היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

נסיכה ואביר/אסמרלדה

פרק ראשון/איוקי

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

30/04/2012, 17:57
female פיס אנד לאב אנד פאן

צטט הודעה
אווטר ודרגה
קוסם מתחיל
מידע נוסף
רייבנקלו, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
5,216 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,963 מנותק

שם הפיקפורום: איוקי
שם הכותבת: אסמרלדה
פאנדום: מעניין
דירוג: הפרק הזה הוא רק PG, אבל יכול להגיע עד PG13
שיפ: ר'/וקיאי
אורך: שלושה פרקים
ז'אנר: טרגדיה
תקופה: מן ימי הביניים לא ימי הביניים שכאלה. קשה להסביר. זה די מציאותי עם המון חומר מומצא.
בטא: אני והוריי.
ויתור זכויות: לעצמי, ואין לקחת רעיונות/קטעים/משפטים/התרחשויות/משהו מפה בלי לבקש רשות.
הערות: תהנו.
~~~~~~~~~~~~~~~
"הוד מלכותה, התה שלך מוכן." אמר המשרת לאחר שקד קידה קלה בנימוס ובניסיון לא להפיל את תוכן המגש שנשא על רצפת השיש המבריקה.
"תודה אולאף" אמרה הנסיכה בהיסח דעת ולא הזיזה את עיניה מהחלון.
אולאף הניח בתגובה את המגש על שולחן העץ העגול הקטן שנח לצד המיטה ויצא בדממה. היה לה קשה להתנתק מהחלון, אך היא הכריחה את עצמה להסתובב לכיוון הנגדי ולשתות מהתה שאולף טרח להביא לה. היא בהתה במגש המתכת שעליו נחו כלי התה. היה שם קומקום נמוך מפורצלן שהעלה אדים ריחניים, שתי כוסות תואמות עם ידית דקיקה וכמובן קערית עדינה באותו עיצוב פרחוני עדין מלאה קוביות סוכר וכלי מתכת מלבני שבו נשמר החלב. הנסיכה אחזה בידית אחת הכוסות ופתאום עלתה מחשבה תמוהה בראשה. אם רק היא כאן, מדוע יש שתי כוסות? היא מיששה בדאגה את מצעי המשי הרכים שעל מיטתה ושמעה קול צעדים מתקרבים לחדרה. לאחר כמה שניות נכנסו לתוך החדר שני אנשים, הראשון נמוך ושמן בבגדי פאר והשני גבוה וצנום בחליפה מגוהצת. הם נכנסו אל החדר ומיד הבחור הצנום נטל כיסא מעוטר מפינת החדר והניח אותו ליד השולחן, ובלי להשתהות הראשון התיישב בו.
האיש בחליפה המגוהצת מזג תה לשתי הכוסות בזהירות, הוסיף כמות חלב נדיבה לכוס אחת ואז הביט בנסיכה במבט שואל כשהכלי בידו, היא הנהנה בראשה לחיוב והביטה בו ממהר למזוג לה קצת חלב לכוסית. כשסיים הוא הביט בגבר במחלצות הפאר וזה הפתיר לעברו "אתה חופשי גוסטב." גוסטב מיהר להסתלק, נעליו השחורות מקישות במרצפות ורעשן מהדהד. הייתה שתיקה בין יושבי החדר עד שאמר האיש "איוקי ביתי היקרה, אנא סלחי לי על ביקור הפתע הזה בחדרך. הרגשתי שאני מוכרח לדבר איתך."
"זה בסדר, אבא." אמרה הנסיכה איוקי והביטה באיש, באביה, המלך.
"הדוכס מווילס רצה לבוא היום." אמר המלך והתעלם מנחרת הבוז של ביתו "הוא גבר נאה בהחלט, בעל אדמות פוריות וטירה יפה. הגן שלו זכה בתחרות כס הזהב האחרונה לגינות מטופחות." הוא עצר לרגע, וקולו התקדר מעט "אבל אמרתי לו שלא יוכל לבוא היום, שכן היום יש לך מחזר אחר, לא?" הוא עצר לרגע. "את יודעת, ביתי, אינני סבור כלל וכלל שהנער המפוקפק הזה טוב לך.
אנחנו לא יודעים עליו שום דבר, וחוץ ממילים יפות ופרחים בניחוח מתקתק – אין לו שום דבר להציע לך. בוודאי שלא כמו הדוכס מווילס למשל."
זהו, איוקי לא יכלה לסבול עוד רגע אחד של שתיקה מנומסת והפטפוטים של אביה "אתה טועה ובגדול אבי היקר." אמרה איוקי בקול רגוע, בידיעה שקול כזה ירגיז אותו הרבה יותר מצעקה. "הבחור שלי הוא יפה, הוא מוכשר, הוא נועז, הוא אמיץ ואין לו מעצורים."
"אם לא הבנת ביתי היקרה," אמר ברוגז אביה "זאת בדיוק הבעיה שלו. את כבר בת שש עשרה, עוד אין לך ארוס, את חייבת להינשא, אבל לא לפרחח עלוב!"
"אל תקרא לו פרחח עלוב." אמרה בקול שקט ומסוכן "אתה יכול לקרוא לו מיוחד, אתה יכול לקרוא לו משונה, אתה אפילו יכול לקרוא לו עני, אבל פרחח עלוב הוא לא." המלך קם, הבריש את בגדי המשי והקטיפה מהאיכות המשובחת ביותר שלו, הביט בביתו במבט מלא בוז ואמר "תסתכלי על עצמך ביתי, את מתפלשת בבוץ עם מנקה צואה במקום לשבת בראש הארמון עם גברים ראויים לשמם. אני מתבייש בך." ובלי להעיף מבט לאחור, הוא הסתובב ויצא מהחדר.
הנסיכה איוקי נשארה לשבת על מיטת האפריון היפהפייה שלה, מלטפת את המצעים הורודים, ורק אחרי שעה ארוכה העיזה לקום ולהביט במראה.
נסיכות היו צריכות להיות יפות. לא סתם יפות, יפהפיות בצורה נעלה, וזאת לא הייתה המלצה, זה היה חלק מן המקצוע. חובה. אומרים שלנסיכה כדאי להיות בלונדינית עם עיניים כחולות, שזה משפר את התדמית, אך גם האדמוניות בעלות העיניים הירוקות כאבני ירקן והשחורות עם העיניים החומות העמוקות הצליחו מאוד. איוקי הרבה פעמים שמחה שהיא משתייכת לזן השלישי, שהיא לא מופרכת מדי, אך בעלת מראה מלכותי בהחלט. איוקי דאגה לטפח את עצמה, השיער המתולתל שלה ירד בתלתלים עגולים מושלמים, עורה הבהיר היה רחוץ ונקי, והיא הייתה לבושה בבגדים הטובים ביותר שנסיכה יכולה להרשות לעצמה.
האם זה נכון? האם אני צריכה להפסיק להתפלש בבוץ ולהתחיל להתנהג כיאה למעמדי? חשבה לעצמה כשבחנה את דמותה שהשתקפה מן המראה הגדולה. למרות שהשתדלה להתעלם מדבריו, מה שאמר לה אביה חלחל לתוכה. לא עדיף לי להתחיל לבלות עם גברים מסורקים בחליפות מחויטות ועניבות משי מאשר מנקי רחובות בסחבות? היא נענעה את שמלתה, לא לחשוב על זה, תתרכזי בבגדים, חשבה לעצמה איוקי. והיא הקשיבה לעצמה. היא הביטה בשמלתה, שמלת משי בכחול עמוק עם חוטי קשירה אחוריים מוצלבים דקים וחצאית מתנפנפת. היא הסתובבה במקום ונתנה לחצאית להסתחרר, עד שהבחינה בנוף המשתקף מן החלון. השמיים נצבעו בגוון כהה יותר, גוון אחרי הצהריים נעים, הוא יגיע בקרוב. איוקי מיהרה לשולחן האיפור שלה והתיישבה בבהלה, היא חייבת להיראות מדהימה מולו. בהתחלה עיסתה בעדינות את פניה עם קרם הפנים המשובח ביותר שלה, שגרם לעורה לקרון ולזרוח, ואז הוציאה ביד יציבה מסקרה ירוקה ומרחה פס עבה מעל עיניה. אחר כך הוציאה אודם זהוב יקר שקיבלה ועדיין לא יצא לה להשתמש בו, ונתנה לשפתיה צבע זהוב מהמם. היא הביטה במראה, תוהה עם זה מספיק, ואז פתחה מגירה מהשולחן והוציאה ענק כסף כבד עם טיפות בדולח שזורות בחוליות שהותכו ידנית במלאכת – מחשבת, מתנה יקרה מארץ רחוקה, וענדה אותה לצווארה. זהו. היא קמה וזקפה את סנטרה. ההתרגשות פרפרה בליבה ועיניה ברקו. במהירות היא ניגשה לחלון וראתה שדרך שערי הגן דמות בבגדים רפויים שהתקדמה בדהירה על סוס לבן גדול לעבר השער. הוא.
איוקי ניגשה לכן עץ שניצב לצד מיטתה ועליו כרית קטיפה ארגמנית. על הכרית נח כתר זהב טהור עדין שחושל בצורה גיאומטרית יפהפייה עם פרחים דקים ואבני חן שסודרו על מרכזו בשורה. הכתר היה יקר יותר מכל החדר שלה על כל תוכנו, והחדר הזה לא היה זול כלל וכלל. בדופק מהיר היא הניחה את הכתר על ראשה ועמדה זקופה וגאה כיאה לנסיכה הממתינה לאוהב.
הוא בא.

--------------------
הייתה לי חתימה מדהימה, אבל אז האתר נפרץ. אז אני רק אספר שמג'נואי נעלם, ומי שיודע עליו משהו שיודיע בבקשה :]

01/05/2012, 14:24
female איוקי1
צטט הודעה
אווטר ודרגה
אֶקָה דוּ אָיוּקִי דְרוֹטְנִינְגוּ.
מידע נוסף
מנהל ראשי, לא חבר בצוות
404,957 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#11 מנותק

מקוריות: 3.
אורך: 8.
התאמה לז'אנר: 2.
רמה: 6.
הנאה:4.
שונות: 4.
בונוס: 10.
ס"כ: 37.

מצטערת, אבל אני לא רואה את עצמי ככזו. הסיפור מייגע, הפיסוק מרגיז לעיתים, העלילה חסרת פואנטה. פשוט חסר מועף.

--------------------

RRRRRRRRRRRRaquelle!a
החתימה בעיצוב מחדש.

אנחנו צריכות לעצב מחדש.

אני לא זוכרת מתי עיצבנו מחדש...

נראה לי שעברו... שנים!

01/05/2012, 18:35
male Prince Thor
צטט הודעה
אווטר ודרגה
אות מסדר מרלין דרגה שלישית
מידע נוסף
שר הקסמים, הנביא היומי
155 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#6,097 מנותק

אני מראש מצטער על הביקורת הקשה, לדעתי זו הייתה טעות שלך לבחור את הסגנון הזה לז'אנר הזה. אם זה היה בז'אנר רומנטיקה, מילא. לא היית מקבלת נקודות על מקוריות אבל היה עוד מאיפה להתחיל. אולי השיפ הזה הוא שיפ יותר קשה אבל הז'אנר הוא ז'אנר נפלא וגם לא כל כך קשה.
יש עוד הרבה על מה לעבוד, אבל אני מרחם על כולכם בפרק הראשון. קחי לתשומת לבך את ההערות ואני מקווה לראות שיפור בפרק הבא.

מקוריות: 5. [מצטער, פיקים שלנו בתור נסיך / נסיכה וכדומה כבר היו הרבה ועל מקוריות לא תקבלי בנושא הזה.]
אורך: 6. [וואו, פרק ארוך !].
התאמה לז'אנר: 5. [לא נעים לי לתת פחות, אבל זו לא טרגדיה.]
רמה: 8. [אם יש משהו בולט בפיק הזה, זו ללא ספק הרמה. רואים שהכותבת כותבת ברמה גבוהה].
הנאה: 7.
שונות: 8. [הורדתי נקודה אחת על הבלוקים שיצאו לך, מעבר לאורך של הפיק צריך לשפוט גם את האורך של כל פסקה. ועוד נקודה על משפטים שמפוסקים מוזר.]
סה"כ: 49 נקודות.

--------------------

HPrince - The Prince
ר', האחד והיחיד. בעלים לשעבר. תזהרו :]

Prince Thor - Son of Odin,father of the gods and the Prince Of Asgard

ר'.

02/05/2012, 15:05
female Happy Person
צטט הודעה
אווטר ודרגה
הרבה זמן קיוויתי שמישהו יעשה משהו לגבי המצב, ואז הבנתי- אני מישה
מידע נוסף
הפלפאף, לא חבר בצוות
12,492 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#9,182 מנותק

כתיבה יפה, (הלוואי עליי^^.) אבל אין יותר מידי התאמה לז'אנר.. תנסי להתאים יותר בפרק הבא.
ואני חושבת שקצת רווחים בפסקה האחרונה היו מאוד מועילים. :)

בהצלחה...

--------------------

ولكن ما هاري بوتر تتحمل مسئولية ما حدث في غزة.

07/05/2012, 14:57
Super N
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מוגל
מידע נוסף
*
גריפינדור, לא חבר בצוות
266 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#38,145 מנותק

נשמה, רואים שאת יודעת לכתוב.
אבל אין טעם לקחת רק את השם ולהמציא סיפור סביבו.
חבל שלא השתמשת באופי האמיתי של המשתתפים והוספת קצת מההווי שלהם.
בנוסף, אני ממליצה לך לברר מה זאת אומרת טרגדיה (:
מקוה בשבילך שתשתפרי בפרקים הבאים.

--------------------

09/05/2012, 16:55
female Monsoon.
צטט הודעה
אווטר ודרגה
גלי3>שירהלאורנה
מידע נוסף
שר הקסמים, לא חבר בצוות
6 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#5,408 מנותק

מקוריות: 4.
אורך: 7.
התאמה לז'אנר: 2.
רמה: 7.
הנאה:5.
שונות: 5
ס"כ: 40.

--------------------
גלי.

15/08/2012, 13:37
trhtk123
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מוגל
מידע נוסף
*
גריפינדור, לא חבר בצוות
19 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#39,909 מנותק

ספאם

--------------------
משתמש יקר, ברוך הבא ליער האסור - פורום הארי פוטר!
בכדי להחליף את מה שכתוב ואת חתימתך כנס ללוח בקרה האישי -> עריכת חתימה.
המשך גלישה נעימה ומהנה, צוות הנהלת הפורום.

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות