היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

מ"ת | Under The Sea

(19) « ראשון ... 17 18 [19]  ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת ) הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

08/08/2012, 23:46
female MultiTasking
צטט הודעה
אווטר ודרגה
אות מסדר מרלין דרגה שנייה
מידע נוסף
מנהל ראשי, צוות הפאי
שנות לימוד: 0
716 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#14,595 מנותק

זו קרוב לוודאי ההמשך האחרון שתקבלו עד סוף אוגוסט, קחו את הזמן ותגיבו באיכות ובפירטות, גם אם אין לכם עם המון מה לעבוד.
אלו שמגיבים אחד לשני, להתייחס אחד לשני, אם מישהו שואל שאלה, כן לענות עליה, המ"ת הזה מיועד להיות חצי חוק שליטה בשלב מסויים.
ואת ההמשכים הלא-מוצלחים אתם יכולים להאשים את בבורי.
-
אנג'לה וולנטיין:
OOG: שמחה לשמוע
IG:
"הזקנים, המועצה הגבוהה של מסדר הפנינה השחורה. את חייבת להם את החיים שלך, הם הצילו אותך כאשר העבירו אותך לחיות ביבשה, כאן כנראה שלא היית שורדת." טימי מסביר.
"זה לא רע להיות בן-ים, את לא צריכה לבכות." הוא מעיר על קודם.

גרייס שילינג:
פול פורץ בצוחק שלא מוצא חן בעינייך. לאחר שהוא נרגע.
"את לא חוזרת הביתה, זה הבית שלך מעכשיו והלאה. הים תמיד היה הבית שלך. חברה שלך, קרוב לוודאי שלעולם לא תפגשי אותה שוב, היא לא בת ים במקרה נכון?" פול אמר, את הסוף הוא הדגיש בציניות.

אמילי ליין + ביאנקה כרטס + ג'ק טיילור + מרטי קפנר:
טריטון מחייך למחזה. "למען האמת, כל השמות הפרטיים שלכם זהים, רק שם המשפחה של כולכם הוא אחיד, אתם ממשפחת דיילנוס."
"אם מישהו מכם ימשיך להרגיש כאב לאחר חצי שעה, תפנו למרפאה, יכול להיות שגם המעבר וגם הכישוף התיישו אתכם לגמרי, אני כמעט בטוח שהתרופה הטובה ביותר היא מנוחה." לורנצ'יו הסביר.
"זה רעיון טוב, אולי כדאי שתלכו לחדרים שלכם- לנוח." טריטון סיכם וכל אחד יצא החוצה עם המלווה שלו.
OOG: יש לכם שליטה על התנהגות המלווה שלכם עד ההגעה לחדר + תיאור החדר שלכם.

מייגן לטרואנט:
סטפן מניח את ידיו מעל לשלך, תופס את תשומת ליבך.
"כשהייתי בן שש-עשרה, קרתה לי תאונה, איבדתי את הזיכרון למשך שנה וחצי, עד שהצליחו לעזור לי," סטפן משתף אותך.
"זה היה הדבר הכי נורא, לא לדעת מי אני. ועוד יותר, שאנשים יכירו אותי ואני לא אותם. זו הייתה השפלה." הוא מתאר.
"אני תמיד חושב ש'צריך לחזור על הסוס' ולהתייצב עם הדברים שמפחידים אותנו, זוהי הדרך היחידה לטפל בהם."

--------------------

Be Unique

09/08/2012, 11:10
female Jack Harries
צטט הודעה
אווטר ודרגה
Bonds of People is The True Power
מידע נוסף
מוגלגים, לא חבר בצוות
199 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#14,377 מנותק

ציטוט (Mazal Tov Israel @ 09/08/2012, 0:46)
גרייס שילינג:
פול פורץ בצוחק שלא מוצא חן בעינייך. לאחר שהוא נרגע.
"את לא חוזרת הביתה, זה הבית שלך מעכשיו והלאה. הים תמיד היה הבית שלך. חברה שלך, קרוב לוודאי שלעולם לא תפגשי אותה שוב, היא לא בת ים במקרה נכון?" פול אמר, את הסוף הוא הדגיש בציניות.

"אתה חושב שזה מצחיק?" התחלתי להתעצבן שוב, "כי אותי זה לא מצחיק! אתם לקחתם אותנו מהבית שלנו ולא, אני לא מחשיבה את המים האלו כבית, גרמתם לנו לחזור לכאן בלי באמת להסביר לנו מה יקרה וההשלכות של כל... הדבר הזה. אני מבינה את זה, אוקיי? רציתם להגן עלינו. אבל מה חשבתם שיקרה עכשיו? אתם חושבים שזה בסדר פשוט לבוא ולתלוש אותנו מהחיים שלנו, כי זה בטוח עכשיו?" הייתי בשקט לכמה שניות, נרגעתי קצת אחרי ההתפרצות שלי אבל עדיין כעסתי על פול. "התשובה היא לא, אתם לא יכולים. אבל כנראה שלכם לא אכפת..."
הם עשו מה שהם רוצים, בלי לחשוב באמת. איך הם הגיעו למסקנה שזה בסדר לקחת למישהו את הילד שלו, הילד שהוא גידל שנים. ופשוט... להשאיר אותו אצלם. הסתכלתי על פול בפרצוף זועם, אני מקווה שהמצב הזה לא מצחיק אותו עכשיו כמו ממקודם. "אתה יודע מה הורג אותי, באמת הורג אותי? זה שההורים שלי, ההורים המדהימים שגידלו אותי. הם איבדו את הבת שלהם ואימצו אותי, רק כדי שעכשיו הם יאבדו גם אותי. אני לא אתפלא אם לא ידעתם את זה, אני גם לא אתפלא כשלא תדע עליי שום דבר נוסף. ואתה יודע למה זה? כי אני לא החברה הקטנה שלך יותר, התבגרתי מאז." יכול להיות שהגזמתי, אבל לא אכפת לי יותר. זה מגיע להם. "ועוד לא אמרתי כלום על זה שעבדת עליי ורימית אותי."

--------------------
היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר

ציטוט (Let me be myself @ 23/11/2012, 17:39)
ענברררר, אני יודעת שזה קשה לך, אבל אולי תסתמי קצת לפעמים? XD

עדן לא מתנהגת אליי יפה :<
חחחחחחחחחחחחחחחח את יודעת שאני אוהבת אותך! ♥
יאאאי, עדן אוהבת אותי! D:♥

12/08/2012, 8:25
female פיס אנד לאב אנד פאן
צטט הודעה
אווטר ודרגה
קוסם מתחיל
מידע נוסף
רייבנקלו, לא חבר בצוות
5,216 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,963 מנותק

OOG: בהתחלה, כשקראתי את התגובה שלך, חשבתי שאת מתכוונת שלכולנו יש גם את אותו שם פרטי וגם את אותו שם משפחה ולא הבנתי...
IG: דיילנוס. דיילנוס. דיילנוס. זה כל כך מוזר. אני מגלגל את השם בדממה על לשוני, מנסה להתרגל לתחושה הלא מוכרת שהוא משרה עליי. דיילנוס. זה מוזר, תמיד הייתי מרטי קפנר, אבל אני צריך להתרגל עכשיו שאני מרטי דיילנוס. הו, זה נשמע כל כך מוזר. החלטתי שלפני שאני הולך לנוח, אני צריך לדבר איתם. "אז... איך אתם מרגישים?" שאלית במבוכה קלה, והבטתי ברצפה ובזנב המתנענע שלי.

--------------------
הייתה לי חתימה מדהימה, אבל אז האתר נפרץ. אז אני רק אספר שמג'נואי נעלם, ומי שיודע עליו משהו שיודיע בבקשה :]

15/08/2012, 20:43
female SpaCeTime
צטט הודעה
אווטר ודרגה
לא לרחם על עצמך, זו תחילתה של אכזריות כלפי הזולת וכלפי העולם
מידע נוסף
גריפינדור, לא חבר בצוות
14,800 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,413 מנותק

ציטוט
אנג'לה וולנטיין:
OOG: שמחה לשמוע
IG:
"הזקנים, המועצה הגבוהה של מסדר הפנינה השחורה. את חייבת להם את החיים שלך, הם הצילו אותך כאשר העבירו אותך לחיות ביבשה, כאן כנראה שלא היית שורדת." טימי מסביר.
"זה לא רע להיות בן-ים, את לא צריכה לבכות." הוא מעיר על קודם.

נשמתי עמוק וניסיתי להרגיע את עצמי "אני פשוט... זה קשה" מלמלתי.
הבטתי בטימי "למה אתה מתכוון? מי הם מסדר הפנינה השחורה?"

--------------------

מור || 16 || מאוהבת כליל || בקושי פה אז תסלחו לי אם אני לא מגיבה שניה אחרי שאתם שולחים הודעה XO
כי צ'ייס שקסיייי *~*

פיקצר- יום ההולדת הנורא ביותר... או שלא?

27/08/2012, 20:58
female Daenerys Targaryen
צטט הודעה
אווטר ודרגה
The Silver Queen
מידע נוסף
גריפינדור, צוות הפאי
0 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#20,234 מנותק

ציטוט (Loki 3 @ 09/08/2012, 0:46)

מייגן לטרואנט:
סטפן מניח את ידיו מעל לשלך, תופס את תשומת ליבך.
"כשהייתי בן שש-עשרה, קרתה לי תאונה, איבדתי את הזיכרון למשך שנה וחצי, עד שהצליחו לעזור לי," סטפן משתף אותך.
"זה היה הדבר הכי נורא, לא לדעת מי אני. ועוד יותר, שאנשים יכירו אותי ואני לא אותם. זו הייתה השפלה." הוא מתאר.
"אני תמיד חושב ש'צריך לחזור על הסוס' ולהתייצב עם הדברים שמפחידים אותנו, זוהי הדרך היחידה לטפל בהם."

״אני לא מפחדת מהזיכרונות.״ אני אומרת בלי לחשוב. ואז אני באמת חושבת. ומבינה שזה נכון, אבל מנסה להסביר. ״אני...״
אני נתקעת כבר במילה הראשונה ולא יודעת להמשיך. אני בברור לא פוחדת מהזיכרונות שהיו לי אבל אני לא מצליחה להסביר מה באמת מפריע לי. ואפילו אם אנסה, מה הסיכויים שהוא באמת יבין? קול קטן בראש שלי אומר לי שאף אחד לעולם לא יבין אותי, אבל קול אחר אומר שהוא דווקא כן. הוא חווה את זה. מי כמוהו יודע.
״הזיכרונות שינו אותי.״ אני אומרת. ״אולי אני אגלה שאני מכירה כל חיי את האנשים שמסביבי והם פשוט חיכו שאני אכיר אותם. זה יהיה קצת מפחיד, אני מודה, אבל מעבר לכל זה יהיה מוזר.״
״לך זה קרה רק לשנה וחצי, אצלי כבר עברו עשר שנים.״ אני ממשיכה. ״אני לא יכולה לאפשר לעצמי להמשיך ולקוות שאני אזכר, אסור לי לחיות בעבר אפילו אם יש תקווה קלושה. אולי כבר וויתרתי - נו אז מה?״
אני שוב מביטה בשולחן.
״תודה לך שלא הלכת, למרות כל מה שאמרתי.״ אני מוסיפה. ״ושוב, אני מצטערת. אני לא יודעת איך איבדת את הזיכרון אבל אני בטוחה שזה היה נורא. בעצם, אני יודעת שזה היה נורא. ועוד בגיל שש-עשרה, נכון? ואם כבר מדברים על זה, בן כמה אתה עכשיו? מתי זה קרה?״

--------------------

היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר

ציטוט
כשמשחקים במשחקי הכס, מנצחים או מתים. אין אזור ביניים.

(19) « ראשון ... 17 18 [19]  הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות