היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

בני השטן|טלי

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

04/12/2012, 22:48
female אני טלי
צטט הודעה
אווטר ודרגה
עשיתי את זה נגד רצוני החופשי- אז אתה אשם
מידע נוסף
סלית'רין, מנהלי פורומים
שנות לימוד: 0
2,396 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#10,391 מנותק

שם הפיק (הפעם מובטח המשך): בני השטן
שם הכותבת: טלי
דירוג: PG (אם ישתנה אודיע לפני כל פרק)
הבטא המוכשרת: עדן (:
הערות: מלבד העובדה שאני מבקשת שתגיבו תגובות בונות, אני גם מבקשת שתשאלו בקשר לכל דבר שלא מובן לכם, כך שאני אדע אם להכניס אותו לפרק הבא או שפשוט הוא לא הוסבר טוב בפרק הנוכחי (:
אגב, יש אנשים ספציפיים מאוד שאני מרשה להם לייעץ לי איך להמשיך. אתם מוזמנים לנסות, אני לא מבטיחה שאתם מהספציפיים האלה.

פרולוג:
אנשים תמיד ניסו למצוא דרכים חדשות לטפל בהם.
המצרים הקדמונים היו חונטים וקוברים אותם בפירמידות עמידות, כך שלא ימותו ולא יוכלו לצאת; מי היה מאמין שדווקא המצרים, הראשונים שאי פעם ניסו, יהיו היחידים שהשתמשו בדרך הכי נכונה?
אחריהם היו כמה דורות שקטות עד שהבבלים ניסו לטפל בהם. הם בנו מגדל גבוה מאוד ומתחתיו הם קברו אותם. מובן שזה לא החזיק הרבה זמן.
במהלך הדורות בני האדם ניסו בכל מיני דרכים מקוריות: שריפה, סקילה, חנק, כריתה, טביעה, ומה לא? לא משנה מה בני האדם ניסו, הם תמיד חזרו. כמובן, חוץ מהמקרה עם המצרים.
אף אחד חוץ מהמצרים לא ידע שלבני השטן יש תשע הזדמנויות לחיים. שנה לאחר שהם נהרגים הם חוזרים לחיים, הגוף הרקוב שלהם מתאחה ונהיה חזק משהיה בעבר והם פורצים את הקבר.
המצרים היו חכמים. הם לא הרגו את בני השטן, אלא רק שמרו אותם חיים דורות שלמים.
כשהעולם החל להתפתח וכל יצור שהיה שונה מבני האדם נחשב לחיה או ליצור שלא קיים, נדמה היה שבני השטן נעלמו מפני השטח.
זה לא היה המצב, כמובן. השטן לעולם לא מתעייף, הוא רק נעשה חכם יותר. הוא החליט שעל כל אישה שילדה לו בן להישאר אצלו באחוזת הגיהינום במשך חמש שנים כדי שבנם יקבל השכלה נכונה וידע איך להתמודד בעולם בני האדם. לאחר חמש השנים הללו, האם והבן היו נזרקים מהעולם הבא בחזרה לעולם הזה.
בני השטן לא היו שונים כל כך מבני אדם, למען האמת. הם נראו כמו בני האדם והיו להם את אותם הצרכים כמו בני האדם, אך להם היו כמה כישרונות מיוחדים, ולפעמים השטן היה מנצל אותם כדי לעשות כרצונו. כדי להיפטר מאחיזת השטן, היו בני השטן צריכים להיות יותר אנושיים. התקופה שנקראה תקופת הערפדים היא התקופה בה בני השטן היו מוצצים דם כדי להיפטר מאחיזת השטן.
בימים אלה, במאה העשרים ואחת, חיים אלפי בני שטן ברחבי העולם. חלקם חיים תחת אחיזת השטן ברוב הזמן וחלקם משתלטים עליה כל פעם מחדש. כמובן, מציצת דם כבר לא באפנה.
"הלורד..." היא אמרה בהיסוס. "נולדו לך... תאומים."
"תאומים?" הוא זקף גבה. "אז תהרוג את החלש ביניהם."
"אבל הלורד, נולדה לך בת ראשונה!" היא ניסתה להכניס קצת התלהבות לקולה. אחרי הכול, זה ידוע שמעולם לא הייתה לו בת.
"בת?" לפתע הוא לא נראה כל כך קשוח וכעוס כתמיד. "באמת? את בטוחה שהיא ממני?"
"בטוחה לגמרי, הלורד," היא חייכה. סוף-סוף הוא קצת שמח. "מי יודע אילו סגולות יש לבת..."
"לא, לא, זה לא טוב," הוא קם מהכס. "כל בן שנולד לוקח לי פיסה קטנה מהכוחות. הפיסה הזו כל כך זעירה עד שאיני מרגיש אותה כלל; אך הבת הזאת... אותה אני מרגיש."
"אל תדאג, הלורד," היא המשיכה לחייך. "עוד מעט תהיה מלחמה וכוחך ישוב לעצמו, חזק יותר מתמיד."
"אני רוצה לפגוש את הבת הזאת. אני רוצה שתחיה כאן לנצח נצחים, יחד איתי," הוא החל ללכת לעבר החדר בו שכבו הפעוטים.
"הלורד, לא!" היא ניסתה לעצור בעדו. "היא לא כמוך, היא אנושית מדי!"
"אז בואי נוודא שהיא לא תהיה אנושית כלל," הוא פתח את הדלת בעוצמה כזאת שהדלת הפכה לגחלים לוחצות.
"היא בסך הכול תינוקת..." היא התייפחה.

עוד הערה: אני יודעת שהפרולוג מפוצל לשני דברים שונים לגמרי, אבל הייתי חייבת להכניס את שניהם בתוך הפרולוג כי החלק הראשון עוזר להסבר והחלק השני לעלילה עצמה.
תהנו, ובואו נראה אם זה ינחל הצלחה כמו תיכון שמיימי (:

--------------------

צל"ש מעדן הבעלים על זה שיש לי 0% אזהרה ^^

05/12/2012, 15:15
ריפי רופ
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מוגל
מידע נוסף
*
הפלפאף, לא חבר בצוות
32 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#40,247 מנותק

סיפור יפה ונחמד מחכה להמשך

05/12/2012, 15:21
female הנהגת שחר
צטט הודעה
אווטר ודרגה
what's not kill you makes you stronger
מידע נוסף
צוות ה"פ, צוות הפאי
82 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#30,360 מנותק

ואו.
זה מקורי ואפל, לדעתי זה משאיר את הערפדים מאחורה בסיבוב. חשבת בכיוון יצירתי מאוד-הילדים של הרועה בהתגלמותו...נחמד.
הפרולוג משאיר במתח וההסבר בהתחלה תורם מאוד לקטע. מחכה להמשך ;)

--------------------

05/12/2012, 16:42
female לביבה מעופרת יצוקה
צטט הודעה
אווטר ודרגה
טישו= 2X+2Y
מידע נוסף
גריפינדור, לא חבר בצוות
287,010 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#7,591 מנותק

אווו. זה נורא מגניב ומסקרן וזה.
אהממ... מה רציתי? אה, כן. משום מה, בהתחלה, כשרק ראיתי את הכותרת, חשבתי שזה המשך לתיכון שמיימי^^

--------------------

היי דקל! מה שלומך?
שתדעי שזו הייתה בעיה לעצב לך חתימה.
אני לא יודעת בוודאות מה את אוהבת ולעצב לך ניקשם זה בעייתי בהתחשב בשמך המסיתורי.
אבל אז שמתי לב לכינוי שלך! הו, ישר הקפיץ אותי לאוסקר החמדמד.
שתדעי שרחוב סומסום הייתה החבורה שלימדה אותי אנגלית הכי טוב!
כן יותר טוב מכל מורה שהייתה לי, אפילו ריקי!
ואת מוזמנת לשנות כינוי ל"Oscar the Grouch" כי זה גרובי יותר מ"the monster in trashcan", או לפחות זו דעתי.
טהטה, הייתי כאן, את אדירה ביותר, להתראות בשמחות!
עדנלנד [26.9.12]

----
אפסוסה 3>
הייתי כאן ;)
----

p;

06/12/2012, 6:42
female אני טלי
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מידע נוסף
סלית'רין, מנהלי פורומים
2,396 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#10,391 מנותק

ציטוט (ריפי רופ @ 05/12/2012, 15:15)
סיפור יפה ונחמד מחכה להמשך

ספאם. אזהרה בע"פ. פעם הבאה נא לתת תגובה בונה.
וטישו, גם התגובה שלך לא משהו.

בלי קשר לזה-
תודה D: אני אחכה לעוד תגובה ואז אפרסם את הפרק הראשון.
אגב, הפרק הראשון אולי יפתיע בגלל שהוא שונה מהפרולוג, והפרקים השני והשלישי גם שונים בצורה משמעותית, אבל משם הכל נהיה דומה, פחות או יותר.

--------------------

06/12/2012, 16:16
female Highway to Heaven
צטט הודעה
אווטר ודרגה
קרן שליטעעע
מידע נוסף
מורה, צוות הפאי
44,961 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#14,572 מנותק

זה כל כך יפה.
קודם כל שאני לא צריכה להגיד שאת כותבת בצורה נפלאה, ופשוט נהנתי לקרוא את הפרולוג.
הוא נורא מסקרן ומשאיר רצון להמשך.
והחלק השני של הפרולוג דווקא יותר אהבתי, וזה בגלל שהוא יותר עלילתי ויותר משפיע על העלילה, כנראה. ממש אהבתי, בקיצור.

--------------------

מוּל קָרְבָּנוֹת כְּמוֹ זֶה, קוֹרְדֶּלְיָה בַּת
שֶׁלִּי, גַּם הָאֵלִים יַבְעִירוּ קְטֹרֶת. - ליר לקורדליה, מערכה 5 תמונה 3.

שני || 11 || שייקספיר 3> || נשואה בעושר ואושר לדסי 33> || שירשורים || ספרים || מ"תים (!) || עוד ספרים || מעצב(נ)ת || יש לי חיים משלי || קרן קנתה אותי בלילה הלבן

06/12/2012, 16:35
female אני טלי
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מידע נוסף
סלית'רין, מנהלי פורומים
2,396 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#10,391 מנותק

שם הפרק: הנרי.
מספר הפרק: 1
בטא: עדן D:
הערות: זה נחמד לעשות טופס לפרקים. תנסו גם!

כאב.
כאב זה דבר אנושי.
חבטתי בחלון הכיתה כל כך חזק בראשי עד שהזכוכית התנפצה וכל הראש שלי התמלא בחתכים. התיישבתי מיד, נאנק מכאבים, בזמן שכל התלמידים רצו לכיווני לראות מה קרה והאם אני בסדר. נגעתי באחד מהחתכים שבפניי והבטתי בידי. הדם היה אדום, למזלי. כשהאחיזה חזקה מספיק הדם שקוף והעיניים שחורות לגמרי. למזלי זה לא הגיע לרמה הזאת.
"ניקח אותך ישר למרפאה," אמרה המורה המודאגת ויישרה את משקפיה. "איך זה קרה?"
"אני... רציתי לראות את הגשם," אמרתי. זה נשמע מגוחך מדי.
"אז שברת את החלון?" אמר תום, חברי הטוב. הוא הביט בעיניי וניסה להבין מה לא בסדר אצלי.
"רציתי רק להיצמד אליו, כי הקור היה נעים," הסברתי. "כנראה... הנחתי את הראש חזק מדי."
"כנראה?" צווחה המורה ושוב יישרה את משקפיה. "מי רוצה ללוות אותו למרפאה?"
"אני אלך," אמר תום ועזר לי לקום.
אחרי שיצאנו מהכיתה הוא תפס בזרועי בחוזקה. "זה שוב היה הוא, נכון?" אי אפשר להסתיר דברים ממנו.
"כן, לאחרונה הוא מנסה המון פעמים. אני לא מבין למה," אמרתי בייאוש. "לאחיך לא היה כלום?"
"לא ראיתי את אחי כבר כמה חודשים," אמר תום.
"אתה חושב שהוא... נאחז?" שאלתי בחשש.
"אני לא יודע," הוא אמר בשקט. "אבל אם הוא כן, אז אביכם לא רוצה ברעתי."
האחות הוציאה את השברים באיטיות והכריזה בשמחה שאני לא צריך תפרים. היא המליצה על מנוחה, חיטאה את החתכים, מילאה את פרצופי ואת אוזניי בפלסטרים ושחררה אותי.
הכאב עבר; אחריו הגיע הפחד שאבי השטן שוב ינסה לאחוז בי.
שמי הוא הנרי.
אמי נלקחה בידי השטן לפני שש עשרה שנים, וילדה לו בן- אותי. עד גיל חמש גדלתי באחוזת השטן שבגיהינום, למדתי מאבי איך להשתמש בכישרונותיי המיוחדים, צפיתי באמי בעודה סובלת והועפתי בחזרה לעולם החיים בדיוק ביום הולדתי החמישי.
מאז אני גר איתה בדירה גדולה ממש ממול לתיכון שבו אני לומד. היא עובדת ככלכלנית בחברה מצליחה ומממנת את שנינו די טוב.
לפני שש שנים חוויתי את האחיזה הראשונה שלי.
קודם כל חשתי בנוכחותו של אבי. לא הייתי בטוח איפה הוא, אבל הרגשתי שהוא שם. אחר כך התמלאתי בזעם והרגשתי כוחות עצומים זורמים לי בדם, ראייתי השתפרה פי מיליון וההרגשה הייתה כל כך טובה, טובה יותר מכל סם שאדם יכול להמציא.
ואז החלה האחיזה. הרגשתי שנלקחה לי הבחירה החופשית והייתי כבול לרצונותיו של אבי; שמעתי את קולו אומר לי מה לעשות ומיד רציתי לעשות את זה. אני מתבייש להגיד מה עשיתי, זה היה נורא עד כדי כך. בתום האחיזה גיליתי שבכל פעם שנחתכתי (שברתי כמה כלי חרסינה בדרך. קשה לשים לב לדברים כאלה כשיש לך שטן בראש) יצא לי דם שקוף, שבכל דבר בו נגעתי היו סימני חריכה בצורת יד או אצבעות.
אני זוכר כמה בכיתי באותו יום. אמי הסבירה לי איך נפטרים מהאחיזה עוד לפני שהיא מתחילה. בהתחלה הייתי לוקח ממנה דם, זה היה משהו שלמדתי מאבי בילדותי, ולאחר מכן הייתה התקופה שבה הייתי עולה על הטרמפולינה שהייתה בביתנו וקופץ כמה שיותר גבוה. התחושה הנהדרת שבקפיצה הייתה נפטרת מהאחיזה.
כרגע אני משתמש בשיטת הכאב. גיליתי שהשיטה הזאת פועלת הכי טוב. אמנם היא כואבת ומצלקת, אבל הכול בסדר כל עוד אף אחד אחר לא צריך לסבול.
לאחרונה אבי ניסה לאחוז בי כל כך הרבה פעמים. אמי חושבת שהוא רוצה להגיד לי או למישהו אחר משהו דרכי ולכן הוא מנסה לאחוז בי שוב ושוב.
"דבי?"
"כן, אבי?"
"סיפרתי לך פעם מה היא 'האחיזה'?"
"לא, אבי. לא סיפרת לך מעולם."
"אולי כדאי שקודם כל תתנסי בה ואחר כך אסביר לך מה קרה?"
"אעדיף לדעת מה היא לפני שאחווה אותה, אבי."
"את בטוחה? האחיזה נותנת הרגשה טובה."
"אני בטוחה, אבי. אני חוששת בכל פעם שאתה מלמד אותי משהו חדש."
"חוששת? למה?"
"כי אתה אכזרי, אבי."
"אני? לא. אני רחום וחנון!"
"אתה השטן, אבי."
"כן, אבל..."
"לימדת אותי איך לענות אנשים בדרכים הכי נוראיות."
"נכון, אבל זה לא אומר ש-"
"ראיתי אותך מגדל ילדים וזורק אותם לאחר חמש שנים כאילו היו כלום."
"אבל את לא יכולה להתבסס על-"
"אבי, אתה התגלמות הרוע."
"טוב, אני מניח שזה נכון. אין טעם לנסות להגן על עצמי."
"לכן אני חוששת, אבי."
"אל תחששי, בתי היקרה. את הבת היחידה שאותה אני אוהב."
"אני הבת היחידה שלך, אבי."
"התכוונתי גם מכל הבנים. מעולם לא אהבתי אף לא אחד מהם."
"אז למה הם נולדו לך מלכתחילה?"
"רציתי לענות את האם. רציתי שתסבול מהיריון ולידה קשים. הרי כבר אמרתי לך שלידת שטן היא הנוראה מכולם."
"בן שטן, אבי. השטן לא נולד."
"תאמיני או לא, בתי. גם אני נולדתי."
"באמת? ומי ילדה אותך?"
"נולדתי ממחשבותיהם של האנשים על פני כדור הארץ."

--------------------

23/12/2012, 13:46
female מחוננת
צטט הודעה
אווטר ודרגה
קַטְסָה ♥ פּוֹ
מידע נוסף
גריפינדור, לא חבר בצוות
17,967 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#8,251 מנותק

טלי, זה מקסים ><

אוקיי, ת"ב כללי:
הרעיון אדיר, הביצוע מעולה. זה מותח, מסקרן, אפילו קצת מצחיק בהתחלה (בקטע שהוא שבר את החלון... חח אני אשכרה גיחכתי בקול..=) ונותן תחושת שבהחלט יש למה לצפות.

הפורולוג היה ממש אחלה. הסברת את הרקע בצורה מעניינת, ולא מונוטורית ומשעממת כמו ספר היסטוריה או משו כזה... את אשכרה הסברת על איזשהו משהו ולא אמרת על מה את מסבירה....
מה זה? זומבים? בעלי חיים כשהם?
גם החלק השני של הפורולוג טוב, הוא נותן טעימה קטנה מהעלילה עצמה. והיה לי טעים.

אהבתי את איך שהפרק הראשון מתחיל. אני חולה על התחלות כאלה.
מילה אחת, מוקרצת והזוייה ללא משפט המשך. זה מרגיש כאלו את הולכת לנתח את המילה הזאת ורק ממנה לפתח סיפור.

וחיבבתי גם את הדיאלוג בין בת השטן לשטן עצמו.... אבל תשימי לב, כי למרות שהם יוצרים מתח וסקרנות, דיאלוגים ארוכים ללא תיאור יוצרים אווירה משעממת, אז אל תשתמשי בשיטה הזאת יותר מדיי.

הממ.. זהו =>

אה, ומשפט שאהבתי ממש :
"נולדתי ממחשבותיהם של האנשים על פני כדור הארץ...."

מצפה להמשך =]

--------------------
היפופותומונסטרוססקוויפדאליאופוביה.

"מעולם לא טעיתי.
ואם טעיתי, זה היה בטעות.." D;

סנוביזם. D:
אן-ג'יין, הסיפור שלי D= פרק 12 פורסם!!!! תהנו =P
http://www.hp-il.net/index.php?showtopic=64740&st=0

|♥|אור-חן|15|שביעיסטית|דתיה גאה|גיטריסטית|סגול|חתיכו2|מד"שי D:|♥|

שיפי הכבשה D;
קרדיט לשארונ 3>

בן: אני רוצה להגיד לך משהו שלא אמרתי לאף בחורה, אף פעם!
בת: מה ? ♥
בן: אסתי בסטי ביליביליבסטי צינגלה בינגלה בום בום בום ...

23/12/2012, 14:02
female Just Believe
צטט הודעה
אווטר ודרגה
קרן שליטע!
מידע נוסף
**
סלית'רין, צוות הויקיפוטר
1,832 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#25,900 מנותק

ואווו מדהים! זה סוחף! באמת לא יכולתי לעצור לשניההה!
אני מקווה שהפרקים הבאים יהיו יותר ארוכים... ושיגיעו בקרווב!

--------------------
ליה|16 וחצי|סלת'רין|בלופ.
קרדיט לנעמה האדירה :)

23/12/2012, 14:02
female אני טלי
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מידע נוסף
סלית'רין, מנהלי פורומים
2,396 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#10,391 מנותק

שם הפרק: טוני.
מספר הפרק: 2
בטא: עדן D:
הערות: תודה לאורחית שבזכותה אני יכולה סוף סוף לפרסם את הפרק השני! תהנו.

קנאה.
קנאה זה דבר אנושי.
הבטתי דרך החלון הקטן שבסלון על הזוג שישב על הספסל שמול הבניין שלי, בצד השני של המדרכה. הם ישבו צמודים זה לזו, היא הניחה את ראשה על כתפו והחזיקה את זרועו בשתי ידיה, נהנית מהקרבה לאדם שהיא אוהבת. היא לבשה חצאית קצרה, הוא לבש מכנסיים ארוכים. היא הייתה עם גופיה והוא עם טי-שרט. חשבתי על העובדה שגם לי יש את אותם הבגדים שהוא לבש. זה יכול היה להיות אני.
אבן כבדה העיקה על ליבי. רציתי אותה כל כך, הייתי מסוגל להרוג אותו רק בשבילה. הרי היא הייתה שלי קודם, לא? זה כאב מאוד, אך זה היה שווה את זה. תחושת האחיזה נעלמה וחשתי בנוכחות השטן נעלמת לאט-לאט. זהו, עכשיו אני מוגן ולא צריך להמשיך להסתכל, אבל לא מסוגל להפסיק.
"תפסיק להסתכל עליה, אתה רק עושה לעצמך רע," אמר אהרון, שותפי לדירה. אהרון מעצבן בדרך כלל ומתעצבן מהתנהגות שלדעתו לא הגיונית. הוא בוחר כל בגד לפי היגיון מלא, הוא קורא רק ספרים הגיוניים לגמרי, הוא אוכל לפי ההיגיון והוא מדבר רק בהיגיון. הוא חושב שכולם צריכים להיות הגיוניים כמותו, ואם מישהו לא מתנהג בהיגיון מלא אז הוא מוזר, בעייתי, טיפש וכמובן- חסר היגיון.
"אני יודע," אמרתי בעצב. "אבל אני חייב להסתכל."
"למה?" דרש אהרון. הוא תמיד שואל למה, הוא מאמין שבכל זאת לכל מצב לא הגיוני יש היגיון מסוים. אני לא מבין מה ההיגיון במשפט הזה.
"כי ככה," ניסיתי לחייך אליו.
"אתה נהיה מוזר יותר ויותר מרגע לרגע," אהרון רטן והביט בי בכעס. כמובן, לא הייתי הגיוני.
"תאמין לי, אם לא הייתי מסתכל הייתי מוזר יותר," גיחכתי. משפחתי ידעה מה אני, אבל לאהרון לא היה שמץ של מושג. כשהייתי נושך מישהו או מכאיב לעצמי הם ידעו בדיו מה קורה ושזה שום דבר. אהרון, לעומת זאת, בסך הכול התעצבן מחוסר ההיגיון שלי.
"אני נכנס להתקלח," הכריז. "אל תפריע לי."
"אני אנסה לעמוד בפיתוי ולא לתקוף אותך במקלחת," אמרתי בציניות.
הוא הלך ואני נותרתי לבד.
'זאת כבר האחיזה השנייה השבוע,' חשבתי. 'בדרך כלל היה נדיר מאוד אם היו שתי אחיזות בחודש אחד. מה קורה פה? למה זה התגבר?'
נשענתי על אדן החלון והבטתי בקלרה, זאת שישבה על הספסל עם החבר שלה. אולי אם אבהה בה מספיק זמן אהיה חסין בפני היאחזויות.
שמי הוא טוני.
אם אני נחשב אני כשאני תחת השפעת האחיזה, אז אני רוצח, אונס, גונב, הורס משפחות, טרוריסט, מענה, שורף, משמיד, מרעיל מאגרי מים, פירות, ירקות, בשר וכל דבר שייכנס למערכת עיכול אנושית, ומה לא.
אם אני לא נחשב אני כשאני תחת השפעת האחיזה, אז אני סתם טוני. אני בחור בן עשרים ושלוש, עושה תואר בכלכלה וחשבונאות, גר בדירה ממוצעת עם שותף מעצבן, לא בקשר עם משפחתי ומאוהב עד מעל הראש באקסית שלי, קלרה. המראה שלי לא ייחודי בכלל. כל בני השטן דומים בכמה דברים, כך שאם מצאת אחד יש סיכוי די טוב שתמצא את השאר. לכולנו יש את אותו שיער שחור, אותן עיניים שחורות (למרות שאמי מתעקשת לקרוא לזה חום כהה מאוד); כולנו מגיעים לגובה מטר שמונים ושלוש ולכולנו עור שזוף. יש עלינו גם מה שנקרא "פחד גיהינום", שזה סימן בצורת פניו של אבי על הקרקפת. אני זוכר שאבי הסביר לי שזה חיוני שכל אדם ששרד את הגיהינום בלי בעיה יישא עליו את "פחד הגיהינום". בנוסף, זה גם סוג של כרטיס כניסה חופשית לגיהינום מתי שיתחשק לי. למקרה שתהיתם- מעולם לא התחשק לי לבקר שם.
אני לא מבין איך אבי הסתדר לפני שהיה לו אותנו, את בניו. אנחנו השליחים שלו לכל זוועה שהוא רוצה לעשות. המטרה היחידה שלשמה הוא אי פעם ירד לעולם היא חטיפת נשים מסכנות.
אל תטעו לרגע, לשטן אין צרכים אנושיים. הוא אמר לי שהוא בסך הכול רוצה שהנשים יסבלו, והוא בוחר את אלה שלא היו מתאבדות, כי אז הסבל נמשך המון זמן. אני חושב שיש לו עוד סיבה- אנחנו. הוא צריך את בני השטן כדי להיאחז בהם.
"הרגשת את זה?"
"בבקשה אל תעשה את זה שוב, אבי."
"אנסה להימנע... היה לי קשה להיאחז בך."
"כמו שקשה לך להיאחז בבנים שלך כשהם מתחברים לאנושיות שבהם?"
"כן, אבל אני חושבת שהיה לי קשה להיאחז בך בגלל שאת נקבה."
"למה לא היו לך בנות אף פעם?"
"זה פשוט לא קרה."
"סתם כך?"
"השטן הוא זכר, אז ילדיו גם יהיו זכרים. כך זה עובד."
"אז איך אני נוצרתי?"
"יש לך תאום. הוא קיבל את הזכריות ממני ואת קיבלת את השטניות. את בעצם שטן שכלוא בגוף אנושי."
"אז למה אתה חושב שאני לא אנושית?"
"בגלל שגוף אנושי רגיל לא יכול לחיות עם שטניות בתוכו. השטניות משתלטת על הגוף האנושי עד שהוא לא אנושי בכלל. מלבד זאת, טיפלתי בך."
"אתה מתכוון לקרניים שהצמחתי?"
"הקרניים והעובדה שיש לך אינסוף הזדמנויות לחיות."
"אתה מתכוון לזה שיש לי יותר מתשע נשמות?"
"אלה לא נשמות שונות. הנשמה היא אותה נשמה, כוח החיים הוא שמתחדש. לבן שטן רגיל יש תשע הזדמנויות לחיים. לאחר שכוח החיים נעלם, הוא מתחדש במשך שנה עד שהוא מחזיר את הנשמה לגוף של בן השטן בפרץ אנרגיה ששובר את הקבר והורג בכאב את כל מי שנמצא בסביבה."
"אבא, יש לי שאלה."
"שאלי, בתי."
"האם אני שטן?"
"לא, בתי. אם היית שטן... לא, אני לא חושב שזה הזמן המתאים להגיד לך את זה."
"אתה לא השטן האמתי?"
"אולי היה אחד לפניי, אבל נוצרתי כמו שכבר אמרתי לך."
"אבי, אוכל לשאול עוד שאלה?"
"שאלה אחרונה."
"האם... האם אתה מסוגל לגרום סבל לאדם אחר? האם אתה משתמש בבניך כשליחים כי אתה לא מסוגל לבצע את העבודה בעצמך?"
"אלה שתי שאלות. שניים זה יותר מאחד, בתי."

--------------------

23/12/2012, 17:39
male Iconoclast
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מוגל
מידע נוסף
*
גריפינדור, לא חבר בצוות
18 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#40,923 מנותק

אהמ אהמ אהמ... אני אהיה קצת פחות נחמד, ככה אני נותן תגובות בונות לאנשים שאני חושב שאשכרה יש סיכוי שהם ישתפרו או יעשו עם זה משהו, זה לא משהו אישי אני פשוט מציין את כל הטעויות שאני רואה.

פרולוג- אישית את החלק הראשון פחות אהבתי, של ההסברים הכוונה. אני לא אוהב לפתוח בהסברים, זה הורס את המתח. לדעתי החלק השני של הפרולוג ואיזה שורה שתתחיל את הפרק הבא או חלק מאמצע הסיפור בונים מתח בצורה הרבה יותר טובה.
בחלק הדיאלוג היתה לך פאדיחה קטנה, בהתחלה התייחסת למשרתת או למה-שהיא-לא-תהיה שהודיעה לאל דיאבלו שיש לו תאומים כאל נקבה ושורה לאחר מכן אל דיאבלו פנה אליה כאל גבר. זאת פאדיחה קטנה ששמתי אליה לב רק בקריאה שניה אבל עדיין.
דבר נוסף, אבל זה כבר בגדר דעה אישית נטו. אני הייתי מפסק מעט אחרת את הקטע. כאילו, הפיסוק הוא אחלה אבל אני מעדיף לעשות את זה אחרת. שוב לא טעות או משהו רק הערה, איך לומר, סתמית.
בשורה התחתונה - זה נחמד, מסקרן וזורם לקריאה. סה״כ זה סבבה+ (אם לדרג במספר הייתי נותן לזה 8/10)

פרק 1 - מלבד העובדה שהדמות הראשית, הנרי אם אני לא טועה, נתנה הרגשה של דמות מפגרת ונואשת(אחד מסוגי הדמויות האהובים עליי, גם אם זה לא נשמע ככה) בהתחלת הפרק(יש דרכים יותר קלים לגרום כאב ולהקיז דם ואני לא מכיר אנשים שנוגחים בחלונות) שמתי לב שדברים קטנים נוספים:
1. את נוטה להשתמש בפסיק בסוף מרכאות. בכוונה או..? מעולם לא נתקלתי בדבר כזה קודם לכן.
2. ״כנראה?״ צווחה המורה... - הייתי מוסיף סימן קריאה לאחר הסימן שאלה, נראה יותר מתאים לדעתי.
3. משהו שממש שמתי לב והציק לי, חסרים תיאורים, אין מספיק רגשות ותיאורי סביבה ודמויות. אולי בגלל שגדלתי על טולקין ופנטזיה ואני רגיל לשלוש עמודים תיאור של עץ זה מציק לי ככה, אולי כי באמת אין מספיק. בכל מקרה מבחינת סביבה הייתי מוסיף פרטים שוליים קטנים שהיו נותנים לקורא תחושה שהוא אשכרה נמצא בסצנה המתוארת.
4. סגנון הכתיבה שלי מלווה המון תיאורים, כינויים ואזכורים לכאורה לא רלוונטים. כמו כן אני משתמש בהמון קישוטים ספרותיים ומוטיבים. שמתי לב שחסר את הדברים האלה כאן, אני מציע לך לנסות כן להשתמש בהם זה ממש משפר את הקריאה למראית עין.
5. החלק של הדיאלוג בין דבי לבין אל דיאבלו, אני לא יודע מה בדיוק הפריע לי שם אבל היה שם משהו לא זה. אולי כי הוצאת את אל דיאבלו קצת פטתי? אנערף את מוזמנת להתעלם מהערה זו.

בשורה התחתונה - הקריאה זורמת מאוד, השפה פשוטה ועממית, אולי כזאת היא אמורה להיות, אני בא מקצה אחר של ספרות, ואני מכוון את יצירותיי לאנשים בוגרים שאוהבים לנתח כל שורה ומילה.
8.5/10

לא קראתי את פרק 2, אני אקרא ואגיב עליו ביחד עם פרק מספר 3. אשמח, למרות שזה לא נראה כך, שתוסיפי אותי לרשימת הקוראים אם את עושה את זה ותעדכני אותי בה״פ כשיוצא פרק חדש. אני אשמח לעקוב אחרי היצירה הזאת כי היא נשמעת עד כה בעלת פוטנציאל.

הודעה זו נערכה ע"י Iconoclast ב 23/12/2012, 17:42

--------------------

ניק | בן 19 | soon to be אילתי | היער האסור - פורום הארי פוטר מוזיקה היער האסור - פורום הארי פוטר

^ ^ ^ Skullcandy G.I. HESH Rasta תודה לכן על הכל, המוזיקה היתה נהדרת! ^ ^ ^

הסיפור שלי, מוזמנים להיכנס, לקרוא ולהגיב. (לחיץ)

Lidgonia Chronicles - The Tale of the Blood War

23/12/2012, 17:52
female אני טלי
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מידע נוסף
סלית'רין, מנהלי פורומים
2,396 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#10,391 מנותק

דבר ראשון, יש לך המון הערות ביטוא. אני לא הבטא, כך שהערות כאלה לא באמת נוגעות לי.
דבר שני, אני מודעת לזה שאני לא מתארת הרבה ואני עושה את זה כבר שנים. תמיד כשקראתי ספרים שנאתי תיאורים, אז אני מנסה לתאר כמה שפחות, למרות שזה יכול קצת להרוס את העלילה.
דבר שלישי, כדאי שתתרגל לזה שהשטן עומד לצאת פתטי. אני אוהבת להוציא את הגדולים פתטיים (לדוגמא, ב"תיכון שמיימי" האל, שהוא הגדול מכולם, מתנהג בפתטיות מוחלטת).

--------------------

24/12/2012, 19:47
female Let me be myself
צטט הודעה
אווטר ודרגה
I'm waiting, I'm praying, realize, start hating
מידע נוסף
סוהרסן, הנביא היומי
16,030 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#11,077 מנותק

ציטוט (Iconoclast @ 23/12/2012, 17:39)
1. את נוטה להשתמש בפסיק בסוף מרכאות. בכוונה או..? מעולם לא נתקלתי בדבר כזה קודם לכן.
2. ״כנראה?״ צווחה המורה... - הייתי מוסיף סימן קריאה לאחר הסימן שאלה, נראה יותר מתאים לדעתי.

סלחו לי על התגובה ועל ההתערבות, אבל יש דברים שאני חושבת שזה מתפקידי לענות, בתור זאת שביטאה את הקטעים.

1. שמע, אני ממש מופתעת מזה שאתה אומר שבחיים לא נתקלת במקרה של פסיק בסוף מירכאות. אתה מוזמן לעיין כאן-
http://hebrew-academy.huji.ac.il/hahlatot/.../Pages/P31.aspx
ולהחכים קצת בנושא הפיסוק.
2. כאן אני לא מסכימה אתך. סימן השאלה הוא מאוד במקום כאן, הוא בא להדגיש את הספק והלגלוג שיש בקול שלה. אולי אתה חושב אחרת, אבל זו כבר דעתך האישית.

--------------------

כי אדנוש'כ הוא שמך האמיתי. ונכון שהחתימה הקודמת היתה הרבה יותר יפה, אבל גירל, יש לך יום הולדת.
ואני אוהבת אותך הכי בעולם

אני אמסור לך את אהבתי הרבה.

24/12/2012, 21:14
female זאת שאין לנקוב בשמה
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מוגל
מידע נוסף
*
רייבנקלו, לא חבר בצוות
1,280 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#13,308 מנותק

טוב, קודם כל, אהבתי מאוד :)
הנושא מעניין ומקורי, הכתיבה שלך בוגרת וסוחפת, והסיפור מסופר בצורה שאני אישית מאוד אוהבת.
אולי באמת חסרים קצת תיאורים, אבל לי זה לא מאוד מפריע.
תמשיכי כך, יש לך כישרון :)

--------------------
שופופו, ידידיי!

הנה כמה משפטים מיותרים ומפגרים בעליל:
מחקרים הוכיחו שעגבניה היא לא ירק ולא פרי. היא ביסלי.
לחומה ולכיסא יש מכנה משותף: שניהם אינם חומוס.
בהודו אסור לכבשים לנהוג ללא רישיון.

הידעת?!
1. ברוב סוגי הליפסטיק יש קשקשי דגים.
2. במשך שנים הייתה דמותו של דונאלד דאק מוחרמת בפינלנד כי לא היו לו מכנסיים.
3. ב-1830 מכרו קטשופ כתרופה.
4. חברת תעופה אמריקנית חסכה ארבעים אלף דולר בשנת 87 ע"י הוצאת זית אחד מכל סלט שהוגש לכל נוסע.
5. אף בן אדם לא יכול ללקק לעצמו את המרפק.
6. צ'רלי צ'פלין השתתף בתחרות כפילים של עצמו וזכה מקום שלישי.
7. לעיסת מסטיק בזמן חיתוך בצל מונעת דמעות.
8. במדינת וושינגטון היה פעם חוק שלנשים אסור לצעוד יותר משלושה צעדים אחורה בזמן ריקוד.
9. הדבק על גב הבולים בישראל כשר.
10. ספר השיאים של גינס נכנס לספר השיאים של גינס כספר הנגנב ביותר מספריות ציבוריות.
11. עטלפים תמיד פונים שמאלה כשהם יוצאים ממערה.
12. 90% מהאנשים שקראו את זה ניסו ללקק לעצמם את המרפק!

זקן סיני אמר פעם: "אני לא זקן, ואני לא סיני, תפסיקו לצטט אותי!!"

נ.ב - אני סוגדת לאלוהי השניצל!

איזה בזבוז זמן זה היה...... (: אני לא מאמינה שקראתם את כל זה.....
אבל הנה משו שיבזבז לכם את הזמן אפילו יותר ממה שאני ביזבזתי!
http://planet.nana.co.il/pop101/lm.html (לחיץ)

25/12/2012, 17:38
female Tealya Grase
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מה שיהיה זה הטוב בשבילי. (:
מידע נוסף
**
סלית'רין, לא חבר בצוות
12,752 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#13,660 מנותק

טלי, זה נורא יפה. אני אהבתי מהתחלה, כי נתפסתי על המשפט האחרון של 'נולדתי ממחשבותיחהם של אנשים על פני כדור הארץ'. מדהים, מעורר מחשבה.
נאי אוהבת איך את מחלקת את זה לכמה צורות כתיבה, של הדיאלוג עם האב השטן ושל העלילה עצמה.
בכללי אני אוהבת יותר תיאורים, אבל כמובן, איך שנוח לך לכתוב.
ההערות לייד כל משפט שהמדבר אומר מוסיפות המון קלילות וגורמות להיכנס לו לראש. יש ליצירה הזאת פוטנציאל אדיר, כמו שניק אמר. מקווה שלא תהרסי במצע. (סתםסתם P: ) מחכים לפרקים הבאים!
אגב, עדן. בטאות מעולה לדעתי (:

--------------------
שירה||15 וחצי| דתיה גאה.||
פרשתי.

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות