היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

תיבת הליהטונים של קורלון

א"מ/יש אישור מאיוקי/אין כניסה לגרבילים!

(9) [1] 2 3 ... אחרון » ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת ) הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

06/02/2012, 17:35
female פיס אנד לאב אנד פאן

צטט הודעה
אווטר ודרגה
קוסם מתחיל
מידע נוסף
רייבנקלו, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
5,216 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,963 מנותק

הנה האישור מאיוקי - "יש אישור מתוקה, אל תאכזבי אותי !" -----------------------------------------------------------------------------

"קורלון צעד בצעדים קלילים וחרישיים כמו הרוח, הוא הסתובב בחינניות של יגואר, על אדמה היבשה, גלימתו בצבע העלים נע לאיטה ברוח. לצידו, בצעדים חינניים גם כן, צעד יגואר לבן ויפהפייה, עטוף בפרוותו המרהיבה, הצחה כשלג. קורלון נעצר. מולו היה מבנה מדהים ומרשים, מקדש בצבעי לבן ואדום עם עמודי אבן בצבע השקיעה. על גג המקדש המסחרר ביופיו היו כתובות בשפה עתיקה יותר מהזמן עצמו, אבל קורלון כלל לא התקשה לקרוא אותה, "מקדש הגורלות" היה רשום באותיו מעוטרות, וקורלון חייך, הוא הגיע. הוא חלץ את סנדליו, ליטף את היגואר הצחור והשמיע צליל יחיד וקצר. היגואר נראה כמהנהן, ואז הוא זינק לעבר קבוצת עצים, ונעלם. קורלון עלה במדרגות השיש הלבנות עד שהגיע לרחבה המרכזית. בכניסה עמדו שלושה פסלי ארד מדויקים להפליא של שלוש נשים, אחת נערה צעירה, אחת אישה בוגרת ואחת זקנה גיבנת. קורלון עבר את הפסלים וראה מקדש שנראה נטוש. אבל, כמה מפתיע, המקום היה נקי ומבריק כאילו רק אתמול נבנה, ואש חמימה ריצדה באח המפוארת. קורלון שאף את ריח המקדש, והריח קסם. הוא ראה שלוש דלתות, אחת מזהב עם ציור של מאז ניים, אחת מכסף עם ציור של ספר, ואחת מארד עם ציור של כדור צמר ומסרגות. קורלון ללא היסוס בחר בדלת הכסף. הוא נכנס לחלל גדול עם קירות בצבע כחול, החדר היה ריק והיה שם רק מקומות תפילה ושטיחים. הוא ראה בסוף החדר דלת עץ חלקה והוא נכנס בשקט. זה היה חדר חשוך עם קירות סגולים כהים מאוד. היה ריח של קטורת לימונים באוויר. על במה בקצה החדר ישבה דמות בישיבה מזרחית ועצמה עיניים. סביבה היה מעגל נרות לבנים שהפיצו ניחוח וניל קלוש. הוא סגר את הדלת בשקט והתקדם לעבר הבמה. הוא ניער בעדינות את גלימתו המאובקת משלושת ימי המסע. הוא המשיך להתקדם ואז דרך ברעש על זרד קטן שנפל מגלימתו. הדמות פקחה את העיניים שלה. וקורלון הופתע, במקום עיניי הענבר המקסימות שהכיר הוא ראה מולו שתי עיניים בצבע אדום זרחני מפחיד. עשן עלה מהדמות והנרות כבו בבת אחת.היא החלה למלמל בקול מסתורי וחזק. קורלון קפא במקום ושמה קטעים מהמלמול; "הוא אשר זה יקר לו יספוג את מילותיו... אך אם יגיעו כל השישה יזכה רק אחד... ברכת העד האגדית... ואלה שייספו יעברו למקום האכזר מכולם... מי שידע ייגזר עליו הזעם הגדול... חורבן ומדון... האלים יתנו מתנות וקללות באין קץ... ולא הכול יתנפץ. כשסיימה הדמות היא נפלה מהבמה וקורלון קרא "איון!" ורץ לתפוס אותה. הוא תפס את איון ובחן אותה בזרועותיו. איון נראתה כהעתק מדויק וצבעוני של פסל של האישה מהכניסה למקדש. היה לה עור בהיר, שיער חום וגלי, מצח רחב, ואף קטן. איון לבשה שמלה סגולה ארוכה שהגיעה לה עד הקרסוליים והיא הייתה יחפה כמו קורלון. במרחק כמה קילומטרים משם הפנתר הלבן של קורלון,רומין, עצר במקומו. הוא בחן את העצים ופתאום הרגיש תחושת זעזוע עמוקה ונעצר. פתאום גל של כאב מסמא ומשתק עבר בו. הוא הרגיש נוראי, הוא הרגיש שאיבד חלק מעצמו, הוא הרגיש שהוא מת ועכשיו הוא רוח, ואז הוא הבין מה קרה. מורין. הוא פלט שאגה כה חזקה שכל הציפורים עפו מן העצים וכל החיות ברחו בפחד. במקדש הגורלות שמעו בבירור את הזעקה ולפתע איון פקחה את עיניה. לקורלון התגלו זוג עיניי ענבר מלוכסנות קלות. "קורלון, אח יקר," אמרה איון בקול חלש "פרצו לאחוזת דישמלין... הרגו את מורין... גנבו את התיבה." סיימה ועצמה את עיניה שוב. קורלון פלט זעקה כה נוראית שמאז העולם לא חזר להיות כפי שהיה קודם. "קורלון," אמרה איון בכעס ופקחה את עיניה, "אתה היוצר של הליהטונים! אתה תשב בשקט בזמן שכולם מתים? לא כך אל מתנהג. תקים משלחת חיפוש, ויחד עם ימצאו את התיבה ויצילו את הליהטונים."

קורלון שמע לעצת איון והרכיב משלחת חיפוש. שלושה בנים ושלוש בנות, שני כשפים מכל סוג. אלה אתם. תפקידכם הוא למצוא את התיבה ולהחזיר אותה לקורלון. אם תצליחו, תזכו באושר ותהילה, אך עם תיכשלו, גורל הליהטונים יהיה רע ומר.

קצת על הליהטונים:
ליהטונים, יצורים קטנים ומקסימים, הליהטונים נוצרו על ידי אל הקסם המאגי הפראי, קורלון. גובהו של ליהטון ממוצע בוגר הוא בסביבות 117 - 130 סנטימטרים. צבע גופם הוא נא בגווני אפרסק כתמתם – ורדרד, צבע שערם נא בשלל צבעי הקשת והם אוספים אותו בתסרוקות מיוחדות. יש להם אוזניים מאונכות לגמרי, שיוצאות מצדי הראש והן מחודדות כמו אוזני אלף, ועיניים מלוכסנות מתוחות עם אישונים בצורת יהלומים. הליהטונים גרים לרוב בכפרים קטנים וקהילתיים ביערות מרוחקים ושלווים. הם עם של טקסים ומנהגים, שבטים חמימים ונעימים. הם גם אוהבים אומניות רבות כמו ציור, פיסול, שירה ונגינה, וגם נהנים מקסמים וכישופים למיניהם. אומנות הקסם הליהטוניות המסורתיות הן כשפות צלילים, אשפות צמחים, וקסם הכוכבים. כל אחת מהן מלבד היותה משמשת להתקפה והגנה הן גם אומנויות יפות ומרשימות, שיכולות לגרום לצמחים לצמוח, למוזיקה להישמע, ולכוכבים לזהור. כשפות צלילים היא יכולה להוביל אותך בדרך ולהחריש את חבריך במוזיקה, אשפות צמחים תעזור לך להסתדר בטבע ולרפות את חבריך, וכשפות כוכבים היא עוצמתית מאוד ויכולה לגרום למטר של כוכבים ליפול. כל הליהטונים סוגדים לקורלון כבוראם אך גם קשורים מאוד לאיון [אלת הנבואה], מלורה [אלת הטבע],[ וסהאנין [אלת האהבה והצללים.

חוקים מחודשים:
1.יש שניים מכל כשפות, שני כשפי צמחים, שני כשפי כוכבים, ושני כשפי צלילים. יש שלוש בנות ושלושה בנים, זאת אומרת, שני כשפים מכל מין.
2. חוק השליטה תקף גם פה. משמע, אתם מחליטים מה אתם חושבים, מה אתם אומרים, וגם קצת על הפעולות שלכם. לא מחליטים על הסביבה ועל דמויות אחרות.
3. החוקים הגלובליים תקפים גם כן.
4. אין לקלל, לפגוע, להשתמש בשפה בוטה או להספים במ"ת.
5. עם אתה מת, אז אתה מת, נא לא להתלונן על זה.
6. יש להקשיב לכל מה שאני אומרת.
7. כשאתה עורך טופס הרשמה, תרשום בסופו שערכת.
8. המ"ת מתרחש בתקופת ימי הביניים המאוחרת, בעולם של מבוכים ודרקונים מהדורה 4 וחצי, רק שחקנים עם ידע וניסיון בעולם הזה יתקבלו. גם בלי מונחים כמו "פיצה" או "טלוויזיה" ובלי סלנג. אלה שיתייחסו למשחק כאילו הוא מתרחש בעולם המודרני יזכו לתגובות שליליות.
9. אני שומרת מקום עד 3 ימים.
10. עליכם להגיב תוך שלושה ימים מקסימום, אחרת אתם מתים. אם אתם יודעים שתעדרו ולא תוכלו להגיב, שלחו לי ה"פ וקבלו אישור.
אם מישהו מעוניין לדעת עוד/לא מבין משהו שקשור למשחק או לליהטונים, הוא מוזמן לשלוח לי ה"פ.
הליהטונים:
כשפית צמחים - לורה לאיט
כשף צמחים - רונלד פוטי
כשף צלילים - אֶנִירִיטו אָנְטִירוקו
כשפית צלילים - לואנטרה ריי סטין
כשף כוכבים - מטיוף רצולסיו
כשפית כוכבים - לונה אינמורטה ---------------------------------------------------------------------------
התחלות:

לורה לאיט
את יושבת על כיסא בסלון ביתך מול משפחתך. הורייך, לור וקליטה, יושבים מולך על הכורסה הרכה מקטיפה. אביך נראה עצוב, כאילו כבר נחרץ גורלך, ואמך מביטה בך ומשתדלת לא לבכות. אחייך הקטנים, פור ופיר, יושבים על הרצפה ומשחקים במרכבות העץ שלהם בריכוז. אמך מביטה בך מבט ארוך, ואז פורצת בבכי קורע לב.

אנירטו אנטירוקו
אתה יושב בחדרך הקטן על המיטה ונאנח משיעמום. אמך הקפדנית לא הסכימה שתלך בבגדים "פשוטים", אז אתה כאן עכשיו איתך, אתה משתעמם והיא חופרת לך בארון בחיפוש אחר בגדים. היא שולפת בקריאת ניצחון חולצה לבנה מכותנה עם שורת כפתורי אבן ושואלת "נו, מה דעתך?"

לואנטרה ריי סטין
את קמה מוקדם בבוקר, בידיעה שמכיוון שאת גרה רחוק ממקום הפגישה, הרי היא עיר הקסם של קורלון, קטמרסופטי, עלייך לצאת מוקדם. את יוצאת מהבית, לבושה בשמלה צהובה מקסימה מעלי כותרת רכים ומחזיקה את התיק שלך. את מביטה מבט לאחור, וחושבת בעצב כמה חבל שלא היית יכולה להגיד שלום לאמך היום. את מתנערת מהמחשבות, מניפה את התיק על גבך, וצועדת לכיכר הכפר, למקום בו קבעת להיפגש עם נהג הכרכרה שנשלח להסיע אותך.

רונלד פוטי
אתה יושב על האדמה הרכה, הרוח מלטפת אותך בעדינות, ואתה מחווה עם ידך אל כלנית נבולה ומתרכז. אחרי כמה שניות אתה רואה שהכלנית מזדקפת ומתחזקת. צבעה האדום חוזר אליה, גבעולה בוהק בירוק, ואתה מחייך מסיפוק.

לונה אינמורטה
את שוכבת במיטתך הרכה, ידייך פשוקות ודמעות חמות זולגות על עינייך. את שוכבת שם, כמה דקות, עד שאת מבחינה בשיערך. במקום הגוון הורדרד שציפית לו את רואה שהוא נהיה כחלחל יותר. את כמה באיטיות ומתחילה להתארגן. את מוציאה בגדים מארונך בחיפוש אחר משהו טוב ללבוש, ובסוף את מתלבטת בין שתי אפשרויות. פשרות אחת היא מכנסיי ליהטונים מסורתיות בצבע בז' וחולצה עם הסמל "וויט", המילה הליהטונית לכוכב, ובשנייה שמלה סגולה כהה ואפלה עם כוכבים שהורדת בעצמך בשבילה.

מטיוף רצולסיו
אתה יושב ליד שולחן האוכל במטבח ואוכל בשתיקה דייסת סולת עם גושים מוזרים. אף על פי שהוריך הרבו לומר שהיא "מזינה", אתה העדפת לאכול גללים במקומה. אמך יושבת לידך ואוכלת גם כן. היא מביטה בך פתאום ושואלת "הכל בסדר חמוד?"

הודעה זו נערכה ע"י אסמרלדה מכשפת הירקן ב 07/02/2012, 14:22

--------------------
הייתה לי חתימה מדהימה, אבל אז האתר נפרץ. אז אני רק אספר שמג'נואי נעלם, ומי שיודע עליו משהו שיודיע בבקשה :]

06/02/2012, 18:21
female Daenerys Targaryen
צטט הודעה
אווטר ודרגה
The Silver Queen
מידע נוסף
גריפינדור, צוות הפאי
0 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#20,234 מנותק

ציטוט (אסמרלדה מכשפת הירקן @ 06/02/2012, 17:35)
מטיוף רצולסיו
אתה יושב ליד שולחן האוכל במטבח ואוכל בשתיקה דייסת סולת עם גושים מוזרים. אף על פי שהוריך הרבו לומר שהיא "מזינה", אתה העדפת לאכול גללים במקומה. אמך יושבת לידך ואוכלת גם כן. היא מביטה בך פתאום ושואלת "הכל בסדר חמוד?"

אני מרגיש כאילו אני נקרע לגזרים מבפנים. אף על פי שהורי לעולם לא יומרו זאת, אני יודע היטב שהם נגד הגיוסים למשלחות. אני יודע שהם חושבים שזאת התאבדות. אני יודע שהם לא מאמינים שהמגוייסים יצליחו להחזיר את התיבה. אז איך בדיוק אני אמור לבשר להם שאני, בנם היחיד, הצטרפתי למשלחת הזאת והולך להקריב את חיי למענה?
אני לא יכול לעשות את זה. אבל אני יודע שאני חייב. בדיוק כמו לפני שש שנים - אני מסיים לאכול בשתיקה, לוקח נשימה עמוקה ומכין את עצמי לגרוע מכל.
"הצטרפתי למשלחת." אני אומר ומנסה להביט בכל מקום חוץ מבעינייה של אימי.

הודעה זו נערכה ע"י Sweet Dreams ב 06/02/2012, 18:22

--------------------

היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר

ציטוט
כשמשחקים במשחקי הכס, מנצחים או מתים. אין אזור ביניים.

06/02/2012, 18:30
male HP4EVER
צטט הודעה
אווטר ודרגה
אשף הקסמים.
מידע נוסף
סוהרסן, צוות הויקיפוטר
5,934,008 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#31,994 מנותק

רונלד פוטי
אתה יושב על האדמה הרכה, הרוח מלטפת אותך בעדינות, ואתה מחווה עם ידך אל כלנית נבולה ומתרכז. אחרי כמה שניות אתה רואה שהכלנית מזדקפת ומתחזקת. צבעה האדום חוזר אליה, גבעולה בוהק בירוק, ואתה מחייך מסיפוק.

הרגשתי כמו סוג של גיבור, להתגייס למשלחת זאת החלטה לא קלה, זה החלטה שיכולה לעלות לך בחיים.
אבל אני לא הייתי מודאג, כי תמיד שאני מפוחד או ממש דואג, אני לא מצליח לשלות על הצמחים, ובגלל זה אני כל הזמן גורם לצמחים לנבול, ולחזור לעצמם. פתאום הכוח הפסיק לעבוד, לא הצלחתי לשנות את מצב הצמחים, אז נרגעתי קצת ואז הצלחתי. אדן ירדה מליבי, למרות שאני יודע איך להחזיר לעצמי את הכוח אחרי מצבי לחץ. עכשיו זה הדבר היחיד שנשאר לעשות עד שאני הולך למשלחת...

--------------------

טל | 14.7 | רייבנקלו | צוות ה"פ | מורה | צוות ויקיפוטר

ואו, אני פה שנה. אז תפנו חצי שעה, ותיכנסו לפה
http://www.hp-il.net/index.php?act=ST&f=28&t=139330

והוו, תחרות מגניבה! שמחה צינית! מוזמנים להיכנס
http://www.hp-il.net/index.php?showtopic=139424

07/02/2012, 0:44
female SpaCeTime
צטט הודעה
אווטר ודרגה
לא לרחם על עצמך, זו תחילתה של אכזריות כלפי הזולת וכלפי העולם
מידע נוסף
גריפינדור, לא חבר בצוות
14,800 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,413 מנותק

לונה אינמורטה
את שוכבת במיטתך הרכה, ידייך פשוקות ודמעות חמות זולגות על עינייך. את שוכבת שם, כמה דקות, עד שאת מבחינה בשיערך. במקום הגוון הורדרד שציפית לו את רואה שהוא נהיה כחלחל יותר. את כמה באיטיות ומתחילה להתארגן. את מוציאה בגדים מארונך בחיפוש אחר משהו טוב ללבוש, ובסוף את מתלבטת בין שתי אפשרויות. פשרות אחת היא מכנסיי ליהטונים מסורתיות בצבע בז' וחולצה עם הסמל "וויט", המילה הליהטונית לכוכב, ובשנייה שמלה סגולה כהה ואפלה עם כוכבים שהורדת בעצמך בשבילה.

נאנחתי בשקט ושמתי את שתי האופציות שלי על המיטה והתיישבתי על הרצפה, מסתכלת עליהם אך לא רואה דבר.
חשבתי על המסע... על מה שאצטרך לעבור כדי להשיג את התיבה.
אולי אם התיבה הייתה קודם אולי אף אחד לא היה מת...
די! חשבתי לי, תפסיקי!
קמתי מהרצפה בקלילות, שיערי מתנפף מאחורי.
לקחתי את השמלה האפלה עם הכוכבים ולבשתי אותה בזריזות, לא טורחת ללבוש נעלים.
את השרשרת, הטבעת והקשת שמתי לידי והתיישבתי חזרה, עושה מדיטציה כדי להירגע מעט.

הודעה זו נערכה ע"י Princess of Darkness ב 07/02/2012, 0:45

--------------------

מור || 16 || מאוהבת כליל || בקושי פה אז תסלחו לי אם אני לא מגיבה שניה אחרי שאתם שולחים הודעה XO
כי צ'ייס שקסיייי *~*

פיקצר- יום ההולדת הנורא ביותר... או שלא?

07/02/2012, 12:57
female Laurana
צטט הודעה
אווטר ודרגה
הארי פוטר, דמדומים, משחקי הרעב וגריפינדור = ♥♥♥
מידע נוסף
**
גריפינדור, לא חבר בצוות
452 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#13,949 מנותק

ציטוט (אסמרלדה מכשפת הירקן @ 06/02/2012, 18:35)
לואנטרה ריי סטין
את קמה מוקדם בבוקר, בידיעה שמכיוון שאת גרה רחוק ממקום הפגישה, הרי היא עיר הקסם של קורלון, קטמרסופטי, עלייך לצאת מוקדם. את יוצאת מהבית, לבושה בשמלה צהובה מקסימה מעלי כותרת רכים ומחזיקה את התיק שלך. את מביטה מבט לאחור, וחושבת בעצב כמה חבל שלא היית יכולה להגיד שלום לאמך היום. את מתנערת מהמחשבות, מניפה את התיק על גבך, וצועדת לכיכר הכפר, למקום בו קבעת להיפגש עם נהג הכרכרה שנשלח להסיע אותך.

לואנטרה ריי סטין-
אני צועדת בשקט, מביטה בכפרי בפעם האחרונה, אולי. זה הולך להיות מעניין, בטוח. הרפתקה טובה, זה מה שאני צריכה כדי להתנער מהשגרה.
'אבל מה אם לא תחזרי כדי להמשיך בשגרתך?' שאל קול בתוך ראשי. רגשות הספק מכריעים אותי לפעמים. אני מבטיחה לעצמי בדממה שלא אכנע לשום דבר שהשכל המעוות שלי יגיד לי.
אני מגיעה אל הכיכר. "בוקר טוב!" אני מברכת את הנהג. "זה נכון שאנחנו נוסעים לקטמרסופטי? אוי, אני מתרגשת יותר מידי, ככל הנראה..." אני אומרת, מתחילה למלמל כשאני מתקרבת לסוף המשפט, ומסמיקה. אני מניחה יד על שערי, כדי לבדוק אם החרציות הצהובות ששזרתי בתוכו אכן נמצאות שם. 'אני צריכה להירגע,' אני חושבת לעצמי. אני מוציאה את חליל העץ שלי.

--------------------
עמית|13|מאגניבה|משחקי הרעב|הארי פוטר| גריפינ' ♥|דמדומים|דראגונלאנס

08/02/2012, 8:31
female הנהגת שחר
צטט הודעה
אווטר ודרגה
what's not kill you makes you stronger
מידע נוסף
צוות ה"פ, צוות הפאי
82 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#30,360 מנותק

את יושבת על כיסא בסלון ביתך מול משפחתך. הורייך, לור וקליטה, יושבים מולך על הכורסה הרכה מקטיפה. אביך נראה עצוב, כאילו כבר נחרץ גורלך, ואמך מביטה בך ומשתדלת לא לבכות. אחייך הקטנים, פור ופיר, יושבים על הרצפה ומשחקים במרכבות העץ שלהם בריכוז. אמך מביטה בך מבט ארוך, ואז פורצת בבכי קורע לב.

הרגעתי אותה וליטפתי את הגב שלה."אל תדאגי"אמרתי לה.ידעתי שאני לא אחזור לעולם.דימעה התגנבה מעיני כלפי מטה אבל דאגתי שלא יראו אותה.

--------------------

11/02/2012, 19:19

צטט הודעה
אווטר ודרגה
קוסם מתחיל
מידע נוסף
רייבנקלו, לא חבר בצוות
5,216 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,963 מנותק

הערה: איתי, באמת, אפילו את התגבה הראשונה אתה לא מגיב בזמן?
חבל מאוד. מכיוון שיש לי מצב - רוח טוב וזו רק התחלת המשחק, יש לך עד מחר להגיב. אם לא תמות.

אה, ועד דבר קטן - לואנטרה ריי סטין, התגובה שעשית היא עברה על חוק השליטה. את שולטת רק במעשי הדמות, במחשבותיה וברגשותיה, לא בסביבה ובפעולות אחרים. לא אמרתי לך שהגעת לכיכר, וגם לא אמרתי לך שהנהג שם בכלל. מבחינתי, התגובה שלך היא רק שצעדת לכיכר. שימי לב בפעם הבאה.

אני אגיב מחר, איתי, נצל את ההזדמנות. תודה והמשך יום נעים, אסמרלדה. :]

--------------------
הייתה לי חתימה מדהימה, אבל אז האתר נפרץ. אז אני רק אספר שמג'נואי נעלם, ומי שיודע עליו משהו שיודיע בבקשה :]

11/02/2012, 20:44
male kido

צטט הודעה
אווטר ודרגה
החיים הם סימן שאלה אחד גדול
מידע נוסף
**
סלית'רין, לא חבר בצוות
2,516 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#22,927 מנותק

אנירטו אנטירוקו
אתה יושב בחדרך הקטן על המיטה ונאנח משיעמום. אמך הקפדנית לא הסכימה שתלך בבגדים "פשוטים", אז אתה כאן עכשיו איתך, אתה משתעמם והיא חופרת לך בארון בחיפוש אחר בגדים. היא שולפת בקריאת ניצחון חולצה לבנה מכותנה עם שורת כפתורי אבן ושואלת "נו, מה דעתך?"

לואנטרה ריי סטין

רונלד פוטי

לונה אינמורטה

מטיוף רצולסיו

״משעמם,אווילי,ויער מטופש״אני אומר ומעיף בבגד מבט קצר,״הכפתורים כבדים ולא שימושיים בעליל, בקיצור,לא יעיל״ אני מתרומם על רגליי ולוקח בגדים ירוקים ושחורים מבד שומר, הבגדים קלים ונעימים למגע, אני משתהה רגע,מחבק את אימי ואבי, ויוצא למקום המפגש.

OOG: אני מעדיף להגיב בזמן שלי.

--------------------
איתי|13.5|אני קורא-אני קיים|מחנה החצויים|עבר את עידן המערות|רודף|שרשור? בפרטי|

כאן בדרך כלל יש בדיחות וחידות וכל מיני קשקושים שאמורים להעיד עד כמה מגניב אני,אז תחסכו לעצמכם טירחה ולכו להסתכל בחתימות של אנשים אחרים ותקשיבו לאנשים שמנסים ויודעים יותר טוב ממני להיות שנונים ומגניבים.

12/02/2012, 20:54

צטט הודעה
אווטר ודרגה
קוסם מתחיל
מידע נוסף
רייבנקלו, לא חבר בצוות
5,216 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,963 מנותק

תקשיבו כולם, יש לי בעיה במחשב, אז אני לא יכולה עכשיו לצטט אותכם, סורי. תסתכו בתגובות האחרונות שלכם, ותכתבו. תזכרו לצטט [לכם אין תירוצים] ורק אם אני אומרת מפורשות, מומלץ לקרוא גם תגובות של אחרים. במיוחד היום, כי שניים ממכם נפגשו עכשיו. :]

מטיוף רצולסיו
אתה משפיל את מבטך לעבר הדייסה, אבל בכל זאת יודע שכולם בוהים בך עכשיו. אתה מרים את ראשך, מבויש, וצופה במחזה מעניין. אמך מצמידה את ידיה לפיה, מנסה לחסום את הצרחה, שלושת אחייך שבינתיים היו עסוקים במאבקים משלהם עם הדייסה הביט בך בהלם מוחלט, ואביך הגיע מעבר לדלת ומבטו מוזר. פתאום שומעים סוסים, וטיטוף פרסות נעצר ליד ביתכם. אביך יוצא לגינה, וחוזר אחרי דה כשהוא אומר "יש פה איזה אדון נכבד שמחפש איזה רצולסיו אחד." הוא מביט בי ואומר "מטיוף רצולסיו אחד." אתה נעמד במבוכה, ואחיך ניגשים לחבק אותך לפרידה, מאחלים לך שתצליח ושתחזור עם שתי ידיים ושאם אתה פוגש את מלורה [אלת הטבע] שתביא להם קרן שפע. אמך ואביך יוצאים איתך, ושם אתה רואה ליהטון מבוגר יושב בקצה מרכבה פתוחה ויוקרתית מרופדת בקטיפה אדומה ופרוות נמר. אביך שורק בשקט בהתפעלות ואמך מהסה אותו במבט כעוס. הם מנשקים אותך נשיקה אחת קצרה במצח ומנופפי םלך לשלום, עדיין המומים. הנהג מחווה לך לעלות, ולפני שהורייך נעלמים הדבר האחרון שאתה רואה הוא את דמעותיהם.

רונלד פוטי
אתה קם באיטיות מהארץ ומנער את הבוץ שדבק במכנסייך. אתה צועד לביתך לאט ובדרך מכשף פרחים מזדמנים. כשאתה נכנס לכפר אתה רואה בת מחצית על סוס פוני רוכבת אלייך. היא יפה, עם עצמות לחיים גבוהות ופנים עגלגלות. העור שלה שזוף קלות ושערה החום נאסף בבנדנה צבעונית. היא עוצרת לידך את הסוס ושואלת "סליחה, אתה במקרה רונלד פוטי?"

לונה אינמורטה
את מתרכזת, חושבת על הנשימה שלך, המרכז, כן, לשאוף ולנשוף, לשאוף ולשאוף...
אחרי כמה דקות את מסיימת, ומסיימת לארוז את התיק שלך. מכיוון שלא ידעת האם קתבלו ציוד ונמה יקרה בדיוק את מכניסה לשם שתי חצאיות עלים קצרות, ז'קט עור שהיה של אביך ותמיד שמרת, קצת בגדים תחתונים וחולצה. את מוסיפה את המטה שלך וקצת כסף, ויוצאת מהבית. את מחכה לנהג שיאסוף אותך, ואחרי כמה דקות מגיעה כרכרה פתוחה רתומה לארבעה סוסים גדולים וחזקים, ונוהג בה
חצי אלף גבוה ושחור שיער. הוא מחייך ואומר לך "בואי, יש לנו עוד מישהי לאסוף" את עולה ואתם נוסעים קצת עד לכפר אחר, שם מחכה ליהטונית בשמלה צהובה זוהרת וחרציות בשיער. "בוקר טוב" אומר לה הנהג בזמן שאת סורקת אותה.

לואנטרה ריי סטין
OOG: מכיוון שהתגובה שלך היא עבירה על חוק השליטה, אני פשוט אתייחס אליה כ"הלכתי לכיכר".
IG: הגעת לכיכר, ומכיוון שהשעה הייתה מוקדמת מאוד שמת לב שמלבד ליהטון שרץ במרחק לשדות התירס את היית לבד שם. התיישבת על הפסל, שבעצם הראה ליהטונית עצומה מאבן מנגנת בלירה ולצידה זאב שפיו פתוח ביללה. בזמן שחיכית, דמיינת לעצמך את המסע, איך יהיו השותפים שלך? בני כמה הם? האם הם יהיו נחמדים? בזמן שתהית שמעת סוסים דוהרים וקמת מהר. ראית מרכבה פתוחה מעץ רתומה לארבעה סוסים שריריים. נהג בה חצי אלף שחייך חיוך ממזרי ושערו השחור הסתיר את עיניו וליהטונית נוספת בשמלה כהה. הוא עצר לידך וחייך אלייך "בוקר טוב" אמר בחביבות והחווה לך לעלות.

לורה לאיט
לשמע דברייך "אל תדאגי" היא מגבירה את בכייה. אביך לוקח אותה אליו ומלטף את שיערה ברכות. אחייך, פור ופיר, שעד אז היו עסוקים בלשחק, הביטו בך פתאום ופיר שאל בעצב"את חייבת ללכת?"

אנירטו אנטירוקו
OOG: לא החלטתי עם התגובה שלך היא עבירה על חוק השליטה או לא, אז תישמר. נגיד שעכשיו אתה נפרד מהם. ותקשיב, גם אם אתה מעדיף להגיב בזמנך הפנוי, זה לא הולך כאן. תגיב בזמן, ואם תהיה סיבה מיוחדת שלא תוכל להגיב שלח לי ה"פ ותקבל פטור.
IG: אביך ואמך מחבקים אותך חזק מאוד. אמך הולכת לרגע וחוזרת שהיא נושאת בידה זוג מגפי עור מעוצבים וקשיחים. "כך," היא אומרת לך ברכות "שמור על עצמיך אנירטו יקירי." "אביך נותן לך את תרמילך, ואתה שם אותו, נועל את המגפיים ויוצא לנקודת האיסוף.

--------------------

12/02/2012, 21:28
female Daenerys Targaryen
צטט הודעה
אווטר ודרגה
The Silver Queen
מידע נוסף
גריפינדור, צוות הפאי
0 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#20,234 מנותק

ציטוט (אסמרלדה מכשפת הירקן @ 12/02/2012, 20:54)

מטיוף רצולסיו
אתה משפיל את מבטך לעבר הדייסה, אבל בכל זאת יודע שכולם בוהים בך עכשיו. אתה מרים את ראשך, מבויש, וצופה במחזה מעניין. אמך מצמידה את ידיה לפיה, מנסה לחסום את הצרחה, שלושת אחייך שבינתיים היו עסוקים במאבקים משלהם עם הדייסה הביט בך בהלם מוחלט, ואביך הגיע מעבר לדלת ומבטו מוזר. פתאום שומעים סוסים, וטיטוף פרסות נעצר ליד ביתכם. אביך יוצא לגינה, וחוזר אחרי דה כשהוא אומר "יש פה איזה אדון נכבד שמחפש איזה רצולסיו אחד." הוא מביט בי ואומר "מטיוף רצולסיו אחד." אתה נעמד במבוכה, ואחיך ניגשים לחבק אותך לפרידה, מאחלים לך שתצליח ושתחזור עם שתי ידיים ושאם אתה פוגש את מלורה [אלת הטבע] שתביא להם קרן שפע. אמך ואביך יוצאים איתך, ושם אתה רואה ליהטון מבוגר יושב בקצה מרכבה פתוחה ויוקרתית מרופדת בקטיפה אדומה ופרוות נמר. אביך שורק בשקט בהתפעלות ואמך מהסה אותו במבט כעוס. הם מנשקים אותך נשיקה אחת קצרה במצח ומנופפי םלך לשלום, עדיין המומים. הנהג מחווה לך לעלות, ולפני שהורייך נעלמים הדבר האחרון שאתה רואה הוא את דמעותיהם.

OOG: יש לי שתי אחיות (גדולה וקטנה) לא שלושה אחים. אנחנו בסה"כ שלושה אחים :)

IG:
הכל קורה מהר כל כך. מהר מידי, לטעמי. רגע אחד - אני יושב ליד שולחן האוכל, מנסה לבלוע את גושי הדייסה, צופה באחיותי שרבות שוב על משהו טיפשי ומגוחך ומתוודע בפני אימי על כך שהצטרפתי למסע. ברגע הבא - כולם מביטים בי כאילו אני מת שקם לתחייה. ואז מגיעה כרכרה מפוארת ולוקחת אותי.
אני עוצם עיניים ומנסה שלא להתפתות ולהביט לאחור, לעבר הורי. אני יודע היטב שאם שוב אראה את הדמעות בעינייהם, אפילו לשבריר שנייה, אני לא אוכל לעזוב אותם. אז אני מאלץ את עצמי להביט קדימה, אל הלא נודע. בידיעה שאין לי דרך חזרה.

--------------------

היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר היער האסור - פורום הארי פוטר

ציטוט
כשמשחקים במשחקי הכס, מנצחים או מתים. אין אזור ביניים.

13/02/2012, 16:22
female SpaCeTime
צטט הודעה
אווטר ודרגה
לא לרחם על עצמך, זו תחילתה של אכזריות כלפי הזולת וכלפי העולם
מידע נוסף
גריפינדור, לא חבר בצוות
14,800 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,413 מנותק

ציטוט
לונה אינמורטה
את מתרכזת, חושבת על הנשימה שלך, המרכז, כן, לשאוף ולנשוף, לשאוף ולשאוף...
אחרי כמה דקות את מסיימת, ומסיימת לארוז את התיק שלך. מכיוון שלא ידעת האם קתבלו ציוד ונמה יקרה בדיוק את מכניסה לשם שתי חצאיות עלים קצרות, ז'קט עור שהיה של אביך ותמיד שמרת, קצת בגדים תחתונים וחולצה. את מוסיפה את המטה שלך וקצת כסף, ויוצאת מהבית. את מחכה לנהג שיאסוף אותך, ואחרי כמה דקות מגיעה כרכרה פתוחה רתומה לארבעה סוסים גדולים וחזקים, ונוהג בה
חצי אלף גבוה ושחור שיער. הוא מחייך ואומר לך "בואי, יש לנו עוד מישהי לאסוף" את עולה ואתם נוסעים קצת עד לכפר אחר, שם מחכה ליהטונית בשמלה צהובה זוהרת וחרציות בשיער. "בוקר טוב" אומר לה הנהג בזמן שאת סורקת אותה.

סידרתי את שיערי הארוך במבוכה כשראיתי את הליהטונית עם השמלה הצהובה.
הרגשתי... טוב, הרגשתי דחייה קלה משום מה אבל לא אמרתי כלום, רק בחנתי אותה בשקט.
החזקתי את התיק שלי לידי בשקט ואת ידי שמתי בעדינות על השרשרת שלי, שהייתה על צווארי כמו תמיד.
נאנחתי בשקט, לא יודעת מה לעשות בינתיים.

--------------------

מור || 16 || מאוהבת כליל || בקושי פה אז תסלחו לי אם אני לא מגיבה שניה אחרי שאתם שולחים הודעה XO
כי צ'ייס שקסיייי *~*

פיקצר- יום ההולדת הנורא ביותר... או שלא?

13/02/2012, 17:47
female Laurana
צטט הודעה
אווטר ודרגה
הארי פוטר, דמדומים, משחקי הרעב וגריפינדור = ♥♥♥
מידע נוסף
**
גריפינדור, לא חבר בצוות
452 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#13,949 מנותק

ציטוט (אסמרלדה מכשפת הירקן @ 12/02/2012, 21:54)
לואנטרה ריי סטין
OOG: מכיוון שהתגובה שלך היא עבירה על חוק השליטה, אני פשוט אתייחס אליה כ"הלכתי לכיכר".
IG: הגעת לכיכר, ומכיוון שהשעה הייתה מוקדמת מאוד שמת לב שמלבד ליהטון שרץ במרחק לשדות התירס את היית לבד שם. התיישבת על הפסל, שבעצם הראה ליהטונית עצומה מאבן מנגנת בלירה ולצידה זאב שפיו פתוח ביללה. בזמן שחיכית, דמיינת לעצמך את המסע, איך יהיו השותפים שלך? בני כמה הם? האם הם יהיו נחמדים? בזמן שתהית שמעת סוסים דוהרים וקמת מהר. ראית מרכבה פתוחה מעץ רתומה לארבעה סוסים שריריים. נהג בה חצי אלף שחייך חיוך ממזרי ושערו השחור הסתיר את עיניו וליהטונית נוספת בשמלה כהה. הוא עצר לידך וחייך אלייך "בוקר טוב" אמר בחביבות והחווה לך לעלות.

לואנטרה ריי סטין-
"בוקר טוב!" אני אומרת בקול קופצני. "האם אנחנו נוסעים לקטמרסופטי? אני מתרגשת יותר מידי, ככל הנראה..." אני מרגישה את לחיי מתלהטות. אני עולה על המרכבה, מבוישת. ראשי לא מפסיק לתהות מי יהיו שותפיי למשלחת הזו, ומי הם יהיו. אולי אפילו אזכה לפגוש ליהטונים שעורם כמו שלי... ואז אולי לא אהיה כל כך שונה כל הזמן. מעניין גם מה מחכה לנו.. אילו הרפתקאות נעבור..
אני אוחזת בראשי, כאילו כדי לעצור את שטף המחשבות המאיים לפוצץ אותי. 'את צריכה להירגע..' אני אומרת לעצמי. 'עדיף מהר ככל האפשר.' אני מוציאה את חליל העץ שלי, הכלי האהוב עליי. "סליחה, אני אפריע לכם אם אנגן קצת?" אני שואלת ומנופפת בחליל. אבא שלי נתן לי אותו, קצת לפני שהלך.

--------------------
עמית|13|מאגניבה|משחקי הרעב|הארי פוטר| גריפינ' ♥|דמדומים|דראגונלאנס

14/02/2012, 19:15
male kido
צטט הודעה
אווטר ודרגה
החיים הם סימן שאלה אחד גדול
מידע נוסף
**
סלית'רין, לא חבר בצוות
2,516 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#22,927 מנותק

אני מחכה שם, מתבונן ומתרחק, אני מקווה שלא אאלץ לדבר עם אף אחד, ושהם לא אכזרים וחסרי רגשות,כמו כולם.

--------------------
איתי|13.5|אני קורא-אני קיים|מחנה החצויים|עבר את עידן המערות|רודף|שרשור? בפרטי|

כאן בדרך כלל יש בדיחות וחידות וכל מיני קשקושים שאמורים להעיד עד כמה מגניב אני,אז תחסכו לעצמכם טירחה ולכו להסתכל בחתימות של אנשים אחרים ותקשיבו לאנשים שמנסים ויודעים יותר טוב ממני להיות שנונים ומגניבים.

14/02/2012, 20:12
male HP4EVER
צטט הודעה
אווטר ודרגה
אשף הקסמים.
מידע נוסף
סוהרסן, צוות הויקיפוטר
5,934,008 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#31,994 מנותק

ציטוט (אסמרלדה מכשפת הירקן @ 12/02/2012, 20:54)
רונלד פוטי
אתה קם באיטיות מהארץ ומנער את הבוץ שדבק במכנסייך. אתה צועד לביתך לאט ובדרך מכשף פרחים מזדמנים. כשאתה נכנס לכפר אתה רואה בת מחצית על סוס פוני רוכבת אלייך. היא יפה, עם עצמות לחיים גבוהות ופנים עגלגלות. העור שלה שזוף קלות ושערה החום נאסף בבנדנה צבעונית. היא עוצרת לידך את הסוס ושואלת "סליחה, אתה במקרה רונלד פוטי?"

"אם...כן, למה את שואלת?" שאלתי את הנערה היפה.
לא ידעתי אם לשאול אותה על המשלחת כי לא ידעתי אם היא אחת מהאנשים שבמסדר, מהאנשים אם הכשפים, או שהיא אולי איזה מישהו שמחפש אנשים כאלה בשביל כל מיני דברים.
לא ידעתי מה להגיד אחרי ששאלתי אותה למה היא שואלת אותי את שמי.

--------------------

טל | 14.7 | רייבנקלו | צוות ה"פ | מורה | צוות ויקיפוטר

ואו, אני פה שנה. אז תפנו חצי שעה, ותיכנסו לפה
http://www.hp-il.net/index.php?act=ST&f=28&t=139330

והוו, תחרות מגניבה! שמחה צינית! מוזמנים להיכנס
http://www.hp-il.net/index.php?showtopic=139424

14/02/2012, 21:45

צטט הודעה
אווטר ודרגה
קוסם מתחיל
מידע נוסף
רייבנקלו, לא חבר בצוות
5,216 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#27,963 מנותק

כמה הערות:
1. לורה לאיט [שחר] מתה, כי היא לא הודיעה לי ולא הגיבה תוך שלושה ימים.
2. בתגובה הבאה נראה לי שתגיעו כבר לעיר ותיפגשו, אז נא להתנהג בהתאם.

מטיוף רצולסיו
ישבת בשתיקה בכרכרה, מעביר את ידך לאורך הריפוד היוקרתי בהתפלות שקטה. הנהג צוחק פתאום ואומר בצרידות "אתה אוהב את הכרכרה שלי?" כשאתה מהנהן בביישנות הוא אומר "תודה, אני מאוד גאה בה. אבי היה נהג מרכבות מפורסם בכל קטמרסופטי, והוא הוריש לי את הכרכרות הטובה ביותר שלו. השקעתי בה הון לא קטן ושפצרתי אותה, ותראה אותי עכשיו, מפרנס בגאווה את אישתי וחמישה ילדים, ואני כל כך מצליח שאפילו כוהני קורלון בכבודם ובעצמם מבקשים ממני להסיע נבחר למשימה!" הוא צוחק בשמחה, ואתה מחייך בביישנות ומביט בנוף ההולך ומשתנה. במקום יערות ראית כמה כפרים, ועכשיו נסעתם דרך עיירה בה הסתובבו בני אנוש מגוונים ושונים. אתה הבטת בסקרנות בהם, וילדה קטנה שהלכה עם הוריה נופפה לך לשלום, כשהיא חייכה, ראית שחסרות לה שלוש שיניים. אתה מנופף לה, אבל המרכבה ממשיכה לדהור ויוצאת משם.

לונה אינמורטה
ישבת בכרכרה ובחנת את ציפורנייך, בדקת שהן מטופחות כפי שדאגת שיהיו אתמול, בשביל להשאיר רושם טוב על האחרים. הליהטונית בשמלה המוזרה שאלה אם אפשר לנגן בחליל, והנהג הינהן בחיוך ואת הנהנת בראשך כמוהו. היא התחילה לנגן נעימה ארוכה ומלטפת, ולמרות שלא זיהית את המנגינה נהנית ממנה מאוד. ראית מזווית העין את הנהג קורץ לך, והרגשת שלשם הנימוס את חייבת להגיד לה משהו, אחרי הכל, אתן עומדות לעבור הרבה יחד בקרוב.

לואנטרה ריי סטין
כשאת מתיישבת לצד הליהטונית האחרת ושואלת עם אפשר לנגן, הנהג החצי אלף הנאה מהנהן בחיוך והליהטונית גם מסכימה. את לא חושבת מה לנגן, אלה פשוט נותנת לאצבעותייך לזרום בקלילות לאורך השקעים המוכרים. בלי ששמת לב, את מוצאת את עצמיך מנגנת את "בשעת בין הערביים לצד הנהר", נעימה רכה שמספרת לא מילים את סיפורה של אדווה האלפית, שקבעה להיפגש עם אהובה בשעת בין הערביים ליד הנחל שליד ביתם, אך הוא לא בא ואדווה העצובה מקשיבה בזמן ההמתנה לנחל המספר לה סיפורים. את מנגנת בקלילות, מרגישה שכל דאגותייך נעלמות, ואת בעולם אחר, נמצאת לצד אדווה והנחל ומקשיבה לסיפורים.

אנירטו אנטיקורו
OOG: בבקשה תצטט בפעם הבאה, זה לא נוח כל פעם לבדוק איך קוראים לך.
IG: בזמן שאתה מחכה בנקודת האיסוף, שהיא בעצם חנות המזון בכפר שלכם, אתה רואה את ג'יארדה הופסטר, הגמדה בעלת המכולת, צועדת אליה בשביל לפתוח אותה. היא מבחינה בך ושואלת "אנירטו, מה אתה עושה כאן? שוב נגמרה לכם דייסת הסולת?"

רונלד פוטי
היא מחייכת אלייך ואומרת "שמי אנדרי. נשלחתי לאסוף את אחד מהנערים שהצטרף למשלחת. ולפי התיאור שקיבלתי, נראה לי שזה אתה נכון?" אתה עונה לה "כן, זה אני." והיא קופצת מהפוני בזריזות ונוחתת בחן על רגליה הקצרות. היא עוזרת לך להתיישב עליו, לאחר שהתברר שמעולם לא רכבת על סוסים, ואז היא מטפסת חזרה ואומרת לך "תחבק את המותניים שלי. אנחנו בפיגור, צריך לתת גז. היפ - הופ דונה!" והסוסה דונה דוהרת קדימה במהירות.

--------------------

(9) [1] 2 3 ... אחרון » הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות