היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

מעשים טובים | איוקי.

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

06/12/2012, 12:57
female איוקי1
צטט הודעה
אווטר ודרגה
אֶקָה דוּ אָיוּקִי דְרוֹטְנִינְגוּ.
מידע נוסף
מנהל ראשי, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
404,957 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#11 מנותק

שם הוואן שוט: מעשים טובים.
שם הכותבת: איוקי.
פאנדום: ללא.
שיפ: הט.
דירוג: PG.
מוקדש ל: זו שילדה על הבמה.
הערות: מומלץ להאזין לזה.

יורד גשם ואינני יכולה אלא לחשוב שזו נקמתם הקטנה של האלים על מעשיי. אני מסתגרת בכוך המערה שלי ומכוונת את העשן לפתחה, את נקרת האש במרומה אני סותמת בתבן. עדיף לסבול ממעט שיעול מאשר מגשם שכזה. כל טיפה חורכת את האדמה, ציפורים צווחות, חל*אפשר לדבר יותר יפה* מתמוססים, פרחים נובלים. החומציות הרעילה ממיסה כל העומד בדרכה- וזו אשמתי.
אני הבאתי קץ לבצורת המבורכת ששררה עלינו ובמקום מים זכים לאגמים אני זוכה לאפר ודם משמים, עונש על האפר והדם שגרמתי בעצמי.
כל בכל טיפה אני רואה פנים שגרמתי להם סבל, בשם מעשיי הטובים כביכול, רמסתי המונים בדרכי בלי לעצור להרהר- עד שזה היה מאוחר מדי.
אני קולעת סל על יד המדורה, גבולים גמישים טבולים בשרף. זו עבודה מכנית שמאפשרת לי, שוב, להתענות במחשבותיי. מעט המים שנותרו לי מתבשלים בסיר עם כל הצמחים החיים שהספקתי לאסוף. אני מתעטפת בשמיכותיי שוב ומשקיפה אל המטר.
אני מבחינה בבועה מתבהרת, שהשיטפון לא מגיע אליה. דמות עטויה בברדס וגלימה כחולים בוהקים והדמות מטפסת אל מערתי וחושפת את ראשה הענוג.
"הייתי בעיר," אומר לי גאר.
"ומצב העיר?" אני שואלת.
"מסתגרים בבתיהם, מחפשים אחרייך."
"אז הגשם עוזר לי להסתתר?"
"עונשך כמו כן תגמולך."
"מה הבאת?"
הוא חושף את הסל שבידיו ובו בקבוקי יין קש זול, שאריות של ירקות מכורסמים, ארנבת מתה ועכברוש מת ומאוכל מחומצה ופת לחם מעוררת רחמים.
"אני מבינה שגנבת."
גאר מחייך אלי. "לא היה אף אדם בדוכנים וכמעט שום סחורה, הבאתי מה שיכולתי."
"אז מזלך שכישפתי לך הגנה."
"לעכברוש לא היה כזה מזל," הוא צוחק.
אני מעקמת את אפי והוא מושך בכתפיו; "זה כל הבשר שהצלחתי למצוא."
"תטפל בהם אתה. אני לא רוצה להבדיל בין עכברוש לארנבת."
הוא מתיישב לידי ושולף תער מחגורתו, מנקה באיטיות את הבשר, ואני חוזרת למלאכת הקליעה.
"אולי תשזרי בסל גם הגנות?" נימתו של גאר מרומזת. "הסל הקודם כמעט התפרק."
אני מסיטה את מבטי ורואה שהסל מתחיל להתפורר.
"אנסה," אני אומרת ומתחילה למלמל את הלחש בשקט, הגשם מתחזק עם כל מילה, ידיי עובדות מהר יותר והפה לוחש עד שאינני מבינה את מילותיי, אני שוב מכנית. אני מרגישה את מבטו עלי, גאר תמיד אהב לצפות בי במלאכתי.
שאון המטר מתחזק עד שאינני שומעת יותראת הלהבות, או הסכין פוגע בעצמות הארנב והשלכת חתיכות בשר לסיר. אינני שומעת את הלחשים שלי, כל מה שממלא את אוזניי הוא גשם חזק וסוחף, נקמתי, הגנתי, מעשיי הטובים.
אני בקושי מבחינה ששפתיי נדומו והסל מוכן. אני רעבה, רעבה כמו אחרי מעשה טוב. אני עוזבת את הסל וניגשת אוטמטת למרק, הוא לא מריח טוב- אבל אפשר לשפר את זה. אני מערבבת אותו בידי ומוסיפה לו רבע בקבוק מהיין ואת שארית הירקות. את האש אין לי ברירה אלא להגביר במילותי.
אני נסוגה לתוך המערה, היכן שאנו שומרים את חפצינו האישיים ומביאה שתי כפות ושתי קערות ואז חוזרת ומוזגת לקערות עד מליאה. גאר מושיט יד לקבל את קערתו ואז אני מבחינה- ידיו מלאות פצעים קטנים וחדים כמו סיכות.
אני מניחה את הקערה בצד ורוכנת על ברכיי. "אני מצטערת," אני אומרת ומנשקת את כפות ידיו. "אני אכין לך עוד הגנה."
הוא מושך את ידיו משפתיי ומושך אותי אליו לחיבוק.
"בואי נאכל," הוא אומר, הרוח והגשם חוטפים את קולו במהירות כזו שמילותיו כמעט לא מגיעות אליי.
אנחנו אוכלים בדממה ושותים את יין הקש בדממה וכשהוא פורש את הגלימה הכחולה תחתיי לא שומעים אותנו כלל.

--------------------

RRRRRRRRRRRRaquelle!a
החתימה בעיצוב מחדש.

אנחנו צריכות לעצב מחדש.

אני לא זוכרת מתי עיצבנו מחדש...

נראה לי שעברו... שנים!

היער האסור - פורום הארי פוטר

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות