היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

חוקי פורום השערות ותאוריות

מעודכנים. 2/3/12

נושא נעולפרסם נושא חדשפרסם סקר

02/03/2012, 13:08
female Revolt
צטט הודעה
אווטר ודרגה
Liberty! Equality! Fraternity!
מידע נוסף
מוגלגים, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
66 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#13,912 מנותק

חוקים
  • החוקים הגלובאליים חלים כאן, אך שימו - מותר להקפיץ אשכולות ישנים, כל עוד התגובה הולמת ומעניינת.
  • פורום זה מיועד רק להשערות ותאוריות בנושא הארי פוטר, ולא דברים אחרים, והתכנים בו קשורים להארי פוטר בלבד.
  • לפני שתפתחו אשכול בדקו אם יש כזה כבר. אם אתם רואים שיש, כתבו בו כתגובה את הדברים שרציתם לכתוב באשכול- הרי מותר להקפיץ.
  • האשכולות שאתם פותחים צריכים להיות עניניים ומושכים, של יותר מ-4 שורות.
  • דיונים וסקרים צריכים להיות מעל 5 שורות מסודרות, ויש להוסיף בהם גם את דעתכם האישית.
  • תגובה לאשכול צריכה להיות קשורה, לא חוזרת על דברי אחר, מפורטת ועניינית של יותר מ-2 שורות.
  • ביותר מ-x שורות, אני לא מתכוונת שתכתבו כל מילה בשורה אחת, אלא שתביעו את דעתכם באופן מורחב.
  • אין ללעוג לדעה של אדם אחר. אין בכוונתנו לפגוע באף משתמש.
  • אם אתם רוצים לפתוח משהו ואתם לא בטוחים אם הוא עובר על החוקים, התייעצו עם מנהל הפורום, גלובאלי ומעלה.
  • בונוס - חוק המקוריות! אשכולות מקוריים ומושקעים יזכו לשבח לא רק של המנהלים, אלא גם של המשתמשים (:
הפורומים נוקו ביסודיות אחרי שהיו מטונפים בספאם, ואנחנו מנסים להמנע מזה לקרות שוב. הקפידו לשמור על הסביבה שלכם נקייה!
מנהלים יקרים, אם נפתח אשכול לא ראוי, יש לנעול אותו ולהעביר לארכיון בכדי לא לגרום לפורום להראות מוצף בספאם.
ואם יש תגובה אחת לא הולמת באשכול, יש לתת אזהרה לכותב ולכתוב בהודעתו שהיא לא ראויה, אך לא לנעול את האשכול. חבל, יכול להיות שהוא אשכול מאוד יפה שהשקיעו בו רבות, ואנחנו לא ניתן לתגובה אחת לא הולמת להרוס אותו.

גלישה נעימה (:

--------------------

אני מזכירה לך, שהרשית לי. ועכשיו סגרת לי מעגל,
את השיר המזורגג הזה רציתי לשים ביום ההולדת החמישה עשר שלי,
אבל טיילור סוויפט מכרה את נשמתה לשטן ועמה- את אהבתי לשיר.
אבל בכל זאת, ממש רציתי להשתמש בו ליומולדת של מישהי, אז נתת לי את ההזדמנות.
כבר הסתבכתי עם כתיבת ברכה בשביל יום ההולדת שלך, אז אני לא מתכוונת לנסות ולכתוב עוד אחת.
את בן אדם מהמם סרוליק!
remember it.
ולקינוח, שיר אחד נורמלי ביותר -
https://www.youtube.com/watch?v=_4lOYYianT4

תודה עדאנסית, את מדהימה! ♥♥
ממש הפתעת אותי! תודה רבה על הכל, אפילו שבכלל לא שמרתי את החתימה הקודמת!

אבל זה היופי! היא נמצאת בתחומי עניין שלך!

מה? איפה? אני לא רואה XD או לא הבנתי למה התכוונת XD
אהה! הבנתי! ומצאתי אותה, אבל למה דווקא שם? XD איזו מצחיקולית את, עדאנסית! 3>

נושא נעול פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות