו עליהם להציע רעיונות לכתבות ומדורים נוספים שיופיעו בנביא בגיוליונות הבאים. יש לכם הזדמנות לשנות את הנביא לחלוטין ואנחנו ממליצים לכם בחום לנצל אותה.
קריאה נעימה ובהצלחה !
צוות העורכים- שירה וראובן.


---------------------


67 אלף שקלים קנס על השחתת דגל המדינה. חדשות
כותב: Revolution 1.
בטאי: לומטיסוש.
הצעת חוק חדשה: הריסה, עיוות או השחתה של דגל מדינת ישראל יעלה למבצע בקנס שסכומו הוא 67,000 שקלים.

ישנם אנשים קיצוניים, משני הצדדים (דתיים קיצוניים או ערבים ושמאלנים קיצוניים), שנוהגים לשרוף את דגל ישראל, למשל בערב יום העצמאות, בל"ג בעומר או בהפגנות ואירועים שונים, כמחאה נגד המדינה.
נראה שהפעם מרד מסוג זה עלול להזיק לכיס שלהם.
הצעת חוק חדשה שהועלתה ב- 19.7.2010 אומרת כי הקנס למי שיפגע בדגל המדינה יעלה לסכום גבוה מאוד שיכול להזיק לכיסם וחשבונם, סכום שגובהו 67,300 שקלים.
בהסבר לחוק מצוין כי שימוש לא ראוי בדגל, העלאתו באש, השחתתו שינוי צורתו או עיוותו היא עבירה על החוק החדש.


"מדובר בתיקון לחוק הדגל, הסמל וההמנון שהתקבל בשנת 1949. אז נקבע כי הפוגע בכבוד דגל המדינה או בכבוד סמל המדינה דינו מאסר של עד שנה אחת או קנס של 300 לירות. יוזמי החוק, חברי הכנסת אופיר אקוניס (ליכוד) ויעקב אדרי (קדימה), חישבו ומצאו כי במונחים של היום מדובר בסכום של שלוש אגורות בלבד והחליטו להתאים את הקנס למונחים כספיים של היום." .---------------------


מה קורה ביער האסור? חדשות האתר
כותב: NNN.
בטאי: Mordred.
ביער האסור ממשיך לו החופש בנעימים. יש בו פעילויות והפתעות חדשות מידי יום, והנה לפניכם הדברים החמים ביותר:
תחרות סמטת דיאגון 3: אנו נמצאים בעיצומה של התחרות, בסוף החודש יוכרז המנצח. כרגע מוביל יהודה (פיתה עם חומוס) אך הכל יכול להשתנות!
אירוח הסופרת רונית לוינשטיין מלץ: רונית, הסופרת המהוללת, באה לביקור, וענתה על כל השאלות.
תחרות הרעיונות: רוצים להיות גם אתם לתרום? בשביל זה נפתחה התחרות. אתם מוזמנים להציע ואולי - מי יודע? - הרעיון שלכם יתקבל ותזכו ב- 10 נקודות לבית, 100,000 אוניות, חפץ, שינוי כינוי, וניהול התחרות.
הישרדות: במסגרת קיץ בטוח, הולכת להגיע התוכנית גם אלינו- הישרדות ביער. בקרוב מאוד תוכרז המשימה הראשונה, יש למה לצפות!
מעצב נולד: התחרות מתחממת. המתמודדים חולקו לזוגות והיה עליהם ליצור חתימה משותפת. כידוע, הפרס למי שיזכה בסוף הוא מיליון אוניות + שר קסמים לשבוע + תואר מעצב.
ו... תחרות הקיץ של הנביא היומי: מה אתם הייתם עושים לו היו מעיפים אתכם מהנביא היומי?

אתם כתבים בנביא היומי, עובדים כל שבוע על המהדורה הבאה, משקיעים, חושבים, עובדים... ואז פתאום מגיע אליכם עורך הנביא היומי ומודיע לכם שאתם מסולקים מהנביא היומי ולא תוכלו יותר לעבוד כאן.
מה הייתם עושים? הציגו זאת בסירטון, ושלחו בפרטי אל ראובן או שירה את שמכם+הסירטון.
והפרסים למנצח:
• תואר בלעדי "חלל מערכות נביא".
• הסירטון שלכם יהפוך לסירטון הרשמי של הנביא היומי.
• הזדמנות להיות כתב בנביא היומי.
• והערצה רבה כמובן!
המשך חופשה נעימה לכולם!---------------------


ליופי יש מחיר מחשבים
כותב: Help.
בטאי: לומטיסוש.
שלום לכולם.
היום אני רוצה לספר לכם על אייפון ארבע החדש. מי לא מכיר?
כבר נפוצו אודותיו שמועות, חדשות, וסיקרו אותו מכל הכיוונים. הקטע? הוא מגיע בקרוב לישראל!
אז יש לי כמה דברים לספר לכם עליו, שאולי לא ידעתם.

בפלאפונים, אחד הדברים הראשונים ששמים אליהם לב, זה המראה. ראיתם? נדלקתם? עכשיו תבדקו מה יש בפנים.
כשזה מגיע לאייפון ארבע החדש, זה הולך בצורה שונה. ראיתם? נדלקתם? קניתם. לא להגיד כלום כדי להסביר למה האייפון הזה יפה מהאחרים, כי הוא פשוט... חתיך. והאהבה בעיקר משגשגת אם פתחתם אותו, וראיתם את שלל הדברים שיש בו... בקיצור: מי לא התאהב?
אם יש דבר אחד שהמון אנשים בעלי חוש טעם יכולים להסכים עליו ללא היסוס, זה שלחברת אפל יש חוש טעם טוב במראה של המוצרים שלהם. הילדון החדש והחמוד שלהם, אייפון ארבע, רק מחזק את העובדה הזאת.
הדגם החדש זונח את גב הפלסטיק המעוגל לטובת גב שטוח עם מעטה זכוכית מחוזק ויפה. מסגרת המכשיר עשויה ממתכת אל-חלד שמתפקדת ב'משרה חלקית' גם כאנטנה של הנייד, בחירת עיצוב שחוסכת מקום בתוך המכשיר לרכיבים אחרים. פשוט מעצבי אופנה.
אייפון ארבע עלה במשקל שני גרמים נוספים (אבל לא לדאוג, זה הכל שרירים. המותק הזה לא יאכל ג'אנק-פוד), אבל מה? זה הכל מהאהבה. אם תשאלו אותנו, הוא צריך לעלות קילו על השקעה.
גם כפתורי עוצמת השמיעה בצידו השמאלי של המכשיר עברו מהפך (ולא קטן, אפשר לומר), ועכשיו הם מגיעים בצורת לחצני מתכת נפרדים. העיצוב כולו מקרין סטייל ואיכות נוצצים כאלו שניידים אחרים יכולים רק לחלום עליהם, ועל זה רק נאמר "בחלום השמיני". וכן, לא יכול להיות שכל השינויים האלו באו בלא מחיר. לא מעניין אותנו אם זה בגלל העיצוב החדש, או ששינו משהו בזה, מעניין אותנו דבר אחד: לא להפיל את האייפון בכ-ל מצב!

אל תרחמו על עצמכם, הכוונה באמת הייתה לגרות אתכם, שכן המכשיר עדיין לא הגיע לישראל ויגיע עוד כמה שבועות (נו, לא הרבה זמן, אל תכעסו).
ואם זה עוזר לכם, יש לנו גם בשורה לא כל כך טובה על האייפון הזה. לא כל הנוצץ זהב, זה מה שיש לנו לומר. ובמקרה שלנו, החפץ אכן נוצץ! אפילו מבריק...
במסיבת עיתונאים שנערכה לא מזמן בשישה עשר לחודש, שכונסה במטה החברה בקופרטינו, פנתה הנהלת אפל למעל מיליוני רוכשי האייפון ארבע שהיו קצת כועסים, והסבירה באופן רשמי את תקלת האנטנה המובנית בשולי המכשיר, אשר הובילה לגל (קבלו תיקון: צונאמי) של תלונות ותביעות - שגרם לירידה של שבעה אחוזים בשווי מניית החברה. החברה תחלק בחינם נרתיק שפותר את הבעיה. אז מהי הבעיה בעצם?
כן, נכון שהשקיעו בעיצוב, אבל לא שמו לב לכמה דברים. מקור התקלה שהרגיזה כל-כך הרבה אנשים הגיעה מעיצוב האנטנה: מהנדסי אפל בחרו להתקין את אנטנת הסלולר, הבלוטות' ואת אנטנת ה- WiFi, בתוך טבעת מתכת אשר מקיפה את גוף הטלפון - דבר המייצר תגובה בין כף יד המשתמש והאנטנה, ולהפרעות קליטה חמורות. כדי לפתור את הבעיה, כמו שאמרנו: אפל הציעה נרתיק שאמור לפתור את הבעיה. הנרתיק שאפל מוכרת אכן פותר את התקלה לחלוטין, ואותו כעת תחלק אפל בחינם. במקביל, פועלת החברה ללא לאות למציאת פתרון הנדסי לבעיה.
וכך הסביר סטיב ג'ובס על התקלה:
"אנחנו לא מושלמים, טלפונים לא מושלמים", אמר מנכ"ל אפל. "האייפון ארבע הוא אולי המוצר הטוב היותר שבנינו באפל. מכרנו יותר משלושה מיליון מכשירים מאז הושק לפני שלושה שבועות. אתרים רבים קבעו אותו כסמארטפון הטוב ביותר, לרבות אלו שדיווחו על תקלות באנטנה". הוא המשיך.
לדבריו, אפל עבדה על איתור מקור התקלה במהלך הימים שחלפו מאז השקת המכשיר (וכמו שאנחנו, המתלהבים, נוהגים להוסיף: החתיך). ג'ובס אמר שתקלת האנטנה אינה ייחודית לאייפון ארבע, וקיימת גם במכשירים מתחרים. הייתכן?
המצגת של אפל הראתה סמארטפונים של סמסונג, בלקברי ו-HTC, ולפיה כל מכשיר חווה ירידה בקליטה כאשר אוחזים אותו ביד מלאה. ג'ובס הסביר גם כי החיווי על הירידה בקליטה נובע גם מאלגוריתם שגוי שבחרה אפל, וכי הבעיה כבר תוקנה.
אפל הציגה נתונים לפיהם רק 0.55 מהתלונות שהגיעו לשירות הלקוחות של החברה, נגעו לאנטנה ולקליטה.
בנוסף, הוצגו נתוני החזרות המכשירים שנרכשו - רק 1.7 אחוז (לעומת שישה אחוזי החזרת האייפון 3GS). "עם מה שנכתב ברשת, אפשר לחשוב שחצי מרוכשי האייפון ארבע החזירו אותו", אומר ג'ובס.
טוב, זאת רשת. אפשר לצפות למשהו אחר?
בתור פיצוי ללקוחות הזועמים, אפל מציעה עתה ציפוי סיליקון חינם לכל רוכשי האייפון ארבע - והחזר עלותו לכל מי שכבר רכש אחד. הפיצוי יינתן עד ה- 30/9/2010.
בנוסף יינתן החזר כספי מלא לכל לקוח שיבקש להחזיר את מכשיר האייפון ארבע שקנה. אפל גם הפיצה עדכון למערכת ההפעלה IOS 4 שאמור לפתור את תקלת התוכנה שאיתרה. נמסר גם כי תקלה שאותרה בחיישן הקרבה של המכשיר, תתוקן עם עדכון התוכנה הבא.
שמעו, כל הכבוד על העבודה הקשה.
כשנשאל האם ידעה חברת אפל על התקלה לפני השקת האייפון ארבע לציבור, ענה ג'ובס כי החברה לא הסתירה מידע, וכי דיווחים שטוענים כך הם "נוכלות".
בנוגע לירידת שווי מניית החברה, אמר ג'ובס המנכ"ל כי "אין מה להתנצל בפני המשקיעים אם המניה ירדה בחמישה דולרים".
ג'ובס הודיע גם כי בשלושים ביולי תחל מכירת האייפון ארבע בשבע עשרה מדינות נוספות, וכי יצא גם דגם בצבע לבן. ישראל לא הייתה ברשימת המדינות שצוינו.
בחייכם, יש אייפון באחד הצבעים של הדגל שלנו, ואנחנו לא מקבלים? בושה וחרפה. אנחנו מחזיקים אצבעות כל כך הרבה זמן!
כאשר נחשף המכשיר לראשונה, תאר אותו סטיב ג'ובס כמהפכני והתגאה בעיצוב האנטנה הייחודי. ועכשיו, נראה כי דווקא רכיב זה הוא שמאפיל על מכירות הסמארטפון הפופולרי. מה אומרים? נראה לי שהביטוי "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בתוכו" יתאים פה.
במסיבת העיתונאים שנערכה (וזאת אותה מסיבה מתחילת הכתבה), רמז ג'ובס כי יתכן ועיצוב האנטנה הזה לא יופיע בדגמים הבאים.
יש האומרים פשוט: "ברוך שפטרנו!"---------------------


מיקה- תקופה בחייו של זמר מוזיקה
כותב: נעמי המלכה X3.
בטאי: הילדה הכי יפה בגן.
הקריירה המורכבת של מיקה משקפת את התקופה שעובר זמר ממוצע. אני, כתבתכם הנאמנה, החלטתי לסקר את התקופה הזאת.

ההתחלה-

קריירה של זמר ממוצע מחולקת לשלוש- התחלה, מפולת וקאמבק. הראשונה מביניהם היא, כמובן, ההתחלה.
בתחילת הקריירה של מיקה הוא שחרר להיט מאוד מוצלח, ובכך כבש את קהל המאזינים שלו. אותו להיט הוא כמובן Love Today; לאלה מביניכם שזוכרים, השיר הושמע בערוצי המוזיקה המובחרים כמעט כל הזמן.
לאחר מכן שוחרר הלהיט הבא - רילקס - שהיה קצת פחות מוצלח, ואחריו עוד אחד - לוליפופ - שהיה מוצלח, אבל לא הצליח כמו הלהיט הראשון.
ההצלחה הפחותה של הלהיטים שבאו אחרי Love Today הביאה לשלב הבא-

המפולת-

השלב השני בקריירה מכונה "מפולת". כלומר, לא שוחררו להיטים - כידוע לי, כי אם היו אז כנראה הם לא הצליחו - לא אלבומים, לא הרבה הופעות, ולא הרבה מעריצים.
המפולת נגרמת על ידי כך שהזמר מוציא את הלהיטים הלא נכונים בזמן הלא נכון- ואכן זה מה שקרה. לוליפופ ורילקס אכן היו שירים מוצלחים, קלאסיים, יש לומר- אבל הם באו בדרך לא נכונה ובזמן הלא נכון.
אם תשימו לב, בדרכם של זמרים חדשים רבים (KESHA, לדוגמה) קורה מקרה שיש להם להיט שמביא הרבה מאוד הצלחה, ואז יש שיר חדש שהורס הכל; ואז אחרי זמן מה, קורה דבר קטן ומופלא שמשנה לזמר את הקריירה, והוא...

הקאמבאק-

וואו! מי היה מאמין?! מיקה, סגיד שכמותו, עשה קאמבק!
ברגע שהוא שחרר את הלהיט המוצלח והסגיד-לא-פחות-ממיקה-עצמו "We Are Golden" מיקה יצא מהאנונימיות וחזר למוטב.
בגלל כל אלה שלא כל כך הכירו את מיקה בתקופת ההתחלה, אפשר לומר שהקאמבק שלו הוא בעצם התחלה חדשה; אבל בקאמבק, כמו בקאמבק, מיקה הצליח לשחרר להיט מצליח, ואחריו להיט מצליח קצת פחות- ועדיין לשמור על הפופולאריות.
אכן ראוי לסגידה.
כרגע, נתפלל שמיקה יצליח להמשיך בלי לשוב לאנונימיות.---------------------


גלובאל חדש? יש גם גלובאלית! ראיונות
כותב: נעמי (:.
בטאי: Justin Bieber.
המראיינת: נעמי, בוורוד.
המרואיינת: אור, בשחור. שלום לך, אור, מה נשמע?
מעולה. מה איתך?

מעולה. לאחרונה, אחרי מרוץ מתיש במיוחד- הצלחת לעלות לגלובאל. איך ההרגשה?
ההרגשה טובה, ואני חושבת שאם עליתי זה בגלל שהוכחתי את עצמי והאמנתי בעצמי.

בהחלט מגיע לך. יש לך כבר תפקיד מסוים? או שזה בשלבים ?
בינתיים אין לי תפקיד מסוים. הכל בשלבים.

כמובן. הקהילה כבר מתחילה להתרגל לעובדה שאת גלובאל, אבל האם את מצליחה להתרגל לזה? לאפשרויות, לסמכויות, לאחריות?
תראי, זה קשה; שלוש שנים הייתי משתמשת רגילה בלי תואר סמכות או משהו כזה, ופתאום אני גלובאלית. זה משנה את כל האווירה, אבל אני לא אומרת שצריך להיות נוקשים כל הזמן. צריך להראות שגם אם נכנסתי לתפקיד חשוב אני עדיין בן- אדם עם כוונות טובות וחברותית.

תאמיני לי, כולם יודעים את זה. ובהנהלה, את משתלבת? או שהכל עוד בשלבים מוקדמים?
אני חושבת שאני משתלבת. אין לי סיבה שלא, נכון?

ממש לא.
יש לך מטרה מרכזית/ פרוייקט / הישג שאת מתכוונת לעשות בתור גלובאל?
בגלל שאני יחסית חדשה בעניין של הגלובאל, אני חושבת שאני עדיין צריכה ללמוד דברים ואז מהלמידה אני אפיק את המטרה המרכזית שאני רוצה לעשות בתור גלובאלית.

מעניין. ובכן, כדאי שהמשתמשים יכירו טוב יותר את הגלובאלית החדשה והנחמדה שלהם, אני אשאל אותך עכשיו כמה שאלות אישיות (כגון תחביבים, מוזיקה...)
את מוכנה?
אכן.

איזה מוזיקה את אוהבת? פופ, רוק, קלאסיקה? או משהו אחר?
לטינית ורוק.

ולהקות אהובות?
ביטלס, גרין דיי, משינה, היהודים, שלמה ארצי, שייגעצ, מופע הארנבות של ד"ר קספר ועוד הרבה.

יש לך טעם מעולה. וזמרים?
אמרתי שלמה ארצי, שלום חנוך, יוני בלוך, בון ג'ובי, גידי גוב, גלי עטרי...

טעם גדול ומגוון. ומה התחביבים שלך?
להיות בצופים, לנגן בגיטרה ולישון.

את מתגייסת לצבא אוטוטו. איך ההרגשה?
עוד שנה. וגם זה עוד לא בטוח, יכול להיות עוד שנה וחצי או פחות. אי אפשר לתאר את ההרגשה לסיים מסגרת של 12 שנות לימוד ואז להתגייס, לעבור למסגרת חדשה, משונה, חששות, דאגות...
אבל מבחינתי, כל תפקיד בצבא חשוב וצריך להפיק ממנו את המיטב כי כשאשתחרר אני אדע בעצמי שתרמתי שנתיים.

את גם בקרוב נוסעת עם המשלחת לפולין. מלחיץ מאוד, לא?
ברור שזה מלחיץ כמו כל דבר אחר שיש לו מחויבות, עוד חודש מהיום. אני טסה, אני מייצגת את ישראל מטעם הצופים, לחוות את זה מהמסגרת שאיתה אני רוצה לחוות... אני חושבת שאין מילים לתאר את מה שאני מרגישה לגביי המסע הזה והשליחות שלי לשם.

זאת שליחות חשובה לא רק עצמך, אלא גם לכל המדינה, והקטע שהיום- הולדת שלך נופל בדיוק על הטיסה. מפריע לך בצורה כלשהי?
זה לא מפריע לי. בהתחלה זה כן הפריע, אבל בצורה חיובית כל הקטע של המסע, להיות רחוקה מהבית מאחותי התאומה. זה מבגר, נותן אחריות ואין ספק שמתי שאני אחזור אני אראה את הדברים בצורה שונה.

ואחותך התאומה לא טסה?
לא. היא לא טסה.

הבנתי. אז אור, אני חושבת שהראיון שלנו הגיע לסיומו, ובו אני מאחלת לך הצלחה בהמשך, הרבה עושר ואושר והמון כוח ובריאות.
תודה רבה לך ולכולם.
---------------------


דם ואש ותמרות עשן ספרים
כותב: Mordred.
בטאי: הילדה הכי יפה בגן.
בגלל החום הבלתי נסבל, הנוראי והגורם לכאבי הראש, אחד הרעיונות הראשונים שקפצו לי לראש היא סדרה חמה - לוהטת - המתרחשת במקומות לוהטים, וגיבוריה הם יצורים לוהטים- פשוטו כמשמעו. הם עשויים מאש.
ייתכן שחלקכם כבר ניחשתם-

ילדי המנורה

פרטים כלליים על הסדרה
שם הסופר: פיליפ ב' קר.
הוצאה: מטר הוצאה לאור.
שפת המקור: אנגלית.

הרפתקת אחנאתון


בשפת המקור: Children of the Lamp: The Akhenaten Adventure

לג'ון ופיליפה גאנט צמחו סוף סוף שיני הבינה. טוב, אולי "סוף סוף" לא כל כך מתאים כאן, כיוון שהם רק בני שתים-עשרה.
מייד עם צמיחת השיניים, דברים מוזרים מתחילים להתרחש סביב התאומים- קיר נסדק בלילה בצורה זהה לחלוטין לסדק שנגרם למוזיאון במצרים; פצעי הבגרות של ג'ון נעלמים; התאומים גובהים בן לילה בכמה סנטימטרים; ועוד.
אבל הדבר המוזר מכולם הוא הדוד שלא פגשו מעולם - דוד נמרוד - שנגלה להם בחלום בזמן עקירת השיניים שלהם. הוא מציע להם לבוא לבקר אותו בלונדון כדי ללמוד על המורשת שלהם ולמלא תפקיד חשוב- בלי להסביר איזה תפקיד בדיוק. בסופו של דבר, הם מצליחים לשכנע את ההורים שלהם לתת להם אור ירוק.

בלונדון, ג'ון ופיליפה מגלים דברים מוזרים על עצמם, על דודם ועל החבר הזקן של דודם, מר רקשסאס- כל המוזכרים לעיל הינם ג'ינים, אחד משלושת הגזעים התבוניים- הגזע שאחראי על המזל של בני האנוש. הם מגיעים למצרים ושם מגלים מהו התפקיד עליהם לקבל על עצמם כדי לשמור על המזל מאוזן.

הג'ינית הכחולה מבבל


בשפת המקור: Children of the Lamp: The Blue Djinn of Babylon

מועד תחרות הג'ינברסו מתקרבת, תחרות המיועדת לג'ינים (אפשר להבין זאת מהשם), בה הכוח הג'יני אסור בהחלט. פיליפה מחליטה לנסות את מזלה - בכמה מובנים - ולהשתתף לראשונה בחייה בתחרות. מי שתשפוט בתחרות תהיה, כמובן, הג'ינית הכחולה מבבל- הסמכות העליונה על כל הג'ינים, הג'ינית הגרה בבבל בעלת הכוח העצום והגישה למקומות רבים, היצור היחיד שאינו מונע כלל מטוב או רע אלא רק מהיגיון קר- אולי חוץ מפסיכופתים שלא יכולים להשתמש ברגש.
כמובן שפיליפה לא לוקחת בחשבון שמישהו יפליל אותה ברמאות כדי לגרום לה להגיע יחד עם ג'ון למקום מסוים, ובסופו של דבר להתעורר ולמצוא את עצמה לבדה בארמון שבבבל.
ג'ון יוצא יחד עם נמרוד, מר רקשסאס ומר רוגנרוטן הנאמן למצוא את אחותו התאומה ולהחזיר אותה מהמקום שכולו היגיון קטלני.יש לו חודש אחד בלבד להגיע אליה, לפני שהנזק המוחי שמשתלט אט-אט על פיליפה יעשה בלתי-הפיך.

מלך הקוברות מקטמנדו


בשפת המקור: Children of the Lamp: The Cobra King of Kathmandu

בפרק הפתיחה, באקחוס טורטליני עוזר לחברו בראד ולאביו לגנוב מהמוזיאון שרביט יקר מאוד שמכיל תא סודי.

אחרי יום ההולדת שלהם, בה חגגו שנה- כיוון שג'ינים חוגגים ימי הולדת משנת עקירת השיניים שלהם, ואחרי שאימם מראה להם לראשונה את ראי הנשמות שלהם, מגלים ג'ון ופיליפה שבאקחוס נעלם ושאימו, ג'ני טורטליני, שבורה, כיוון שזהו בנה השני שנעלם. הם מגלים גם שבראד ואביו נהרגו (או נרצחו) מהכשת נחש קטלני.
זמן קצר לאחר מכן, מקבל ג'ון הודעת דואר אלקטרוני מוזרה מבאקחוס (בכבודו ובעצמו), המפצירה בו להגיע ללא דיחוי למקום מסויים.
בדרכם לשם הם פוגשים את מלאך בשם אפריאל, שמחליט לעזור להם במשימתם. הוא יוצר שני חליפיים שמתנהגים כמעט בדיוק כמו ג'ון ופיליפה האמיתיים. בינתיים, מפליגים ג'ון ופיליפה אל האי בו ביקש באקחוס לפגוש אותם כדי לבשר להם שחייו בסכנה נוראית.
אך הפעם, הם לא יוכלו להיוועץ עם נמרוד ומר רקשסאס, כיוון ששני אלה הלכו למקום לא ידוע. לכן יצאו השלושה בליווי מר רוגנרוטן בלבד כדי לשמור על חייו של באקחוס המסכן.
בסופו של דבר הם מגיעים לקטמנדו ומוצאים את עצמם בניסיון מטורף לעצור את כת תשע הקוברות, כת בעלת תכניות זדוניות שאסור שתמצא את מלך הקוברות.

דעתי האישית על הסדרה:
זוהי סדרה נחמדה מאוד וקלה לקריאה. העלילה די מקורית - אף פעם לא קראתי על ג'ינים מהזווית הזאת - ומתרחשת כל פעם במקום אחר. למרות זאת, היא כתובה בלשון די ילדותית,אף על פי שזה משתפר מספר לספר, וזה יכול להציק לעין, במיוחד בספר הראשון.---------------------


סרטי קיץ- מה חם. מה סתם ואיך אני מזהה סרט טוב? טלוויזיה וקולנוע
כותב: Green Day.
בטאי: JustMe.
שלום לכם, הפעם, בשונה מהמסורת שלי, החלטתי לכתוב לכם סוג של מדריך.
לאחרונה, יש לנו הרבה מאוד זמן, החוגים לא ממלאים את שעות הצהריים המשעממות, או את שעות הבוקר, או אפילו סתם שעות שאפשר לשרוף בקלות.
הטלוויזיה והמחשב הם המפלט האחרון שלכם, ואז אתם נתקעים בשאלה - מה לראות ומה לא?

סרטי אנימציה וילדים
רוצים משהו קליל שיתן לכם את הצבעוניות ומצב הרוח?
כנראה שזה הז'אנר בשבילכם. לפני שאני אמליץ על סרטי אנימציה וילדים, אני אספר לכם לפי מה אני בוחרת את הבחירות שלי.
סרט אנימציה צבעוני חייב להיות בעל אנימציה טובה, נוף ירוק / צבעוני / תואם את האווירה. תאמינו לי, זה משנה. בסרט טוב חייב להיות משהו מעניין - משהו שלא יתן לכם להתנתק מהמסך בקלות. בנוסף, רצוי שיהיה טעם של עוד לאחר הסוף.

סרטי אנימציה מומלצים – up (למעלה), בית מלון לכלבים, איגור, צעצוע של סיפור ועוד סרטים צבעוניים, קלילים וללא ספק – חמודים.

סרטי אימה ומתח
חולים על מסתורין, הפחד שבאוויר וקצת דם שניתז?
ברור שזה הז'אנר בשבילכם. אם אתם באמת רוצים לזהות סרט אימה או מתח טוב, תתרכזו בעלילה.
אחת הטעויות הנפוצות בסרטי האימה המודרניים היא שהבמאי פשוט ממלא את כל המסך בדם. הוא בונה דמות רוצחת, שרוצחת את כולם בדרכים זוועתיות ואז האחרונה שנשארת מתגברת עליו.
לבחור בסרט כזה זאת פשוט טעות. טעות ענקית.

סרטי אימה ומתח מומלצים – פעילות על טבעית, (גרסאת אורן פלי. אם אתם אנשים ללא לב חלש, לכו על התיקון של שפילברג.) המשוואה, מגרש השדים, סיוט ברחוב אלם (הישן!), הנבואה ועוד.

סרטי פעולה
החום עולה, פעלולים בלתי אפשריים, תעלומה לא פתורה ופצצה מתקתקת ומסוכנת.
ללא ספק, סרטי אקשן זה פשוט אתם.
אבל לא הכל טוב. ערימה זולה של טריקים עלובים והרבה מאוד פיצוצים זהו לא דבר שמסתדר תמיד. צריכים משהו מעניין. וכמובן, בשילוב ערכים כמו נאמנות, אהבה וכו'.

סרטי אקשן מומלצים – אני, רובוט, שליחות קטלנית 1+2, בבילון A.D., איירון-מן, Xman, ארבעת המופלאים ועוד. .

סרטי קומדיה ופנטזיה
לברוח לעולם אחר, של צחוק, של יצורים קסומים, סודות, הרפתקאות ותעלומות. פשוט מאוד – כאן גרים בכיף אוהבי פנטזיה וקומדיה.
לעומת סרטי פנטזיה, סרטי קומדיה יכולים להיות מאוד קלילים ומשעשעים.
יש אנשים שאוהבים פשוט לחשוב שהם יכולים להיכנס לעולם הזה שמוצג, או לדמיין אחד כזה בראשם. חשוב לשלב בסרטי פנטזיה קצת הומור.
סרטי קומדיה הם ללא ספק ז'אנר מאוד אהוב וקליל לרוב. אך יש להיזהר משעמום יתר ובדיחות פוגעות וגזעניות.

סרטי קומדיה ופנטזיה מומלצים – אל תתעסקו עם הזוהן, הארי פוטר, דיזסטר מובי, הפרופסור המטורף, מת לצעוק ועוד.

כמובן שישנם עוד סוגי סרטים, אך אלו הם הפופולריים ביותר. לא סיקרתי על סרטי דרמה מפני שלא ראיתי הרבה כאלו, אני מצטערת.
עד כאן – הכתבת שלכם, שרון.---------------------


אסתי מדור ותיקים
כותב: הילדה הכי יפה בגן.
בטאי: Mordred.
כפי שוודאי שמתם לב, בגלל קורס מש"צים באורך שבוע וחצי שהפריע לי להיכנס לפורום יצאתי לחופשה קצרה מהמדור, בה החליפו אותי בהצלחה נועם ואיתי. עכשיו אני חוזרת לפעילות רגילה במדור, ונתחיל קודם בפיתרון השאלה מגיליון 8- מה היה שם החיבה של יונת. אף אחד לא ענה, והתשובה היא כמובן טינק- קיצור של טינקרבל, הכינוי המוכר ביותר של יונת.

בגיליון השבוע נארח במדורנו את אסתי, משתמשת מאז HP הישן, שאין ספק שרוב הקוראים לא שמעו עליה מימיהם.


                               אסתי בפורים השנה.
אסתי הייתה מעריצה שרופה של הארי פוטר. את חייה הווירטואליים היא התחילה באתר טיפו – "אני יודעת, עצוב. אבל הייתי בת 12" – ופתחה במערכת בניית האתרים בטיפו אתר על הארי פוטר. היא ניהלה אותו יחד עם עוד מעריצה של הסדרה, וזאת שלחה לה קישור לאתר HP- קהילת הארי פוטר הגדולה בארץ, או בסלנג הוותיקים הידוע- HP הישן.
אסתי הצטרפה לפורום והמשיכה איתו גם לאחר האיחוד עם היער האסור, שם לקחה חלק בפרוייקט דמבלדור וניהלה את הפורומים גראפיקה + ציור וצילום ורולינגים משתמשים יוצרים. את רוב כינויי העבר שלה היא לא זוכרת, ואת אלה שכן היא מעדיפה שלא לפרסם כי "הייתי פאקצה מטורפת, והכינויים האלה בהחלט לא תרמו לסביבה ולחיי."
אסתי הייתה כמעט בכל המפגשים מאז פסח 2008, ואפילו במפגש פסח השנה אפשר היה לראות אותה מסתובבת יחד עם ליאור בעזריאלי. היא פרשה לפני כשנה וחצי מהפורום- היא לא זוכרת בדיוק מתי- מכיוון שפשוט נמאס לה.
היום אסתי בת 16, היא כבר לא בקטע של הארי פוטר והכינוי שלה הוא ליס. כשהיא מתבקשת לתאר את עצמה התיאור הארוך והמייגע שלה הוא "אני אסתי ו... לא יודעת."
את המשתמש שלה אפשר למצוא בקישור http://www.hp-il.net/index.php?showuser=1353.
היא טוענת שהפעם האחרונה שנכנסה לפורום הייתה מזמן, אבל ההודעה האחרונה שלה בפורום נרשמה בתאריך 13/03/2010- לפני קצת יותר מארבעה חודשים, והפעילות האחרונה שלה- תופתעו לשמוע- הייתה אתמול ב 13:54 (נכון לתאריך 18/07/10). כן, אסתי לא כל כך נחרצת בפרישה שלה. או שאולי הכתבה הזאת הזכירה לה את הפורום הישן שפעם בילתה בו שעות מזמנה?

הדבר העיקרי שאסתי זוכרת מהפורום הוא פורום ספאם, בתקופה שלפני הסגירה שלו- כשהוא עוד היה פתוח תמידית. "אני וליאורי השתלטנו עליו, היה מצחיק בטירוף", היא אומרת.
אסתי עדיין שומרת על קשר עם חלק מהוותיקים, ונפגשת איתם לעתים קרובות בעזריאלי. היא זוכרת הרבה מאוד אנשים. "אני באמת צריכה לעשות רשימה? זה לא יגמר."
למרות שכפי שאפשר לראות היא נכנסת לפורום גם אחרי הפרישה, היא אומרת שהיא לא תחזור לפורום כי זה מיותר- היא לא מכירה כמעט אף אחד והיא כבר לא בקטע של הארי פוטר.
המסר המאוד עמוק שלה לקהילה הוא "תהנו לכם".---------------------


מה נזכור? ספורט
כותב: סוגד לאבישי אילני.
בטאי: Justin Bieber.

לאחר כשבוע מגמר המונדיאל, בואו נסתכל על מה באמת נזכור מכל החודשיים האלה.


אנחנו מתחילים בדבר הראשון שנזכור מהמונדיאל- הזוכה. ספרד זוכה בפעם הראשונה במונדיאל, בזכות איש אחד שהביא אותה עד לשלב הזה- דויד וייה.
חלוץ זה הביא את ספרד עד לחצי הגמר עם שער אחד בכל שלב: אחד מול פורטוגל ואחד מול פראגוואי.
מי שעוד הוביל זה היה פויול, לאחר שער הניצחון על גרמניה, היה ברור שהוא הגורם העיקרי בזכייתה של ספרד.

והגענו לאיש הזכייה של הנבחרת, הלא הוא אנדרס אינייסטה. בדקה ה-116, לאחר שההולנדים רצו להגיע לפנדלים, האיש הקטן הזה לא וויתר ושלח בעיטה אדירה לרשת של סטקלנבורג שנתן את הגביע לראשונה, לנבחרת ספרד.

האיש והאגדה. אינייסטה מניף את הגביע.

אנחנו ממשיכים לדבר הכי מדובר- אפילו יותר מהזכייה של ספרד- פול התמנון.
התמנון הזה הוא לא תמנון רגיל שלא יטעה אתכם, הוא ניבא שמונה משחקים מתוך שמונה שבכולם הוא ניחש נכונה!
במשחקה הראשון של גרמניה פול נתבקש לבחור בין 2 קופסאות שבשתיהן היו המזון של פול.
לאחד שניחש נכונה המשיכו לעשות זאת והוא עדיין המשיך לנחש נכון את כל תוצאות המשחקים.
לאחר שאפילו ניחש את הזוכה של המונדיאל, החלו לחשוד בתמנון. אנשים נתנו כל מיני סיבות, כמו למשל שכמות המזון הייתה גדולה יותר בקופסא של הנבחרת המנצחת, שהוא בוחר צבעים חזקים, אך לפי מה שפול בחר התברר שהטענות האלה הופרחו על ידי בעלי ה-SEA LIFE שבגרמניה. פול התמנון יהיה הסמל הכי גדול של המונדיאל.

נצר לדורות. פול התמנון בוחר את הזוכה.

הדבר השלישי שנזכור במונדיאל הזה הוא טעויות השיפוט שהיו במשחקים.
כבר מלא אנשים התלוננו על בעיות בשיפוט, כמו למשל שערים שהיו בברור בנבדל, שערים שלא היו וכמובן איך אי- אפשר בלי השער שמזכיר את גביע העולם בשנת 1966, השער של לאמפרד. כמובן אז לא הייתה טכנולוגיה, אך במונדיאל הזה הייתה את הטכנולוגיה המתאימה לפיפ"א אך זה לא עזר בכלום, השופט והקוון לא ראו את השער הברור מול נבחרת גרמניה.
אנגליה אפילו עם השער הזה,הייתה מודחת אף אין מה לעשות נבחרת אנגליה לא הייתה כמו שהיא הייתה פעם.
לסיכום אין מה לעשות,טעויות קוראות וגם במונדיאל הזה היו טעויות.

הנה שוב מבט לאחור- נויר מביט לכדור שנכנס לרישתו מביט כשהשער לא אושר.

הדבר השלישי שנזכור היא מי אם לא- גרמניה. נבחרת ללא ניסיון הצליחה להגיע עד לשלב חצי- הגמר. איך לאב עשה את זה? הסברים כאן.
גרמניה הגיעה לראשונה בתולדותיה עם נבחרת שממוצע הגילאים שלה הוא 24. אנשים פקפקו בנתון זה ואף אמרו שנבחרת גרמניה לא תעבור את שמינית הגמר אפילו.
אך התוצאות לא משקרות- לאב הרכיב את הסלאסו הגרמנית. תמיד היינו רגילים לראות את ברזיל בתור נבחרת בעלת משחק מאוד יצירתי ומהיר, אך הפעם ראינו את גרמניה כברזיל: השחקנים שהובילו את גרמניה למקום שלישי רובם לא היו ילדי גרמניה, מה שלא היה עד מונדיאל 2006, אוזיל (טורקיה), חדירה (תונסיה), בואטנג (גאנה), פודלסקי וקולסה (פולין), הובילו יחד עם מולר ושווינשטייגר את הנבחרת הגרמנית למקום שלישי ע"י משחק מהיר, ושערים מהתקפות מתפרצות. נתון מדהים מגלה שרוב משחקי גרמניה, היריבה דווקא שלטה במשחק אך לבסוף גרמניה ניצחה עם תוצאות מרהיבות של 4:0 , 4:1 .
תמיד נזכור ממונדיאל זה את גרמניה החדשה.

המופלאים. שחקני גרמניה חוגגים.

אנחנו עוד שנייה מסיימים אך דבר אחרון שנזכור כמובן את מונדיאל זה כמונדיאל ראשון ביבשת אפריקה.
עד ל-2010 אפריקה לא אירחה שום מונדיאל מכיוון שנחשבה ליבשת השחורה, יבשת עם פשע והרבה טרור, עד אז פיפ"א לא יכלה לתת אירוח למדינות אפריקאיות מכיוון חשש לפיגועים במשחקי רב צופים. גם השנה היה משטר כבד אשר נתן בעצם את אישורו של קיום המונדיאל ביבשת אפריקה. המרוויחים הגדולים שיצאו ממונדיאל זה כמובן פיפ"א וגם כלכלת דרום- אפריקה שהכניסה יותר ממיליארד יורו. כמובן שנזכור תמיד את זה כמשהו שמדמה את אפריקה גם בצורה יותר טובה.לסיכום, אנחנו לא נזכור את המונדיאל הזה בגלל הכדורגל כי בסך הכל לא הייתה רמה גבוהה בטורניר, אך דברים רבים אשר קשורים יותר לעולם ולא רק לכדורגל יזכרו לעד.

עדכונים
1. ברצלונה החתימה את קשרה של סביליה – אדריאנו.
2. טל בן חיים יחזור לשתף פעולה עם אברהם גרנט בווסטאם לאחר החתמתו בקבוצה.
3. וידיץ' עלול לעבור לריאל מדריד לאחר עיקוב בשדרוג חוזהו במנצ'סטר יונייטד.
4. ראול עוזב את ריאל לאחר 16 שנה- הוא עובר לשאלקה. בריאל יזכרו אותו כאגדה.

הדיון השבועי
האם ראול היה צריך לעזוב לשאלקה? האם זה יעשה לו טוב?---------------------


דרישות שלום
כותב: -.
בטאי: -.
אסיה, 33333>
ענבר , 333>
ענבל,
אופירהבן,
אוריה, 3333>
מאי, 33>
טל,
מתן,
יובל, 3333>
צוריה, 3333>
אלירז,
ניצן, 3333>
גלי. 333>
שרון 333>
(Garfield)
ובגליון הזה ד"ש ליער. 33>
אוהבת אותך הכי בעולם,
קיט הנסגדת. D:
(מלכת האריות)
ד"ש לאורי
ד"ש ליוני
ד"ש לאילון
ד"ש לאור 3>
ד"ש לשירה 3> (SELENE)
(סוגד לאבישי אילני)
ד"ש לחתימה של ראובן.
(הילדה הכי יפה בגן)
ד"ש לאבישי 33>
וד"ש לנעמה :)
(Red runny nose)
ד"ש לכל מי שאוהב אותי 33>
(Revolution 1)
ד"ש לכל המסטולים שאיתם אני לא יכולה לחיות D:
עדן3>
טל
ענבל
אילון
אלירז
קיצור מלא..
(Avishay Elanuy)
ד"ש ענקי לשירה, שחושבת שסלנה קיימת. 333>
(Green Day)
לבעלים שבלעדיהם לא היה דבר כזה היער האסור:
ד"ש ל Killer B
ד"ש ל Tomers
ד"ש ל wogee
ד"ש ל Joker
ד"ש ל edenbuganim

למנהלים הראשיים שהבעלים לא היו מסתדרים בלעדיהם:
ד"ש ל Lush
ד"ש ל Death Angel
ד"ש ל ברברה3> יונת
ד"ש ל אני אוהבת את יוני
ד"ש ל הילדה הכי יפה בגן

לסוהרסנים שבלעדיהם היה בלאגן בקהילה:
ד"ש ל Valley
ד"ש ל Selane
ד"ש ל Brisingr
ד"ש ל all you need is love

לצוות הארי פוטר היקר שבלעדיו לא היו כתבות מתורגמות היער:
ד"ש ל Merlin
ד"ש ל Miss Potter
ד"ש ל Raistlin
ד"ש ל Rubeus Hagrid
ד"ש ל זכיתי לאהוב
ד"ש ל הכינוי עבר דירה XP

למורים שבלעדיהם לא היינו גומרים שנות לימודים:
ד"ש ל אנאערף
ד"ש ל HLPE
ד"ש ל להרוג את מיכאל
ד"ש ל Justin Bieber
ד"ש ל Pink Guitar

לשרי הקסמים שבלעדיהם הקהילה לא הייתה מתפתחת:
ד"ש ל באפי
ד"ש ל איגי
ד"ש ל ירחוני
ד"ש ל Akira Kum
ד"ש ל Always_Smile
ד"ש ל Avocado
ד"ש ל Changmin Park
ד"ש ל Chris White
ד"ש ל Dark Lieon
ד"ש ל direwolf

וד"ש לכול קהילת היער האסור!!! :):):):):):):):):):):):):):):):)
(הארי האוזר)
ד"ש לשארון הסגידע D:
ד"ש לאורקי שקוראת לי מייק ותמיד שוכחת לדשדש לי :(
ד"ש לפרילי שאני המילקי שלה ! היוגורט והמעדן שליטע D:
(נעמי המלכה X3)
ד"ש למישו
ד"ש להפוטר
ש"ש לפרופסור בלק
ד"ש להלורד וולדמורט
ד"ש לצבא דמבלדור
ד"ש לסלג קלאב
ד"ש לאסירי אזקאבאן
ולכל הקהילה :)
(סוהרסן)
ד"ש לראובן הסטלה. אה, ולשירה הגלובאלית 3>
(לומטיסוש)
ד"ש בודד ויחיד לשחר. ואתה יודע על מה.
(michelle tanner)
אין לי כח לכתוב הרבה אז ..
לאילון ,
לנעמי 3 > ,
לאופירהבן ,
לראובן 3 > ,
לאוריה 3 >,
לשרון 333 > ,
לאבישי ,
טלטול 3333333333 > ,
ושחר :)
(ערסית קולה)
ד"ש לשיר!!!!"מוזיקה זה החיים"...(גם אוכל!)
ד"ש לשירי...!!!!(אני יביא לך קולה!מבטיח!)
וד"ש לכלל פורום הארי פוטר!!
(martag)
לכל חורשי אמת או חובה באשר הם(:
(NNN)
ד"ש לאנשים שאני אוהבת .
ובהזדמנות זו :
שחר, התינשא לי ?
(הכינוי עבר דירה XP)
לאוור ולמאיי ולשחמט. 33>
ובכלל לכל מי שנרשם לקסם החול הירוק. ^^
(Raistlin)
]---------------------


החידה השבועית
כותב: הנסיך חלדאר.
בטאי: -.
אוצר טמון, אוצר נסתר,
כאן אין הרבה מעבר,
חפשו אותי כולם יחדיו,
ממני הלורד ביטחון שאב,
מי אני ?---------------------


// המערכת נבנתה ע"י בועז ברמן הידוע כKiller B
נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות